Telewizor LG OLED48C12LA DVB-T2/HEVC

telewizor OLED

LG
nr kat. 1235168
(14)
4 699 zł
Promocja
Promocja
Ekran 48 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi tak / tak
Panel 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu OLED
Funkcje HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technologia OLED, bezpieczny dla oczu
Złącza słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 3x USB
Zobacz pełny opis
Nowszy model
6 999 zł
Ekran 48 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV Smart TV
Panel 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu OLED
Funkcje HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technologia OLED
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Akcesoria
  Soundbary
  Uchwyty do telewizorów
  Słuchawki
  Kable audio-wideo
  Anteny naziemne
  Klawiatury
  Adaptery i przejściówki
  Piloty uniwersalne
  Przedłużacze
  PenDrive (pamięci USB)
  Inteligentne oświetlenie
  Dekodery satelitarne
  Produkty czyszczące
  Kable antenowe
  Kable do komputera
  Stoliki
  Wtyki, złączki, gniazda
  Rozdzielacze sygnału
  Maskownice do kabli i organizery
  Bestseller soundbar LG SL6YF

  Soundbar LG SL6YF

  1 199 zł

  Soundbar LG GX

  3 299 zł
 • Opis i dane
  * Na podstawie materiałów od LG niepoddanych weryfikacji ani testom przez CTA.
   
  NAJNOWSZA TECHNOLOGIA SAMOŚWIECĄCYCH PIKSELI.
  TELEWIZOR LG OLED zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Samoświecące piksele przeszły zmianę, dzięki której zapewnią Ci jeszcze bardziej zaskakującą jakość obrazu. Nowoczesna technologia dzięki, której uzyskasz wyjątkowe efekty.
  Wyjątkowość telewizorów OLED
  Niepowtarzalny poziom realizmu oraz niezwykła forma to gwarancja dzięki nowej technologii samoświecacych pikseli. Samodzielnie zobaczysz zalety telewizora OLED odrzucając telewizory LED, które ograniczają podświetlenia.
   
  * Obraz na ekranie jest symulacją.
  100 milionów powodów do wybrania OLED.
  Nowa technologia OLED w porównaniu do LED pozwoli Ci oglądać wyjątkowy obraz. Dzięki technologi OLED zyskasz niepowtarzalną czerń oraz doskonałe kolory.
   
   
  Idealna czerń
  Technologia OLED nad LED
  Technologia OLED to miliony samoświecących pikseli, które zapewnią Ci uzyskanie idealnej czerni oraz nieskończonego kontrastu. Uzyskana czerń w telewizorach OLED jest bardziej intensywna niż w telewizorach LED. Telewizory OLED gwarantuja Ci wiecej - niezależnie od tego jak skomplikowane podświetlenie zostanie zastosowane w telewizorze LED.
  100% idelnych kolorów
  Pozytywne testy OLED
  Ekrany OLED odznaczają się 100% wiernością odwzorowania kolorów co potwiedza Agencja Intertek działająca globalnie w obszarze oceny zgodności oraz certyfikacji. Obraz daje Ci niepowtarzalne odzwierciedlenie rzeczywistości.
   
