Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro - Totally Wireless (czarny)

słuchawki bezprzewodowe

nr kat. 1197673
(2)
989 zł
Typ słuchawek douszne TrueWireless
Łączność bezprzewodowe, Bluetooth
Mikrofon / Regulacja głośności tak / tak
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już dziś!
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  Słuchawki douszne na intensywne treningi

  Słuchawki Powerbeats Pro zrewolucjonizują Twoje treningi. To w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne stworzone dla wybitnych sportowców. Nie mają żadnych przewodów, które blokowałyby Twoje ruchy. Regulowane, dopasowane pałąki zauszne można dostosować do swoich potrzeb dzięki różnym rodzajom wkładek, by były wygodniejsze i nie przemieszczały się bez względu na ilość wylanego przez Ciebie potu. Te lekkie słuchawki douszne opracowano z myślą o dużym wysiłku, dlatego mają wzmocnioną konstrukcję odporną na pot i wodę, która pozwoli Ci dać z siebie na treningu jeszcze więcej. Czas odtwarzania wynoszący dla każdej słuchawki nawet 9 godzin i znakomity, zrównoważony dźwięk sprawią, że muzyka będzie dopingować Cię bez przerwy.

  Profesjonalna jakość dźwięku

  Konsultowaliśmy się z profesjonalnymi sportowcami, by opracować bezprzewodowe słuchawki douszne, które sprawdzą się na najtrudniejszych treningach — wszyscy powtarzali, że dźwięk jest dla nich najważniejszy.Za sprawą całkowicie przeprojektowanego układu akustycznego, który zapewnia wierne odwzorowanie dźwięku i jego większą czystość, a także szerszy zakres dynamiczny, słuchawki Powerbeats Pro oferują znakomite, zrównoważone brzmienie. Ponieważ jakość odtwarzania zależy przede wszystkim od dobrego dopasowania, opracowując te słuchawki douszne, koncentrowaliśmy się także na ich ergonomii i wygodzie użytkownika, by słuchanie było jak najprzyjemniejsze.

  Odsłuch w jednym lub obu uszach jednocześnie

  Masz pełną kontrolę nad dźwiękiem i możesz go odtwarzać w lewej lub prawej słuchawce bądź w obu jednocześnie. Każda słuchawka zapewnia pełną kontrolę nad głośnością i ścieżką odtwarzania, więc do sterowania muzyką nie potrzebujesz iPhone’a ani żadnego innego urządzenia. Czujniki automatycznego odtwarzania/wstrzymania reagują na umieszczenie słuchawek w uszach, dzięki czemu słuchawki są gotowe do treningu dokładnie w tym samym momencie co Ty. Oprócz tego ani na chwilę nie musisz zwalniać tempa, ponieważ słuchawki umożliwiają obsługę głosową wielu zgodnych z nimi urządzeń.

  Zasilanie. Odtwarzanie.

  Kilkugodzinny trening? Maratony? Te słuchawki spiszą się na medal. Każda ze słuchawek odtwarza dźwięk maksymalnie przez 9 godzin, więc muzyka będzie Ci towarzyszyć bez przerwy. A gdy używasz etui ładującego, całkowity czas odtwarzania wydłuża się do ponad 24 godzin. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania1. Aby zaoszczędzić energię, czujniki automatycznego włączania/wyłączania samoczynnie przestawiają słuchawki w tryb uśpienia, gdy ich wkładki douszne nie są używane. Gdy zechcesz wrócić do używania słuchawek, wystarczy tylko, że włożysz je do uszu, i już — możesz startować. Nie musisz się martwić o stan baterii i możesz biegać dłużej.


  Po prostu zapytaj Siri.

  Komunikacja z Twoim ulubionym osobistym asystentem jest prosta jak nigdy. By aktywować obsługę głosową, nie musisz nawet sięgać po iPhone’a, wystarczy powiedzieć „Hej, Siri”2. Słuchawki Powerbeats Pro wyposażono w nowy czip Apple H1, dzięki czemu zapewniają Ci szybszą i stabilniejszą łączność z Twoimi urządzeniami3.

  Realna bezprzewodowość

  Słuchawki Powerbeats Pro są zawsze gotowe do użytku. Dzięki łączności Bluetooth w standardzie Class 1 zapewniają większy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku, więc mimo Twojego ruchu działają przez cały czas. Każda ze słuchawek oddzielnie łączy się z Twoim uprzędzeniem, by zapewnić lepszą łączność i dać Ci swobodę w słuchaniu muzyki i prowadzeniu rozmów telefonicznych. Przyspieszeniomierz i kilka mikrofonów wykrywają mowę i filtrują dźwięki z otoczenia. Słuchawki błyskawicznie przygotowują się do działania – wystarczy, że otworzysz etui i zbliżysz je do iPhone’a, aby automatycznie połączyły się z nim oraz innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac ...


  1 Testy przeprowadzone przez Apple w marcu 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek Powerbeats Pro z etui ładującym i wstępną wersją oprogramowania, sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS i wstępną wersją oprogramowania. Playlista zawierała ciągły różowy szum na poziomie 80 dB. Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Powerbeats Pro, które ładowano przez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk do momentu, gdy pierwsza ze słuchawek Powerbeats Pro przestawała grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.
  2 Funkcja Siri może nie być dostępna we wszystkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie danych w sieci komórkowej
  3 Testy przeprowadzone przez Apple w marcu 2019 r. na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek Powerbeats Pro i oprogramowania sparowanych z egzemplarzami iPhone’a XS i wstępną wersją oprogramowania. Testy polegały na pomiarze czasu przeniesienia połączenia telefonicznego z iPhone’a do słuchawek Powerbeats Pro. Wydajność zależy od ustawień urządzenia, otoczenia i wielu innych czynników.
  4 Wymaga konta iCloud i systemu macOS 10.14.4, iOS 12.2 lub watchOS 5.2

  Dane techniczne Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro - Totally Wireless (czarny)

  Typ słuchawek 
  douszne TrueWireless
  Regulacja głośności 
  tak
  Aktywna redukcja szumów 
  nie
  Mikrofon 
  tak
  Składana konstrukcja 
  nie
  Łączność bezprzewodowa 
  Bluetooth
  Czas pracy do 
  9 h
  Zasięg 
  10 m
  Informacje dodatkowe 
  nawet 9 godzin odtwarzania (ponad 24 godziny z etui ładującym), konstrukcja wzmocniona pod kątem ciężkich treningów i odporna na pot oraz wodę
  Kolor 
  czarny
  Waga 
  20 g
  Przeznaczenie 
  TrueWireless, iPod/iPhone/iPad, sportowe
  Wyposażenie 
  Wyposażenie  
  adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  12 miesięcy
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Apple Poland Sp. z o.o.
  Kod producenta 
  MV6Y2EE/A
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(2)

 • Usługi
 • Pasuje do
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(1)
  p paprocky zapytał 4 miesiące temu
  Kiedy będą dostępne wszystkie wersje kolorystyczne?
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.