Telewizor LG OLED65G13LA DVB-T2/HEVC

telewizor OLED

LG
nr kat. 1235222
(50)
8 899 zł
296,63 zł x 30 rat
Raty tylko w sklepie stacjonarnym
Promocja
Promocja
Ekran 65 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi tak / tak
Panel 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu OLED
Funkcje HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technologia OLED, bezpieczny dla oczu
Złącza słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 3x USB
Zobacz pełny opis
Nowszy model
14 999 zł
Ekran 65 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV Smart TV
Panel 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu OLED
Funkcje HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technologia OLED
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Akcesoria
  Soundbary
  Uchwyty do telewizorów
  Słuchawki
  Kable audio-wideo
  Anteny naziemne
  Klawiatury
  Adaptery i przejściówki
  Przedłużacze
  Piloty uniwersalne
  Kable antenowe
  Produkty czyszczące
  PenDrive (pamięci USB)
  Inteligentne oświetlenie
  Dekodery satelitarne
  Rozdzielacze sygnału
  Kable do komputera
  Wtyki, złączki, gniazda
  Stoliki
  Maskownice do kabli i organizery
  Bestseller soundbar LG SL6YF

  Soundbar LG SL6YF

  1 199 zł

  Soundbar LG GX

  3 299 zł
 • Opis i dane
   
  NAJNOWSZA TECHNOLOGIA SAMOŚWIECĄCYCH PIKSELI.
  TELEWIZOR LG OLED zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Samoświecące piksele przeszły zmianę, dzięki której zapewnią Ci jeszcze bardziej zaskakującą jakość obrazu. Nowoczesna technologia dzięki, której uzyskasz wyjątkowe efekty.
  * Nowe funkcje są dostępne tylko w niektórych modelach.
   
  LG OLED evo
  Tak dobrego telewizora OLED jeszcze nie było
  Nowy standard LG OLED evo, który posiada nową warstwę i silniejszy materiał emisyjny dzięki czemu zyskujesz udoskonaloną konstrukcję ekranu ,która optymalizuje długość fal światła i zwiększa efektywność. Zyskaj jaśniejszy, ostrzejszy i wyraźniejszy obraz.
  Wyjątkowość telewizorów OLED
  Niepowtarzalny poziom realizmu oraz niezwykła forma to gwarancja dzięki nowej technologii samoświecacych pikseli. Samodzielnie zobaczysz zalety telewizora OLED odrzucając telewizory LED, które ograniczają podświetlenia.
   
  * Obraz na ekranie jest symulacją.
  100 milionów powodów do wybrania OLED.
  Nowa technologia OLED w porównaniu do LED pozwoli Ci oglądać wyjątkowy obraz. Dzięki technologi OLED zyskasz niepowtarzalną czerń oraz doskonałe kolory.
   
   
  Idealna czerń
  Technologia OLED nad LED
  Technologia OLED to miliony samoświecących pikseli, które zapewnią Ci uzyskanie idealnej czerni oraz nieskończonego kontrastu. Uzyskana czerń w telewizorach OLED jest bardziej intensywna niż w telewizorach LED. Telewizory OLED gwarantuja Ci wiecej - nie zależnie od tego jak skomplikowane podświetlenie zostanie zastosowane w telewizorze LED.
  100% idelnych kolorów
  Pozytywne testy OLED
  Ekrany OLED odznaczają się 100% wiernością odwzorowania kolorów co potwiedza Agencja Intertek działająca globalnie w obszarze oceny zgodności oraz certyfikacji. Obraz daje Ci niepowtarzalne odzwierciedlenie rzeczywistości.
   
