Słownik pojęć i terminów
Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.
Wybierz literę alfabetu:

Odtwarzacze CD i sieciowe

Odtwarzacze CD są z nami od dziesiątków lat i nadal zapewniają wygodę obsługi i wysokiej jakości dźwięk. To urządzenia dla wszystkich tych którzy lubią słuchać bardzo dużo dobrej muzyki.
 

  • Odtwarzacz CD - ciesz się z unikalnych technologii odtwarzania płyt CD/SACD, świetnego wykonanie z użyciem starannie dobranych części i zaawansowanego toru akustycznego pozwalającego na uzyskanie dźwięku tak bliskiemu ideałowi, jak to tylko możliwe.
  • Odtwarzacz sieciowy - korzystaj z bibliotek muzycznych, ciesząc się dźwiękiem wysokiej jakości pochodzącym z różnych źródeł, w tym stacji internetowego radia, serwisów muzycznych online i plików muzycznych dostępnych w sieci lokalnej
  • Sieciowy odtwarzacz CD - to połączenie dwóch typów odtwarzacza, które obsługuje zarówno płyty CD i radio internetowe, a także zapewnia dostęp do serwisów strumieniowych i plików muzycznych dostępnych w sieci lokalnej.
  • Sieciowy odtwarzacz CD ze wzmacniaczem - to dodatkowa zaleta wbudowanego wzmacniacza, dzięki któremu wystarczy po prostu połączyć go z głośnikami, które optymalnie pasują do Twojego gustu, muzycznego i estetycznego.