HILLMANN AGDCH03

tabletki

nr kat. 1168676
(1)
29,99 zł
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: 19 listopada!
 • Podziel się
 • Opis i dane


  Tabletki czyszczące do ekspresów

  • Skuteczne i dokładne czyszczenie
  • Długotrwała ochrona
  • Uniwersalne zastosowanie

  Zastosowanie: Tabletki czyszczące do ekspresów ciśnieniowych, przelewowych oraz automatów do kawy. Świetnie czyszczą z osadów, tłuszczów oraz pozostałości po kawie znajdujących się w wewnętrznych elementach urządzenia. Stosowanie tabletek czyszczących pozwala na przedłużenie żywotności ekspresu oraz poprawę jego wydajności.

  Sposób użycia: Przed użyciem przeczytać wskazówki producenta dotyczące czyszczenia urządzenia. Opakowanie zawiera 6 tabletek, 1 tabletka wystarcza na 1 cykl czyszczący.

  Ostrzeżenia: Produkt działa drażniąco na oczy i skórę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

  Skład:
  Skład zgodnie z rozp. o detergentach 648/2004/WE: związki wybielające na bazie tlenu (5-15%), fosforany (15-30%), mydło (< 5%).

  Zawartość: 6 tabletek po 2,5 g

  Opis HILLMANN AGDCH03

  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Twinpol Sp. z o.o.
  Cena jednostkowa
  5 zł za sztukę
 • Opinie(1)

 • Pasuje do
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.