Cena
Marka
Ocena Klientów
Status
Outlet

Wzmacniacze słuchawkowe

Do odbioru: do 7 dni roboczych
Do domu: do 7 dni roboczych
619 zł
Pasmo przenoszenia 20 - 22000 Hz
Stosunek sygnał/szum 81 dB
Do odbioru: do 7 dni roboczych
Do domu: do 7 dni roboczych
719 zł
Pasmo przenoszenia 10 - 100000 Hz
Stosunek sygnał/szum 118 dB
Rekomendowana impedancja słuchawek 32 - 300 Ohm
Do odbioru: do 7 dni roboczych
Do domu: do 7 dni roboczych
1 199 zł
Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz
Rekomendowana impedancja słuchawek 32 Ohm

Wzmacniacze słuchawkowe dla każdego audiofila

Jeśli podczas słuchania muzyki w słuchawkach wrażenia dźwiękowe są dla Ciebie niedostateczne, powinieneś pomyśleć o wyposażeniu się w lepszy sprzęt. Niekoniecznie musi to oznaczać wymianę słuchawek na nowe – w wielu przypadkach wystarczy bowiem zastosować wzmacniacze słuchawkowe. Znajdziesz je właśnie w tym dziale – sprawdź, jakie modele masz do wyboru!

Jak działają wzmacniacze słuchawkowe?

Wzmacniacze słuchawkowe pozwalają osiągnąć doskonałe brzmienie słuchawek – są to bowiem urządzenia wzmacniające sygnał audio na wyjściu. Umożliwiają dostrojenie i zbalansowanie dźwięku, a także podkręcają jego głośność bez strat w jakości. Odpowiednie ustawienie wzmacniacza słuchawkowego daje zatem perfekcyjne brzmienie bez trzasków i szumów. Poznaj parametry techniczne dostępnych u nas modeli i już teraz zadecyduj, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.

Wzmacniacze słuchawkowe w RTV Euro AGD

W ofercie naszych sklepów znajdziesz wzmacniacze słuchawkowe przenośne oraz stacjonarne. Te pierwsze idealnie sprawdzają się w podróży, przy pracy, a także w czasie uprawiania sportu. Posiadają wbudowany akumulator, który nieraz może posłużyć także jako powerbank. Wzmacniacze słuchawkowe stacjonarne zazwyczaj wyróżniają się większą mocą i stanowią doskonałe wsparcie dla bardziej wymagających słuchawek. Wypróbuj także wzmacniacze słuchawkowe z Bluetooth i sprawdź, która z wersji jest dla Ciebie najlepsza. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.