Produkt niedostępny

Wyszukany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (3 m-ce) Promocja

(5)
kod aktywacyjny Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (3 m-ce) Promocja
 • Podziel się
 • Opis i dane

  UWAGA!!!
  TEN
   PRODUKT MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ W PROMOCJI GAME PASS ULTIMATE 3+3 W DNIACH 04.04.2020-17.04.2020. ABY UZYSKAĆ CENĘ PROMOCYJNĄ ZAPOZNAJ SIĘ Z INSTRUKCJĄ ZAKUPU W ZAKŁADCE "PROMOCJE".

  DATA WAŻNOŚCI KODU WYGASA 15.05.2020 - PO TYM DNIU KOD PRZESTAJE BYĆ AKTYWNY I NIE BĘDZIE MOŻLIWA JEGO REALIZACJA.

  Więcej informacji w regulaminie dotępnym w dziale PROMOCJE


  Xbox Game Pass Ulimate

  Subskrypcja Xbox Game Pass daje dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier — z nowymi grami dodawanymi przez cały czas. Niezależnie od tego, czy grasz w gry na konsoli, na komputerze z Windows 10, czy tak i tak, mamy dla Ciebie optymalny plan. Subskrybuj Xbox Game Pass za niską, miesięczną opłatą i odkryj swoją następną ulubioną grę.

  Najważniejsze informacje

  •    Zawiera subskrypcję Xbox Live Gold oraz dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC. Zagraj z przyjaciółmi i odkryj swoją nową ulubioną grę.
  •    Graj z przyjaciółmi i rodziną online dzięki Xbox Live, najbardziej zaawansowanej sieci rozgrywki wieloosobowej.
  •    Nowe gry dodawane przez cały czas, więc zawsze można zagrać w coś nowego.
  •    Graj w gry takie jak Gears 5 i inne nowe tytuły oferowane wyłącznie na konsolę Xbox już w dniu premiery.
  •    Ekskluzywne zniżki dla członków i oferty na wyłączność. Do 20% zniżki na gry w bibliotece Xbox Game Pass oraz do 10% zniżki na powiązane dodatki.
  •    Po wykupieniu subskrypcji Xbox Game Pass z planem Ultimate możesz nadal wykorzystywać kody na Xbox Live Gold i Xbox Game Pass. Kody te zostaną automatycznie zamienione na subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate proporcjonalnie do szacunkowej ceny detalicznej tych kodów. Zobacz więcej na xbox.com/gamepass

  Postaw na Ultimate i oszczędzaj

  Xbox Game Pass Ultimate zawiera subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami oraz dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC. Dzięki dodawanym nowym grom Xbox Game Pass to przepustka do niekończącej się rozgrywki.
  Pobierz i zagraj w takie tytuły jak Gears 5 (premiera wkrótce) czy Metro Exodus i Monster Hunter World.

  Granie na konsoli Xbox One jest lepsze z Xbox Live Gold

  Wyszukaj znajomych, przeciwników i członków swojego zespołu w globalnej społeczności graczy. Xbox Live to najbardziej zaawansowana sieć wieloosobowa zapewniająca stabilną rozgrywkę i szybkie pobieranie.

  Pobieraj i odkrywaj

  Odkryj tytuły, w które zawsze chciałeś zagrać lub wróć do znanych klasyków. Pobierz gry bezpośrednio na konsolę lub PC i graj online lub offline.

  Zniżki na gry Xbox

  Korzystaj z ekskluzywnych zniżek I ofert dostępnych dla członków. Do 20% zniżki na gry w bibliotece Xbox Game Pass oraz do 10% zniżki na powiązane dodatki.

  Jak to działa?

  1.    Wybierz wariant subskrypcji i zostań członkiem Xbox Game Pass.
  2.    Przeglądaj bibliotekę ponad 100 wysokiej jakości gier.
  3.    Pobierz i zagraj w Twoją następną ulubioną grę.

