WSPIERAMY TWÓJ NASTĘPNY KROK Gdy przychodzi czas na wybór następnego komputera PC, zasługujesz na najlepszy. AMD oferuje Ci więcej innowacji i nieskończone możliwości. Dlatego bez względu to, co Cię czeka, jesteśmy tutaj, aby wspierać Twój następny krok.
Wzmocnij swoje zwycięstwo Wysoka liczba klatek na sekundę oznacza wysokie współczynniki wygranych na laptopie napędzanym przez najlepszy na świecie procesor mobilny dla graczy.1
Procesory mobilne AMD Ryzen™ Serii 5000 Pokaż swój pełny potencjał w grach z najlepszymi na świecie procesorami mobilnymi dla graczy.1
Niezrównana wydajność Po prostu najwyższa wydajność, jaką można uzyskać w laptopach do gier.1
Niewiarygodnie długi czas pracy na baterii Graj w podróży dzięki ultracienkiemu laptopowi do gier bez podłączania go do zewnętrznego źródła zasilania.
Innowacyjna konstrukcja Wiodące w branży procesory umożliwiają budowanie jeszcze cieńszych, nieprzegrzewających się i bardziej cichych laptopów do gier.
Sprzęt dla hardcorowych graczy Nie poprzestawaj na tym, co znasz. Procesor Ryzen 9 5980HX jest o 23% wydajniejszy niż modele poprzedniej generacji.2 Otrzymujesz więc moc, wydajność i szybkość, które do tej pory były poza zasięgiem lekkich, ultracienkich laptopów do gier.
Przełomowa szybkość w grach Kup laptopa z procesorem mobilnym AMD Ryzen 9 5900HX i doświadcz o 70% szybszej rozgrywki3 z błyskawiczną responsywnością nawet w najbardziej wymagających tytułach.
Ultrawydajność w ultracienkiej obudowie Kup laptopa do gier z procesorem mobilnym AMD Ryzen serii 5000 wyposażonym nawet w 8 potężnych rdzeni. Przy tak dużej mocy zamkniętej w cienkiej i lekkiej obudowie, otrzymujesz laptopa, który pozostawia konkurencję daleko w tyle.
Zdobądź laptopa do gier na najwyższym poziomie Kup najlepszy sprzęt dla graczy i ciesz się wysoką liczbą klatek na sekundę, płynną rozgrywką i nadzwyczajną jakością obrazu.
Kup laptopy AMDWymagana subskrypcja Microsoft 365, sprzedawana oddzielnie


  1. „Najlepsze procesory mobilne” definiuje się jako posiadające najwyższą wydajność przetwarzania wielowątkowego w każdej z czterech (4) klas procesorów Ryzen serii 5000. Testy przeprowadzone przez inżynierów AMD przy użyciu testu porównawczego Cinebench R20 nT, mierzącego wydajność przetwarzania wielowątkowego próbki inżynieryjnej procesora Ryzen 9 5900HX w porównaniu do procesora Core i9-10980HK, próbki inżynieryjnej procesora Ryzen 7 5800U w porównaniu do procesora Core i7-1185G7, próbki inżynieryjnej procesora Ryzen 5 5600U w porównaniu do procesora Core i5-1135G7 oraz próbki inżynieryjnej procesora Ryzen 3 5400U w porównaniu do procesora Core i3-1115G4. Rzeczywista wydajność może odbiegać od podanych wyników. CZM-1.
  2. Testy przeprowadzone przez inżynierów AMD przy użyciu testu porównawczego Cinebench R20 nT, mierzącego wydajność przetwarzania jednowątkowego i wielowątkowego próbki inżynieryjnej procesora Ryzen 9 5980HX w porównaniu do procesora Ryzen 9 4900H poprzedniej generacji. Rzeczywista wydajność może odbiegać od podanych wyników. CZM-50
  3. Testy przeprowadzono dnia 08.12.2020 r. w ośrodku AMD Performance Labs. Wydajność w grach przetestowano w oparciu o następujące tytuły: Assassin's Creed® Odyssey, Metro® Exodus, Deus Ex: Mankind Divided®, Battlefield™ V, Far Cry® 5, Far Cry® New Dawn, Sid Meier's Civilization® VI, Shadow of the Tomb Raider™, Total War®: THREE KINGDOMS, Counterstrike: Global Offensive®, DOTA2®, League of Legends®, Assassin's Creed® Valhalla. System testowy: ASUS Zephyrus Duo z wersją testową procesora AMD Ryzen 9 5900HX i układem graficznym GeForce GTX 3080. Wyniki testów mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. CZM-40
  4. ©2021 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa AMD, logo AMD Arrow, Ryzen, Radeon i ich kombinacje są znakami towarowymi firmy Advanced Micro Devices, Inc. Nazwy innych produktów zostały użyte wyłącznie do celów informacyjnych i mogą być znakami towarowymi odpowiednich podmiotów.
Ostatnio oglądane
Wyczyść