Samsung The Frame QE55LS03TAU

telewizor LED

Samsung
nr kat. 1214175
(1)
3 999 zł
4 499 zł
Taniej o 500 zł
Cena obowiązuje: 24.11.2020 - 25.11.2020
3 600 zł
Promocja
Promocja
Ekran 55 cali, 4K UHD, 3840 x 2160
Optymalizacja ruchu Picture Quality Index 3400
Funkcje HDR, Smart TV, Wi-Fi, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, Bluetooth, obsługa głosowa, 4x HDMI, 2x USB
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru:  już dziś!
Do domu: już jutro!
? Stan doskonały
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  Sztuka do podziwiania. TV do oglądania.

  Wymienna ramka widoczna na zdjęciach nie znajduje się w zestawie.
  Jest sprzedawana osobno.

  phpvnBOuO kv pl frame

  * Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.
  * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43", 50", 55", 65".

  phpnnBioA icon1

  Design ramy obrazu

  phpKK01Pt icon2

  Wymienna rama

  phpcK2je6 icon3

  Tryb Sztuka

  phpBSKne6 icon4

  Technologia QLED

   

  GALERIA SZTUKI

   

  Zaprojektowany, by wyglądem przypominał ramę obrazu

  Design ramy obrazu

  Nowoczesna rama The Frame doskonale wtapia się w wystrój wnętrza oraz podkreśla unikatowy charakter pomieszczenia. Możesz cieszyć się nie tylko telewizorem, który upiększa przestrzeń, ale również dziełem sztuki, które będzie elementem Twojej własnej galerii. 

  phpLTWqjP section1new

  Wyłączony telewizor zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki

  Tryb Sztuka

  Doświadczaj sztuki na co dzień - od znanych arcydzieł po Twoje własne fotografie. Włączony telewizor idealnie współgra z pomieszczeniem, zaś kiedy jest wyłączony - przechodzi w Tryb Sztuki i zamienia się w prawdziwe dzieło.  

  * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

  php642Eey section2
  phpkeUnwK section3

  Kolekcje światowej klasy galerii w Twoim salonie

  Art Store

  Kupując The Frame masz dostęp do niesamowitych galerii znanych twórców, dostępnych w Art Store. Rozpocznij bezpłatny okres próbny, a kiedy zdecydujesz się na subskrypcję, uzyskasz nieograniczony dostęp do kolekcji dzieł sztuki i fotografii – od klasycznych po współczesne.

  * Art Store może nie być dostępny w niektórych krajach.* Ceny poszczególnych dzieł w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

  Największa na świecie kolekcja dzieł sztuki – na Twoim telewizorze

  phpX1uTVR section4
  phpHpYifB section5

  Ciesz się dziełami wybranymi dla Ciebie

  Automatyczny wybór dzieł

  The Frame zapamiętuje co lubisz, i automatycznie rekomenduje prace, które z przyjemnością zobaczyłbyś na swojej ścianie. Bądź na bieżąco również jeśli chodzi o trendy w designie, a także popularne i nowe dzieła. 

  * Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić.

  Kolekcjonuj swoje ulubione dzieła

  Twoja kolekcja

  Możesz tworzyć swoje własne personalizowane kolekcje, a następnie prezentować je jak na wystawie -
  w swoim salonie. Wybierz dzieła i pogrupuj je poprzez dodanie do ulubionych, by wszystkie znalazły się w jednym miejscu.

  * Obrazy zaprezentowano wyłącznie w celach ilustracyjnych oraz by umożliwić lepsze zrozumienie omawianych zagadnień.

  phpVo3fgm section6

  Opraw w ramy ulubione chwile

  Moja kolekcja

  Przesyłaj na telewizor swoje fotografie z wycieczki czy rodzinne portrety. Po prostu prześlij zdjęcia na The Frame za pośrednictwem telefonu lub zgraj używając USB. 

  phpRMNpES section7

  * Osobiste zdjęcia przesłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Rekomenduje się prezentację obrazów mających rozdzielczość 4K (3840x2160 pikseli) lub wyższą. * Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.

  php8QLUsT section8

  Dodaj do swoich zdjęć artystyczne filtry

  Filtry

  Zmieniaj swoje fotografie w prawdziwe dzieła sztuki. Do wyboru masz sześć filtrów, które nadadzą Twoim zdjęciom niepowtarzalnego charateru, by jeszcze lepiej prezentowały się na ścianie.

  * Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić.

  Twoja sztuka – tak, jak chcesz

  Możliwości prezentacji

  The Frame udoskonalony został o jeszcze większą liczbę opcji prezentacji. Dla lepszej personalizacji Tryb Sztuka posiada 7 różnych układów oraz paletę 10 kolorów do wyboru. Skonfiguruj galerię tak, by pasowała do Twojego nastroju oraz wnętrza. 

  php8cAv2k section9
  phpLAjKFp section10

  Ciesz się sztuką o każdej porze

  Czujnik jasności

  To właśnie czujnik jasności sprawia, że dzieła na telewizorze wyglądają jak prawdziwe obrazy. Wykrywa on natężenie światła otoczenia i automatycznie optymalizuje jasność ekranu i tonację barw, gwarantując naturalność obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. 

  * Czujnik jasności działa po włączeniu go w Tryb Sztuka. Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych. * Prezentowany na fotografii/animacji Stojak Studio dostępny jest dla przekątnych: 43”, 50”, 55”, 65”.

  Wykrywa Twoją obecność

  Czujnik ruchu

  Obraz może wyświetlać się tylko wtedy gdy jesteś w pobliżu. Czujnik ruchu wykrywa Twoją obecność i wyświetla na ekranie telewizora dzieła sztuki, byś mógł się nimi cieszyć, kiedy jesteś w pokoju. A gdy go opuścisz, wyłączy urządzenie, by oszczędzać prąd.

  * Czujnik ruchu działa po włączeniu go w Tryb Sztuka. Jego działanie może się różnić w zależności od warunków oświetleniowych.
  * Funkcja Czujnik Ruchu nie jest dostępna dla The Frame 32”.

  phprzDUnS section11
   

  TWOJA PRZESTRZEŃ

   

  Dostosuj do swojego stylu

  Wymienna rama

  Z The Frame masz możliwość personalizowania swoich wymiennych ram. W ofercie występują one w różnych kolorach. Dobierz tę, która najlepiej współgra z Twoim wnętrzem, stylem lub prezentowanym dziełem sztuki – za sprawą magnetycznego mocowania, bez problemu nałożysz bądź zdejmiesz ją i wymienisz na inną.

  php24bvFD section12

  * Wymienne ramy sprzedawane osobno. Dostępne kolory mogą się różnić w zależności od kraju.

  phpfLBFgK section13

  Wygląda jak prawdziwa rama obrazu

  Uchwyt Przylegający

  Instalacja The Frame jest łatwa i szybka, odchylaj ekran na boki, do tyłu lub do przodu, by optymalnie go ustawić. To urządzenie pięknie prezentuje się z każdej strony.

  * Szerokość mierzonej od tyłu telewizora przerwy może się różnić w zależności od rodzaju instalacji i typu ściany. * Pomiędzy ścianą a telewizorem może pozostać niewielka przerwa, jeżeli ściana nie jest całkowicie płaska, jeśli nie stoi pod kątem prostym do podłogi lub jeśli urządzenie nie zostało poprawnie zainstalowane.* Rzeczywisty kąt przy odchylaniu może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

  Ład i porządek

  Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

  Zachowaj porządek wokół The Frame tak, aby nic nie odwracało od niego uwagi. Połączenie jedym prawie niewidocznym przewodem pozwala schować kable, zaś za pośrednictwem Modułu One Connect możesz podłączyć wszystkie swoje urządzenia bez plątaniny przewodów.

  * Urządzenia muszą być połączone z Modułem One Connect. * Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych. * Szczegóły na stronie Samsung.com. * Funkcja Połączenia Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem nie jest dostępna dla The Frame 32”.

  phpaihC8g section14
  phpobzWuJ section15

  Czarne lustro ekranu to już przeszłość

  Tryb Ambient +

  Nowością w The Frame jest Tryb Ambient+. Pozwala on zmienić ekran w tło, które jest poza nim - może dopasować się do koloru ścian lub wzoru tapety tak aby praktycznie całkiem stopić się z nimi w jedną całość. Możesz także skonfigurować go tak, aby pokazywał pogodę, godzinę lub najświeższe informacje. 

  * Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany. *Tryb Ambient + nie jest dostępny dla The Frame 32”.

   

  TECHNOLOGIA QLED

   

  Zobacz świat w technologii QLED

  100% Natężenie Kolorów dzięki technologii Quantum Dot

  100% natężenia kolorów z technologią Quantum Dot firmy Samsung oraz zwiększony kontrast na podstawie temperatury podświetlenia dzięki Dual LED, nadają barwom optymalną tonację. Rozwiązania te sprawiają, że możesz podziwiać niezwykle realistyczny obraz o bogatych detalach i fakturze – nawet przy szerokim kącie widzenia.

  phppprhN8 section16

  * Technologia QLED została pozytywnie zweryfikowana przez światowej klasy stowarzyszenie testowo-certyfikacyjne Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) w odniesieniu do możliwości generowania 100% natężenia koloru.* 100% natężenia koloru mierzone zgodnie ze standardem DCI-P3; certyfikacja VDE.

  Optymalny obraz w każdym oświetleniu

  Funkcja Adaptacji Obrazu

  The Frame inteligentnie dopasowuje obraz do oświetlenia w pokoju, automatycznie optymalizując jasność i kontrast. W efekcie obraz prezentuje się naturalnie nawet, gdy zmienia się oświetlenie wokół. Usiądź wygodnie i zachwycaj się obrazem, a The Frame zajmie się resztą.

  * Funkcja Adaptacji Obrazu nie jest dostępna dla The Frame 32”.

  phpN5nbJ9 section17
  phpk54FOC section18

  Nie przegap dialogów

  Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

  Nie musisz już martwić się tym, że umknęła Ci część rozmowy odbywającej się na ekranie. Aktywny Wzmacniacz Głosu w czasie rzeczywistym identyfikuje wszelkie hałasy z otoczenia, by wyizolować, podgłośnić i wyostrzyć dialogi prezentowane na telewizorze. Nie musisz już sam zwiększać głośności, Aktywny Wzmacniacz Głosu zrobi to za Ciebie, a Tobie nie umknie żaden szczegół. 

  * Funkcja Aktywnego Wzmacniacza Głosu nie jest dostępna dla The Frame 32”.

   
  USŁUGI
   

  Ciesz się telewizorem na więcej sposobów

  Inteligentny telewizor napędzany przez TIZEN

  Inteligentny i prosty w obsłudze jak nigdy dotąd. Wyświetlaj na telewizorze treści z urządzenia mobilnego i odkryj świat rozrywki za pomocą jednego kliknięcia. The Frame oferuje mnóstwo sposobów na prostsze i przyjemniejsze oglądanie.

  phpV36JT4 section19

  * Inteligentne usługi i GUI (graficzny interfejs użytkownika) mogą się różnić w zależności od modelu, kraju, języka, urządzenia mobilnego lub telewizora.* Do konfiguracji telewizora konieczne jest konto Samsung.* Rzeczywiste doświadczenia użytkownika mogą się różnić. * Niektóre funkcje i usługi oferowane przez połączone urządzenia mogą być ograniczone lub nie być obsługiwane. * Obsługa możliwości włączania telewizora może się różnić w zależności od modelu.

  Od oglądania do doświadczania

  Przełączanie ekranu

  Zmień sposób oglądania na taki, który pokochasz. Przenieś swoje ulubione seriale z ekranu smartfona na duży ekran The Frame. Dzięki funkcji SmartThings możesz nie tylko duplikować ulubione treści na ekran telewizora, ale również parować go z urządzeniami Apple za pomocą AirPlay 2.

  php3kgxkC section20
  phpgVrbvZ section21

  Uruchom jednym dotknięciem

  Dotknij i wyświetl

  To proste! Wystarczy jedno dotknięcie, by powielić film czy muzykę ze smartfona na The Frame. Gdy telefonem dotkniesz telewizora, odbiornik wykryje to działanie i automatycznie rozpocznie przełączenie. Bez trudu zatem możesz przerzucić się na The Frame i kontynuować na nim oglądanie ulubionych treści.

  * Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.* Usługa działa tylko, gdy urządzenie mobilne jest włączone.

  Multitasking mile widziany

  Multi View

  Teraz możesz podzielić ekran telewizora i oglądać zarówno ulubiony film, a także mieć pod kontrolą to, co dzieje się na Twoim smartfonie – bez potrzeby odwracania wzroku. Po prostu połącz urządzenie mobilne z The Frame i realizuj wiele zadań jednocześnie dzięki Multi View. W pełni wykorzystuj swój czas i możliwości jakie oferuje The Frame. 

  * Dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia mobilnego. * Funkcja Multi View nie jest dostępna dla The Frame 32”.

  phpvdBjaY section22
  phpxPXIZL section23

  Zacznij żyć mądrze z telewizorem QLED

  Panel SmartThings

  Dzięki aplikacji SmartThings, Twoje życie stanie się łatwiejsze. Możesz mieć kontrolę nad całym swoim inteligentnym domem. Telewizor łączy się z urządzeniami i czujnikami IoT, dzięki czemu siedząc wygodnie na kanapie, możesz włączyć światło, sprawdzić zawartość lodówki czy uruchomić robota sprzątającego.

  * Dotyczy tylko urządzeń kompatybilnych.* Każde urządzenie musi być połączone z Wi-Fi lub inną siecią bezprzewodową.* Konieczne jest pobranie i zainstalowanie aplikacji SmartThings.* Rzeczywiste urządzenia, w tym pilot, mogą się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.* Aby urządzenia współdziałały ze sobą za pośrednictwem SmartThings, wszystkie powinny być zarejestrowane w ramach jednego konta Samsung.* Dostępne technologie, usługi, GUI (graficzny interfejs użytkownika) i inteligentne funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, środowiska sieciowego, urządzeń mobilnych i telewizora i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

   

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

   
  phprxKEjS tvspeckaa

  The Frame LS03T

   
     

  Rozdzielczość

  3,840 x 2,160

  Procesor obrazu

  Procesor Quantum 4K

  HDR (High Dynamic Range)

  Quantum HDR

  Kontrast

  Mega Kontrast

  Kolor

  100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

  Dual LED

  Tak

  Kąt widzenia

  Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

  Funkcja Adaptacji Obrazu

  Inteligentne Skalowanie

  Tryb Ambient

  Czujnik ruchu

  Uchwyt Przylegający

  Szeroki Kąt Widzenia*

  Tak

  Tak

  Tak

  Tryb Ambient+

  Tak

  W zestawie

  * Funkcja dostępna dla przekątnych 55" i większych.
  ** Specyfikacja obowiązuje w modelach 43" i większych.