  Ważne informacje:


  Twierdzenie o sieci (Xbox Live):
  Niezależne badanie IHS Markit, czerwiec/lipiec 2017. Testowano konsolę Xbox One S w porównaniu z konsolą PlayStation 4 w 5 sprzedawanych grach z funkcją matchmaking (dobieranie drużyny); rezultaty mogą się różnić, to nie jest rekomendacja. Odwiedź stronę www.xbox.com/betternetwork

  Specjalna oferta promocyjna Xbox Game Pass Ultimate:
  Ograniczenie do 1 subskrypcji na 1 konto Microsoft. Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2019.

  Xbox Game Pass Ultimate:
  Użyj aktywnego konta Xbox Game Pass z planem Ultimate, aby grać w gry na Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10. Plan Ultimate obejmuje Xbox Game Pass z planem gier na konsole, Xbox Game Pass z planem gier na PC, Xbox Live Gold i dodatkowe korzyści. Jednorazowo na jednym koncie można wykupić do 36 miesięcy subskrypcji Ultimate. Tytuły i liczba gier mogą ulegać zmianom w różnych krajach i w czasie. W razie zakończenia subskrypcji lub usunięcia gry należy reaktywować swoją subskrypcję lub nabyć grę, aby móc nadal korzystać z zakupionych w niej dodatków lub przedmiotów. Obowiązują opłaty według cennika dostawców Internetu oraz ograniczenia dotyczące wieku. Oferty promocyjne podlegają wyłączeniom i postanowieniom regulaminu. Usługi, funkcje i wymagania mogą zostać zmienione lub wycofane. Obowiązują postanowienia Umowy dotyczącej usług Microsoft (microsoft.com/msa).

  Jeśli posiadasz już konto Xbox Game Pass lub Xbox Live Gold, pozostały okres subskrypcji zostanie zmieniony na wersję Ultimate przy użyciu odpowiedniego wskaźnika konwersji. Kody wykorzystywane w przyszłości również będą podlegały odpowiedniemu wskaźnikowi konwersji. Wszelkie konwersje do wersji Ultimate są nieodwracalne. Więcej szczegółów na temat zasad konwersji znajdziesz na stronie xbox.com/gamepass.

  W przypadku komputerów PC: Wymagane jest pobranie aplikacji, aktualizacja systemu Windows oraz odpowiednia ilość miejsca na dysku (xbox.com/pcgamesplan). Wymagania dotyczące systemu są różne w zależności od gry, a ustawienia wydajności są skalowane odpowiednio do możliwości bardziej zaawansowanych systemów. Kody nie podlegają refundacji, chyba że obowiązujące przepisy stanowią inaczej. Zaktualizuj i zaoszczędź: oszczędności obliczono na podstawie szacunkowej ceny detalicznej artykułów sprzedawanych osobno. Rzeczywiste oszczędności i ceny detaliczne mogą się różnić. Tytuły i numery gier różnią się w czasie i w zależności od kraju. Jeśli Twoje członkostwo zostanie zakończone lub gra zostanie usunięta z katalogu, musisz reaktywować Twoje członkostwo lub kupić grę oddzielnie, aby móc kontynuować. Zniżki dla subskrybentów Xbox Game Pass odnoszą się do cen w sklepie Microsoft Store. Oferty rabatowe nie dotyczą pozycji w ciągu pierwszych 30 dni od premiery i nie są dostępne w przypadku wybranych tytułów.

  Opis Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate (3 m-ce) Promocja

  Interoperacyjność 
  Kompatybilność 
  Xbox One, PC
  Nośnik 
  kod aktywacyjny
  Wymagania sprzętowe 
  konsola Xbox One
  Wymagania systemowe 
  wymaga połaczenia z internetem
  Funkcjonalność 
  Funkcjonalność 
  Konto Xbox Live Gold i ponad 100 świetnych gier w niskiej cenie miesięcznej. Graj razem ze znajomymi i znajdź swoją następną ulubioną grę.
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Microsoft
   
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
 • Opinie(5)

Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.