AVerMedia Live Gamer Portable Lite

rejestrator obrazu

nr kat. 1115714
(1)
Typ zewnętrzny
Kompatybilne platformy PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4
Obsługiwane rozdzielczości 1080p, 720p, 480p
Zobacz pełny opis
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

 • Podziel się
 • Opis i dane
  LGP Lite to urządzenie USB 2.0, które umożliwia nagrywanie i strumieniowanie rozgrywki z gier w jakości HD 1080p. Dziedzic Live Gamer Portable (LGP) nie posiada trybu PC-Free, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla osób pracujących z PC lub laptopem. Podobnie jak LGP, LGP Lite umożliwia sprzętową kompresję H.264, która znacząco zmniejsza zużycie CPU oraz rozmiar plików nawet w przypadku materiałów w HD.

  LGP Lite odbiera sygnał HD przez połączenie HDMI i gwarantuje płynną rozgrywkę dzięki funkcji pass-through. Ponadto, przycisk Hot Button umożliwia start nagrywania lub streamowania za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki LGP Lite można przesyłać materiał do popularnych platform streamingowych, a także dodać komentarz głosowy. Udostępnianie gameplayu nigdy nie było łatwiejsze.

  Cechy urządzenia:
  • Wszechstronność
  LGP Lite jest wyposażony w interfejs USB, co umożliwia łatwą współpracę zarówno ze stacjonarnymi komputerami PC, jak i z laptopami. Dzięki wsparciu szerokiej gamy rozdzielczości i wyjściom HDMI oraz component, LGP Lite pozwala na łatwą łączność z wieloma platformami do gier i łatwe nagrywanie, czy strumieniowanie materiałów z Xbox One/ 360, PlayStation 4*, Wii U czy nawet PC.
  * Nagrywanie materiału z gier na PS4 przez kabel HDMI będzie dostępne w momencie wydania przez Sony zapowiedzianej poprawki.
  • Wydajność
  Dzięki zaawansowanej kompresji sprzętowej H.264, LGP Lite samodzielnie odpowiada za przetwarzanie filmów w jakości HD, zapobiegając tym samym przeciążeniu CPU. Kompresja gwarantuje także płynną rozgrywkę, nawet podczas nagrywania czy strumieniowania. Z LGP Lite zapomnisz o spadkach wydajności we wszystkich ulubionych grach.
  • Efektywność
  LGP Lite nie obciąża CPU, dzięki czemu moc obliczeniowa Twojego komputera zostaje użyta do płynnej obsługi gier. Formaty MP4/H.264 sprawiają, że nawet pliki w jakości 1080p będą wyraźnie mniejsze i łatwiejsze w montażu. Zapomnij o długich procesach uploadu czy transkodowania.
  • Natychmiastowe udostępnianie
  Wszystkie osoby chcące szybko dzielić się swoimi filmami, wykorzystają opcję łatwego udostępnienia nagranych plików w sieciach społecznościowych. Co więcej, wyjątkowe oprogramowanie AVerMedia RECentral pozwala na intuicyjną konfigurację strumieniowania do najlepszych platform streamingowych. Nadawanie w serwisach YouTube Live, TwitchTV czy Ustream stało się jeszcze prostsze! Zaawansowani gracze mogą dodatkowo wykorzystać własne ustawienie RTMP.
  • Komentarz głosowy
  Oprogramowanie RECentral pozwoli zachować nie tylko najważniejsze fragmenty rozgrywki, ale także własny komentarz głosowy. Dzięki niemu za pomocą jednego klawisza lub trybu push-to-talk skomentujesz każdy najważniejszy fragment gry. Plik z komentarzem może być zapisany offline do późniejszej obróbki, lub być strumieniowany na żywo. Nagrywanie komentarzy jeszcze nigdy nie było tak proste!
  • Hot Button i wskaźnik LED
  Zaledwie jedno naciśnięcie Hot Button wystarczy, aby natychmiast rozpocząć nagrywanie czy strumieniowanie materiału. Hot Button pełni jednocześnie funkcję wskaźnika LED, pokazującego status pracy urządzenia.
  • Funkcja TimeShift
  Dzięki funkcji TimeShift łatwo wrócisz do momentu, w którym zakończyłeś nagrywanie. Już nigdy więcej nie zgubisz się we własnych materiałach filmowych!

  Dane techniczne AVerMedia Live Gamer Portable Lite

  Informacje podstawowe 
  Typ 
  zewnętrzny
  Kompatybilne platformy 
  PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4
  Obsługiwane rozdzielczości 
  1080p, 720p, 480p
  Wejścia/Wyjścia 
  3,5 mm jack, USB 2.0, wejście HDMI
  Oprogramowanie 
  AVerMedia RECentral
  Obsługiwane systemy operacyjne 
  Windows 10 (32/64 bit), Windows 8 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit)
  Wymagania sprzętowe 
  Procesor: Intel Core 2 Duo 2.8GHz; AMD Athlon 64X2 Dual Core 3.0GHz; pamięć: 2 GB RAM; karta graficzna:VGA ze wsparciem DirectX 10.0c lub nowszego
  Wyposażenie 
  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
  Parametry fizyczne 
  Wymiary (szer. x wys. x gł.) 
  131 x 22 x 70 mm
  Waga 
  117 g
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  IMPAKT S.A.
  Kod producenta 
  61GL3100A0AC
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(1)

 • Pytania i odpowiedzi(1)
  M Madskilson zapytał 11 miesięcy temu
  Czy bez komputera można nagrywać gry na Xbox one?
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.