Produkt niedostępny

Wyszukany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Sony KDL-47W805A

(72)
telewizor LED 3D Sony KDL-47W805A
2 290 zł
229 zł x 10 rat
Ekran 47 cali, Full HD, 1920 x 1080
Optymalizacja ruchu Motionflow XR 400 Hz
Funkcje 3D, Smart, Wi-Fi, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, TimeShift, PiP - 1 tuner, Skype - opcjonalna kamera, HDMI x4, USB x3
 • Podziel się
 • Opis i dane
  Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Sony
  Poznaj prawdziwe doznanie rzeczywistości z pasywną technologią 3D firmy Sony
  Odkryj świat trójwymiarowego obrazu i przekonaj się, jak barwnie, szczegółowo i realistycznie wyglądają filmy oraz programy telewizyjne. Pasywne 3D to idealny obraz bez rozmyć, migotania i jakichkolwiek zakłóceń, lekkie i tanie okulary, możliwość oglądania trójwymiarowych efektów z prawie każdego miejsca w pokoju.
  Wejdź do świata rozrywki
  Sony Entertainment Network - to więcej niż myślisz. Otrzymujesz dostęp do filmów i muzyki na żądanie, telewizji typu catch-up, ulubionych portali społecznościowych i najlepszych materiałów z sieci. Dodatkowo wszystkie Twoje ulubione piosenki, zdjęcia i filmy będą odtąd dostępne w dowolnym miejscu i czasie dzięk połączonym usługą dostępnym na urządzeniach Sony, od aparatu cyfrowego po telewizor w salonie.

  *Dostępność aplikacji, treści oraz niektórych funkcji może zależeć od kraju, jak również od zaplanowanych aktualizacji.
  Wejdź do świata rozrywki
  Odkryj rzeczywistość w Full HD
  Odkryj rzeczywistość w Full HD
  Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
  Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
  Innowacyjna technologia Motionflow™ XR 400 zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Dzięki temu wzrok mniej się męczy a na ekranie nie powstają smugi podczas oglądania. Im wyższa wartość Motionflow XR tym lepsza jakość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach.
  Wyraźny i ostry obraz z każdego źródła
  Doskonała rozrywka bez przewodów
  Doskonała rozrywka bez przewodów
  Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
  Twoja domowa sieć multimediów
  DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
  Twoja domowa sieć multimediów
  Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
  Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
  Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
  Multimedialny teletext kolejnej generacji
  HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
  Multimedialny teletext kolejnej generacji
  Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
  Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
  Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
  Każdy szczegół jak na dłoni
  Zachwyć się najwyższą jakością obrazu – większym kontrastem, idealną jasnością oraz wyraźniejszymi szczegółami we wszystkim, co oglądasz, bez względu na źródło. Technologia X-Reality PRO dzięki unikalnemu procesorowi przetwarzania obrazu ożywia każdy materiał w naturalny sposób poprawiając szczegóły. Analizuje, oczyszcza i udoskonala obraz, zmniejszając szumy i uzyskując prawdziwą jakość Full HD każdego materiału. Zobacz zachwycającą jakość obrazu - od płyt Blu-ray™ i zwykłych programów TV po wideo z sieci i klipy ze smartfona.
  Każdy szczegół jak na dłoni
  Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie
  Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie
  Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i odpowiednio modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.
  Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
  Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

  * Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
  * Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
  Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
  Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
  Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
  Odtwórz własną kolekcję nagrań. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
  Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
  Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
  Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
  Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
  Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
  Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
  Cztery pary okularów 3D w zestawie
  W zestawie z telewizorem otrzymasz cztery pary okularów 3D, dzięki którym będziesz mógł oglądać film i programy trójwymiarowe z całą rodziną bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
  Cztery pary okularów 3D w zestawie
  Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
  Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
  Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 

