Samsung SSD T7 Touch 500GB USB 3.2 (czarny)

dysk SSD zewnętrzny

Samsung
nr kat. 1212859
599 zł
Pojemność 500 GB
Format 2,5 cala
Typ podłączenia USB 3.2 Gen 2
Maks. prędkość odczytu / zapisu 1050 MB/s /
Zobacz pełny opis
Pojemność:
500 GB
Kolor:
czarny
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już jutro!
Również do punktów odbioru:
 • Podziel się
 • Opis i dane
   

  Cechy główne

   
  szybki transfer 1-8

  Błyskawiczny transfer danych

  wzmocniona obudowa

  Kompaktowa i wytrzymała obudowa

  skanowanie odcisku palca-8

  Zabezpieczenie danych odciskiem palca

  dioda led-8

  Zaawansowana technologia z portem USB 3.2 gen.2 

  samsung-intuicyjne-oprogramowanie-7040

  Intuicyjne oprogramowanie

  duza kompatybilnosc

  Szeroki zakres kompatybilności

   

  Poznaj zalety przenośnego dysku SSD T7 Touch

   

  Poręczny dysk o niewielkich rozmiarach, z ogromną pamięcią kompatybilną ze sprzętem mobilnym, a także komputerami PC i Mac. Zaskoczy Cię swoją prędkością, nawet do 9,5 razy szybszą od zewnętrznych dysków HDD. Dysk SSD T7 Touch to najwyższa jakość dzięki podzespołom i całemu oprogramowaniu, w tym wysoko cenione globalnie pamięci DRAM i NAND, które są produkowane przez firmę Samsung - czołowego producenta pamięci flash*. Dostęp do dysku zabezpieczysz odciskiem palca. Masz możliwość zapisania do 4 odcisków, jeśli chcesz podzielić się dostępem do dysku z całym zespołem.

  * Źródło: Dane IHS Markit z II kwartału 2019 r: udział rynkowy dostawców NAND w rynku przychodów.

   

  Większe bezpieczeństwo i kompaktowy rozmiar

   
  t7 szybszy dysk

  Błyskawiczny transfer danych

  Dzięki super szybkiej prędkości USB 3.2 Gen 2możesz przesyłać nawet duże pliki w zaledwie kilka sekund. Technologia PCIe NVMe  zapewniaprędkość odczytu/zapisu odpowiednio do 1050/1000 MB/s*, a więc Twój T7 Touch jest dwa razy szybszy niż T5**.

  * Wydajność może się różnić w zależności od konfiguracji hosta. Aby osiągnąć maksymalną prędkość odczytu/zapisu odpowiednio do 1050/1000 MB/s, urządzenie hosta i kable połączeniowe muszą obsługiwać USB 3.2 Gen 2 i tryb UASP muszą być włączone. ** Na podstawie wyników testów wewnętrznych w porównaniu do zewnętrznego dysku twardego Samsung 1 TB (HX-MTD10EA). Konfiguracja systemu testowego: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel® Core Procesor i7-8700K przy 3,70 GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

  t7 wytrzymaly

  Wytrzymała konstrukcja

  Teraz możesz ciesz się solidną i wytrzymałą, metalową obudową SSD  T7 Touch, której korpus nie posiada ruchomych części, dzięki czemu jest odporny na upadek nawet z wysokości 2 metrów*. Dodatkowo, dysk objęty jest 3-letnią gwarancją.

  * Wewnętrzny test uderzenia na skutek upadku przeprowadzono w warunkach kontrolowanych. Aby uzyskać więcej informacji na temat gwarancji, odwiedź stronę www.samsung.com/support

  t7 bezpieczny

  Bezpieczeństwo danych

  Twoje prywatne pliki są dobrze chronione dzięki szyfrowaniu 256 AES. Oznacza to, iż do odczytania plików potrzebna jest znajomość klucza. Może być nim hasło bądź odcisk palca.

  t7 led 1

  Wbudowana dioda LED

  Dioda LED wbudowana w PSSD T7 Touch, na bieżąco informuje o tym, co w danej chwili robi dysk (podłączenie/odłączenie, transfer danych oraz blokada dysku). Dysk występuje w trzech wariantach pojemności: 500 GB, 1 TB, 2 TB, i także w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej czerni lub stylowego srebra*.

