Cyber Monday 2018 – kiedy przypada i jak się do niego przygotować?

Robiąc zakupy w sklepach internetowych, często możesz upolować okazje atrakcyjniejsze niż w ich stacjonarnych siedzibach. Szczególnie atrakcyjnym jest pod tym względem dzień zwany Cyber Monday – poniedziałek następujący po wyprzedażowym szaleństwie „czarnego piątku”. Przeczytaj, na czym dokładnie polega i kiedy w tym roku wypada Cyber Monday w Polsce!

Zakupy w sklepie internetowym

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- co to jest Cyber Monday i skąd się wywodzi,

- jaka jest oficjalna data Cyber Monday w Polsce,

-  jak przygotować się do polowania na promocje w Internecie.

Cyber Monday – święto internetowych zakupów

Kobieta kupuje w sklepie online w Cyber MondayAkcja występująca pod nazwą Cyber Monday jest związana z innym świętem, które kochają prawdziwi pasjonaci okazyjnych zakupów – Black Friday. Piątek po Święcie Dziękczynienia to dzień, w którym tłumy klientów odwiedzają centra handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe i salony swoich ulubionych marek, aby skorzystać ze sporych obniżek. Więcej na temat „czarnego piątku” przeczytasz w tym artykule.
Cyber Monday, w Polsce znany jako cyberponiedziałek, to dzień wielkich wyprzedaży następujących po obniżkach z okazji Black Friday. Różnicą między tymi dwoma wydarzeniami jest to, że – jak wskazuje nazwa – Cyber Monday to akcja, która dotyczy przede wszystkim sklepów internetowych. To na ten dzień sprzedający przygotowują największe promocje, które są dostępne przez sprzedaż online.


Cyber Monday 2018 – data

Zastanawiasz się, kiedy w tym roku wypada Cyber Monday w Polsce? Określenie tej daty jest bardzo proste – cyberponiedziałek zawsze wypada po weekendzie spod znaku wyprzedaży zapoczątkowanych przez Black Friday. „Czarny piątek” zgodnie z amerykańską tradycją następuje z kolei nazajutrz po Święcie Dziękczynienia. Łatwo więc wyliczyć, że tegoroczny Cyber Monday odbędzie się 26 listopada. Niektóre promocje mogą zacząć się już wcześniej, a w części sklepów nawet potrwać do całkowitego wyczerpania zapasów – dlatego warto śledzić ofertę swoich ulubionych producentów online.

WSKAZÓWKA

Ponieważ Cyber Monday wypada na niecały miesiąc przed Gwiazdką, jest to dobry moment, by zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych. Dzięki promocjom przygotowanym na tę okazję będziesz mógł pozwolić sobie na zakup ich wymarzonych upominków.

Jak szukać promocji na Cyber Monday?

Cyber Monday to okazja, by taniej kupić Apple iPad Cyber Monday to jedyna data w roku, kiedy niemal każdy sklep internetowy uruchamia specjalną akcję promocyjną. To także dzień, w którym ogromna rzesza klientów przeszukuje sieć, chcąc upolować swoje wymarzone produkty w okazyjnej cenie – nawet jeśli miałoby to oznaczać czuwanie przed komputerem w nocy z niedzieli na poniedziałek, tak aby udało się złapać najlepszą ofertę. Dlatego przed Cyber Monday warto odpowiednio przygotować się do internetowych zakupów, czyli prześledzić zapowiadane przez sklepy promocje oraz ich zasady.
Cyber Monday to doskonały moment, żeby zaopatrzyć się w sprzęt komputerowy, oprogramowanie, konsole, gry, a nawet urządzenia AGD i RTV. Produkty prestiżowych marek, które na co dzień są dostępne tylko w regularnych, dość wysokich cenach, możesz wtedy kupić o nawet 80% taniej. Informacje o tym, jakie specjalne oferty przygotował na ten dzień sklep RTV Euro AGD, znajdziesz na tej stronie.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link
Ostatnio oglądane
Wyczyść