W 3 prostych krokach do odbioru prezentu:

Rejestracja w MyBosch

Rejestracja zakupionego urządzenia promocyjnego

Rejestracja w promocji
(wypełnienie formularza promocyjnego)

Zobacz pełne zasady

Roboty kuchenne OptiMUM

Roboty kuchenne OptiMUM

Robot kuchenny OptiMUM jest automatycznie nastawiony na doskonały efekt. Wbudowana waga, wydajny silnik, wysokiej jakości metalowa obudowa, wyjątkowo duża misa ze stali szlachetnej i niezwykle inteligentna technologia. Czy można chcieć więcej?

Wbudowana waga i zintegrowany timer

Elektroniczna, bardzo czuła waga, dzięki której można precyzyjnie odmierzać składniki – bezpośrednio w misie lub kielichu blendera.

Zintegrowany timer umożliwiający ustawienie indywidualnego czasu pracy. Robot sam go odlicza i sam wyłącza się po jego upływie.

Roboty kuchenne MUM5

Roboty kuchenne MUM5

Szeroka gama robotów wyróżniających się kompaktowymi rozmiarami, wyjątkowym designem i funkcjonalnością.

Wysoka wydajność i unikalny design

Niezwykle pojemna misa robota pomieści nawet 1 kg mąki oraz dodatki. Silnik o mocy 1000 W zapewni szybkie uzyskanie wymaganej konsystencji.

Zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, występują w wielu różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Wspaniale prezentują się w każdej kuchni.

Roboty kuchenne MUM2

Roboty kuchenne MUM2

Roboty kuchenne MUM Series 2 zostały zaprojektowane tak, by zmieścić się nawet w najmniejszej kuchni i jednocześnie sprostać nawet największym kulinarnym wyzwaniom.

Poznaj nowy wymiar wielkości

Spójrz jak różne kuchenne czynności stają się wyjątkowo łatwe: szatkowanie, mieszanie, rozdrabnianie, ucieranie, zagniatanie. Szeroka gama akcesoriów pozwoli Ci spełnić nawet najbardziej wyszukane kulinarne marzenia. I to bez żadnego wysiłku.

Zasady promocji

UWAGA: Promocja skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych, dokonujących zakupu do użytku własnego, niezwiązanego z działalnością gospodarczą lub zawodową.

 1. Kup w terminie od 25.10.2021 roku do 31.12.2021 roku robot kuchenny marki Bosch z OptiMUM, MUM5 lub MUM Serie 2 objęty promocją.
 2. Zaloguj się na konto MyBosch lub jeśli go nie posiadasz, załóż konto na stronie www.bosch-home.pl/mybosch
 3. Do dnia 06.01.2022 r. zarejestruj zakupioną maszynkę w zakładce „Moje urządzenia”.
 4. Weź udział w akcji wypełniając formularz zgłoszeniowy, do którego link znajdziesz w zakładce „Moje urządzenia” przy zdjęciu Twojego robota.
 5. Dołącz:
  1. wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowego urządzenia objętego akcją; Jeżeli dowód zakupu zawiera dane osobowe kupującego, powinny to być dane osobowe Uczestnika, które są zapisane na koncie MyBosch, na którym Urządzenie jest zarejestrowane;
  2. wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia
 6. Pozostaw w formularzu zgłoszeniowym opinię o zakupionym urządzeniu (zasady publikacji opinii określone są w regulaminie promocji).
 7. Na podany w formularzu adres mailowy otrzymasz potwierdzenie o udziale w promocji. Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do weryfikacji pod względem zgodności z regulaminem.
 8. Premia zostanie wysłana (na koszt Organizatora) kurierem w terminie do 80 dni od daty zarejestrowania kompletnego zgłoszenia zgodnego z regulaminem promocji.

Ostatnio oglądane
Wyczyść