  *Wierność odwzorowania kolorów jest sprawdzana na 125 próbkach kolorów i wyrażana za pomocą parametru Delta E, którego wartość powinna wynosić ≦2.**83-calowy ekran LG OLED otrzyma certyfikat w pierwszej połowie 2021 roku.
  LG OLED TVWidok - coś czego jeszcze nie było
  Telewizor LG OLED to nie tylko idealny obraz, wygodna wielkość ekranu dzięki, której poczujesz się jak w miejscach pierwszych rzędów na ogromnym stadionie ale również świetny design. Wielofunkcyjność telewizora OLED to dokładnie to czego potrzebujesz.
  Mężczyzna siedzący w ciemności na kanapie i oglądający telewizję. Na ekranie widać mężczyznę stojącego na środku ośnieżonej góry. Dziewczyna gra w grę komputerową na dużym ekranie telewizora. Obraz przedstawia żołnierza wychodzącego z helikoptera. Cztery osoby siedzą na kanapie i oglądają mecz piłki nożnej w salonie. Kobieta patrzy na wiszący na ścianie telewizor przedstawiający dzieło sztuki. Mężczyzna siedzący w ciemności na kanapie i oglądający telewizję. Na ekranie widać mężczyznę stojącego na środku ośnieżonej góry. Dziewczyna gra w grę komputerową na dużym ekranie telewizora. Obraz przedstawia żołnierza wychodzącego z helikoptera. Cztery osoby siedzą na kanapie i oglądają mecz piłki nożnej w salonie. Kobieta patrzy na wiszący na ścianie telewizor przedstawiający dzieło sztuki.
  Design OLED. Galeria w Twoim domu.
  Niepowtarzalny design dzięki telewizorom LG OLED. Twoje pomieszczenie zyska telewizor, który swoim pieknym wyglądem niczym dzieło z muzeum sztuki nowoczesnej może nadać idealnego klimatu.
  Telewizor przedstawiający drzewo emitujące fioletowe światło w luksusowo urządzonym domu Telewizor przedstawiający drzewo emitujące fioletowe światło w luksusowo urządzonym domu
  Wybierz to co lubisz najbardziej
  Jeszcze więcej wszystkiego
  Wybierz rozmiar telewizora LG OLED C1, który najbardziej Ci odpowiada. Wybieraj w rozmiarach od 48 aż do ogromnych 83 cali. Możliwość wyboru telewizora z wykończeniem w kolorach Meteor Titan i Vanilla White. 
  Linia telewizorów LG OLED w rozmiarach od 48 do 83 cali oraz w kolorach jasnoczarnym lub waniliowobiałym Linia telewizorów LG OLED w rozmiarach od 48 do 83 cali oraz w kolorach jasnoczarnym lub waniliowobiałym
  OLED Cinema. Zdecydowanie najlepszy obraz

  Idealne odzwierciedlenie założeń twórcy podczas oglądania filmów.

  Telewizor LG OLED gwarantuje bezkompromisową ostrość, czerń oraz bogactwo kolorów.

   
  Loga Netflix i Apple ułożone poziomo na czarnym tle.
  Rozrywka
  Wszystko to co lubisz najbardziej
  Dostęp do najnowszych filmów, programów dokumentalnych a także dla kibiców - sportu na żywo. Korzystaj z aplikacji Apple TV, Netflix lub Rakuten TV.
  * Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. ** Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe firmy Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach. *** Wymagana subskrypcja Apple TV+. **** Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
  Scena przedstawiająca kobietę w okularach przeciwsłonecznych podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis SDR, a w prawym dolnym rogu – logo Dolby Vision IQ .
  Dolby Vision IQ i Dolby Atmos
  Telewizor, który się dostosowuje
  Odczucia jak w kinie? Dokładnie tak! Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku przedstawianej treści oraz warunków otoczenia. W tym samym czasie Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Stwórz samodzielnie swoje kino w domu.
  * Obraz na ekranie jest symulacją.
  Christopher Nolan biorący udział w wywiadzie w teatrze
  FILMMAKER MODE™
  Zgodność z wizją twórcy
  Tryb FILMMAKER MODE™ umożliwia ogladanie filmów zgodnie z tym jak zaplanował to jego twórca. Wyjątkowe zachowanie zmiany klatek oraz orginalnych proporcji.
  Wykres przedstawiający technologię przetwarzania sygnału LG na środku między obrazem wejściowym po lewej i żywym obrazem wyjściowym po prawej
  HDR 10 Pro
  Wybierz rozrywkę w pełnym wymiarze
  Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR. 
  Gry na ekranie OLED. Bezkonkurencyjne
  Zyskaj przewagę nad innymi graczami. Zapewni Ci to Telewizor LG OLED dzięki krótkiemu czasowi reakcji, najnowszym funkcjom dla gier i częstotliwości odświeżania 120 Hz, która zapewnia płynność obrazu. Telewizory OLED są oficjalnie rekomendowane do konsol Xbox Series X. Wybierz Telewizor OLED, który jest idealny dla graczy.
   