  * Opcje kolorów różnią się w zależności od pojemności pamięci. 1 GB = 1 000 000 000 bajtów, TB = 1 000 000 000 000 bajtów. Komputer może wykazać niższą pojemność z powodu zastosowania innego standardu pomiarowego.

  t7 kompaktowy rozmiar 2

  Elegancki i kompaktowy

  T7 Touch charakteryzuje wyjątkowo lekka (waży zaledwie 58 gramów) i smukła obudowa, o wielkości karty kredytowej. Solidna, aluminiowa konstrukcja świetnie leży w dłoni.

   

  Zawsze gotowy do pracy

   
  t7 intuicyjne oprogramowanie 2

  Intuicyjne oprogramowanie

  T7 Touch posiada najnowsze oprogramowanie dla komputerów PC i Mac, dzięki któremu z łatwością skonfigurujesz hasło i odciski palców oraz uzyskasz aktualizacje oprogramowania*. Pobierz aplikacje mobilną aby móc korzystać z dysku również na smartfonie i tablecie z Androidem**.

  * Oprogramowanie wymaga systemu Windows 7 lub nowszych, Mac OS X 10.10 lub nowszych, Android 5.1 (Lollipop) lub nowszych. Starsze wersje systemów operacyjnych Windows, Mac i Android mogą nie być obsługiwane. ** Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wymaga połączenia z komputerem PC lub Mac oraz połączenia internetowego. Aplikacja na Androida dostępna w Google Play.

  t7 wspolpraca z roznymi urzadzeniami

  Współpracuje z wieloma urządzeniami

  Dysk SSD T7 Touch jest kompatybilny z komputerami PC, Mac, urządzeniami z Androidem, konsolami do gier i nie tylko*, dzięki czemu zawsze gdziekolwiek jesteś będziesz miał dostęp do swoich plików. Do zestawu dołączone są również: kable USB typu C na C i typu C na A**.

  * Kompatybilność z urządzeniami - hostami może się różnić. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać przeformatowania T7 Touch. Listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz na stronie www.samsung.com/support.
  ** T7 Touch jest kompatybilny z USB 3.0 i USB 2.0.

   

  W opakowaniu

   
  t7 w opakowaniu
  • Samsung dysk przenośny SSD T7 Touch  o wybranej pojemności
  • Instrukcja obsługi
  • Kabel USB 3.2 USB-C na C
  • Kabel USB 3.2 USB-C na A
   

  Porównaj przenośne dyski SSD Samsung

   
   
  t7 tabelka
   

  Dysk przenośny SSD T7 Touch

  Dysk przenośny SSD T5

  Pojemność

  500 GB, 1 TB, 2 TB

  250 GB, 500 GB, 1 TB, 2 TB

  Interfejs

  Zgodność z USB 3.2 (gen.2, 10 Gb/s)

  Zgodność z USB 3.1 (gen.2, 10 Gb/s), 3.0, 2.0

  Wymiary (SxWxG)

  85 x 57 x 8.0 mm

  74 x 57.3 x 10.5 mm

  Waga

  58 g
  (* Dokładna waga produktu może się różnić w zależności od jego pojemności)

  51 g
  (* Dokładna waga produktu może się różnić w zależności od jego pojemności)

  Technologia

  Samsung V-NAND

  Samsung V-NAND

  Prędkość przesyłu

  Odczyt sekwencyjny: do 1050 MB/s. Zapis sekwencyjny: do 1000 MB/s*

  (*Wydajność może się różnić w zależności od środowiska systemowego, nawet z interfejsem USB 3.2 z obsługą UASP)

  Odczyt sekwencyjny: do 540 MB/s. Zapis sekwencyjny: do 515 MB/s**

  (**Wydajność może się różnić w zależności od środowiska systemowego. Prędkość przesyłu 540 MB/s dla USB 3.1 Gen 2 z obsługą UASP)

  Bezpie­czeństwo

  Samsung Portable SSD Software 1.0 (*Opcjonalna ochrona hasłem lub zabezpieczenie odciskiem palca)

  Samsung Portable SSD Software (2017) 

  Protokół UASP (czyli USB Attached SCSI Protocol)

