Samsung Logo Samsung Logos

Zyskaj nawet 4 miesiące bezpłatnego dostępu do YouTube Premium z Samsung Galaxy i ciesz się z oglądania offline, braku reklam i słuchania muzyki przy zablokowanym ekranie.

Dowiedz się więcej
Samsung YouTube

Przy zakupie i aktywacji produktu objętego promocją. Oferta tylko dla nowych klientów (oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z YouTube Premium, YouTube Music Premium, lub Google Play Music). Oferta jest ważna dla urządzeń aktywowanych od 14.02.2020 r. do 06.03.2021 r. do godz. 8:59 CET, a aktywacji YouTube Premium można dokonać do 06.04.2021 r. do godz. 8:59 CET. Wymagane zadeklarowanie metody płatności. Po upływie darmowego okresu próbnego, naliczana jest standardowa opłata miesięczna 23,99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Wymagane konto Google. Wszystkie warunki: https://www.youtube.com/t/premium_restrictions.

Odkryj zalety YouTube Premium!

Brak reklam i działanie w tle

Brak reklam i działanie w tle

Oglądaj video bez reklam nawet przy zablokowanym ekranie lub podczas używania innej aplikacji.

Offline

Offline

Pobieraj i odtwarzaj ulubione video nawet bez dostępu do internetu.

YouTube Music Premium

YouTube Music Premium

Wypróbuj aplikację muzyczną stworzoną przez YouTube, w wersji mobilnej i na komputer.

YouTube Kids

YouTube Kids

Pozwól swoim dzieciom korzystać z zasobów YouTube poprzez aplikację stworzoną specjalnie dla nich.

Poczuj swobodę wyboru

Na smartfonie, tablecie, komputerze i telewizorze – odtwarzaj filmy i muzykę z YouTube bez reklam zawsze, gdy jesteś zalogowany na swoim koncie Google. YouTube Premium pozwoli Ci też na płynne odtwarzanie treści w tle nawet wtedy, gdy wyłączysz ekran czy otworzysz inną aplikację.

Poczuj swobodę wyboru
Rób to, co lubisz najbardziej

Rób to, co lubisz najbardziej

Twórz własne playlisty i ciesz się muzyką bez reklam. Ściągaj video i oglądaj je nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć dostępu do internetu. Oglądaj teledyski lub słuchaj samej muzyki – wedle upodobań!

Korzystaj z wszystkiego, co najlepsze

Wraz z kontem YouTube Premium zyskujesz - wolny od reklam i działający również w trybie offline – dostęp do aplikacji YouTube Music i YouTube Kids. Music Premium zapewnia nielimitowany, wygodny dostęp do piosenek, albumów i playlist dostępnych na YouTube. Aplikacja Kids to z kolei przyjazne środowisko dla dzieci, dzięki któremu mogą skorzystać z materiałów udostępnionych na YouTube specjalnie dla nich.

Korzystaj z wszystkiego, co najlepsze

Sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy?

Sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy?
Point

Bezpłatny dostęp na 4 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 4 miesiące, jeśli masz flagowe urządzenie takie jak Samsung Galaxy S20 (S20, S20 5G, S20+, S20+ 5G, S20 Ultra 5G), Galaxy Z Flip, Galaxy Fold

Point

Bezpłatny dostęp na 2 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 2 miesiące, jeśli masz inne nowe urządzenie Galaxy, takie jak Galaxy A, Galaxy Note, Galaxy S10, czy Galaxy Tab.

Point

Oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy

Oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy kupionych i aktywowanych od 14.02. 2020 r. do 6.03.2021 r. do 8:59 CET.
Aktywacji YouTube Premium możesz dokonać do 6.04.2021 r., do godz. 8:59 CET.

Regulamin

Jak otrzymać dostęp do YouTube Premium?

Numer 1

Włącz swoje urządzenie, aktywowane w okresie trwania promocji, wejdź na stronę youtube.com/premium/Samsung lub otwórz aplikację YouTube na urządzeniu i zaloguj się z konta Google.

Numer 2

Wybierz „Konto”.

Numer 3

Wybierz „Zasubskrybuj YouTube Premium”.

Numer 4

Wybierz „Wypróbuj Bezpłatnie”.

Numer 5

Wypełnij informację o płatnościach i kliknij „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu.

Oferta bezpłatnego okresu próbnego YouTube Premium jest dostępna dla użytkowników w Polsce, którzy zakupią i aktywują wybrane urządzenia Samsung Galaxy między 14 lutego 2020 i 6 marca 2021, do godz. 8:59 CET. Oferta dostępna dla klientów, którzy nie posiadają i nie posiadali subskrypcji YouTube Premium, YouTube Music Premium lub Google Play Music oraz nie korzystali z bezpłatnego okresu próbnego oferowanego przez te serwisy. Aktywacji oferty należy dokonać do 6 kwietnia 2021, do godz 20:59 CET. W momencie rejestracji wymagane jest zadeklarowanie metody płatności, jednak przez czas trwania okresu próbnego należności nie będą naliczane. Po upływie tego okresu automatycznie naliczana będzie indywidualna miesięczna opłata subskrypcyjna, obecnie wynosząca 23,99 PLN. Okres próbny można bezpłatnie anulować w dowolnej chwili przed jego zakończeniem. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Wymagane konto Google. Organizator: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea. Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland

Więcej szczegółów oraz regulamin YouTube Premium pod linkiem.

Jak otrzymać dostęp
Ostatnio oglądane
Wyczyść