  * Wierność odwzorowania kolorów jest sprawdzana na 125 próbkach kolorów i wyrażana za pomocą parametru Delta E, którego wartość powinna wynosić ≦2.** 83-calowy ekran LG OLED otrzyma certyfikat w pierwszej połowie 2021 roku.
  LG OLED TVWido - coś czego jeszcze nie było
  Telewizor LG OLED to nie tylko idealny obraz, wygodna wielkość ekranu dzięki, której poczujesz się jak w miejscach pierwszych rzędów na ogromnym stadionie ale również świetny design. Wielofunkcyjność telewizora OLED to dokładnie to czego potrzebujesz.
  Obraz Marvel WandaVision z logo w lewym dolnym rogu, logo Marvel w prawym dolnym rogu i napisem „Sharp Picture” w lewym górnym rogu. Scena z gry Assassin’s Creed Valhalla z logo Assassin’s Creed Valhalla w prawym dolnym rogu i napisem „Swift Response” w lewym górnym rogu. Obraz pałkarza próbującego uderzyć piłkę w trakcie meczu bejsbolu, z napisem „Smooth Motion” w lewym górnym rogu. Obraz ekranu telewizora powieszonego na ścianie, z napisem „Slim Design” w lewym górnym rogu. Obraz Marvel WandaVision z logo w lewym dolnym rogu, logo Marvel w prawym dolnym rogu i napisem „Sharp Picture” w lewym górnym rogu. Scena z gry Assassin’s Creed Valhalla z logo Assassin’s Creed Valhalla w prawym dolnym rogu i napisem „Swift Response” w lewym górnym rogu. Obraz pałkarza próbującego uderzyć piłkę w trakcie meczu bejsbolu, z napisem „Smooth Motion” w lewym górnym rogu. Obraz ekranu telewizora powieszonego na ścianie, z napisem „Slim Design” w lewym górnym rogu.
  *Wymagana subskrypcja Disney+. Usługa nie jest obecnie dostępna w Polsce.
  Design OLED. Galeria w Twoim domu.
  Niepowtarzalny design dzięki telewizorom LG OLED. Twoje pomieszczenie zyska telewizor, który swoim pieknym wyglądem niczym dzieło z muzeum sztuki nowoczesnej może nadać idealnego klimatu.
   
  * W niektórych instalacjach przewód może być widoczny.** W niektórych przypadkach między telewizorem i ścianą może być niewielki odstęp.
  Trzy telewizory Gallery Design z podstawką, które mogą pełnić rolę dzieła sztuki w dowolnym miejscu Trzy telewizory Gallery Design z podstawką, które mogą pełnić rolę dzieła sztuki w dowolnym miejscu
  Gallery Design
   
  Chcesz zyskać wysublimowany smak i elegancki charakter swojego wnętrza? Wybierz telewizor LG OLED, który swoim wyglądem oraz idealnym dopasowaniem po zawieszeniu na ścianie wygląda jak dzieło sztuki.
  * W niektórych instalacjach przewód może być widoczny.** W niektórych przypadkach między telewizorem i ścianą może być niewielki odstęp.*** Do telewizora LG OLED Gallery Design NIE są dołączane nóżki, ani inna podstawa. Model ten jest przeznaczony do montażu ściennego, dlatego dołączono do niego dopasowany do telewizora, chowany, smukły uchwyt ścienny. Podstawę można zakupić osobno.
  Trzy telewizory Gallery Design z podstawą, które mogą pełnić rolę dzieła sztuki w dowolnym miejscu Trzy telewizory Gallery Design z podstawą, które mogą pełnić rolę dzieła sztuki w dowolnym miejscu
  Podstawa Gallery Stand
  Idealny design
  Nowoczesna galeria sztuki w Twoim domu. Podstawa Gallery Stand powoduje, że to Ty zdecydujesz gdzie powinno znajdować się twoje domowe dzieło.
  * Podstawa Gallery Stand sprzedawana osobno
  OLED Cinema. Zdecydowanie najlepszy obraz

  Idealne odzwierciedlenie założeń twórcy podczas oglądania filmów.

  Telewizor LG OLED gwarantuje bezkompromisową ostrość, czerń oraz bogactwo kolorów.

   
  * Wymagana subskrypcja Disney+
  Logo Netflix i Apple ułożone poziomo na czarnym tle.
  Rozrywka
  Wszystko to co lubisz najbardziej
  Dostęp do najnowszych filmów, programów dokumentalnych a także dla kibiców - sportu na żywo. Korzystaj z aplikacji Apple TV, Netflix lub Rakuten TV.
  * Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania.** Apple, logo Apple i Apple TV są znakami towarowymi firmy Apple Inc zarejestrowanej w USA i innych krajach.*** Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
  Scena przedstawiająca kobietę w okularach przeciwsłonecznych podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis SDR, a w prawym dolnym rogu – logo Dolby Vision IQ .
  Dolby Vision IQ i Dolby Atmos
  Telewizor, który się dostosowuje
  Odczucia jak w kinie? Dokładnie tak! Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku przedstawianej treści oraz warunków otoczenia. W tym samym czasie Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Stwórz samodzielnie swoje kino w domu.
  * Obraz na ekranie jest symulacją.
  Christopher Nolan podczas wywiadu, którego udzielił w teatrze
  FILMMAKER MODE™
  Zgodność z wizją twórcy
  Tryb FILMMAKER MODE™ umożliwia ogladanie filmów zgodnie z tym jak zaplanował to jego twórca. Wyjątkowe zachowanie zmiany klatek oraz orginalnych proporcji.
  Wykres przedstawiający technologię przetwarzania sygnału LG na środku między obrazem wejściowym po lewej i żywym obrazem wyjściowym po prawej
  HDR 10 Pro
  Wybierz rozrywkę w pełnym wymiarze
  Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR. 
  Gry na ekranie OLED. Bezkonkurencyjne
  Zyskaj przewagę nad innymi graczami. Zapewni Ci to Telewizor LG OLED dzięki krótkiemu czasowi reakcji, najnowszym funkcjom dla gier i częstotliwości odświeżania 120 Hz, która zapewnia płynność obrazu. Telewizory OLED są oficjalnie rekomendowane do konsol Xbox Series X. Wybierz Telewizor OLED, który jest idealny dla graczy.
   
