MOZA AirCross 2 Professional Kit

stabilizator ręczny

MOZA
nr kat. 1217835
1 299 zł
Promocja
Udźwig 3,2 kg
Waga 1 kg
Kod producenta CP.OS.00000040
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już jutro!
Również do punktów odbioru:
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  STABILIZATOR DO APARATU MOZA AIRCROSS 2 PRO KIT

  Moza Aircross 2 to uniwersalny stabilizator do aparatów i kamer, który łączy w sobie wszechstronne możliwości takie jak niewielkie konstrukcja przy jednoczesnym dużym udźwigu, dzięki czemu może obsługiwać nawet większe, profesjonalne urządzenia o większych gabarytach. Dodatkowo gimbal ma możliwość poruszania się w zakresie 360 stopni we wszystkich osiach oraz funkcję fizycznego blokowania obrotu.

  Śledzenie obiektów

  Gimbal posiada możliwość zamontowania smarftona nad aparatem/kamerą, dzięki czemu widok na ekranie smartfona jest spójny z widokiem na aparacie. Funkcja ta umożliwia śledzenie celu w aplikacji i rejestrowanie dłuższych ujęć w prosty sposób.

  Mimic Motion Control

  Gimbal posiada przełącznik umożliwiający niezależne sterowanie każdą osią, naśladując w ten sposób ruchy z telefonu. Dodatkowo większą kontrolę może zapewnić dostosowanie czułości ruchu gimbala.

  Intuicyjny panel sterowania

  Możesz osiągnąć płynne ujęcia filmowe za pomocą jednej ręki, dzięki konfigurowalnym przyciskom i inteligentnemu pokrętłu. Umożliwiają one użytkownikowi na natychmiastowe, płynne sterowanie kamerą.

  Lekkość i moc

  AirCross 2 został wyposażony w silnik, który obsługuje maksymalne obciążenie do 3 kg, co umożliwia zamontowanie większości dostępnych na rynku lustrzanek i bezlusterkowców. Dzięki zaawansowanej technologii oprogramowania możliwe jest ustawienie ramienia obrotowego MOZA AirCross 2 z każdej strony, co daje możliwość montażu kamery z lewej lub prawej strony, ułatwiając w ten sposób zmianę środku ciężkości łożyska i łatwiejsze balansowanie.

  MOZA Spark Power Supply System 2.0

  Możesz cieszyć się pracą aż do 12 godzin dzięki dużej pojemności baterii 3000 mAh, która może zostać w pełni naładowana w zaledwie 1,5 godziny przy użyciu szybkiej ładowarki.

  Inception 3.0

  Tryb Inception Mode 3.0 został wyposażony w automatyczny obrót, regulację prędkości i kontrolę kąta nachylenia, dzięki czemu nie ma konieczności ręcznego sterowania joystickiem podczas fotografowania.

  Trzyosiowa blokada

  Łatwiejsza praca i oszczędność czasu dzięki konstrukcji z trzyosiową blokadą. Umieszczenie zatrzasku na każdej z osi daje możliwość na niestandardową konfigurację balansu dzięki czemu twórcy wideo pracujący w biegu będą mogli w prosty sposób przenosić gimbal bez konieczności ponownej konfiguracji zestawu. Moza AirCross 2 posiada jeden otwór 1/4” i dwa 3/8”, które umożliwiają montaż w dowolny sposób akcesoriów. Dodatkowo możliwe jest wykorzystanie dwóch Follow Focusów lub innego sprzętu w celu uzyskania niestandardowej kontroli dzięki portom Multi-CAN.

  Aplikacja MOZA otwiera przed Tobą kinowe funkcje filmowania

  Profesjonalne ustawienia dla trybów zdjęć i filmów, dzięki aplikacji MOZA. Możesz używać wbudowanych przycisków na uchwycie do przeglądania zdjęć, powiększania, ustawiania ostrości, odtwarzania w zwolnionym tempie, wykonywania panoram, zmieniania ISO, otwierania migawki, EV i balansu bieli. Aplikacja MOZA obsługuje również ustawienia RGB do uzyskania nietypowych efektów filtrów.

  Oszałamiający efekt Time-Lapse

  Aplikacja MOZA Genie dzięki użyciu efektu Time-Lapse daje możliwość na zrobienie za pomocą smartfona niesamowitych zdjęć takich jak przesuwające się po nocnym niebie gwiazdy, czy zapierających dech zachodów lub wschodów słońca.

  Tryb sportowy

  MOZA AirCross 2 posiada tryb sportowy, po którego włączeniu aparat podąża z większą prędkością niż w podstawowym trybie za ruchem obrotu prawo-lewo. Daje to efekt podobny do widoku z okna szybko jadącego samochodu.

  Tryb FPV

  Tryb FPV idealnie nadaje się do blogowania ponieważ po trzykrotnym naciśnięciu przycisku spustu gimbal obrócił się o 180 ° w kierunku operatora.

  Ustawienia profilu

  Dzięki możliwości zapisania indywidualnych danych profili dla często używanych kamer stabilizator nie będzie musiał być konfigurowany za każdym razem na nowo.

  Pełna kontrola

  Niezawodną kontrolę zapewnia bezszczotkowy silnik Micro, który posiada wysoki moment obrotowy oraz niski poziom szumu. Łożyska i osprzęt, które zostały dobrane

  Informacje MOZA AirCross 2 Professional Kit

  Specyfikacja techniczna 
  Rodzaj gimbala 
  ręczny
  Konstrukcja 
  stopu magnezu z aluminium
  Stabilizacja 
  3-osiowy
  Zakres obrotu poszczególnych osi 
  360°
  Czas pracy 
  12 godzin
  Funkcje dodatkowe 
  timelapse, Motionlapse, panorama
  Udźwig 
  3,2 kg
  Waga 
  1 kg
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Action SA
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie

 • Pasuje do
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno MOZA AirCross 2 Professional Kit i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom MOZA AirCross 2 Professional Kit

 • Promocje

  100 zł rabatu
  100 zł rabatu
  za każde wydane 1000 zł. Tylko do poniedziałku!Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 28.06.2021
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.