  Dane techniczne Samsung The Frame QE55LS03TAU

  Obraz 
  Ekran 
  55 cali / 138 cm, 16:9
  Zgodność z HD 
  4K UHD, 3840 x 2160
  HDR (High Dynamic Range) / Formaty HDR 
  tak / HDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
  Optymalizacja ruchu / Częstotliwość odświeżania 
  Picture Quality Index 3400 / 100 Hz
  Technologia 3D / Zakrzywiony ekran 
  nie / nie
  Tuner 
  DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
  Podwójny tuner HD 
  nie
  Kontrast dynamiczny 
  Mega
  Funkcje poprawy obrazu 
  Supreme UHD Dimming, Quantum HDR, Procesor Quantum 4K, Dual LED, 100% Color Volume with Quantum Dot
  Tryb gra / sport 
  - / -
  Dźwięk 
  System dźwięku przestrzennego 
  tak
  Moc głośników 
  system 2.2 - 40 W
  Regulacja tonów wysokich / niskich 
  tak
  Korektor dźwięku 
  tak
  Funkcje dodatkowe dźwięku 
  Audio Pre-selection Descriptor, Dialog Enhancement, Dolby Digital Plus
  Funkcje sieciowe i multimedialne 
  Smart TV 
  tak
  Wi-Fi 
  tak
  DLNA 
  tak
  HbbTV 
  tak
  Przeglądarka internetowa 
  tak
  Nagrywanie na USB 
  tak
  Komunikacja dodatkowa 
  Bluetooth, Wi-Fi Direct, AirPlay
  System Smart 
  Samsung Tizen 5.5
  Funkcje Smart TV 
  Smart Hub, Apps, 360 Video Player, SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, Remote Access
  Aplikacje Smart TV 
  Netflix, YouTube
  Kompatybilny z asystentem głosowym 
  Asystent Google, Amazon Alexa, Bixby
  Informacje dodatkowe 
  Menu w języku polskim 
  tak
  Telegazeta 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+
  Informacje dodatkowe 
  USB HID, Bluetooth HID, HDMI eARC
  Wejścia / wyjścia 
  Liczba złączy HDMI 
  4
  Liczba złączy USB 
  2
  Złącze EURO 
  nie
  Czytnik kart pamięci 
  nie
  Złącze Ethernet (LAN) 
  tak
  Wejście komponentowe 
  nie
  Złącze VGA 
  nie
  Cyfrowe wyjście optyczne 
  tak
  Cyfrowe wyjście koaksjalne 
  nie
  Złącze CI (Common Interface) 
  1
  Wyjście słuchawkowe 
  nie
  Parametry fizyczne 
  Seria (model na rok) 
  Samsung The Frame / 2020
  Wzornictwo 
  Frame Edge
  Kolor obudowy 
  czarny
  Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.) 
  123,5 x 75,3 x 21,4 cm
  Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.) 
  123,5 x 70,6 x 4,6 cm
  Szerokość podstawy 
  102 cm
  Waga z podstawą / bez podstawy 
  19,4 kg / 19,2 kg
  Możliwość montażu na ścianie 
  tak / VESA 200x200 mm
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna 
  B
  Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 
  155 W
  Roczne zużycie energii 
  215 kWh = 131,15 zł rocznie
  Przekątna ekranu 
  55 cali / 138 cm
  Rozdzielczość  
  3840 x 2160
  Pobór mocy (tryb czuwania) 
  0,5 W
  Zasilanie 
  220 - 240 V 50/60 Hz
  Wyposażenie i akcesoria 
  Wyposażenie 
  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, One Connect, uchwyt przylegający, pilot Smart Control TM2050A
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Kod producenta 
  QE55LS03TAUXXH
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
  DIGITALEUROPE Ultra HD
 • Opinie(1)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(5)
  L Le123 zapytał 11 dni temu
  Witam, jak jest długość kabla one Connect.
  S Skot666 zapytał 13 dni temu
  Jakie są wymiary modułu OneConnect?
  A Anna Bu zapytał 18 dni temu
  Czy w zestawie jest już rama (nie doddatkowa tylko oryginalna) czy trzeba dokupić?
  G Grossiwy zapytał 3 miesiące temu
  To jest ta ramka czy jej nie ma?
  H HBDZ zapytał 6 miesięcy temu
  Czy w zestawie z tv jest ramka. Jeżeli tak to w jakim kolorze.
 • Promocje

  Piąty produkt za 1 zł!
  Piąty produkt za 1 zł!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 30.11.2020
  Odbierz pakiet IPLA!
  Odbierz pakiet IPLA!
  przy zakupie wybranych telewizorów Samsung!Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 30.11.2020
  RAMKA W ZESTAWIE
  RAMKA W ZESTAWIE
  z TV Samsung The Frame!Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 03.01.2021
 • Opcje zakupowe - OUTLET
  Stan nowy
  3 999 zł
  4 499 zł
  Taniej o 500 zł
  Cena obowiązuje: 24.11.2020 - 25.11.2020
  • zapakowany fabrycznie
  • brak uszkodzeń
  Dostępność
  Do odbioru:  już dziś!
  Do domu: już jutro!

  Produkt z outletu
  stan doskonały
  Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
  3 600 zł
  120 zł x 30 rat
  Do domu: już na pojutrze!
  • Towar bez uszkodzeń
  • Otwarte i uszkodzone opakowanie
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Rozpakowany przez Klienta lub pracownika sklepu
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.