  Logo NVIDIA G-SYNC, logo AMD FreeSync i logo XBOX SEREIS X ustawione w rzędzie na czarnym tle.
  Partnerstwo z liderami branży gier
  Idealny duet
  Dzięki współpracy z firmami NVIDIA i AMD nasz telewizor LG OLED TV to jedyny telewizor posiadający certyfikat technologii G-SYNC i AMD FreeSync™ Premium. Połączyliśmy też siły z AMD FreeSync. Specjalnie dla graczy nawiązaliśmy współpracę z Xbox, aby uwolnić pełny potencjał gier nowej generacji. LG zostało oficjalnym partnerem konsol Xbox Series X. Telewizor LG OLED zapewnia bardzo szybki czas reakcji oraz niepowtarzalną jakość obrazu co gwarantuje graczom niezapomniane wrażenia. 
  Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się logo HDMI, a w prawym dolnym rogu – 1ms Response Time.
  Wygraj z LG OLED
  Graj i zwyciężaj
  Czas reakcji 1 ms oraz obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Wygrywaj z telewizorem LG OLED, który gwarantuje Ci oglądanie dynamicznej treści w jeszcze wyższej rozdzielczościach oraz zapewnia płynną synchronizację grafiki.
  Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny strzelający do miasta. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG OLED regulujący ustawienia gry.
  Game Optimizer
  Najlepszy poziom kontroli
  Dzięki Game Optimizer będziesz posiadać wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu. Bez dodatkowych czynności gwarantuje najlepsze parametry obrazu w grach każdego rodzaju. Technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync zapewnią Ci ostrzejszy i płynniejszy obraz w grach bez opóźnień, zacinania i rozrywania. zacinania i rozrywania.
  Najlepsze emocje w najlepszej jakości OLED

  Oglądając mecz na telewizorze LG OLED poczuj się jak na stadionie dzięki pełni realizmu.

  Oglądanie meczu nie było jeszcze tak spektakularne.

   
  Scena z meczu piłkarskiego podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis LCD/LED, a w prawym dolnym rogu – logo LG OLED.
  OLED Motion Pro
  Wyjątkowa jakość obrazu w ruchu
  Dzięki LG OLED nieprzegapisz żadnego delikatnego oraz szybkiego ruchu podczas oglądania meczu. Najnowsza technologia ogranicza rozmazanie, zapewniając idealny obraz.
  * Obraz na ekranie jest symulacją.
  Mężczyzna i kobieta stukający się kieliszkami na ekranie telewizora, na którym wyświetlone jest powiadomienie sportowe
  Sports Alert
  Bądź na bieżąco z meczami ulubionej drużyny.
  Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu a także o najważniejszych momentach w meczu zapewni Ci Sports Alert. Niezależnie gdzie jesteś i co oglądasz - bądź na bierząco. 
  * Możliwość użycia może się różnić w zależności od kraju.
  Rodzina siedząca na kanapie i oglądająca mecz piłki nożnej w telewizji
  Dźwięk przestrzenny 
  Wyjątkowe przeżycia
  Przenieś się na stadion podczas oglądania meczu na telewizorze LG OLED. Uzyskaj jeszcze bardziej bogatszy dźwięk przestrzenny dzięki połączeniu Bluetooth z głośnikiem.
  * Głośniki sprzedawane osobno.
  Procesor α9 Gen4 AI 4K
   
  Telewizor LG OLED wyposarzony w procesor α9 Gen4 AI. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Wyjątkowość obrazu na ekranie dzięki automatycznej regulacji obrazu i dźwięku.
   
