Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (3 m-ce)

kod aktywacyjny

Microsoft
nr kat. 6201672
(96)
Bestseller
164,99 zł
Subskrypcja:
3 miesiące
Dostęp po płatności
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Dostęp po płatności
 • Podziel się
 • Opis i dane

  Opis produktu:* 

  Wszystkie korzyści z Xbox Live Gold, a także ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC za 54,99 zł miesięcznie. Nowe gry dodawane są cały czas. Teraz zawsze będziesz mieć w co zagrać. Pobierz i zagraj w nowe gry już w dniu premiery, jak np. Gears 5 i entuzjastycznie przyjęte przez krytyków gry z gatunku indie — Wargroove i Human Fall Flat — a także najnowsze hity takie jak Metro Exodus i Monster Hunter: World. Dzięki ogromnej ofercie gier z różnych gatunków, każdy znajdzie coś dla siebie. Korzystaj z ofert specjalnych dla członków i rabatów. Graj razem ze znajomymi w najbardziej zaawansowanym trybie wieloosobowym w sieci i odkryj swoją kolejną ulubioną grę.
   

  Rozszerz subskrypcję i zaoszczędź

  Rozszerz subskrypcję do Xbox Game Pass Ultimate, aby uzyskać wszystkie korzyści z Xbox Live Gold, a także ponad 100 gier na konsole i PC. Nowe gry dodawane są cały czas. Teraz zawsze będziesz mieć w co zagrać.

  Co miesiąc nowy tytuł w Game Pass

   

  Stale nowe gry, a w ofercie coś dla każdego

  Pobierz i zagraj w nowe gry już w dniu premiery np. Gears 5, i entuzjastycznie przyjęte przez krytyków gry z gatunku indie Wargroove i Human Fall Flat - a także najnowsze hity Metro Exodus i Monster Hunter: World. Dzięki ogromnej różnorodności gier z każdego gatunku, każdy znajdzie coś dla siebie.

  Granie na Xbox One jest jeszcze lepsze z kontem Xbox Live Gold

  Rywalizuj lub współpracuj ze społecznością Xbox w ramach najbardziej zaawansowanego trybu wieloosobowego w sieci, gdzie dedykowane serwery zapewniają maksymalną wydajność, szybkość i niezawodność.

  Odkrywaj i pobieraj

  Odkrywaj gry, które od zawsze Cię intrygowały albo powracaj do tych ulubionych, jeżeli za nimi zatęsknisz. Pobieraj gry bezpośrednio na konsolę lub PC i graj w nie online lub offline w najwyższej jakości.

  Zniżki na gry na Xbox

  Korzystaj z ekskluzywnych ofert dla członków i rabatów do 20% na gry w bibliotece Xbox Game Pass oraz do 10% zniżki na związane z nimi dodatki do gier i materiały eksploatacyjne. Graj razem z przyjaciółmi w najbardziej zaawansowanym trybie wieloosobowym w sieci i odkryj swoją kolejną ulubioną grę.

  Jak to działa

  Pobieraj bezpośrednio i graj online albo offline.

  1. Zarejestruj się w usłudze Xbox Game Pass.
  2. Przeglądaj katalog Xbox Game Pass.
  3.  Zainstaluj wybrane gry.
  4. Odkryj swoją następną ulubioną grę.

  Wybierz pasujący do Ciebie plan

  Czy grasz w gry na konsolę czy w gry na PC? Mamy dla Ciebie odpowiedni plan.
  Albo, zdobądź wszystko, dzięki planowi Ultimate, w tym dostęp do Xbox Live Gold.

  Ultimate

  • Nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC
  • Nowe gry dodawane cały czas
  • Gry wydawane przez Xbox Game Studios dostępne już w dniu premiery
  • Ekskluzywne zniżki dla członków i oferty na wyłączność

  ZAWIERA DODATKOWO:  

  Xbox live gold

  • Oferty dla subskrybentów Gold, gry dla subskrybentów Gold, tryb gry wieloosobowej na konsole

  Konsole

  • Nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC
  • Nowe gry dodawane cały czas
  • Gry wydawane przez Xbox Game Studios dostępne już w dniu premiery
  • Ekskluzywne zniżki dla członków i oferty na wyłączność

  PC

  • Nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC
  • Nowe gry dodawane cały czas
  • Gry wydawane przez Xbox Game Studios dostępne już w dniu premiery
  • Ekskluzywne zniżki dla członków i oferty na wyłączność

  Wymagana jest aktywna subskrypcja; oferta gier zmienia się. Wymaga systemu Windows 10 i aplikacji do grania w gry na PC; szczegółowe informacje można znaleźć na stronie xbox.com/pcgamesplan. Oferty rabatowe nie obejmują gier, od premiery których minęło mniej niż 30 dni; rabaty są udzielane na podstawie ceny w sklepie Microsoft Store. Niektóre rabaty są niedostępne w przypadku wybranych tytułów. Aby móc grać w darmowe gry, wymagane jest aktywne konto Gold lub Ultimate. Obowiązują ograniczenia. Więcej informacji xbox.com/game-pass.

