Jarek Osłowski

Jarek Osłowski
Jarek Osłowski
62
artykuły
Twórca contentu związany z technologiami od kilku lat, z naciskiem na elektronikę użytkową i gaming. Wolny czas stara się spędzać aktywnie. Lubi podróże, odkrywanie nowych miejsc. Od jakiegoś czasu wciągnęły go treningi muay thai.

Ranking kart graficznych 2022 – najlepsze karty graficzne do gier

Najnowsze gry wykorzystują coraz większą liczbę zaawansowanych technologii (np. Ray Tracing), co sprawia, że wizualnie mogą prezentować się naprawdę rewelacyjnie. No właśnie „mogą” – to czy zobaczysz te efekty na ekranie, zależy w dużej mierze od karty graficznej. Jest ona istotna również dla osób zajmujących się zaawansowaną obróbką grafiki czy filmów. Nasz ranking kart graficznych 2022 to podpowiedź jaki model wybrać.

Czytaj więcej

Recenzja iPhone 13

Na początku jesieni zadebiutowała najnowsza generacja smartfonów Apple. Tak jak w przypadku poprzednika poza standardowym modelem (iPhone 13) firma zaprezentowała także wersje mini, Pro i Pro Max. Ten pierwszy wzięliśmy dla Was pod lupę. To świetny telefon, który w stosunku do „dwunastki” zyskał usprawnienia przede wszystkim jeśli chodzi o czas pracy, zdjęcia i wyświetlacz. Oto nasza recenzja iPhone'a 13, jednego z najlepszych smartfonów 2021.

Czytaj więcej

Czym różni się telewizor LED od OLED, QLED i plazmy?

Producenci wykorzystują w telewizorach różne technologie wyświetlania obrazu. Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić, warto wiedzieć, czym się one cechują. Najczęściej obecnie stosowaną jest technologia LED. Wyjaśniamy, czym się charakteryzuje, a także czym się różni telewizor LED od OLED, QLED i plazmy, czyli innych popularnych technologii wyświetlania obrazu.

Czytaj więcej
Zobaczyłeś 9 z 62 artykułów

Powiedz nam o czym powinniśmy napisać

Nie możesz znaleźć interesującego Cię artykułu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na dany temat? Napisz do nas jakiego typu artykułów Ci brakuje.

Powiedz nam o czym powinniśmy napisać

Napisz do nas jakiego typu artykułów Ci brakuje.

0/300
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za twoją wiadomość.

Cieszymy się, że chcesz nam pomóc w dostarczeniu lepszych treści.