  Wspierany

  Wspierany

  Szyfrowanie

  Sprzętowe w oparciu o technologię AES 256 bit

  Sprzętowe w opraciu o technologie AES 256 bit

  Gwarancja

  Ograniczona*, 3-letnia

  Ograniczona*, 3-letnia

  Certyfikacja

  CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC

  CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC

  Zgodność z dyrektywą RoHS

  Tak (RoHS2)

  Tak (RoHS2)

  * Samsung Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym między innymi za utratę danych lub innych informacji przechowywanych na urządzeniu Samsung Electronics, oraz utracone korzyści zysku lub przychody, które mogą zostać poniesione przez użytkownika. Więcej informacji na temat gwarancji podano pod adresem www.samsung.com/portable-ssd.

   

  Warto wiedzieć

   

  Jakie metody szyfrowania obsługują dyski SSD firmy Samsung?

  Dyski SSD firmy Samsung obsługują wewnętrzne szyfrowanie sprzętowe i zarządzanie zapisanymi danymi, w tym szyfrowania partycji systemowej. Dane są odszyfrowywane podczas autentykacji wykonywanej przed uruchomieniem systemu. Ponieważ dane są szyfrowane, fizyczna utrata dysku (zagubienie lub kradzież) nie naraża użytkownika na niebezpieczeństwo wycieku danych. Szyfrowanie danych odbywa się na poziomie sprzętowym, co pozwala na bezpieczne przechowywanie danych przy jednoczesnym zachowaniu wydajności. Różne metody szyfrowania nie mogą być używane jednocześnie: aby włączyć jedną należy wyłączyć pozostałe. Dostępne metody szyfrowania danych dla poszczególnych modeli dysków:  AES (Advanced Encryption Standard, Class 0 SED) - 970/960/950 PRO, 970/960 EVO, 860 QVO, 860/850/840 EVO, 860/850/840 PRO, 840; TCG OPAL/e-DRIVE - 970/960/950 PRO, 970/960 EVO, 860 QVO, 860/850/840 EVO, 860/850 PRO.

  Czy możliwa jest aktualizacja firmware w dysku SSD podłączonym do portu USB za pomocą adaptera?

  Aplikacja Magician, służąca do aktualizacji firmware, obsługuje dyski SSD podłączone do portu SATA, zatem aktualizacji firmware należy dokonać po podłączeniu do takiego portu. Aktualizacja firmware przenośnych dysków odbywa się poprzez złącze USB z wykorzystaniem oprogramowania Portable SSD Software. 

  Co się stanie, jeżeli zapomnę hasła? Czy da się je zresetować?

  Ze względów bezpieczeństwa hasła nie da się zresetować - jeżeli zapomnisz hasła, nie będziesz mógł dostać się do danych na dysku, a urządzenie będzie musiało zostać fabrycznie zresetowane. Ważne: fabryczny reset powoduje wykasowanie wszystkich danych zapisanych na dysku. Jeżeli nie chcesz używać hasła, możesz łatwo wyłączyć tą funkcję poprzez prosty w obsłudze, intuicyjny program do zarządzania dyskiem.

  W przypadku dysku przenośnego SSD T7 Touch, jeżeli mamy ustawione hasło i odcisk palca, zapomnienie hasła nie jest tożsame z utratą danych, bo w dalszym ciągu możemy dostać się do dysku dotykiem. To wygodne dodatkowe zabezpieczenie właśnie przed utratą danych.

  Dane techniczne Samsung SSD T7 Touch 500GB USB 3.2 (czarny)

  Parametry techniczne 
  Pojemność 
  500 GB
  Typ podłączenia 
  USB 3.2 Gen 2
  Format 
  2,5 cala
  Maks. odczyt 
  1050 MB/s
  Wytrzymałość 
  wstrząsoodporny
  Seria dysku 
  Samsung SSD T7 Touch
  Parametry fizyczne 
  Wymiary 
  85 x 57 x 8 mm
  Waga 
  58 g
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  36 miesięcy
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Kod producenta 
  MU-PC500K/WW
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie

 • Usługi
 • Pasuje do
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Samsung SSD T7 Touch 500GB USB 3.2 (czarny) i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Samsung SSD T7 Touch 500GB USB 3.2 (czarny)

Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.