  Dane techniczne Sony KDL-47W805A

  Obraz 
  Ekran 
  47 cali / 119 cm, 16:9
  Zgodność z HD 
  Full HD, 1920 x 1080
  Technologia 3D 
  pasywna (polaryzacyjna)
  Zakrzywiony ekran Curved 
  nie
  Tuner 
  DVB-T (MPEG-4), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
  Podświetlenie matrycy 
  Edge LED
  Optymalizacja ruchu 
  Motionflow XR 400 Hz
  Kontrast dynamiczny 
  powyżej 1 miliona
  Funkcje poprawy obrazu 
  X-Reality PRO, Deep Colour, Live Colour Creation, Advanced Contrast Enhancer, 24p True Cinema, czujnik oświetlenia zewnętrznego
  Dźwięk 
  System dźwięku przestrzennego 
  S-Force Front Surround 3D
  Moc głośników 
  2 x 10 W
  Regulacja tonów wysokich / niskich 
  tak
  Korektor dźwięku 
  tak
  Funkcje dodatkowe dźwięku 
  Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, S-Master, Sound Enhancer
  Funkcje sieciowe i multimedialne 
  Smart TV 
  tak
  Wi-Fi 
  tak
  DLNA 
  tak
  HbbTV 
  tak
  Przeglądarka internetowa 
  tak
  Nagrywanie na USB 
  tak
  Komunikacja dodatkowa 
  Wi-Fi Direct, Miracast, MHL - Mobile HD Link, NFC - Near Field Communication
  System Smart 
  Sony Entertainment Network
  Funkcje Smart TV 
  Sony Entertainment Network, Skype ready - opcjonalna kamera, TV SideView, NFC One-touch Mirroring
  Aplikacje Smart TV 
  AXN, Dailymotion, Euronews, Facebook, ipla, TVN Player, Twitter, VOD. TVP. pl, YouTube
  Informacje dodatkowe 
  Menu w języku polskim 
  tak
  Telegazeta 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  zgodność z technologią 3D Sony pasywne, automatyczna korekta głębi 3D, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (1 tuner), Bravia Sync, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu
  Wejścia / wyjścia 
  Liczba złączy HDMI 
  4
  Liczba złączy USB 
  3
  Złącze EURO 
  1
  Czytnik kart pamięci 
  nie
  Złącze Ethernet (LAN) 
  tak
  Wejście komponentowe 
  tak
  Złącze VGA 
  nie
  Cyfrowe wyjście optyczne 
  tak
  Cyfrowe wyjście koaksjalne 
  nie
  Złącze CI (Common Interface) 
  1
  Wyjście słuchawkowe 
  tak
  Parametry fizyczne 
  Seria (model na rok) 
  Sony BRAVIA Seria W8 / 2013
  Wzornictwo 
  Sense of Quartz
  Kolor obudowy 
  czarno-srebrny
  Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.) 
  108,3 x 67,2 x 29,8 cm
  Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.) 
  108,3 x 63,9 x 6,4 cm
  Waga z podstawą / bez podstawy 
  16,7 kg / 14,6 kg
  Możliwość montażu na ścianie 
  tak / VESA 300x300 mm
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna 
  A+
  Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 
  66 W
  Roczne zużycie energii 
  92 kWh = 50,60 zł rocznie
  Przekątna ekranu 
  47 cali / 119 cm
  Rozdzielczość  
  1920 x 1080
  Pobór mocy (tryb czuwania) 
  0,25 W
  Pobór mocy (max) 
  139 W
  Zasilanie 
  220 - 240 V 50/60 Hz
  Wyposażenie i akcesoria 
  Wyposażenie 
  okulary 3D x4, pilot One-touch RMF-ED003, pilot, 2 baterie AAA do pilota, obrotowa podstawa, instrukcja w wersji elektronicznej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  Model okularów na wyposażeniu 
  TDG-500P
  Akcesoria opcjonalne 
  okulary 3D TDG-500P, TDG-SV5P, kamera Skype CMU-BR200
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Koszt gospodarowania odpadami
 • Opinie(72)

Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.