MOZA Mini-S Essential

stabilizator ręczny

MOZA
nr kat. 1217574
(3)
249 zł
Udźwig 260 g
Typ stabilizatora grawitacyjny
Waga 495 g
Kod producenta CP.OS.00000040
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już na pojutrze!
Również do punktów odbioru:
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  Zmień swój telefon w profesjonalną kamerę

  MOZA Mini-S to funkcjonalny gimbal, który został stworzony dla użytkowników smartfonów – elastyczny, z kompaktową konstrukcją, przyjazny i intuicyjny dla użytkownika. Gimbal posiada prostą konstrukcję, która a nie wymaga dodatkowych narzędzi do pełnej obsługi. Zoom obsługiwany jest przy pomocy jednego przycisku. Dzięki kontrolowanej ostrości oraz możliwości szybkiego przywrócenie wcześniejszych ustawień daje możliwość swobodnego i szybkiego filmowania zwłaszcza w trakcie podróży.

  Dzięki aplikacji MOZA odkryjesz w telefonie profesjonalne funkcje filmowe

  Aplikacja Moza, która została przeprojektowana, proponuje profesjonalne ustawienia dla trybów filmów i zdjęć. Wystarczy użyć przycisków, które są wbudowane na uchwycie, tak by móc bez problemu ustawiać ostrość, sterować, przeglądać i powiększać zdjęcia, wykonywać panoramy, odtwarzać w zwolnionym tempie, zmieniać ISO, otwarcie migawki, EV i balans bieli. Co więcej aplikacja MOZA obsługuje również ustawienia RGB, dzięki czemu możemy osiągnąć. niestandardowe efekty filtrów.

  Pełna kontrola powiększania

  Używając pokrętła znajdującego się na uchwycie, możesz płynnie powiększać obraz bez dotykania smartfona. Wystarczy obrócić pokrętło w prawo lub w lewo, aby powiększyć lub pomniejszyć.

  Kontrola ostrości

  Mini-S Essential daje możliwość aktywnej kontroli ostrości na telefonie co sprawia, że będziesz w stanie uchwycić wyraźnie wyjątkowe chwile. Użyj aplikacji MOZA i menu ustawień kamery by ustawić ostrość.

  Uwolnij swój potencjał twórczy

  Stabilizator Mini-S dysponuje odrębnym systemem sterowania dla każdej z osi: Pan, Roll i Tilt. Dzięki 8 trybom śledzenia, osobne sterowanie osiami daje możliwość na taką samą rzetelną funkcjonalność, która wynika z rozwiniętej technologii sterowania MOZA. By uchwycić płynny ruch kinowy należy zastosować jeden lub wszystkie z ośmiu trybów śledzenia. Stabilizator Mini-S daje nam możliwość ręcznego pozycjonowania a blokady na osi obrotu i pochylenia zapewniają większy komfort pracy.

  Tryb Sport Gear

  Bazując na optymalizacji algorytmów, MOZA Mini-S może w kilka chwil uwolnić potencjał swoich silników, porównywalnie jak wysokiej klasy samochód, który kiedyś był w trybie Sport Gear. Stabilizator Mini-S może bez opóźnienia zareagować na każdy subtelny ruch i osiągnąć niezwykłe przejście między scenami bez konieczności dalszej obróbki.

  Obrót 360°

  Stabilizator Mini-S daje możliwość na sterowanie każdą z 3 osi obrotu. W trakcie filmowania możesz przejść od powolnego przechylenia obrazu do szybkiego, pełnego obrotu telefonu o 360°. Ogromne możliwości kreatywnego filmowania są możliwe dzięki bezgranicznemu zakresowi ruchów Mini-S.

  Przyjazny quick launch

  Zaawansowana technologia oprogramowania MOZA Mini-S daje użytkownikowi możliwość na ustawienie ramienia obrotowego gimbala w dowolną stronę. Sam możesz zdecydować, po której stronie chcesz zamontować telefon – po prawej czy po lewej.

  Bezprzewodowe ładowanie

  Dzięki zastosowanej technologii ładowania indukcyjnego i cewek magnetycznych w uchwycie Mini-S daje możliwość bezprzewodowego ładowanie smartfona poprzez umieszczenie go w gimbalu. MOZA opracowała też opcjonalną ładowarkę, która jest przeznaczona dla telefonów, które nie obsługują funkcji ładowania bezprzewodowego. Cieszyć się komfortem bezprzewodowego ładowania w dowolnym miejscu.

  Informacje MOZA Mini-S Essential

  Specyfikacja techniczna 
  Rodzaj gimbala 
  ręczny
  Stabilizacja 
  3-osiowy
  Czas pracy 
  8 godzin
  Funkcje dodatkowe 
  timelapse, bluetooth, slow-motion, efekt Vertigo, tryb Incepcji, tryb sportowy
  Udźwig 
  260 g
  Waga 
  495 g
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Action SA
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(3)

 • Pasuje do
 • Pytania i odpowiedzi(2)
  V Vera25 zapytał 1 miesiąc temu
  Czy gimbal współpracuje z telefonami HTC- HTC U12+?
  K Krzysiek 17 zapytał 3 miesiące temu
  Czy tak jak w opisie w moza mini s jest ładowanie indukcyjne ?
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.