Zasady promocji

Kup pralkę i suszarkę Whirlpool z linii Supreme Silence lub Fresh Care+ i zostaw opinię o produktach
Zarejestruj swój zakup w ciągu 14 dni, korzystając z formularza
Czekaj na zwrot na swoje konto - nawet do 500 zł

Wysokość zwrotu zależy od zakupionego zestawu

Zestaw
Zwrot
Pralka i suszarka z linii Fresh Care+
300 zł
Pralka i suszarka z linii Supreme Silence
500 zł

TECHNOLOGIE

Supreme Silence
Silnik Zen

Wielkie osiągnięcia rodzą się w ciszy. Silnik Zen pralki Whirlpool Supreme Silence jest bezpośrednio połączony z bębnem, aby zapewnić doskonałe efekty prania przy jednoczesnej minimalizacji wibracji i hałasu. Dzięki temu zyskujesz nie tylko idealne efekty prania i wyjątkowo cichą pracę (najwyższa dostępna na rynku klasa emisji hałasu A) podczas każdego cyklu prania. Dodatkowo oszczędzasz energię elektryczną i zyskujesz trwałość na lata, bo silnik Zen w pralkach Supreme Silence objęty jest 20-letnią gwarancją (po rejestracji urządzenia).

Program Mieszane | Super Cicha

To cykl dla połowy załadunku, który utrzymuje poziom hałasu poniżej 60 dBA podczas całego prania. Niskie natężenie dźwięku sprawia, że jest to idealny cykl, jeśli chcesz zrobić pranie w nocy – nawet sąsiedzi to docenią. Ponadto zapewnia on swobodę prania w dowolnym momencie, bez obawy, że hałas przeszkodzi Ci w innych czynnościach.

System AutoDose*

Oszczędzanie detergentu przy każdym cyklu ma znaczenie zarówno dla Ciebie, dla Twoich ubrań i dla naszej planety. Właśnie dlatego nowa pralka Whirlpool jest wyposażona w AutoDose – automatyczny system dozowania, który zapewnia pranie bez uzupełniania detergentu nawet do 26 cykli**. Pozwala to zaoszczędzić do 30%*** detergentu przy każdym praniu, a także chronić tkaniny.

* Dotyczy modeli: W7 W945WB PL, W8 W046WR PL, W7X W845WB EE.
** W porównaniu z rekomendowanym dozowaniem większości sprzedawanych (skoncentrowanych) płynnych detergentów. (Euromonitor, Niemcy 2019).
*** Przy użyciu zbiornika na płynny detergent z obciążeniem 5 kg (normatywne obciążenie, program prania bawełny zgodnie z normą IEC 60456) i 4-krotnym stężeniem detergentu (Mid 20 < ml < 35).
Silnik indukcyjny

Wysoka wydajność, minimalne wibracje i ciche działanie. Silnik inwerterowy dostosowuje parametry, minimalizuje wibracje i hałasy towarzyszące pracy, by zapewnić skuteczne i ciche suszenie w każdym cyklu. Technologia bezszczotkowa, dzięki precyzyjnej kontroli ruchów bębna, chroni tkaniny.

  • Ograniczenie wibracji i hałasu do minimum
  • Wydajne pranie przy każdym cyklu
  • Oszczędność energii przy doskonałych rezultatach
  • 10 lat gwarancji na silnik indukcyjny (po zarejestrowaniu urządzenia)
Automatyczne czyszczenie filtra

Nie musisz pamiętać o regularnym oczyszczaniu filtra z pozostałości po suszeniu. Filtr czyści się automatycznie, co umożliwia ciągły przepływ powietrza i doskonałe rezultaty suszenia.

  • Automatyczne oczyszczenie dla oszczędności czasu
  • Skuteczne filtrowanie w czasie suszenia
Podwójny filtr w drzwiach suszarki (Duo)

Większość pozostałości po suszeniu jest skutecznie zatrzymywana przez DuoFilter. Ten system filtrowania 2w1 pozwala utrzymać wszystkie elementy suszarki w jak największej czystości. Dla niezawodnego działania i lepszych rezultatów.

  • Skuteczne filtrowanie 2w1
  • Niezawodne działanie suszarki
Fresh Care+
Funkcja Fresh Care+

100% świeżości, nawet jeśli zapomnisz o wyjęciu prania. Dzięki funkcji Fresh Care+ rozładowywanie pralki tuż po zakończeniu cyklu nie jest już konieczne. Pralka zachowa świeżość Twoich ubrań dzięki delikatnym ruchom bębna oraz strumieniowi pary wodnej wprowadzanej do bębna. Utrzymuje to świeżość ubrań w pralce do 6 godzin po zakończeniu cyklu, zapobiegając rozprzestrzenianiu się głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów. Oszczędzasz wodę, czas oraz detergent, a więc i pieniądze. Para wodna ułatwia również prasowanie, więc masz mniej pracy i więcej czasu na to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

Funkcja SteamHygiene

Zapomnij o bakteriach. Czyste, perfekcyjne pranie? Bez problemu! Gdy funkcja odkażania parą wodną – SteamHygiene jest włączona, pranie jest dezynfekowane gorącym strumieniem pary wodnej w trakcie trwającego cyklu prania. Para wodna o temperaturze 70°C/80°C wypełnia bęben przez 30 minut, usuwając do 99,9% bakterii bez użycia środków chemicznych, w sposób skuteczny i naturalny. Dzięki tej funkcji zachowujesz higienę tkanin pranych nawet w niskich temperaturach np. 30-40°C.

Fresh Care+ - suszenie dopasowane do Twoich potrzeb

Technologia Fresh Care+ utrzymuje świeżość ubrań nawet do 6 godzin po zakończeniu cyklu tak, jakby dopiero co zostały wysuszone. Jest to idealne połączenie inteligentnej kontroli temperatury i delikatnych obrotów bębna. Fresh Care+ hamuje rozprzestrzenianie się nieprzyjemnych zapachów wewnątrz suszarki, dzięki czemu świeżo wysuszone pranie zaczeka na Ciebie po zakończonym cyklu.

Łatwe czyszczenie filtra

Czyszczenie filtra jest teraz znacznie łatwiejsze i szybsze, wymaga jedynie regularności. Usuwanie nagromadzonych pozostałości z tkanin jest istotne dla efektywnego działania suszarki.

  • Łatwe czyszczenie dla oszczędności czasu
  • Wygodny uchwyt do otwierania filtra

REJESTRACJA

Ostatnio oglądane
Wyczyść