Samsung RB36J8855S4

lodówka do obudowy

nr kat. 1046593
(19)
3 599 zł
179,95 zł x 20 rat
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 201,7 x 59,5 x 59 cm
Pojemność chłodziarki / zamrażarki 247 l / 110 l
Roczne zużycie prądu 262 kWh = 144,10 zł rocznie
Poziom hałasu 39 dB
Bezszronowa (No Frost) tak pełny No Frost
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Zobacz pełny opis
Wyposażenie Chef Collection:
nie
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
? Stan doskonały
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane
   
  Uwaga: Lodówka do instalacji w zabudowie kuchennej, z drzwiami ze stali szlachetnej. Zabudowa lodówki polega na obudowaniu jej od góry i po bokach.

  Samsung Rb36j8855s4 Kv 1920px
   
   

  wybrane cechy

   
   
   
  Samsung Space Max™

  Space Max™

  Wysoce wydajny system izolacji sprawia, że ścianki urządzenia są cieńsze. Na żywność i napoje przypada większa przestrzeń.

   
  Samsung All Around Cooling

  All Around Cooling

  Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

   
  Samsung Pełny No Frost

  Pełny No Frost

  Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

   
   
   
  Samsung Power Freeze i Power Cool

  Power Freeze i Power Cool

  Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, a Power Cool jest odpowiedzialna za intensywne chłodzenie.

   
  Samsung Silnik Digital Inverter

  Silnik Digital Inverter

  Wydajna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

   
  Samsung Szuflada Fresh Zone

  Szuflada Fresh Zone

  Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość, smak i strukturę.

   
   
   
   
   

  Kitchen Fit™

   
   
   
  Samsung Rb36j8855s4 Kitchen Fit
   
   

  Wzornictwo Kitchen Fit™ to minimalistyczna i nowoczesna konstrukcja, a możliwość zabudowania na równi z meblami kuchennymi oferuje atrakcyjną alternatywę dla lodówek do zabudowy. Wykończenie ze stali nierdzewnej wzbogacono o stylowe elementy takie, jak: podświetlany na niebiesko uchwyt czy licowane drzwi. Lodówka perfekcyjnie wkomponuje się w wystrój każdej kuchni, podkreślając jej nowoczesny charakter. Kitchen Fit™ to elegancja i funkcjonalność na co dzień w Twojej kuchni.

   
   
   
   
  Samsung Podchwyty. Wygodne otwieranie

  Podchwyty. Wygodne otwieranie

  Otwieranie drzwi za pomocą podchwytów jest bardziej praktyczne niż przy standardowych rączkach. Uchwyty tego rodzaju są „ukryte” w drzwiach co sprawia, że lodówka wygląda estetycznie i nie ma obaw, że mogą się one poluzować lub złamać jak uchwyty standardowe.

   
  Samsung Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

  Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

  W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą.

   
  Samsung Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

  Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

  Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

   
  Samsung Elegancja i praktyczność. Podświetlony uchwytSamsung Elegancja i praktyczność. Podświetlony uchwytSamsung Elegancja i praktyczność. Podświetlony uchwyt

  Elegancja i praktyczność. Podświetlony uchwyt

  Podświetlany uchwyt Ice Blue, to więcej niż eleganckie wykończenie. Światło emitowane z podchwytu lodówki pomaga dotrzeć do niej nawet, gdy jest ciemno.

   
  Samsung Licowane drzwi. Zwiększony zakres otwarcia

  Licowane drzwi. Zwiększony zakres otwarcia

  W lodówce Samsung RB36J8855S4  zwiększył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie.

   
  Samsung Podchwyty. Wygodne otwieranieSamsung Podchwyty. Wygodne otwieranieSamsung Podchwyty. Wygodne otwieranie
   
   
   

  Większa pojemność, dzięki cieńszym ściankom lodówki

   
   
   
  Samsung Lodowka Rb36j8855s4 Wieksza Pojemnosc 1920
   
   

  Technologia Space Max™, umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

   
   
   
  Samsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywaniaSamsung Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

  Szuflada Fresh Zone. Idealne warunki przechowywania

   

  Specjalnie zaprojektowana szuflada Fresh Zone, zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Gwarantuje zachowanie optymalnej temperatury, która utrzymuje dłużej świeżość i smak produktów oraz ich wartości odżywcze.

   
  Samsung Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacjaSamsung Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

  Pojemniki na drzwiach. Łatwa, samodzielna regulacja

   

  Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść sześć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

   
  Samsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szufladySamsung Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

  Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady

   

  Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

   
  Samsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na winoSamsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na winoSamsung Wszystko na swoim miejscu. Półka na wino

  Wszystko na swoim miejscu. Półka na wino

   

  System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napojów. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowanych.

   
  Samsung Funkcjonalne rozwiązanie. Praktyczna, wysuwana półkaSamsung Funkcjonalne rozwiązanie. Praktyczna, wysuwana półkaSamsung Funkcjonalne rozwiązanie. Praktyczna, wysuwana półka

  Funkcjonalne rozwiązanie. Praktyczna, wysuwana półka

   

  Porządek w lodówce i wszystko pod ręką! Wysuwasz lub wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i funkcjonalne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej.