  Logo NVIDIA G-SYNC, logo AMD FreeSync i logo XBOX SEREIS X ustawione w rzędzie na czarnym tle.
  Partnerstwo z liderami branży gier
  Idealny duet
  Dzięki współpracy z firmami NVIDIA i AMD nasz telewizor LG OLED TV to jedyny telewizor posiadający certyfikat technologii G-SYNC i AMD FreeSync™ Premium. Połączyliśmy też siły z AMD FreeSync. Specjalnie dla graczy nawiązaliśmy współpracę z Xbox, aby uwolnić pełny potencjał gier nowej generacji. LG zostało oficjalnym partnerem konsol Xbox Series X. Telewizor LG OLED zapewnia bardzo szybki czas reakcji oraz niepowtarzalną jakość obrazu co gwarantuje graczom niezapomniane wrażenia. 
  Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się logo HDMI, a w prawym dolnym rogu – 1ms czasu reakcji.
  Wygraj z LG OLED
  Graj i zwyciężaj
  Czas reakcji 1 ms oraz obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Wygrywaj z telewizorem LG OLED, który gwarantuje Ci oglądanie dynamicznej treści w jeszcze wyższej rozdzielczościach oraz zapewnia płynną synchronizację grafiki.
  Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny strzelający do miasta. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG OLED regulujący ustawienia gry.
  Game Optimizer
  Najlepszy poziom kontroli
  Dzięki Game Optimizer będziesz posiadać wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu. Bez dodatkowych czynności gwarantuje najlepsze parametry obrazu w grach każdego rodzaju. Technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync zapewnią Ci ostrzejszy i płynniejszy obraz w grach bez opóźnień, zacinania i rozrywania.
  Sport w jakości OLEDTelewizor z najwyższej ligi
  Telewizor LG OLED pozwala obejrzeć każdy mecz w pełnym emocji realizmie. Szybkie i pełne akcji sportowe wydarzenia, jeszcze nigdy nie były tak płynne i spektakularne – właśnie otrzymałeś miejsce w pierwszym rzędzie wszystkich wydarzeń sportowych.
   
  Scena z meczu piłkarskiego podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis LCD/LED, a w prawym dolnym rogu – logo LG OLED.
  OLED Motion
  Wyjątkowa jakość obrazu w ruchu
  Dzięki LG OLED nieprzegapisz żadnego delikatnego oraz szybkiego ruchu podczas oglądania meczu. Najnowsza technologia ogranicza rozmazanie, zapewniając idealny obraz.
  * Obraz na ekranie jest symulacją.
  Mężczyzna i kobieta stukający się kieliszkami na ekranie telewizora, na którym wyświetlone jest powiadomienie sportowe
  Sports Alert
  Bądź na bierząco z meczami ulubionej drużyny.
  Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu a także o najważniejszych momentach w meczu zapewni Ci Sports Alert. Niezależnie gdzie jesteś i co oglądasz - bądź na bierząco. 
  * Możliwość użycia może się różnić w zależności od kraju.
  Rodzina siedząca na kanapie i oglądająca mecz piłki nożnej w telewizji
  Dźwięk przestrzenny 
  Wyjątkowe przeżycia
  Przenieś się na stadion podczas oglądania meczu na telewizorze LG OLED. Uzyskaj jeszcze bardziej bogatszy dźwięk przestrzenny dzięki połączeniu Bluetooth z głośnikiem.
  * Głośniki sprzedawane osobno.
  Procesor α9 Gen4 AI 4K
   
  Telewizor LG OLED wyposarzony w procesor α9 Gen4 AI. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Wyjątkowość obrazu na ekranie dzięki automatycznej regulacji obrazu i dźwięku.
   
  * Obraz na ekranie jest symulacją.
  To jest film o funkcji AI Picture Pro. Kliknij przycisk „Obejrzyj cały film”, aby go odtworzyć. Film w języku angielskim.
  AI Picture Pro
  Idealny obraz
  Dzięki funkcji Scene Detection zyskujesz najlepszą jakość obrazu niezależnie od wyświetlanej sceny. Algorytm głębokiego uczenia rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu.
  * Funkcja AI Picture Pro nie działa z treścią chronioną prawami autorskimi w usługach OTT.
  To jest film o funkcji AI Sound Pro. Kliknij przycisk „Obejrzyj cały film”, aby go odtworzyć. Film w języku angielskim.
  AI Sound Pro
  Jeszcze lepszy dźwięk
  Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje taki sam poziom natężenia głosu w różnych typach treści, np. w przerwach na reklamę i potem w programie który oglądasz.
  LG OLED.Dbaj o siebie i środowisko
  Porzuć telewizory LED w trosce o bezpieczeństo swoje, najbliższych a także środowiska wybierając telewizory LG OLED. Technologia w LG OLED pomaga nam jeszcze bardziej zadbać o komfort oczu podczas oglądania. Dbaj o siebie i środowisko z ekologicznymi LG OLED, które ograniczają ryzyko emisji szkodliwych substancji.
   
