Słownik pojęć i terminów
Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.
Wybierz literę alfabetu:

Oficjalny partner w Polsce - Telefony Xiaomi

Oficjalny partner w Polsce – Telefony Xiaomi

Od dziś będziemy mogli szybciej i bezpieczniej realizować Wasze zamówienia na smartfony Xiaomi! To wszystko dzięki temu, że staliśmy się pierwszym oficjalnym kanałem sprzedaży tej marki w Polsce! Na początku w naszej ofercie znajdziecie modele Redmi 4A 32GB, Redmi 4X, Redmi Note 3, Redmi Note 4 oraz Mi 5. Ale nie traćcie czujności! Oferta będzie stale poszerzana.
 

Serwis i wsparcie techniczne – Xiaomi Polska

Korzyścią ze zmiany będzie nie tylko znacznie krótszy czas dostawy. Na terenie całego kraju będziecie mogli korzystać z autoryzowanego serwisu Xiaomi. Naprawy będą szybsze oraz z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części. Dzięki temu ryzyko i utrudnienia związane z wysyłaniem smartfonów za granicę znikną!
 

Smartfony Xiaomi z obsługą LTE B20/800 MHz

Wszystkie smartfony dostępne w naszej ofercie obsługują częstotliwości LTE B1/3/4/5/7/20/38/40. Zwłaszcza częstotliwość LTE B20 z pasmem 800 MHz gwarantuje doskonałe łącze internetowe nawet z dala od miast. Kupując w polskim punkcie sprzedaży modele Xiaomi Redmi 4A, Redmi 4X oraz Redmi Note 4, masz pewność, że sprzęt będzie bez problemów wykorzystywał krajowe pasma LTE