   
   
   

  Technologie Samsung

   
   
   
  Samsung D Sylwia Samsung Karty Lodowka 439 Lifestyle Tech
   
   
  Samsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

  Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki! All-Around Cooling

  System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

   
  Samsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

  Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

   

  Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technologia No Frost to nie tylko smak i zdrowie, ale również wygoda, gdyż pozwala raz na zawsze pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

   
  Samsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktówSamsung Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

  Power Freeze. Szybkie zamrażanie produktów

   

  Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

   
   
   

  Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

   
   
   
  Samsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancjiSamsung Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

  Kompresor Digital Inverter. 10 lat gwarancji

   

  Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 39 dBA) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikającą ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

   
  Samsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędnościSamsung Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

  Tryb wakacyjny. Jeszcze więcej oszczędności

   

  Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

   
   
   

  rzut techniczny

   
   
   
  Samsung Rysunek Techniczny 439 Rb36j8855s4
  • A Szerokość: 595 mm
  • B Głębokość: 590 mm
  • C Wysokość: 2017 mm
   
   
   

  w opakowaniu

   
   
   
  Samsung Samsung Lodowka W Opakowaniu 439 Rb36j8855s4
   
   

  podsumowanie

   
   
   
   
  Technologia
   
  Samsung No Frost
  Pełny No Frost
  Tak
   
   
   
  Samsung Ikonki Do Cech Szare Metal Cooling
  All Around Cooling
  Tak
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Cechy chłodzia­rki
   
  Samsung Fridge Icon27
  Ilość półek
  3
   
   
   
  Samsung Fridge Icon16
  Szuflada Fresh Zone
  Tak
   
   
   
  Samsung Fridge Icon24
  Oświetlenie LED
  Tak
   
   
   
   
   
   
   
  Samsung Fridge Icon18
  Półka na nabiał
  Tak
   
   
   
  Samsung Fridge Icon19
  Pojemnik na jajka
  Tak
   
   
   
  Samsung Lodowka Ico 1
  Pojemnik na warzywa
  Tak
   
   
   
   
   
   
   
  Samsung Fridge Icon20
  Pojemniki na drzwiach
  6
   
   
   
  Samsung Fridge Icon21
  Półka na wino
  Tak
   
   
   
  Samsung Skladana Polka
  Półka składana
  1
   
   
   
   
   
  Cechy zamrażal­nika
   
  Samsung Fridge Icon25
  Kostkarka
  Taca na lód
   
   
   
  Samsung Fridge Icon26
  Szuflady
  3
   
   
   
   
   

   
   
   
   
   
  Cechy zewnętrzne
   
  Samsung Fridge Icon30
  Wyświet­lacz
  Wewnęt­rzny
   
   
   
  Samsung Fridge Icon33
  Alarm otwartych drzwi
  Tak
   
   
   
  Samsung Fridge Icon32
  Rączka
  Podchwyt
   
   
   
   
   
   
   
  Samsung Fridge Icon5
  Kolor
  Stal nierdzewna
   
   
   
  Samsung Fridge Icon6
  Możliwość przekładania drzwi
  Tak
   
   
   
   
   

   
   
   
   
   
  dodatkowe funkcje
   
  Samsung No Frost
  Power Freeze
  Tak
   
   
   
  Samsung Lodowki Power Cool
  Power Cool
  Tak
   
   
   
  Samsung Lodowki Tryb Wakacyjny
  Tryb wakacyjny
  Tak
   
   
   
   
   
  parametry
   
  Samsung No Frost
  Klasa energety­czna
  A++
   
   
   
  Samsung Fridge Icon9
  Zużycie energii (roczne)
  262 kWh
   
   
   
  Samsung Halas
  Poziom hałasu
  39 dBA
   
   
   
   
   
   
   
  Samsung Waga
  Waga
  75 kg
   
   
   
  Samsung Fridge Icon9
  Pojem­ność chłodzia­rki
  247 l
   
   
   
  Samsung Pojemnosc
  Pojem­ność zamrażal­nika
  110 l
   
   
   
   
   
   

  Warto wiedzieć

   
   
   

  Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?
  Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

   

  Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?
  Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

   

  Tryb wakacyjny - przydatna funkcja
  Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

   

  Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
  Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.
   