  Lepszy ekran gwarantuje większy komfort oczu
  LG OLED.Bezpieczeństwo dla wzroku
  Brak migotania obrazu i niski poziom emisji niebieskiego światła szkodliwego dla oczu to dokładnie to co gwarantuje Ci telewizor LG OLED w porównaniu do LED. Postaw na bezpieczeństwo a jednocześnie zyskaj wygodę i niezawodny obraz.
  To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję leżąc na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”. To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję leżąc na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”.
  * Funkcja eliminacji migotania zoptymalizowana przy domyślnych ustawieniach. Migotanie może się pojawić po aktywowaniu funkcji OLED Motion lub OLED Motion Pro.** Ekrany LG OLED otrzymały certyfikat "Eye Comfort Display".
  Zadbaj o środowisko
  Wybierz ekologiczne telewizory LG OLED. Brak podświetlania, mniejsze wykorzystanie plastiku do produkcji, stwarzają niższe ryzyko wytwarzania substancji zanieczyszczających powietrze w pomieszczeniu to zalety LG OLED w porówaniu do LED.
  Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film) Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film)
  * Telewizory i ekrany LG OLED otrzymały od SGS certyfikat potwierdzający ich ekologiczność. ** Aktualnie certyfikat mają tylko modele C1 i G1. *** Modele Z1, B1 i C1 uzyskają certyfikat w późniejszym czasie.
  ThinQ AI
  Doskonałe wykorzystanie technologii smart

  Nowszy i jeszcze wygodniejszy ekran główny a także możliwość wyboru asystenta głosowego.

  Technologia LG ThinQ pozwala użytkownikowi jeszcze bardziej wykorzystać możliwości telewizora.

   
  Ekran telewizora przedstawiający nowy ekran główny ze spersonalizowaną treścią i kanałami
  Nowy ekran - nowy dom
  Twój nowy dom
  Wygoda i nowoczesność. Wybierając telewizor LG OLED zyskasz jeszcze lepszy ekran domowy. Treść dostosowane pod Ciebie, ułatwia dostep do ulubionych materiałów oraz wygodne sterowanie kilkoma podłączonymi urządzeniami w jednym miejscu.
  * Dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju. ** Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
  Podstawowe funkcje pilota magic remote ukazane na piktogramie
  Nowy pilot Magic
  Pilot niczym różdżka
  Poręczna konstrukcja, ułatwia wyszukiwanie, wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do ulubionych treści oraz możliwość połączenia telewizora z telefonem dzięki nowej funkcji Magic Tap - to największe zalety najnowszego pilota Magic.
  Ta karta opisuje polecenia głosowe. Logo LG ThinQ AI, logo Hey Google i logo Amazon Alexa.
   

   Powiedz to głośno

  Wygoda, której nie może Ci zabraknąć

  Możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT* dzięki LG ThinQ.
  * Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. ** Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji. *** Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju
  To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR. To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR.
  Umieszczanie telewizorów w prawdziwej skali w przestrzeni wirtualnej.
  Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni. Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni.
  Wirtualny podgląd w rzeczywistej skali Przestrzeń i telewizory
  * Ten produkt nie zawiera anteny ani przewodów do podłączenia anteny lub urządzeń zewnętrznych.

