Data publikacji: 

Zestaw na wyjazd. Turystyczny sprzęt AGD

Coraz cieplejsze dni większość z nas będzie chciała wykorzystać na urlop. Niektórzy przeznaczą je na luksusowe wizyty w ciepłych krajach, inni na relaks na łonie natury. I tu się zatrzymajmy. Wszyscy wiemy, że spędzanie czasu na łonie natury wiąże się z pewnymi wyrzeczeniami. My jednak wiemy jak je pokonać. Turystycznym sprzętem AGD.

 

Lodówka turystyczna

Lodówka turystyczna to numer jednej na naszej liście niezbędnych turystycznych sprzętów AGD. Co nam daje? W upalne dni schłodzimy w niej wszystkie napoje oraz żywność. Tym samym, zapewnimy produktom maksymalną świeżość i orzeźwienie. Na każdym kroku, każdego dnia! Warto wiedzieć, że większość lodówek turystycznych chłodzi produkty do 20 stopni Celsjusza poniżej temperatury otoczenia. Ale nie tylko. Lodówki turystyczne pełnią także funkcję grzania. Ich działanie przeważnie opiera się na zasadzie zasilania z wtyczki samochodowej lub sieci energetycznej. Co więcej, wybierając sprzęt wyposażony w dodatkowy wentylator zapewnimy żywności równomierne chłodzenie.
 
 
Lodówka turystyczna HB PC 1010 posiada pojemność 24 litrów. Zarówno chłodzi jak i grzeje. Poprzez zasilanie z sieci elektrycznej lub gniazdka samochodowego jest użyteczna podczas każdego wyjazdu.

Zobacz lodówki turystyczne już teraz!

 

Kuchenka turystyczna

Kuchenka turystyczna to drugi, nieodłączny sprzęt każdej wyprawy na łono natury. Będzie niezwykle przydatna zarówno podczas dłuższych, jak i krótszych wyjazdów. Jej obecność jest nieoceniona nie tylko podczas biwakowania, ale również podczas postoju w hostelach lub hotelach. Wśród kuchenek turystycznych wyróżniamy kuchenki gazowe oraz elektryczne. Pierwsze z nich, kuchenki gazowe do swojego działania wykorzystują gaz propan-butan.
 
Kuchenka Arka Gasmaster BBQ136. Kuchenka posiada 3 palniki - 2 palniki boczne oraz jeden palnik grilla. Z tego względu idealnie sprawdzi się podczas porannego przygotowania wody na herbatę, jak i podczas wieczornego grillowania. Jej wymiary (długość 56 cm x szerokość 32 cm x wysokość 31 cm) pozwolą na swobodne przygotowywanie posiłków dla 2-3 osób jednocześnie. Urządzenie jest wydajne, a przy tym proste w obsłudze. Jest również łatwe w codziennym czyszczeniu. Kuchenka turystyczna ma postać zamykanej walizki, przez co jest wyjątkowo wygodna w przemieszczaniu się.
 
 
Drugą formą kuchenek turystycznych są kuchenki elektryczne. Kuchenki elektryczne sprawdzą się w sytuacji, gdy będziemy mieli możliwość skorzystania z gniazdka elektrycznego (hotele, hostele itp.). Nie mając wykupionej opcji All inclusive czy śniadań, sprawdzą się doskonale.
Kuchenka elektryczna Ardes 35T wykonana jest ze stali nierdzewnej i posiada jedno pole elektryczne. Urządzenie o mocy 450W umożliwi szybkie przygotowanie herbaty lub ugotowanie/podsmażenie jednego garnka/patelni z posiłkiem.

Zobacz kuchnie nastawne i turystyczne już teraz!

 

Żelazko turystyczne

Wielu z nas nie wyobraża sobie wyjazdu również bez żelazka turystycznego. Pakowanie rzeczy do jak najmniejszego bagażu często prowadzi do pogniecenia starannie wyprasowanych przed wyjazdem ubrań. Właśnie w takich chwilach (ale nie tylko) przydatne jest podręczne żelazko. Dzięki niemu w mig doprowadzimy naszą garderobę do użyteczności. Inne atuty? Małe, poręczne i lekkie z pewnością zmieści się w naszej walizce. 
 
Żelazko Rowenta DA151 posiada pionowy wyrzut pary oraz spryskiwacz wody z możliwością regulowania jego strumienia. Sprzęt sprawdzi się zarówno w warunkach hostelowych jak i kempingowych.

Kup żelazko turystyczne już teraz!

Posiadając trzy niezbędne urządzenia turystyczne będziemy w pełni przygotowani na każdy wyjazd. Z takim pakietem nic nas nie zaskoczy.  
 
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Ostatnio oglądane
Wyczyść