Samsung RZ32M7110S9 Twin

zamrażarka szufladowa

Samsung
nr kat. 1167277
(15)
2 899 zł
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 185,3 x 59,5 x 64,4
Pojemność 315 litrów
Bezszronowa (No Frost) tak
Roczne zużycie prądu 352 kWh = 214,72 zł rocznie
Zdolność zamrażania 21 kg/24h
Seria Twin
Zobacz pełny opis
Brak w sklepach stacjonarnych
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Podziel się
 • Zestawy
  zamrażarka szufladowa Samsung RZ32M7110S9 Twin +produkt czyszczący HILLMANN Preparat do pielęgnacji chłodziarek, zamrażarek i lodówek 500 ml AGDLO01 +pochłaniacz zapachów HILLMANN AGLO02
  Samsung RZ32M7110S9 Twin + HILLMANN Preparat do pielęgnacji chłodziarek, zamrażarek i lodówek 500 ml AGDLO01 + HILLMANN AGLO02
  2 928,98 zł
 • W zestawie taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  Samsung Kv 293 Rz32m7110s9 1920x640
   
   

  wybrane cechy

   
   
   
  Samsung All Around Cooling 1

  All Around Cooling

  Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka zamrażarki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

  Samsung No Frost

  Pełny No Frost™

  Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz zamrażarki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

  Samsung Smart Dongle

  Smart Dongle

  Aplikacja, która zdiagnozuje problem techniczny, ale też poinformuje gdy drzwi zamrażarki pozostają zbyt długo otwarte.

   
   
  Samsung Power Freez

  Funkcja Power Freeze

  Wystarczy na 3 sekundy nacisnąć przycisk Power Freeze, by aktywować intensywne zamrażanie produktów.

  Samsung Digital Inverter

  Silnik Digital Inverter

  Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność zamrażarki jest znacznie wydłużona.

  Samsung Ikonki Do Lodowek Kostkarka Do Lodu

  Kostkarka do lodu

  Została wbudowana w drzwi, dzięki temu nie zajmuje niepotrzebnie cennego miejsca we wnętrzu zamrażarki.

   
   
   

  razem lub osobno - seria TWIN

   
   
   
  Samsung Kv 293 Rz32m7110s9 1920x640 Seria Twin
   
   

  Jednodrzwiowa zamrażarka Samsung jest częścią wyjątkowej serii TWIN. Możesz ją połączyć z chłodziarką, tworząc jedną, perfekcyjnie dopasowaną, dwudrzwiową chłodziarko-zamrażarkę. Pojemność zamrażarki to aż 315 litrów, co pozwala na przechowywanie wystarczającej ilości produktów dla wieloosobowej rodziny. Dzięki wyjątkowemu designowi, jednodrzwiową chłodziarkę i zamrażarkę Samsung można ustawić razem lub osobno, by idealnie wpasowały się do wystroju Twojej kuchni.

   

  * Zamrażarka i chłodziarka są sprzedawane oddzielnie.

   
   

  STAŁY DOPŁYW POWIETRZA I STREFY DO ZADAŃ SPECJALNYCH

   
   
   
  Samsung Kv 293 Rz32m7110s9 1920x640 Staly Doplyw Powietrza
   
   

  Urządzenie wyposażono w technologię pełnego No Frost, który eliminuje szron i wilgoć wpływającą na trwałość przechowywanej żywności. Dzięki systemowi All Around Cooling chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka utrzymując świeżość produktów. W jednodrzwiowej zamrażarce Samsung znajdziemy 3 półki i 4 szuflady do przechowywania żywności. W drzwiach umieszczono kostkarkę do lodu, dzięki czemu nie zajmuje miejsca wewnątrz. Funkcja Power Freeze umożliwia błyskawiczne zamrożenie produktów, gdy tylko tego potrzebujesz. 

   
   
   
  Samsung No FrostSamsung Skuteczne zamrażanie bez szronu i lodu. Pełny No FrostSamsung Skuteczne zamrażanie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

  Skuteczne zamrażanie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

   

  Technologia pełnego No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz zamrażarki systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron oraz lód. Dzięki temu zamrażarki nie trzeba rozmrażać. Łatwiej utrzymać w niej czystość, a żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze.

   
  Samsung Kv 293 Rz32m7110s9 960x640 Chlodne Powietrze W ZakSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku zamrażarki. All-Around CoolingSamsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku zamrażarki. All-Around Cooling

  Chłodne powietrze w każdym zakamarku zamrażarki. All-Around Cooling

  System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni zamrażarki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszystkich półek. Dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura, a żywność dłużej zachowuje świeżość i smak.

