Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (1 m-ce)

kod aktywacyjny

Microsoft
nr kat. 6201671
(20)
Bestseller
54,99 zł
Subskrypcja:
1 miesiąc
Dostęp po płatności
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Dostęp po płatności
 • Podziel się
 • Opis i dane

  Opis produktu:*

  Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje wszystkie zalety subskrypcji Xbox Live Gold, ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputery PC i urządzenia mobilne z systemem Android oraz dostęp do EA Play bez dodatkowych kosztów, a wszystko za niewielką miesięczną opłatą. Graj w nowe tytuły Xbox Game Studios, takie jak Halo Infinite w dniu premiery, a także ostatnie hity, na przykład Minecraft Dungeons i Bleeding Edge. EA Play umożliwia dostęp do większej liczby najlepszych tytułów na konsole i komputery PC z takich serii jak FIFA, Battlefield™ i STAR WARS™. Wydobądź więcej z ulubionych gier dzięki ekskluzywnym wyzwaniom i nagrodom, specjalnej zawartości przeznaczonej tylko dla subskrybentów oraz wczesnym wersjom próbnym wybranych nowych tytułów EA. Dostępne są bezpłatne korzyści, takie jak dodatkowa zawartość w grach, materiały do użycia i oferty partnerów, a także rabaty dla subskrybentów na wybrane gry w bibliotece Xbox Game Pass i powiązane dodatki do gier. Graj razem ze znajomymi i odkryj swoją następną ulubioną grę*.

  Xbox Game Pass Ultimate

  Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje wszystkie zalety subskrypcji Xbox Live Gold, ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputery PC i urządzenia mobilne z systemem Android oraz dostęp do EA Play bez dodatkowych kosztów, a wszystko za niewielką miesięczną opłatą.

  Odkryj Swoją Nową ULUBIONĄ GRĘ

  Zagraj w Outriders oraz ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę i komputery PC dzięki subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

  BETHESDA W XBOX GAME PASS

  Zagraj w 20 kultowych i wielokrotnie nagradzanych gier od Bethesdy dzięki Game Pass Ultimate. Odkryj najważniejsze postacie, kultowe franczyzy i najwspanialsze historie na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych dzięki rozgrywce w chmurze.

  Zawsze jest coś nowego do grania — każdy znajdzie coś dla siebie

  Graj w nowe tytuły Xbox Game Studios, takie jak Halo Infinite w dniu premiery, a także ostatnie hity, na przykład Minecraft Dungeons i Wasteland 3. Ogromna różnorodność gier z każdego gatunku i wciąż dodawane nowe gry sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Granie na Xbox One jest jeszcze lepsze z kontem Xbox Live Gold 

  Graj razem ze znajomymi w najbardziej zaawansowanej sieci z konsolowym trybem gry wieloosobowej online.

  EA Play

  Dzięki EA Play subskrybenci otrzymają natychmiastowy dostęp do kolekcji ulubionych serii i najlepszych tytułów EA na konsole i komputery PC, a także do ekskluzywnych wyzwań i nagród w grach, specjalnej zawartości przeznaczonej tylko dla subskrybentów oraz wczesnych wersji próbnych wybranych nowych gier.

  Rabaty na gry

  Dostępne są bezpłatne korzyści, takie jak dodatkowa zawartość do gier, przedmioty konsumpcyjne i oferty partnerów, a także rabaty dla subskrybentów na wybrane gry w bibliotece Xbox Game Pass i powiązane dodatki do gier.

  Jak to działa

  Pobieraj bezpośrednio i graj online albo offline.

  1. Zarejestruj się w usłudze Xbox Game Pass.
  2. Przejrzyj bibliotekę Xbox Game Pass.
  3. Zainstaluj wybrane gry.
  4. Odkryj swoją nową ulubioną grę.

