Samsung QLED QE75Q95TAT

telewizor QLED

Samsung
nr kat. 1213249
(12)
Promocja
Ekran 75 cali, 4K UHD, 3840 x 2160
Optymalizacja ruchu Picture Quality Index 4300
Funkcje HDR, Smart TV, Wi-Fi, USB - multimedia, USB - nagrywanie, TimeShift, Bluetooth, PiP - 2 tunery, obsługa głosowa, 4x HDMI, 2x USB
Zobacz pełny opis
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  Doświadczaj najwyższej jakości obrazu w 4K

  phpnt8a37 q95tkv pl
  phpS5pdBy icon dfa16

  Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x

  phpOzXjnh icon ultrwawieving

  Ultra Szeroki Kąt widzenia

  phpK1Q2NI icon procesor4k

  Procesor Quantum 4K

  php0kP5CT icon ots

  Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)

   

  OBRAZ I DŹWIĘK

   

  Precyzyjny kontrast dla zachwycającej głębi i detali

  Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x

  Zaawansowana technologia podświetlania LED precyzyjnie zarządza podświetleniem, dzięki czemu możesz doświadczyć głębokich emocji. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie odkrywa przed Tobą nowy poziom czerni i bieli.

  phptObWMe bezposredniestrefowenew

  *Wartość indeksu liczbowego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia jest zależna od zastosowanego podświetlenia tylnego, powłok antyrefleksyjnych oraz technologii poprawy kontrastu.

  Nieważne, gdzie siedzisz - zawsze widzisz idealny obraz

  Ultra Szeroki Kąt widzenia

  Ultra Szeroki Kąt Widzenia sprawi, że zawsze będziesz miał najlepsze miejsce przed telewizorem. Dodatkowo dzięki filtrom antyrefleksyjnym obraz wyświetlany na ekranie będzie zawsze idealny, nawet w jasnym pomieszczeniu.

  phpCj4eZI 700x470 ultra Viewing ANgle NEW
  phpFn3Ddw 700x470procnewg

  Inteligencja nastawiona na perfekcję

  Procesor Quantum 4K

  Doznaj jeszcze większych wrażeń dzięki procesorowi Quantum 4K, który w czasie rzeczywistym udoskonali Twój obraz i sprawi, że doświadczenia z oglądania będą tak głębokie, jak nigdy dotąd.

  Podwyższ jakość różnych treści do 4K

  Inteligentne Skalowanie do 4K

  Ciesz się jakością obrazu i dźwięku zbliżoną do 4K. Dzięki Procesorowi Quantum 4K, z którego korzysta Inteligentne Skalowanie do 4K telewizor automatycznie analizuje źródło treści, by zredukować szumy, odtworzyć utracone szczegóły i wyostrzyć kontury obiektów i tekstu.  

  *Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

  phppxeZG0 700x470 INTELIGENTNESKALOWANIE NEW
  phpbWRBnX 700x470 funkcjaADAPTACJI obrazuNEW

  Otoczenie się zmienia, a obraz nadal pozostaje perfekcyjny

  Funkcja Adaptacji Obrazu

  Funkcja Adaptacji Obrazu sprawi, że obraz wyświetlany na ekranie będzie zawsze nieskazitelny niezależnie od pory dnia i oświetlenia. A to wszystko dzięki temu, że funkcja automatycznie reguluje jasność, cały czas reagując na warunki panujące dookoła Ciebie.

  Usłysz każdy szczegół z dźwiękiem podążającym za akcją

  Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)

  Poczuj się jak w kinie! Nowy system głośników dostarcza więcej szczegółów dzięki przestrzennemu dźwiękowi i technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem, który podąża za akcją wyświetlaną na ekranie telewizora.

  phpbSC7Gl 700x470otsnewg
  phpxFHhHu 700x470hdrnewg

  Spektakularne kolory i detale – dokładnie tak, jak widział je reżyser

  Quantum HDR 2000

  Wyciśnij z oglądanych materiałów jak najwięcej. Dzięki Quantum HDR 2000 poznasz nieodkrytą dotąd głębię kolorów i zapomnisz, że jesteś tylko widzem. Dodatkowo HDR10+ sprawi, że nie ominie Cię żaden szczegół.

  *Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.

  Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności

  100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

  Perfekcyjny kolor, który zapiera dech. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności.