   
  Samsung Samsung Ice Maker Rz32m7110s9 A648Samsung Lepsze wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Kostkarka do lodu TWISTSamsung Lepsze wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Kostkarka do lodu TWIST

  Lepsze wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Kostkarka do lodu TWIST

   

  Kostkarka do lodu została wbudowana w drzwi zamrażarki. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz więcej jakże cennej przestrzeni do przechowywania produktów spożywczych we wnętrzu urządzenia. Samo korzystanie z kostkarki jest niezwykle proste. Wystarczy poruszyć dźwignią i gotowe.

   
  Samsung Power Freeze Rz32m7110s9Samsung Szybkie zamrażanie produktów. Power FreezeSamsung Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

  Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

   

  Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

   
   

  minimalistyczny design. praktyczna W działaniu

   
   
   
  Samsung Kv 293 Rz32m7110s9 1920x640 Minimalistyczny Design
   
   

  Smukła i elegancka jednodrzwiowa zamrażarka z serii TWIN sprawi, że stanie się ona designerskim elementem każdej kuchni. Zamrażarka idealnie dopasuje się do pozostałych mebli, nie wystając poza ich krawędzie. Drzwi jednodrzwiowej zamrażarki są tak zaprojektowane, by zapewnić swobodę podczas ich otwierania, nawet jeżeli urządzenie stoi bezpośrednio przy ścianie.

   
   
   

  Licowane drzwi - większy zakres otwarcia

  Samsung Wiekszy Zakres Otwarcia Drzwi

  Dzięki licowanym drzwiom w jednodrzwiowej zamrażarce Samsung RZ32M7110S9 zwiększył się zakres ich otwierania. Nawet gdy zamrażarka stoi bezpośrednio przy ścianie.

  Oświetlenie LED - jasne wnętrze zamrażarki

  Samsung Led 210

  Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. A mniejsze zużycie energii przekłada się na niższe rachunki.

  Szkło hartowane - wytrzymałe półki

  Samsung Szklo Hartowane 210

  Półki  ze szkła hartowanego są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwe w czyszczeniu.

   
   
   

  Niezawodna zamrażarka na lata

   
   
   
  Samsung Kv 293 Rz32m7110s9 960x640 Digital InwerterSamsung 10 lat gwarancji. Kompresor Digital InverterSamsung 10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

  10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

   

  Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" zamrażarki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 41dB) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi zamrażarki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikające ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej 7 stopniowej prędkości pracy.

   
  Samsung Smart Dongle Rz32m7110s9Samsung Zdalne monitorowanie pracy zamrażarki. Smart DongleSamsung Zdalne monitorowanie pracy zamrażarki. Smart Dongle

  Zdalne monitorowanie pracy zamrażarki. Smart Dongle

   

  Smart Dongle* umożliwia połączenie smartfona z zamrażarką poprzez Wi-Fi. Wystarczy podłączyć niewielkie urządzenie USB do zamrażarki, by móc korzystać z aplikacji. Jeśli zostawisz zbyt długo otwarte drzwi, pojawią się problemy techniczne lub przerwa w dostawie prądu, aplikacja zainstalowana na Twoim telefonie poinformuje Cię o tym. W przypadku usterki Smart Dongle zdiagnozuje problem, a Ty odczytasz diagnozę dzięki aplikacji, bez potrzeby studiowania instrukcji.

  * Akcesorium Smart Dongle sprzedawane jest osobno.

   
  Samsung Kv 293 Rz32m7110s9 960x640 Kontrola NapieciaSamsung Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięciaSamsung Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięcia

  Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięcia

   


  Nagłe skoki napięcia czy przerwy w dostawie prądu zwiększają możliwość awarii niektórych urządzeń. W zamrażarce Samsung zaprogramowano system kontroli prądu zapewniający jej bezpieczną pracę nawet przy obniżonym napięciu do 110 V. Kontrola dopływu energii znacząco wpływa na bezpieczeństwo urządzenia i Twojego domu.

   
   

  rzut techniczny

   
   
   
  Samsung Zamrazarka Rysunek Techniczny 100
  • A Szerokość: 595 mm
  • B Głębokość: 644 mm
  • C Wysokość: 1853 mm
   
   

  w opakowaniu

   
   
   
  Samsung Kv 293 Rz32m7110s9 1920x640 W Opakowaniu
   
   

  podsumowanie

   
   
   

  POZNAJ CECHY ZAMRAŻARKI RZ32M7110S9

   
   
  Cechy zewnętrzne
  Samsung Fridge Icon30
  Wyświetlacz
  Zewnętrzny srebrny
  Samsung Fridge Icon33
  Alarm otwartych drzwi
  Tak
  Samsung Uchwyt
  Możliwość przekładania drzwi
  Tak
   
   
   
  Samsung Fridge Icon5
  Kolor
  Inox
  Samsung Fridge Icon6
  Uchwyt 
  Rączka
   
   

