MOZA AirCross 2 (czarny)

stabilizator ręczny

MOZA
nr kat. 1217834
(2)
1 169 zł
930 zł
Udźwig 3,2 kg
Waga 1 kg
Kod producenta CP.OS.00000040
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już na pojutrze!
Również do punktów odbioru:
? Stan doskonały
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  STABILIZATOR DO APARATU MOZA AIRCROSS 2

  Moza Aircross 2 to uniwersalny stabilizator do aparatów i kamer, który łączy w sobie wszechstronne możliwości takie jak niewielkie konstrukcja przy jednoczesnym dużym udźwigu, dzięki czemu może obsługiwać nawet większe, profesjonalne urządzenia o większych gabarytach. Dodatkowo gimbal ma możliwość poruszania się w zakresie 360 stopni we wszystkich osiach oraz funkcję fizycznego blokowania obrotu.

  Śledzenie obiektów

  Gimbal posiada możliwość zamontowania smarftona nad aparatem/kamerą, dzięki czemu widok na ekranie smartfona jest spójny z widokiem na aparacie. Funkcja ta umożliwia śledzenie celu w aplikacji i rejestrowanie dłuższych ujęć w prosty sposób.

  Mimic Motion Control

  Gimbal posiada przełącznik umożliwiający niezależne sterowanie każdą osią, naśladując w ten sposób ruchy z telefonu. Dodatkowo większą kontrolę może zapewnić dostosowanie czułości ruchu gimbala.

  Intuicyjny panel sterowania

  Możesz osiągnąć płynne ujęcia filmowe za pomocą jednej ręki, dzięki konfigurowalnym przyciskom i inteligentnemu pokrętłu. Umożliwiają one użytkownikowi na natychmiastowe, płynne sterowanie kamerą.

  Lekkość i moc

  AirCross 2 został wyposażony w silnik, który obsługuje maksymalne obciążenie do 3 kg, co umożliwia zamontowanie większości dostępnych na rynku lustrzanek i bezlusterkowców. Dzięki zaawansowanej technologii oprogramowania możliwe jest ustawienie ramienia obrotowego MOZA AirCross 2 z każdej strony, co daje możliwość montażu kamery z lewej lub prawej strony, ułatwiając w ten sposób zmianę środku ciężkości łożyska i łatwiejsze balansowanie.

  MOZA Spark Power Supply System 2.0

  Możesz cieszyć się pracą aż do 12 godzin dzięki dużej pojemności baterii 3000 mAh, która może zostać w pełni naładowana w zaledwie 1,5 godziny przy użyciu szybkiej ładowarki.

  Inception 3.0

  Tryb Inception Mode 3.0 został wyposażony w automatyczny obrót, regulację prędkości i kontrolę kąta nachylenia, dzięki czemu nie ma konieczności ręcznego sterowania joystickiem podczas fotografowania.

  Trzyosiowa blokada

  Łatwiejsza praca i oszczędność czasu dzięki konstrukcji z trzyosiową blokadą. Umieszczenie zatrzasku na każdej z osi daje możliwość na niestandardową konfigurację balansu dzięki czemu twórcy wideo pracujący w biegu będą mogli w prosty sposób przenosić gimbal bez konieczności ponownej konfiguracji zestawu. Moza AirCross 2 posiada jeden otwór 1/4” i dwa 3/8”, które umożliwiają montaż w dowolny sposób akcesoriów. Dodatkowo możliwe jest wykorzystanie dwóch Follow Focusów lub innego sprzętu w celu uzyskania niestandardowej kontroli dzięki portom Multi-CAN.

  Aplikacja MOZA otwiera przed Tobą kinowe funkcje filmowania

  Profesjonalne ustawienia dla trybów zdjęć i filmów, dzięki aplikacji MOZA. Możesz używać wbudowanych przycisków na uchwycie do przeglądania zdjęć, powiększania, ustawiania ostrości, odtwarzania w zwolnionym tempie, wykonywania panoram, zmieniania ISO, otwierania migawki, EV i balansu bieli. Aplikacja MOZA obsługuje również ustawienia RGB do uzyskania nietypowych efektów filtrów.

  Oszałamiający efekt Time-Lapse

  Aplikacja MOZA Genie dzięki użyciu efektu Time-Lapse daje możliwość na zrobienie za pomocą smartfona niesamowitych zdjęć takich jak przesuwające się po nocnym niebie gwiazdy, czy zapierających dech zachodów lub wschodów słońca.

  Tryb sportowy

  MOZA AirCross 2 posiada tryb sportowy, po którego włączeniu aparat podąża z większą prędkością niż w podstawowym trybie za ruchem obrotu prawo-lewo. Daje to efekt podobny do widoku z okna szybko jadącego samochodu.

  Tryb FPV

  Tryb FPV idealnie nadaje się do blogowania ponieważ po trzykrotnym naciśnięciu przycisku spustu gimbal obrócił się o 180 ° w kierunku operatora.

  Ustawienia profilu

  Dzięki możliwości zapisania indywidualnych danych profili dla często używanych kamer stabilizator nie będzie musiał być konfigurowany za każdym razem na nowo.

  Informacje MOZA AirCross 2 (czarny)

  Specyfikacja techniczna 
  Rodzaj gimbala 
  ręczny
  Konstrukcja 
  stopu magnezu z aluminium
  Stabilizacja 
  3-osiowy
  Zakres obrotu poszczególnych osi 
  360°
  Czas pracy 
  12 godzin
  Funkcje dodatkowe 
  timelapse, Motionlapse, panorama
  Udźwig 
  3,2 kg
  Waga 
  1 kg
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Action SA
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(2)

 • Pasuje do
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno MOZA AirCross 2 (czarny) i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom MOZA AirCross 2 (czarny)

 • Opcje zakupowe - OUTLET
  Stan nowy
  1 169 zł
  • zapakowany fabrycznie
  • brak uszkodzeń
  Dostępność
  Do odbioru: już jutro!
  Do domu: już na pojutrze!
  Również do punktów odbioru:

  Produkt z outletu
  stan doskonały
  Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
  930 zł
  31 zł x 30 rat
  Do domu: już na pojutrze!
  • Towar bez uszkodzeń
  • Otwarte i uszkodzone opakowanie
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Rozpakowany przez Klienta lub pracownika sklepu
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.