Słownik pojęć i terminów
Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.
Wybierz literę alfabetu:

iSensoric

Dotyczy Towarów marek: Siemens
Technologia iSensoric umożliwia działanie wielu inteligentnych funkcji w urządzeniach gospodarstwa domowego. Dzięki temu są one łatwe w obsłudze i wydajne w działaniu.

Do funkcji wspieranych technologią iSensoric zaliczamy m.in.:
  • W pralkach - system i-Dos, który odpowiada za precyzyjne dozowanie detergentu przy jednocześnie doskonałych rezultatach prania. Specjalne czujniki określają wielkość załadunku i dostosowują do niego odpowiednią ilość detergentu. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i środowisko nie tracąc, na jakości prania.

  • W lodówkach - funkcję freshSense, która mierzy temperaturę wewnątrz i na zewnątrz urządzenia, a w przypadku wykrycia zmiany podejmuje całkowicie automatyczne działania zaradcze. Obniża temperaturę wewnątrz lodówki, aby zapewnić doskonałe warunki do przechowywania żywności.
  • W zmywarkach - czujniki, które kontrolują proces zmywania i suszenia dopasowując do niego zużycie energii i temperaturę wody oraz czas trwania cyklu.
  • W piekarnikach - funkcję bakingSensor, która mierzy wilgotność wewnątrz urządzenia w celu określenia momentu, w którym potrawa będzie gotowa.
  • W ekspresach do kawy - system sensoFlow, który zawsze podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury i utrzymuje ją przez cały proces parzenia.