   
   
  Technologia
  Samsung No Frost
  No Frost
  Tak
  Samsung Fridge Icon9
  All Around Cooling
  Tak
   
   

   
   
  Cechy zamrażarkI
  Samsung Fridge Icon27
  Łączna ilość półek
  3
  Samsung Komora Wilgotosci
  Ilość szuflad
  4
  Samsung Fridge Icon24
  Pojemniki na drzwiach
  2
   
   
   
  Samsung Fridge Icon30
  Kostkarka TWIST
  Tak
  Samsung Fridge Icon33
  Półki z hartowanego szkła
  Tak
   
   
   
   
   
  dodatkowe funkcje
  Samsung Fridge Icon13
  Power Freeze
  Tak
  Samsung Lodowki Power Cool
  Smart Dongle
  Tak
   
   
   
   
   
  parametry
  Samsung No Frost
  Klasa energetyczna
  A+
  Samsung Fridge Icon9
  Zużycie energii (roczne)
  352 kWh
  Samsung Halas
  Poziom hałasu
  41 dBA
   
   
   
  Samsung Waga
  Waga
  79 kg
  Samsung Fridge Icon9
  Pojemność zamrażarki
  315 l
   
   


   
   
   

  Warto wiedzieć

   
   

  Moja zamrażarka oszrania się - czy to znaczy, że No Frost nie działa?
  Na pożądaną pracę zamrażarki w systemie No Frost mają wpływ inne czynniki, np. należy upewnić się, że drzwi są szczelnie zamykane, na co ma wpływ wypoziomowanie zamrażarki. Żywność i płyny (najlepiej zamknięte w pojemnikach lub zawinięte w folię) wkładane do zamrażarki powinny być w temperaturze pokojowej. Wkładane produkty powinny być też suche. Należy uważać, aby oleje i tłuszcze nie wchodziły w kontakt z  z plastikowymi zamocowaniami np. półek lub uszczelkami drzwi, gdyż materiały te łatwo stają się porowate i kruche. Wówczas uszczelki będą przepuszczać powietrze, a w środku będzie tworzył się szron.

   

  Zamrażarka czasem wydaje niezwykłe dźwięki. Czy to jest normalne?
  Zamrażarki No Frost mogą wydawać odgłosy, które jednak są prawidłowymi oznakami pracy zamrażarki i nie przekraczają podanego na etykiecie poziomu hałasu (np. 41dB). Jest to związane z technologią No Frost oraz z elementami dodatkowego wyposażenia, jeśli zamrażarka takie posiada, jak np. wsypywanie lodu do pojemnika w kostkarce. Normalne odgłosy pracy zamrażarki to np. odgłosy pracy wentylatora, regulującego temperaturę po dłuższym otwarciu drzwi; obieg czynnika chłodzącego (bulgotanie); odszranianie (syczenie); włączanie i wyłączanie się kompresora (brzęczenie, kilkanaście sekund do ustabilizowania pracy); po przerwie w dostawie prądu (klikanie, gdy kompresor próbuje się uruchomić).

   

  Przechowywane w zamrażarce produkty są odbarwione i mają nieładny zapach. Czy to znaczy, że temperatura jest za niska?
  Upewnij się, że wkładana żywność jest dobrze zawinięta lub zamknięta w szczelnych pojemnikach. To zapobiegnie odwadnianiu się, odbarwianiu lub utracie aromatu (czy mieszaniu się aromatów) żywności, która dzięki temu pozostanie świeża. Do pakowania żywności w celu zamrożenia nie nadają się: papier pakunkowy, papier pergaminowy, celofan, worki na śmieci i używane torby na zakupy. Najlepiej jest korzystać z woreczków foliowych, przeznaczonych do zamrażania lub pojemników do zamrażarki. Podczas pakowania w folie należy usunąć ze środka powietrze. Okres przechowywania zamrożonej żywności: zależy od typu produktów żywnościowych. W temperaturze -18 °C należy przechowywać: świeży drób (cały kurczak), świeże mięso (steki, pieczenie), do 12 miesięcy; ryby (chude ryby, gotowane ryby), świeże krewetki, małże i kalmary do 6 miesięcy; pizza, kiełbasa: do 2 miesięcy.