  *100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

  phptNl2cb 700x470 COLOR NEW IMG
  phphbP20e 700x470 Aktywny WZmacniacz Glosu new

  Nie daj sobie przeszkodzić, usłysz każde słowo

  Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

  Dzięki funkcji Aktywnego Wzmacniacza Głosu nie musisz martwić się, że ominie Cię ważne słowo. Funkcja w momencie pojawienia się szumów automatycznie zwiększa głośność.

  Telewizor oraz soundbar współgrają ze sobą w pełnej harmonii

  Q-Symphony

  Ciesz się idealnym dźwiękiem przestrzennym. To wszystko dzięki połączeniu dwóch górnych głośników telewizora z soundbarem, który kieruje dźwięk do przodu, na boki i ku górze.

  phpUwBmkV 700x470 SYMFPHONYNEW
  phpTXRGCB soundbar NEW IMG
   

  STYL

   

  Stylowy od każdej strony

  phpjagAB2 gallery3new
  phpT0ICNk gallery2new
  phpxLjuYY gallery1new

  *Rzeczywiste urządzenie może się różnić od ilustracji. Prosimy zapoznać się ze zdjęciami urządzenia.

  Oglądaj obraz, nie telewizor

  Bezramkowy Design

  Oddaj się niesamowitym wrażeniom wizualnym. Smukły i elegancki design sprawi, że skupisz się jedynie na wyświetlanej treści.

  phpdfXOjv bezramkowydesignneww
  phpLO3V2M 700x470jedno prawie niewidoczne

  Odkryj moc minimalizmu

  Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem oraz Uchwyt Przylegający

  Ciesz się harmonią w swoim salonie bez zbędnej plątaniny kabli. A to wszystko dzięki Połączeniu Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem. Natomiast Uchwyt Przylegający sprawi, że telewizor pięknie zadomowi się na ścianie.

  "Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem" oznacza pojedynczy, półprzezroczysty kabel podłączony do Modułu One Connect. Moduł One Connect integruje kable urządzeń zewnętrznych. Połączenie nie odnosi się do kabli podłączonych do innych urządzeń, takich jak soundbar. (Uchwyt Przylegający) Odległość mierzona od tylnej części telewizora może się różnić w zależności od instalacji i typu ściany. Uchwyt Przylegający do modelu Q95T jest sprzedawany osobno.

   

  USŁUGI

   
  phpnhAI1y 2020 QLED Smart TV powered by TIZEN PC

  Wiele urządzeń, Jeden Pilot

  Jeden Pilot

  Nigdy sterowanie urządzeniami nie było tak proste, a to wszystko za pomocą Jednego Pilota. Jeden Pilot* rozpozna od razu wszystkie Twoje urządzenia, gdy tylko je podłączysz, a jego zgrabny i elegancki design doskonale współgra z Twoim telewizorem.

  phpTTyhDY jedenpilotnewimmg

  *Wygląd pilota różni się w przypadku poszczególnych modeli telewizora QLED. Jeden Pilot ma kolor srebrny w modelach: Q95T.

  phpdQmvE6 700x470gamenehancernew

  Grasz płynniej, grasz lepiej

  Real Game Enhancer+

  Funkcja Real Game Enhancer+ pomoże Ci pokonać Twoich przeciwników. Natomiast funkcje takie jak Freesync i Dynamiczny Korektor Czerni sprawią, że ruchy zawsze będą niezwykle płynne, obrazy realistyczne, a Twojej uwadze nie umknie nawet najmniejszy detal.

  *Funkcja “Real Game Enhancer+” dostępna jest dla wybranych konsoli. Szczegóły znajdziesz na stronie www.samsung.com

  Wystarczy zbliżyć smartfon, aby połączyć się z telewizorem

  Dotknij i Wyświetl

  Teraz szybko i łatwo przełączysz się z urządzenia mobilnego na telewizor, by cieszyć się ulubioną rozrywką na dużym ekranie. Wyświetlanie filmów lub muzyki ze smartfona na telewizorze sprowadza się do jednego dotknięcia. Gdy dotkniesz odbiornika smartfonem, telewizor to wykryje i automatycznie rozpocznie udostępnianie treści.

  *Dotyczy tylko kompatybilnych urządzeń. * Usługa działa tylko wtedy, gdy urządzenie mobilne jest włączone. * Usługa może nie zostać udostępniona w tym samym czasie co model.

  phpceautC 700x470dotknijwyswietl
  phpXJiMHb 700x470multiviewnew

  Oglądaj kilka rodzajów treści jednocześnie

  Multi View

  Nie odrywaj wzroku od telewizora. Teraz dzięki funkcji Multi View możesz dzielić ekran telewizora na dwie części – w jednej z nich wyświetlaj treści, które oglądasz, a w drugiej możesz oglądać ekran swojego telefonu.