  * Obraz na ekranie jest symulacją.
  To jest film o funkcji AI Picture Pro. Kliknij przycisk „Obejrzyj cały film”, aby odtworzyć film.
  AI Picture Pro
  Idealny obraz
  Dzięki funkcji Scene Detection zyskujesz najlepszą jakość obrazu niezależnie od wyświetlanej sceny. Algorytm głębokiego uczenia rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu.
  To jest film o funkcji AI Sound Pro. Kliknij przycisk „Obejrzyj cały film”, aby odtworzyć film.
  AI Sound Pro
  Jeszcze lepszy dźwięk
  Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje taki sam poziom natężenia głosu w różnych typach treści, np. w przerwach na reklamę i potem w programie który oglądasz.
  LG OLED.Dbaj o siebie i środowisko
  Porzuć telewizory LED w trosce o bezpieczeństo swoje, najbliższych a także środowiska wybierając telewizory LG OLED. Technologia w LG OLED pomaga nam jeszcze bardziej zadbać o komfort oczu podczas oglądania. Dbaj o siebie i środowisko z ekologicznymi LG OLED, które ograniczają ryzyko emisji szkodliwych substancji.
   
  Lepszy ekran gwarantuje większy komfort oczu
  LG OLED.Bezpieczeństwo dla wzroku
  Brak migotania obrazu i niski poziom emisji niebieskiego światła szkodliwego dla oczu to dokładnie to co gwarantuje Ci telewizor LG OLED w porównaniu do LED. Postaw na bezpieczeństwo a jednocześnie zyskaj wygodę i niezawodny obraz.
  "To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję w pozycji na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”." "To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję w pozycji na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”."
  *Funkcja eliminacji migotania zoptymalizowana przy domyślnych ustawieniach. Po włączeniu funkcji OLED Motion lub OLED Motion Pro może pojawić się migotanie.** Ekrany LG OLED otrzymały certyfikat.
  Wybierz technologie OLED
  Zadbaj o środowisko
  Wybierz ekologiczne telewizory LG OLED. Brak podświetlania, mniejsze wykorzystanie plastiku do produkcji, stwarzają niższe ryzyko wytwarzania substancji zanieczyszczających powietrze w pomieszczeniu to zalety         LG OLED w porówaniu do LED.
  Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film) Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film)
  * Ekrany LG OLED otrzymały od SGS certyfikat potwierdzający ich ekologiczność.
  ThinQ AI
  Doskonałe wykorzystanie technologii smart

  Nowszy i jeszcze wygodniejszy ekran główny a także możliwość wyboru asystenta głosowego.

  Technologia LG ThinQ pozwala użytkownikowi jeszcze bardziej wykorzystać możliwości telewizora.

   
  Ekran telewizora przedstawiający nowy ekran domowy ze spersonalizowaną treścią i kanałami
  Nowy ekran - nowy dom
  Twój nowy dom
  Wygoda i nowoczesność. Wybierając telewizor LG OLED zyskasz jeszcze lepszy ekran domowy. Treść dostosowane pod Ciebie, ułatwia dostep do ulubionych materiałów oraz wygodne sterowanie kilkoma podłączonymi urządzeniami w jednym miejscu.
  Podstawowe funkcje pilota magic remote ukazane na piktogramie
  Najnowszy pilot Magic
  Pilot niczym różdżka
  Poręczna konstrukcja, ułatwia wyszukiwanie, wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do ulubionych treści oraz możliwość połączenia telewizora z telefonem dzięki nowej funkcji Magic Tap - to największe zalety najnowszego pilota Magic. 
  Ta karta opisuje polecenia głosowe.<br>Logo LG ThinQ AI.
  Powiedz to głośno
  Wygoda, której nie może Ci zabraknąć
  Możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT* dzięki LG ThinQ.
  * Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju.** Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji.*** Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju. Usługa Amazon Alexa nie jest obecnie dostępna w Polsce.
  TV-OLED-G1-19-Only-Color-Desktop TV-OLED-G1-19-Only-Color-Mobile
  * Ten produkt nie zawiera anteny ani przewodów do podłączenia anteny lub urządzeń zewnętrznych.