   
   

  Dane techniczne Samsung RB36J8855S4

  Wymiary (wys. x szer. x gł.) 
  201,7 x 59,5 x 59 cm
  Położenie zamrażarki 
  na dole
  Liczba agregatów 
  1
  Liczba termostatów 
  2
  Zdolność zamrażania 
  12 kg/24h
  Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 
  17 godzin
  Bezszronowa (No Frost) 
  pełny No Frost
  System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki 
  tak
  Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki 
  No Frost
  System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki 
  tak
  Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika 
  No Frost
  Sterowanie 
  elektroniczne
  Szybkie chłodzenie 
  tak
  Szybkie zamrażanie 
  tak
  Zmiana kierunku otwierania drzwi 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  elektroniczna regulacja temperatury, komora świeżości "Fresh Zone", oświetlenie ledowe, podświetlane uchwyty, system All Around Cooling, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, wyświetlacz elektroniczny, zamrażarka z systemem No Frost
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna 
  A++
  Roczne zużycie prądu 
  262 kWh = 144,10 zł rocznie
  Pojemność użytkowa chłodziarki 
  247 litrów
  Pojemność użytkowa zamrażarki 
  110 litrów
  Klasa zamrażarki 
  ****
  Klasa klimatyczna 
  N, SN, T, ST
  Poziom hałasu 
  39 dB
  Rodzaj lodówki 
  lodówka do obudowy
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  75 x 63 x 210 cm
  Waga z opakowaniem 
  87 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 3 półki szklane w chłodziarce, 3 szuflady w zamrażarce, 4 półki w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na kostki lodu
  Gwarancja  
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(19)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(12)
  g goniak zapytał 9 miesięcy temu
  Jest szansa do podanie całkowitego wymiaru głębokości razem z otwartymi drzwiami? Czy 60 cm głębokości jest to sam obrys lodówki czy razem z elementami które mogą wystawać z tyłu?
  Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
  m mikolllo zapytał 2 lata temu
  Pytanie do użytkowników tej lodówki (lub innych Samsungów do obudowy). Czy w tej lodówce wymiana ciepła z otoczeniem następuje również przez boczne ścianki lodówki, czy tylko kratkami wentylacyjnymi umieszczonymi na dole urządzenia? Innymi słowy: czy boczne ścianki lodówki podczas pracy sprężarki lub bezpośrednio po jej wyłączeniu są ciepłe?
  l loging zapytał 2 lata temu
  Czy w lodówce na dole z tyłu jest jakieś "wcięcie" aby zapewnić podłaczenie do gniazdka położonego bezpośrednio za lodówką?
  B Beckenbauer zapytał 2 lata temu
  Czy ta lodówka jest do OBUDOWY czy jest wolnostojąca? Wg informacji na stronie produktu można ją obudować płytami (odstęp 2,5 mm), a wg instrukcji na stronie Samsunga jest to urządzenie wolnostojące i wymaga odstępu 50 mm od mebli.
  a anna90 zapytał 2 lata temu
  Rozważam kupno tego modelu. Chciałabym postawić ją przy ścianie, ale obawiam się, że niezachowanie wymaganego odstępu 5 cm spowoduje nieprawidłową pracę lodówki. Czy ktoś z Państwa ma ustawioną ją blisko ściany?
  5 5555 zapytał 3 lata temu
  czy zamawiając lodówkę można wybrać na która stronę otwierane są drzwi.Chciałabym by w lodówce drzwi otwierały się na lewą stronę. Ponieważ wyświetlacz jest na drzwiach podobno nie można tego samemu przełożyć.
  C Czereśka zapytał 3 lata temu
  Witam, czy lodówkę można całkowicie zabudować (pytam także o front)? Czy trzeba coś dokupić w przypadku chęci zabudowy całej lodówki?
  t trebor01 zapytał 3 lata temu
  Witam, jaka jest wysokosc frontu zamrazarnika licząc od podłogi.
  d desperados zapytał 3 lata temu
  Jak zachowują się drzwi po otwarciu lodówki? Wychodzą po za zakres szerokości 595mm czy nie? Mogę ją postawić bezpośrednio przy ścianie od strony zawiasów?
  J Joanna19822 zapytał 4 lata temu
  Czy w tej lodówce można zbudować drzwiczki? Czy można ją tylko obudować po bokach?
  j jaras1103 zapytał 4 lata temu
  Witam, czy lodówka musi byc zabudowana szafką ? Czy mozna ją umiescic miedzy innymi meblami bez szafki jej obudowującej? Czy bok lodowki jest na tyle estetyczny ze nie musi byc zabudowany?
  s sztolniarz zapytał 4 lata temu
  Czy można prosić o zamieszczenie rysunków technicznych szafki do zabudowy tej lodówki? Czy lodówka stoi bezpośrednio na podłodze?
 • Promocje

  Rabaty o wartość 1 raty
  Rabaty o wartość 1 raty
  przy 20 ratach 0%, RRSO 0%Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 14.10.2019
 • Opcje zakupowe - OUTLET
  Stan nowy
  3 599 zł
  179,95 zł x 20 rat
  • zapakowany fabrycznie
  • brak uszkodzeń
  Dostępność

  Produkt z outletu
  stan doskonały
  Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
  3 258 zł
  325,80 zł x 10 rat
  Do domu: już na pojutrze!
  • Towar bez uszkodzeń
  • Otwarte i uszkodzone opakowanie
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Rozpakowany przez Klienta lub pracownika sklepu
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.