   

  Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
  Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym produkcyjny w wielkopolskich Wronkach - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

   
   
  Zobacz więcej dzięki oświetleniu LED
  Zobacz więcej dzięki oświetleniu LED
  W zamrażarce zastosowano energooszczędne oświetlenie LED, które nie tylko ułatwi Ci odnalezienie potrzebnych produktów, ale również pomoże zaoszczędzić prąd.
  Łatwo steruj parametrami zamrażarki
  Elektroniczny wyświetlacz pozwala na łatwe ustawienie temperatury, kontrolowanie jej oraz wybieranie odpowiedniej funkcji. Nadaje zamrażarce również nowoczesny wygląd.
  Łatwo steruj parametrami zamrażarki
  Oszczędzaj z klasą A+
  Oszczędzaj z klasą A+
  Kupując sprzęt o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zamrażarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.
  Przechowuj żywność w odpowiedniej temperaturze
  Awaria sprzętu lub długotrwały brak prądu powoduje wzrost temperatury w zamrażarce. Aby uniknąć rozmrożenia się żywności urządzenie wyposażono w alarm wzrostu temperatury, który na czas poinformuje Cię o niewłaściwej temperaturze wewnątrz zamrażarki.
  Przechowuj żywność w odpowiedniej temperaturze
  Szybko zamrażaj nowe produkty
  Szybko zamrażaj nowe produkty
  Gdy jednorazowo wkładasz do zamrażarki większą ilość żywności (np. po zakupach) temperatura wewnątrz podnosi się, co niekorzystnie wpływa na pozostałe produkty. Włączając szybkie zamrażanie gwałtownie obniżasz temperaturę i szybciej mrozisz nowe produkty.
  Aby postawić zamrażarkę w piwnicy wybierz model z klasą SN
  Zastanawiasz się nad postawieniem zamrażarki w piwnicy? Ten model może pracować już w temperaturze od +10°C, dlatego możesz postawić go w pomieszczeniu, które jest słabiej ogrzewane zimą.
  Aby postawić zamrażarkę w piwnicy wybierz model z klasą SN
  Nie martw się pozostawionymi otwartymi drzwiami
  Nie martw się pozostawionymi otwartymi drzwiami
  Zdarza Ci się zostawić otwarte drzwi w zamrażarce? Przedostające się ciepłe powietrze powoduje rozmrożenie żywności. Ten model zamrażarki poinformuje Cię jednak o otwartych drzwiach zapobiegając zepsuciu się produktów.
  Nie męcz się z rozmrażaniem zamrażarki
  Męczy Cię odszranianie zamrażarki? Wyjmowanie mrożonek i usuwanie lodu? W tej zamrażarce wnętrze jest wentylowane, a wilgotne powietrze kierowane do specjalnego skraplacza. Nie trzeba jej odszraniać, a zmrożone produkty nie przyczepiają się do siebie.
  Nie męcz się z rozmrażaniem zamrażarki
  Wybierz model o dużej pojemności
  Wybierz model o dużej pojemności
  Zależy Ci na mrożeniu większej ilości żywności? Ten model ma pojemność 315 litrów, dzięki czemu pomieści znacznie więcej produktów.

  Dane techniczne Samsung RZ32M7110S9 Twin

  Wymiary (wys. x szer. x gł.) 
  185,3 x 59,5 x 64,4 cm
  Kolor 
  srebrny
  Zdolność zamrażania 
  21 kg/24h
  Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 
  12 godzin
  Bezszronowa (No Frost) 
  tak
  Regulowany termostat 
  tak
  Szybkie zamrażanie 
  tak
  Oświetlenie wnętrza 
  tak
  Szuflady 
  przeźroczyste z tworzywa sztucznego
  Zmiana kierunku otwierania drzwi 
  tak
  Regulowane nóżki 
  tak
  Możliwość zamknięcia na klucz 
  nie
  Funkcje dodatkowe 
  bezszronowa (No Frost), oświetlenie ledowe, sterowanie elektroniczne, wyświetlacz elektroniczny
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna 
  A+
  Roczne zużycie prądu 
  352 kWh = 214,72 zł rocznie
  Pojemność 
  315 litrów
  Klasa zamrażarki 
  ****
  Klasa klimatyczna 
  N, SN, T, ST
  Poziom hałasu 
  41 dB
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, alarm (wskaźnik) wzrostu temperatury
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  76 x 64 x 192 cm
  Waga z opakowaniem 
  86 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  2 pólki w drzwiach, 4 szuflady, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na kostki lodu
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
  Koszt gospodarowania odpadami
  5,27 zł (wliczony w cenę towaru)
 • Opinie(15)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(3)
  M Marek Dorota zapytał 2 miesiące temu
  Czy zamrazarka może utrzymywać temp w zakresie od +5 do -15 Celciusza. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
  M Marek Dorota zapytał 2 miesiące temu
  Dzień dobry . Jaki jest zakres temperatury , który można ustawić w zamrażarce. Szczególnie interesuje mnie czy zamrażarka może utrzymywać temp. około + 5 stopni przez dłuższy czas pracy . Z góry dziękuję za poradę.Pozdrawiam
  Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
  m mruczusia zapytał 6 miesięcy temu
  Czy trzeba podłączyć do wody ? Chodzi o kostki lodu .
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.