  Dane techniczne LG OLED65G13LA DVB-T2/HEVC

  Obraz 
  Rozmiar ekranu 
  65 cali / 164 cm
  Format HD / Rozdzielczość 
  4K UHD / 3840 x 2160
  Częstotliwość odświeżania ekranu 
  100 Hz / 120 Hz
  Technologia obrazu 
  OLED
  Technologia i format HDR 
  tak / HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma)
  Podświetlenie matrycy 
  OLED
  Optymalizacja ruchu 
  OLED Motion Pro
  Tuner 
  DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
  Podwójny tuner HD 
  nie
  Tryb gra / sport 
  tak / tak
  Technologie dla graczy 
  Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync
  Kontrast dynamiczny 
  Infinite
  Funkcje poprawy obrazu 
  Perfect Colors, Pixel Dimming, Perfect Black, 4K Cinema HDR, Ultra Luminance Pro, Dolby Vision IQ, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), NVIDIA G-Sync, HDR10 Pro, AMD FreeSync Premium, α9 Gen4 Intelligent Processor, Game Optimizer (Optymalizator Gier), AI Upscaling (Inteligente skalowanie)
  Technologia 3D / Zakrzywiony ekran 
  nie / nie
  Internet i multimedia 
  Smart TV 
  tak
  System Smart 
  LG webOS 6.0
  Wi-Fi 
  tak
  Łączność bezprzewodowa 
  Bluetooth, AirPlay 2
  Przeglądarka internetowa 
  tak
  Nagrywanie na USB 
  tak
  HbbTV 
  tak
  Funkcje Smart TV 
  Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem
  Aplikacje Smart TV 
  YouTube, Netflix, Apple TV
  Kompatybilność z asystentem głosowym 
  Asystent Google, Amazon Alexa
  Dźwięk 
  System i moc głośników 
  system 4.2 / 4 x 10 W + 2 x 10 W
  Regulacja tonów 
  tak
  Korektor dźwięku 
  tak
  Technologie dźwięku 
  AI Sound Pro (Inteligentna Kontrola Dźwięku), Bluetooth Audio, Clear Voice Pro (Czysty Głos), Dolby Atmos, Dolby Audio, HDMI eARC, Wireless Sound Sync
  Funkcje 
  Menu w języku polskim 
  tak
  Telegazeta 
  tak
  Informacje dodatkowe 
  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart)
   
  brak podstawy na wyposażeniu
  Złącza 
  Liczba złączy HDMI 
  4 (4x HDMI 2.1)
  Liczba złączy USB 
  3
  Złącze EURO 
  nie
  Czytnik kart pamięci 
  nie
  Złącze Ethernet (LAN) 
  tak
  Wejście komponentowe 
  nie
  Złącze VGA 
  nie
  Cyfrowe wyjście optyczne 
  tak
  Cyfrowe wyjście koaksjalne 
  nie
  Złącze CI (Common Interface) 
  1
  Wyjście słuchawkowe 
  tak
  Parametry fizyczne 
  Seria (rok premiery) 
  LG OLED G1 / 2021
  Kolor obudowy 
  czarny
  Możliwość montażu na ścianie 
  tak / VESA 300x300 mm
  Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.) 
  144,6 x 88,8 x 28,4 cm
  Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.) 
  144,6 x 83 x 2 cm
  Szerokość podstawy 
  137,1 cm
  Waga z podstawą / bez podstawy 
  29,8 kg / 29 kg
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna SDR 
  G
  Zużycie energii SDR 
  128 kWh/1000h = 78,08 zł za 1000h
  Klasa energetyczna HDR 
  G
  Zużycie energii HDR 
  226 kWh/1000h = 137,86 zł za 1000h
  Rozmiar ekranu 
  65 cali / 164 cm
  Rozdzielczość  
  3840 x 2160
  Pobór mocy (tryb czuwania) 
  0,5 W
  Zasilanie 
  110 - 240 V 50/60 Hz
  Wyposażenie i akcesoria 
  Wyposażenie 
  uchwyt ścienny, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Magic AN-MR21N
  Akcesoria opcjonalne 
  podstawa AP-G1DV65
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
  Kod producenta 
  OLED65G13LA.AEU
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
  DIGITALEUROPE Ultra HD
 • Opinie(50)