  *Dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia mobilnego.

  Zacznij żyć mądrze z telewizorem QLED

  Panel SmartThings

  Inteligentny dom z aplikacją SmartThings. Dzięki niej telewizor łączy się z urządzeniami i czujnikami IoT, co sprawia, że siedząc wygodnie na kanapie, możesz kontrolować światło, sprawdzić zawartość lodówki czy uruchomić robota sprzątającego.

  phppaVy2K 700x470smartthnew

  Nowy sposób na biuro w domu

  Remote Access

  Pracuj wygodnie z domu i na telewizorze dzięki funkcji Remote Access. Funkcja ta umożliwia bezprzewodowe wyświetlenie obrazu z komputera na ekranie telewizora. Dodatkowo możesz też wygodnie połączyć się ze swoim komputerem w biurze, by zyskać dostęp do plików i pracować nad dokumentami używając pakietu Microsoft Office 365.

  phppfqxeU remoteacessnew

  *Dostępność funkcji może się różnić w zależności od modelu i regionu. *Telewizor i komputer muszą być podłączone do sieci. *Udostępnianie ekranu (duplikowanie) jest obsługiwane tylko w systemie Windows 10. *Zdalne połączenie z komputerem działającym w systemie Windows jest obsługiwane tylko w systemie Windows 7 lub nowszym. System operacyjny w wersji Professional lub wyższej. *Zdalne połączenie z komputerem PC działającym w systemie Mac jest obsługiwane tylko w systemie Mac OS X 10.5 lub nowszym. *Akcesoria do komputera PC, takie jak mysz i klawiatura, są sprzedawane oddzielnie. *Powyższa usługa wymaga ustawień umożliwiających zdalne połączenie z komputerem PC.

   

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

   
   
  phpyUU6TT Q95T
  phpJGro4a Q90T
  phpXFD5N1 Q80T
  phpOQ5Zle Q77T srebrna podstawa
  phpLjPO0l q70 czarna podstawka
  phpRKFAlJ q67T
   

  Q95T

  Q90T

  Q80T

  Q77T

  Q70T

  Q67T

  Wyświetlacz

             

  Przekątna ekranu

  85", 75", 65"

  75", 65", 55"

  85", 75", 65", 55"

  75", 65", 55"

  85"

  75", 65", 55", 50", 43"

  Rozdzielczość

  4K UHD (3840 x 2160)

  4K UHD (3840 x 2160)

  4K UHD (3840 x 2160)

  4K UHD (3840 x 2160)

  4K UHD (3840 x 2160)

  4K UHD (3840 x 2160)

  Obraz i dźwięk

             

  Procesor Obrazu

  Quantum 4K

  Quantum 4K

  Quantum 4K

  Quantum 4K

  Quantum 4K

  Quantum 4K

  Kontrast

  Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x

  Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x

  Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 8x

  Dual LED

  Dual LED

  Dual LED

  HDR

  Quantum HDR 2000

  Quantum HDR 2000

  Quantum HDR 1500

  Quantum HDR

  Quantum HDR

  Quantum HDR

  Funkcja Adaptacji Obrazu

  -

  Kąt Widzenia

  Ultraszeroki

  Ultraszeroki

  Szeroki

  Szeroki

  Szeroki

  -

  100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

  Dźwięk Podążający za Obiektem

  -

  -

  -

  Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

  -

  Real Game Enhancer+

  Real Game Enhancer

  Styl

             

  Bezramkowy Design

  Trójstronnie

  Trójstronnie

  Trójstronnie

  Tryb Ambient+

  Tryb Ambient

  Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

  -

  -

  -

  -

  -

  Usługi

             

  Połączenie z Telefonem

  Smart TV

  SmartThings

  Jeden Pilot

   

