Jura odkamieniające tabletki do ekspresów 61848

środek do usuwania kamienia

Jura
nr kat. 1005539
(4)
59,90 zł
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już dziś!
Do domu: już jutro!
Również do punktów odbioru:
 • Podziel się
 • Opis i dane

  Kamień może być przyczyną nieodpowiedniego smaku i wielu usterek wszystkich automatycznych ekspresów do kawy
  Kamień we wszystkich urządzeniach AGD osadza się podczas podgrzewania wody. Zwężone poprzez kamień przewody nie tylko wydłużają czas podgrzewania, zwiększając przez to zużycie prądu, lecz także mogą doprowadzić do całkowitej awarii urządzenia. Kamień szkodzi jednak nie tylko ekspresowi automatycznemu, lecz wypływa również negatywnie na smak kawy. Chociaż wapń w niewielkich ilościach służy jako ważny nośnik smaku, jego zbyt duża ilość nadaje wodzie pewien posmak i utrudnia – także z powodu wahających się temperatur wody – optymalne rozwinięcie smaku kawy.

  Opracowane przez JURA 2-fazowe tabletki odkamieniające nie tylko eliminują kamień, ale również zapobiegają jego osadzaniu. Gwarantują pełną higienę i ochronę.

  Tylko oryginalne tabletki odkamieniące JURA są odpowiednie do ekspresów automatycznych JURA, ponieważ zostały specjalnie do nich opracowane.

  Ich użycie jest bardzo proste, rozpuszczają się w optymalnym czasie, a po procesie odkamieniania dbają o przewody grzewcze ekspresu zapewniając trwały efekt.


  Dwie fazy procesu odkamieniania:

  1 faza – usuwanie sadzonego w przewodach kamienia

  2 faza – zamknięcie systemu przepływu i zapewnienie ochrony antykorozyjnej przewodów i termobloku


  Bez fosforanów

  Silna świadomość ekologiczna marki JURA jest na takim samym poziomie jak jej dbałość o wartościowe surowce i zrównoważone gospodarowanie zasobami i energią. 

  W trosce o środowisko naturalne skład chemiczny oryginalnych tabletek odkamieniających JURA nie zawiera fosforanów. Optymalna formuła opracowana specjalnie dla automatycznego procesu odkamieniania gwarantuje higienę posiadającą certyfikat TÜV.

   

  Opis Jura odkamieniające tabletki do ekspresów 61848

  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  JURA Poland Sp. z o.o.
  Cena jednostkowa
  19,97 zł za sztukę
 • Opinie(4)

 • Pasuje do
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.