  Dane techniczne LG OLED48C12LA DVB-T2/HEVC

  Obraz 
  Rozmiar ekranu 
  48 cali / 121 cm
  Format HD / Rozdzielczość 
  4K UHD / 3840 x 2160
  Częstotliwość odświeżania ekranu 
  100 Hz / 120 Hz
  Technologia obrazu 
  OLED
  Technologia i format HDR 
  tak / HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma)
  Podświetlenie matrycy 
  OLED
  Optymalizacja ruchu 
  OLED Motion Pro
  Tuner 
  DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
  Podwójny tuner HD 
  nie
  Tryb gra / sport 
  tak / tak
  Technologie dla graczy 
  Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync
  Kontrast dynamiczny 
  Infinite
  Funkcje poprawy obrazu 
  Perfect Colors, Perfect Black, 4K Cinema HDR, Ultra Luminance Pro, HDR Dynamic Tone Mapping Pro (Dynamiczne Mapowanie Tonów), Dolby Vision IQ, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), NVIDIA G-Sync, HDR10 Pro, AMD FreeSync Premium, α9 Gen4 Intelligent Processor, Game Optimizer (Optymalizator Gier), AI Upscaling (Inteligente skalowanie)
  Technologia 3D / Zakrzywiony ekran 
  nie / nie
  Internet i multimedia 
  Smart TV 
  tak
  System Smart 
  LG webOS 6.0
  Wi-Fi 
  tak
  Łączność bezprzewodowa 
  Bluetooth, AirPlay 2
  Przeglądarka internetowa 
  tak
  Nagrywanie na USB 
  tak
  HbbTV 
  tak
  Funkcje Smart TV 
  Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem
  Aplikacje Smart TV 
  YouTube, Netflix, Apple TV
  Kompatybilność z asystentem głosowym 
  Asystent Google, Amazon Alexa
  Dźwięk 
  System i moc głośników 
  system 2.2 / 2 x 10 W + 2 x 10 W
  Regulacja tonów 
  tak
  Korektor dźwięku 
  tak
  Technologie dźwięku 
  AI Sound Pro (Inteligentna Kontrola Dźwięku), Bluetooth Audio, Clear Voice Pro (Czysty Głos), Dolby Atmos, Dolby Audio, HDMI eARC, Wireless Sound Sync
  Funkcje 
  Menu w języku polskim 
  tak
  Telegazeta 
  tak
  Informacje dodatkowe 
  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart)
  Złącza 
  Liczba złączy HDMI 
  4 (4x HDMI 2.1)
  Liczba złączy USB 
  3
  Złącze EURO 
  nie
  Czytnik kart pamięci 
  nie
  Złącze Ethernet (LAN) 
  tak
  Wejście komponentowe 
  nie
  Złącze VGA 
  nie
  Cyfrowe wyjście optyczne 
  tak
  Cyfrowe wyjście koaksjalne 
  nie
  Złącze CI (Common Interface) 
  1
  Wyjście słuchawkowe 
  tak
  Parametry fizyczne 
  Seria (rok premiery) 
  LG OLED C1 / 2021
  Kolor obudowy 
  srebrno-biały
  Możliwość montażu na ścianie 
  tak / VESA 300x200 mm
  Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.) 
  107,1 x 65 x 25,1 cm
  Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.) 
  107,1 x 61,8 x 4,7 cm
  Szerokość podstawy 
  83,8 cm
  Waga z podstawą / bez podstawy 
  18,9 kg / 14,9 kg
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna SDR 
  G
  Zużycie energii SDR 
  88 kWh/1000h = 53,68 zł za 1000h
  Klasa energetyczna HDR 
  G
  Zużycie energii HDR 
  142 kWh/1000h = 86,62 zł za 1000h
  Rozmiar ekranu 
  48 cali / 121 cm
  Rozdzielczość  
  3840 x 2160
  Pobór mocy (tryb czuwania) 
  0,5 W
  Zasilanie 
  110 - 240 V 50/60 Hz
  Wyposażenie i akcesoria 
  Wyposażenie 
  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Magic AN-MR21N
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
  Kod producenta 
  OLED48C12LA.AEU
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
  DIGITALEUROPE Ultra HD
 • Opinie(14)

 • Pytania i odpowiedzi(6)
  K Kitka280 zapytał 3 dni temu
  Kiedy i czy będzie dostępny telewizor LG48C12 120Hz?
  J Jimmi80 zapytał 7 miesięcy temu
  Które z formatów (np. Fat32, NTFS, itd) podłączanych pamięci zewnętrznych (np. dysk HDD, pamięć USB) obsługuje ten model?
  J Jimmi80 zapytał 7 miesięcy temu
  Jakie formaty dysku obsługuje ten model?
  S SzymonR88 zapytał 10 miesięcy temu
  Czym model LG OLED48C12LA różni się od OLED48C11LB? Widzę, że kolorem pleców i podstawy. A sam panel? Skąd ta różnica w cenie?
  D Dar07 zapytał 11 miesięcy temu
  Czy do TV OLED jak np LG OLED48C1 potrzebne są inne (lepsze/dedykowane/bardziej zaawansowane) uchwyty na ścianę ( VESA 300x200 mm wg specyfikacji) niż dla LED/plazma/LCD? (taką opinię usłyszałem i nie wiem czy to prawda)
  c cinzano zapytał 1 rok temu
  Czy w tym telewizorze jest czujnik światła w pokoju, który dostosowywałby jasność ekranu?
 • Promocje

  Piąty produkt za 1 zł!
  Piąty produkt za 1 zł!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 31.05.2022
  30 za 300
  30 za 300
  Zgarnij rabat 30 zł za każde wydane 300 zł na wybrane produkty. Tylko do piątku!Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 27.05.2022
  50% taniej!
  50% taniej!
  Wybrane soundbary LG przy zakupie wybranych TV!Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 31.05.2022
  DVB-T2 w Polsce
  DVB-T2 w Polsce
  Zrealizuj dofinansowanie 250 złSzczegóły
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.