 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(27)
  W Wickerman zapytał 4 miesiące temu
  Jak wygląda kwestia przewodu zasilającego? Jeśli dobrze widzę na nielicznych zdjęciach, to zasilacz jest wewnętrzny i przewód jest połączony z TV na stałe? Czy wtyczka jest płaska, czy jakaś większa i kątowa? Muszę ten przewód przeprowadzić przez tunel w ścianie i mam obawy czy będzie to możliwe.
  K Koczek zapytał 5 miesięcy temu
  Czy telewizor jako, że jest przy samej ścianie nie ulega uszkodzeniom od przegrzania, gdyż nie ma takiej wentylacji jak na ramiennym uchwycie?
  K Koczek zapytał 6 miesięcy temu
  Czy funckja telewizora jako obrazu umożliwia wyświetlanie dowolnych grafik np z wgranych zdjęć, lub z podłączonego pendrive i czy nie uszkadza to eranu?
  W Wr5385 zapytał 8 miesięcy temu
  Czy słuchawki Microsoft Xbox Wireless Headset połączą się z tym TV
  D DagaT zapytał 8 miesięcy temu
  Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć jakiej długości jest kabel zasilający?
  P Pomidorek zapytał 10 miesięcy temu
  Telewizor można powiesić tylko na uchwycie z zestawu czy można użyć innego ?
  W Wr5385 zapytał 10 miesięcy temu
  Czy do TV za 8484zł dołączany jest bon na zakupy w wysokości 3000zł?
  z zebek6 zapytał 10 miesięcy temu
  Mam rozumieć że jeżeli kupię ten tv za promocyjna cenę 9099 zł to otrzam jeszcze bon o wartości 3000 zł ?
  M MarciinG zapytał 10 miesięcy temu
  Czy obecna promocja obniżająca wraz z kodem rabatowym cenę produktu do 9099 zł łączy się promocją kod rabatowy 3000 zł tak jak to było w przypadku poprzednich promocji?
  t tympanon zapytał 10 miesięcy temu
  Czy promocja z bonem na 3000 zł obowiązuje również w przypadku zakupu produktu z outletu?
  s sdclek zapytał 11 miesięcy temu
  Witam. Czy uchwyt ścienny dołączony do LG OLED65G13LA spełnił Państwa oczekiwania? Solidny? Przylega do ściany? Łatwy do montażu? Uprzejmie proszę o krótką recenzję samego uchwytu. Pozdrawiam
  M Mati_90 zapytał 11 miesięcy temu
  Czy aktualna promocja 50 za 500 łączy się z promocją 3000 na kartę podarunkową? Czy można uzyskać gwarancję od sklepu, że w przypadku zakupu na pewno otrzymany kartę w określonym terminie?
  P Paulina.z zapytał 11 miesięcy temu
  Czy karta podarunkowa 3000 zł jest również przyznawana przy zakupie tego telewizora w promocji czyli za 10399 zł?
  G Grodziu zapytał 11 miesięcy temu
  Witam Czy telewizor obsługuje bezprzewodowe łączenie z telefonem Android 10 lub Laptopa z Windows 10 Pro , z opisu wynika że jest tylko airplay 2 i nie ma miracast. Testowałem mirroring z telefonu na 65GX3LA i tam działał bardzo dobrze i płynnie.
  T TomekTB zapytał 1 rok temu
  Czy promocja z kartą podarunkową obowiązuje również w przypadku zakupu TV "na firmę"?
  A Adam45 zapytał 1 rok temu
  Po jakim czasie pojawi się karta 3 tyś na koncie ?
  A ArturCha zapytał 1 rok temu
  Czy ten model TV (LG OLED65G13LA) obsługuje DLNA?
  M Michal8206 zapytał 1 rok temu
  Czy promocje się łączą (3000 zł na kartę podarunkową wraz z 50 zł za każde 500 zł) i czy te 3000 zł można przeznaczyć na każdy produkt?
  L Lukasz2018 zapytał 1 rok temu
  Czy można zamówić usługę: Montaż telewizora na ścianie? - Dąbrowa Górnicza
  z zym zapytał 1 rok temu
  Ta promocja z kartą podarunkową wygląda jakby jej już nie było. Na stronie produktu brak informacji o promocji, nie ma jej również w koszyku. Nie ma też dedykowanej podstrony z opisem promocji oraz baneru promocyjnego w sliderze na górze strony. Czy to na pewno nadal aktualna promocja?
 • Promocje

  Do 30 rat 0%
  Do 30 rat 0%
  na wybrane telewizory!Szczegóły
  Piąty produkt za 1 zł!
  Piąty produkt za 1 zł!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 31.05.2022
  30 za 300
  30 za 300
  Zgarnij rabat 30 zł za każde wydane 300 zł na wybrane produkty. Tylko do piątku!Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 27.05.2022
  50% taniej!
  50% taniej!
  Wybrane soundbary LG przy zakupie wybranych TV!Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 31.05.2022
  DVB-T2 w Polsce
  DVB-T2 w Polsce
  Zrealizuj dofinansowanie 250 złSzczegóły
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.