  * Ważne informacje:

  • Użyj aktywnego członkostwa Xbox Game Pass Ultimate, aby grać w gry na konsolach Xbox One i komputerach z systemem operacyjnym Windows 10. Obejmuje Xbox Game Pass na Console, Xbox Game Pass na PC oraz Xbox Live Gold. Jednocześnie w ramach jednego konta można wykupić plan Ultimate jeden raz na maksymalnie 36 miesięcy. Tytuły i ilość gier różnią się w czasie i w zależności od kraju. Jeśli Twoje członkostwo kończy się lub gra zostanie usunięta, musisz reaktywować Twoje członkostwo lub kupić grę, aby móc kontynuować korzystanie z wszelkich dodatków lub przedmiotów zakupionych do gry. Obowiązują opłaty za usługi operatorów i ograniczenia wiekowe. Warunki i wyłączenia mają zastosowanie w stosunku do ofert rabatowych. Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie lub zostać wycofane. Oferta podlega postanowieniom Umowy o świadczeniu usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Jeśli jesteś już użytkownikiem Xbox Game Pass lub Xbox Live Gold, wszystkie pozostałe dni członkostwa zostaną zamienione na Ultimate przy użyciu współczynnika konwersji. Przyszłe realizacje kodu również podlegają współczynnikowi konwersji. Wszystkie konwersje na plan Ultimate są ostateczne. Dowiedz się, jak to działa na xbox.com/gamepass. Na PC: Wymagane jest pobranie aplikacji, aktualizacja(e) systemu Windows i wystarczająca ilość miejsca na dysku (xbox.com/pcgamesplan). Wymagania systemowe różnią się w zależności od gry; wydajność jest lepsza na urządzeniach o lepszych parametrach systemu. Z wyjątkiem sytuacji określonych przez prawo, kody nie podlegają zwrotowi. Rozszerz subskrypcję i zaoszczędź: oszczędzone kwoty oparte na szacunkowej cenie detalicznej produktów sprzedawanych oddzielnie; rzeczywiste ceny detaliczne i oszczędzone kwoty mogą się różnić. Wymagana jest aktywna subskrypcja; oferta gier zmienia się. Wymaga systemu Windows 10 i aplikacji do grania w gry na PC; szczegółowe informacje można znaleźć na stronie xbox.com/pcgamesplan. Oferty rabatowe nie obejmują gier, od premiery których minęło mniej niż 30 dni; rabaty są udzielane na podstawie ceny w sklepie Microsoft Store. Niektóre rabaty są niedostępne w przypadku wybranych tytułów. Aby móc grać w darmowe gry, wymagane jest aktywne konto Gold lub Ultimate. Obowiązują ograniczenia. Więcej informacji xbox.com/game-pass

  Opis Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (3 m-ce)

  Interoperacyjność 
  Kompatybilność 
  Xbox One, PC
  Nośnik 
  kod aktywacyjny
  Wymagania sprzętowe 
  konsola Xbox One
  Wymagania systemowe 
  wymaga połaczenia z internetem
  Funkcjonalność 
  Funkcjonalność 
  Konto Xbox Live Gold i ponad 100 świetnych gier w niskiej cenie miesięcznej. Graj razem ze znajomymi i znajdź swoją następną ulubioną grę.
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Microsoft
   
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
 • Opinie(96)

 • Pasuje do
 • Pytania i odpowiedzi(8)
  W Wadiu1992 zapytał 1 miesiąc temu
  Dalej jest 3 miesiące gratis?
  Ł Łukasz 2182 zapytał 1 miesiąc temu
  Po zakupie otrzymałem tylko jeden kod na 3 miesiące, prz próbie odczytania drugiego wyskakuje "błąd odczytania kodu" .
  b barycz zapytał 3 miesiące temu
  Promocja na 2 w cenie 1 jest do 15.02? Czemu nie działa?
  a arturo1985 zapytał 5 miesięcy temu
  Kupiłem ten kod doladowujacy i co gdzie ja mam to wpisać skoro on ma 16 znaków a normalny kod ma 25 proszę o pomoc co mam z tym zrobić dziekuje
  g gnls84 zapytał 5 miesięcy temu
  Kupując 2 sztuki to na drugi już rabat nie jest naliczany?
  m macko01 zapytał 5 miesięcy temu
  Jaki jest termin ważności kuponu od zakupu?
  S Sebb zapytał 6 miesięcy temu
  Kody dostępne dla stałych czy nowych użytkowników xbox game pass?
  A Astwa zapytał 6 miesięcy temu
  Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (3 m-ce) - do kiedy kod jest ważny?
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.