  Wybierz najlepszy dla siebie plan*:

  GOLD

  Ultimate

  • Xbox Live Gold z konsolowym trybem gry wieloosobowej online, Deals with Gold, Games with Gold
  • EA Play odblokowuje bibliotekę najlepszych tytułów Electronic Arts, ekskluzywne nagrody oraz zawartość przeznaczoną tylko dla subskrybentów na konsolach i komputerach PC
  • Dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputery PC i zgodne urządzenia mobilne
  • Graj w gry Xbox na zgodnym telefonie komórkowym lub tablecie za pośrednictwem aplikacji Xbox Game Pass
  • Dostępne są bezpłatne korzyści dla subskrybentów, takie jak dodatkowa zawartość do gier, przedmioty konsumpcyjne i oferty partnerów
  • Wyjątkowe rabaty, oferty i korzyści dla subskrybentów

   

   

  54,99 PLN / MIESIĘCZNIE

  Konsola

  • Dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę
  • Wyjątkowe rabaty i oferty dla subskrybentów
  40 PLN / MIESIĘCZNIE

  Komputery PC

  • Dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na komputery PC
  • EA Play odblokowuje bibliotekę najlepszych tytułów Electronic Arts, ekskluzywne nagrody oraz zawartość przeznaczoną tylko dla subskrybentów na komputerach PC
  • Wyjątkowe rabaty i oferty dla subskrybentów
  40 PLN / MIESIĘCZNIE
  *Ważne informacje:  
  • Po dołączeniu do usługi Xbox Game Pass Ultimate aktywne subskrypcje Xbox Live Gold i/lub Game Pass na konsolę bądź na komputery PC i/lub EA Access/Play zostaną przekształcone w subskrypcję Ultimate zgodnie z odpowiednim współczynnikiem konwersji. Kody realizowane w przyszłości także podlegają przelicznikowi. Konwersji na subskrypcję Ultimate nie można cofnąć. Dowiedz się, jak to działa, na stronie xbox.com/gamepass.
  • Obowiązują postanowienia regulaminu i wykluczenia. Katalog gier zmienia się wraz z upływem czasu, w zależności od regionu i urządzenia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach xbox.com/gamepass, ea.com/ea-play/terms i ea.com/ea-play. Logo EA jest znakiem towarowym Electronic Arts Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wyprodukowano na licencji Electronic Arts Inc. STAR WARS © & TM 2019 Lucasfilm Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • Zrealizuj kod na stronie microsoft.com/redeem. Jednorazowo można uzyskać subskrypcję Ultimate na maksymalnie 36 miesięcy na konto. Tytuły i liczba gier zmieniają się wraz z upływem czasu oraz w zależności od kraju. W razie wygaśnięcia subskrypcji lub usunięcia gry należy ponownie aktywować subskrypcję lub kupić grę, aby nadal korzystać z dodatków lub pozycji dokupionych do gry. Obowiązują opłaty usługodawcy internetowego i ograniczenia wiekowe. W przypadku ofert rabatowych obowiązują postanowienia regulaminu i wykluczenia. Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie lub zostać wycofane. Oferta podlega postanowieniom Umowy o świadczeniu usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Z wyjątkiem sytuacji określonych przez prawo, kody nie podlegają zwrotowi. Na komputery PC: Wymagane pobranie aplikacji, aktualizacje systemu Windows i przestrzeń dyskowa (xbox.com/pcgamesplan). Wymagania systemowe różnią się w zależności od gry. Wydajność wzrasta na urządzeniach wyższej klasy. Obrazy przedstawiają gry z katalogu.
  • AIRBUS oraz inne znaki produktów i usług Airbus są chronionymi znakami towarowymi firmy Airbus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oficjalnie licencjonowane przez Airbus. Nazwy, emblematy, projekty nadwozia i logo Cessna są znakami towarowymi i własnością intelektualną firmy Textron Innovations Inc. i są używane na podstawie licencji udzielonej firmie Microsoft Corporation. Nazwy, emblematy, projekty nadwozia i logo Cub Crafters są znakami towarowymi i własnością intelektualną firmy Cub Crafters i są używane na podstawie licencji udzielonej firmie Microsoft Corporation.
  Instrukcja wykorzystania kodu:

  Kod aktywacyjny po opłaceniu będzie możliwy do wyświetlenia w Koncie Klienta, w zakładce „Kody Aktywacyjne”.
   