  Dane techniczne Samsung QLED QE75Q95TAT

  Obraz 
  Ekran 
  75 cali / 189 cm
  Zgodność z HD 
  4K UHD, 3840 x 2160
  HDR (High Dynamic Range) / Formaty HDR 
  tak / HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
  Optymalizacja ruchu / Częstotliwość odświeżania 
  Picture Quality Index 4300 / 100 Hz/120 Hz
  Podświetlenie panelu 
  Direct LED (Full Array Dimming)
  Technologia 3D / Zakrzywiony ekran 
  nie / nie
  Tuner 
  DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy
  Podwójny tuner HD 
  tak
  Kontrast dynamiczny 
  Direct Full Array 16X
  Funkcje poprawy obrazu 
  Quantum Dot, AMD FreeSync, Quantum HDR 2000, 100% Natężenie Kolorów (100% Color Volume with Quantum Dot), Quantum Processor 4K, Ultimate UHD Dimming Pro
  Tryb gra / sport 
  tak / nie
  Dźwięk 
  Głośniki 
  system 4.2.2 / 60 W
  System dźwięku przestrzennego 
  tak
  Regulacja tonów wysokich / niskich 
  tak
  Korektor dźwięku 
  tak
  Funkcje dodatkowe dźwięku 
  Active Voice Amplifier, Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA), Audio Pre-selection Descriptor, Bluetooth Audio, Dialog Enhancement, Dolby Digital Plus, Dźwięk Podążający za Obiektem (Object Tracking Sound), funkcja Adaptacji Dźwięku+ (Adaptive Sound+), HDMI eARC, Multiroom Link, Q-Symphony
  Funkcje sieciowe i multimedialne 
  Smart TV 
  tak
  System Smart 
  Samsung Tizen 5.5
  Wi-Fi 
  tak
  DLNA 
  tak
  HbbTV 
  tak
  Komunikacja dodatkowa 
  Bluetooth, Wi-Fi Direct
  Przeglądarka internetowa 
  tak
  Nagrywanie na USB 
  tak
  Funkcje Smart TV 
  Smart Hub, Apps, SmartThings, Galeria, Dotknij i wyświetl, Remote Access, Inteligentne skalowanie
  Aplikacje Smart TV 
  Facebook, Netflix, YouTube
  Kompatybilny z asystentem głosowym 
  Amazon Alexa, Bixby
  Informacje dodatkowe 
  Menu w języku polskim 
  tak
  Telegazeta 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, PIP - obraz w obrazie (2 tunery), Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient+, Real Game Enhancer+
  Informacje dodatkowe 
  USB HID, Bluetooth HID
  Wejścia / wyjścia 
  Liczba złączy HDMI 
  4 (1x HDMI 2.1 / 3x HDMI 2.0)
  Liczba złączy USB 
  2
  Złącze EURO 
  nie
  Czytnik kart pamięci 
  nie
  Złącze Ethernet (LAN) 
  tak
  Wejście komponentowe 
  nie
  Złącze VGA 
  nie
  Cyfrowe wyjście optyczne 
  tak
  Cyfrowe wyjście koaksjalne 
  nie
  Złącze CI (Common Interface) 
  1
  Wyjście słuchawkowe 
  nie
  Parametry fizyczne 
  Seria (rok modelowy) 
  Samsung Seria Q9 / 2020
  Kolor obudowy 
  czarno-srebrny
  Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.) 
  167,1 x 104,9 x 31,8 cm
  Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.) 
  167,1 x 95,8 x 3,5 cm
  Szerokość podstawy 
  39 cm
  Waga z podstawą / bez podstawy 
  48,1 kg / 38,1 kg
  Możliwość montażu na ścianie 
  tak / VESA 400x400 mm
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna SDR 
  G
  Zużycie energii SDR 
  308 kWh/1000h
  Klasa energetyczna HDR 
  G
  Zużycie energii HDR 
  340 kWh/1000h
  Przekątna ekranu 
  75 cali / 189 cm
  Rozdzielczość  
  3840 x 2160
  Pobór mocy (tryb czuwania) 
  0,5 W
  Pobór mocy (max) 
  305 W
  Zasilanie 
  220 - 240 V 50/60 Hz
  Wyposażenie i akcesoria 
  Wyposażenie 
  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Smart Control TM2090C
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Kod producenta 
  QE75Q95TATXXH
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
  DIGITALEUROPE Ultra HD
 • Opinie(12)

 • Pytania i odpowiedzi(3)
  A Arturek50 zapytał 2 miesiące temu
  Telewizor SAMSUNG QLED QE75Q95T W jakiej najniższej cenie mogę dostać ten telewizor?
  a air99 zapytał 9 miesięcy temu
  Czy w zestawie z telewizorem jest dostarczany uchwyt do montażu na ścianie no gap?
  M MB1234 zapytał 10 miesięcy temu
  Witam. Czy w tym modelu telewizora jest w zestawie moduł one connect skoro to jest jedyny możliwy sposób na jego podłączenie?
 • Promocje

  Wyprzedaż Najlepszych Marek
  Wyprzedaż Najlepszych Marek
  i pół roku nie płacisz! RRSO 0%Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 15.04.2021
  Piąty produkt za 1 zł!
  Piąty produkt za 1 zł!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.