Vlogujemy!

Sprawdź Kup teraz

Filmuj w najwyższej jakości 4k

Aparaty Sony z funkcją filmowania 4K odczytują wszystkie piksele z matrycy bez łączenia ich w grupy, dzięki czemu obraz jest jeszcze płynniejszy i ostrzejszy. Filmy wiernie odwzorują wszystkie detale i tekstury w stopniu, w jakim nie jest to możliwe przy użyciu technologii Full HD.

Filmuj w najwyższej jakości 4k
Zawsze ostre ujęcia

Zawsze ostre ujęcia

Wybrane aparaty Sony, w tym ZV-1, umożliwiają korzystanie z funkcji Eye AF w trybie AF-C, co zapewnia skuteczność wykrywania i śledzenia oczu podczas filmowania. Łatwość utrzymania optymalnej ostrości ruchomych obiektów może zupełnie zmienić ujęcia portretowe.

Szybko udostępniaj treści

Szybko udostępniaj treści

Pozwala na zdalnie fotografowanie i filmowanie w dowolnym trybie ekspozycji (P/A/S/M), jednocześnie sprawdzając obraz na smartfonie. Jest to wygodne podczas rejestrowania zdjęć lub filmów ze scenami, w przypadku których bezpośrednie dotykanie aparatu jest niepożądane, np. sceny nocne, sceny płynącej wody, fotografowanie z długim czasem naświetlania, czy zdjęcia makro. Fotografie i filmy zarejestrowane aparatem można przesyłać do smartfona jednym dotknięciem. Fotografie można przesyłać w oryginalnej jakości lub w rozmiarze 2M, w zależności od przeznaczenia.

Streamuj z łatwością

Streamuj z łatwością

Wystarczy jeden przewód, by Twój aparat stał się narzędziem do komunikacji online. Aby użyć aparatu jako zewnętrznej kamery, podłącz go do komputera lub smartfona Sony Xperia™ przewodem USB*.

*do streamingu wymagana jest aplikacja Imaging Edge Webcam zainstalowana na komputerze z systemem Windows lub Macintosh

Efekty wizualne dla twórców

Funkcje „Efekt wizualny” i „Strefa twórcza” dają niemal nieograniczone możliwości wizualne - od prostych efektów, takich jak obraz czarno-biały czy częściowy kolor, po złożone efekty miniatury. Efekty mogą być wykorzystane zarówno przy fotografowaniu jak i filmowaniu.

Efekty wizualne dla twórców
Cyfrowy interfejs audio to wyraźnie nagrany dźwięk

Cyfrowy interfejs audio to wyraźnie nagrany dźwięk

Kiedy używane są mikrofony Sony ECM-B1M, ECM-W2BT lub zestaw adaptera XLR-K3M podłączony do stopki MI (Multi Interface), sygnał audio ma postać cyfrową. Rezultatem jest wysoka jakość dźwięku bez pogorszenia jakości i dodatkowych przewodów audio.

Odkryj najlepsze zestawy do vlogowania

Sony ZV-1

ZV-1

Kup teraz Kup teraz
Sony DSC-RX100M3G

DSC-RX100M3G

Kup teraz Kup teraz
Sony ILCE-7C

ILCE-7C

Kup teraz Kup teraz
Sony FDR-AX53V

FDR-AX53V

Kup teraz Kup teraz
 

ZV-1

OPTYMALNY WYBÓR

DSC-RX100M3G

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

ILCE-7C

DLA WYMAGAJĄCYCH

FDR-AX53V

PROSTY W OBSŁUDZE
Rozdzielczość filmowania 4K Full HD 4K 4K
Slow motion
Eye-AF
Rozmycie tła ★★★☆☆ ★★★☆☆ ★★★★★ ★★☆☆☆
Streaming*
Wytrzymałość baterii** 75 min 85 min 220 min 168 min
Dotykowy ekran
Dźwięk cyfrowy

*Wymagana bezpłatna aplikacja Imaging Edge™ Webcam. Sprawdź szczegóły na: https://support.d-imaging.sony.co.jp/app/webcam/en/

**Wg. Standardów pomiarowych CIPA. Sprawdź szczegóły w instrukcji obsługi urządzenia.
Przedstawiona kompozycja jest wizualizacją marketingową,niektóre akcesoria sprzedawane są osobno. „Sony” i odpowiednie logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Sony Corporation. Wszystkie inne logotypy i znaki towarowe stanowią własność odpowiednich właścicieli.

Ostatnio oglądane
Wyczyść