samsung
samsung
Kup TV Samsung,
zostaw opinię i odbierz pakiet
IPLA Filmy i Seriale
na 2 miesiące*
Jak odebrać kod,
by oglądać filmy i seriale na IPLA?
icon
1. Kup wybrany Samsung Smart TV objęty promocją*
icon
2. Jeśli dokonałeś zakupu w sklepie fizycznym, zarejestruj zakup za pośrednictwem doradcy w sklepie albo samodzielnie poprzez stronę: https://www.euro.com.pl/customer-receipt.bhtml.
icon
3. Zostaw opinię na temat zakupionego produktu używając adresu e-mail, który jest przypisany do Twojego Konta Moje Euro**
icon
4. Wypełnij i wyślij poniższy formularz używając adresu e-mail takiego samego, jaki został użyty przy udzielaniu opinii
icon
5. Po maksymalnie 21 dniach od pozytywnej weryfikacji Twojej opinii otrzymasz kod na pakiet IPLA Filmy i Seriale ważny 2 miesiące
Spiesz się! Liczba kodów limitowana. Do rozdania tylko 450 kodów!
Wypełnij formularz
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RTV EURO AGD (Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15) w celu otrzymywania informacji marketingowych dostosowanych do moich preferencji na podstawie analizy informacji o zakupach, działaniach w kanałach sprzedaży RTV EURO AGD (np. IP komputera, pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, dochody, miejsce zamieszkania) przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących - zapisz się żeby otrzymywać od RTV EURO AGD informacje marketingowe poprzez: telefon, SMS, e-mail, list.
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.


Ostatnio oglądane
Wyczyść