Wejdź na wyższy poziom Połącz światło z grą

Niech gra wciągnie Cię jeszcze bardziej! Chcesz spotęgować niesamowitą atmosferę rozgrywki i sprawić, aby Twój pokój stał się częścią świata, w którym przeżywasz przygodę? Możesz to osiągnąć synchronizując inteligentne oświetlenie Philips Hue ze swoim komputerem czy konsolą i telewizorem.

Wybierz opcję dopasowaną do siebie

Synchronizacja świateł z grą przez aplikację Hue Sync na komputery PC/MAC

Synchronizacja świateł z grą przez Philips Hue HDMI Sync Box (poprzez złącze HDMI)

Aplikacja Hue Sync na komputery PC/Mac

Stwórz niepowtarzalny klimat w czasie grania, korzystając z bezpłatnej aplikacji Hue Sync na komputery PC/MAC.

Dzięki aplikacji dostosujesz intensywność, szybkość oraz jasność efektów świetlnych do tego, co dzieje się na ekranie Twojego monitora.

Upewnij się, że mostek Hue oraz lampy Hue White and Color Ambiance są podłączone, a ich zasilanie włączone.

Skonfiguruj nową strefę rozrywki w aplikacji Philips Hue. Pobierz aplikację Philips Hue Sync ze strony www.

Uruchom aplikację Philips Hue Sync na swoim komputerze PC/MAC i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Ciesz się niezapomnianą rozgrywką!

W rozgrywce liczy się każda sekunda. Z bezpłatną aplikacją Philips Hue Sync na komputery PC/MAC zyskujesz przewagę - wykorzystaj notyfikacje świetlne, które ostrzegą Cię przed tykającą bombą lub zbliżającym się wrogiem. Aplikacja tworzy natychmiastowe scenariusze świetlne dla dowolnej treści odtwarzanej na laptopie lub komputerze stacjonarnym, zapewniając niesamowity klimat w czasie gry.

Jak rozpocząć używanie aplikacji Hue Sync? To proste!

Philips Hue Play HDMI Sync Box

Wyjdź poza ramy standardowej rozrywki! Dzięki Philips Hue Play HDMI Sync Box w prosty sposób możesz zsynchronizować oświetlenie z grą. Wystarczy, że połączysz urządzenie z konsolą lub komputerem.

Możliwość podłączenia 4 urządzeń

Do Philips Hue Play HDMI Sync Box możesz podłączyć jednocześnie do 4 urządzeń HDMI i przełączać się między nimi, zmieniając w jednej chwili rodzaj rozrywki.

Połącz Philips Hue Play HDMI Sync Box między telewizorem, a urządzeniem posiadającym złącze HDMI – dekoderem, urządzeniem streamingowym, konsolą do gier, odtwarzaczem Blu-Ray, DVD czy laptopem.

…

W przypadku korzystania z serwisu Netflix platforma musi być uruchomiona na urządzeniu HDMI np. konsoli Playstation czy Chromecast, a nie na telewizorze.

Jak to działa, obejrzyj film

Prosta konfiguracja i sterowanie

Dzięki jednorazowej konfiguracji i trzem łatwym krokom w jednej chwili wejdziesz na wyższy poziom rozrywki. Wystarczy, że podłączysz Sync Box do TV, uruchomisz aplikację Philips Hue Sync i dodasz wybrane urządzenie multimedialne do systemu Philips Hue.

…

Obejrzyj film, jak podłączyć i skonfigurować
Philips Hue Play HDMI Sync Box

Serce systemu ‐ mostek Philips Hue

Do prawidłowej synchronizacji inteligentnego oświetlenia Philips Hue z grami potrzebujesz serca systemu, czyli mostka Philips Hue

…

Wznieś się na wyższy poziom gamingu!

Zobacz, w jaki sposób możesz sprawić, aby Twoja gra stała się jeszcze ciekawsza dzięki oświetleniu Philips Hue i daj się porwać rozgrywce!

Poznaj produkty Philips Hue
idealne dla gamerów!

Rozgrywka, która pochłonie Cię bez reszty? Tylko z Philips Hue! Sprawdź nasze produkty, które sprawią, że każda gra zamieni się w niezapomnianą i emocjonującą przygodę

Sprawdź inne produkty Philips Hue

Ostatnio oglądane
Wyczyść