  Jak aktywować kod online Masz już konto Microsoft lub profil Xbox Live?. Jezeli tak, zaloguj się na xbox.com/redeemcode i wpisz 25-cyfrowy kod.
  Nie masz jeszcze konta? wejdź na stronę xbox.com/live i utwórz nowe konto zgodnie z instrukcją a nastepnie wpisz 25-cyfrowy kod.
  Więcej informacji na temat aktywacji kodów na konsoli Xbox znajduje się na stronie xbox.com/howtoredeem-console.

  Wymagania systemowe: Xbox 360 (wymagane 256 MB lub więcej miejsca na dysku) lub Xbox One. Wymagane jest konto Microsoft oraz szerokopasmowe łącze internetowe (obowiązują opłaty dostawcy połączenia internetowego) Usługa Live może nie działać w połączeniu z niektórymi usługami szerokopasmowego internetu lub jej wydajność może się różnić. Tryb wieloosobowy online nie jest dostępny we wszystkich grach. Nie wszystkie funkcję Xbox Live na Xbox 360, w tym pewne aplikacje, są dostępne na Xbox One. Korzystanie z aktualizacji, usług i innych materiałów do pobrania może wymagać dodatkowego sprzętu, miejsca na dysku, większej szybkości łącza i/lub uiszczenia dodatkowych opłat. Funkcję i wymagania systemowe mogą po pewnym czasie ulec zmianie w zależności od urządzenia lub kraju. Usługa nie jest dostępna we wszystkich krajach. Sprawdź dostępność na xbox.com/live/countries. Obowiązuje umowa o świadczenie usług Microsoft pod adresem microsoft.com/msa.

  *Gry i materiały multimedialne są sprzedawane osobno. Aby korzystać z niektórych funkcji, należy posiadać dalsze subskrypcje i/lub spełniać dodatkowe wymagania. Tryb wieloosobowy między konsolami Xbox One i Xbox 360 nie jest obsługiwany. Sprawdź funkcję wymagające posiadania konta Gold pod adresem xbox.com/goldfeatures. Ofera bonusowa gier: wyłącznie dla posiadaczy płatnego konta Gold. Aby móc pobrać gry na konsoli Xbox One, wymagane jest aktywne konto Gold. Do korzystania z niektórych gier wymagany jest sensor Kinect i/lub dysk twardy. Obowiązują ograniczenia. Sprawdź pod adresem xbox.com/live.

  Opis Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (1 m-ce)

  Interoperacyjność 
  Kompatybilność 
  Xbox One, PC
  Nośnik 
  kod aktywacyjny
  Wymagania sprzętowe 
  konsola Xbox One
  Wymagania systemowe 
  wymaga połaczenia z internetem
  Funkcjonalność 
  Funkcjonalność 
  Konto Xbox Live Gold i ponad 100 świetnych gier w niskiej cenie miesięcznej. Graj razem ze znajomymi i znajdź swoją następną ulubioną grę.
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Microsoft
   
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
 • Opinie(20)

 • Pasuje do
 • Pytania i odpowiedzi(5)
  q qbus117 zapytał 4 miesiące temu
  Czy kod będzie działać tylko w Polsce, czy osoba z Europy może go użyć np. w Niemczech lub Hiszpanii?
  Q Quitmeteor zapytał 11 miesięcy temu
  na tej kartce jest napisane instrukcja aktywacji i w ostatnim tym no punkcie jest napisane wpisz w wyszukiwarce id produktu i co mam dalej zrobić wpisałem przesłało mnie do tego game passa i co mam zrobić kupić drugi raz jak tak to zmarnowane chyba ze 55 złotych i czemu nie można dawać tu przekleństw czy jak się na to mówi żeby strona wyglądała bardziej estetycznie czy coś takiego
  P Pokey112 zapytał 1 rok temu
  Ile się czeka na dostawę cyfrową jeśli jest?
  P Pokey112 zapytał 1 rok temu
  Ile się czeka na dostawę cyfrową jeśli jest?
  p punkfiction zapytał 1 rok temu
  Jak długo jest ważny zakupiony kod?
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.