ASUS RT-AC51U

router bezprzewodowy

nr kat. 1047399
(72)
159,99 zł
Rodzaj urządzenia router bezprzewodowy
Przeznaczenie xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne)
Standard bezprzewodowy 733 (Mbps) - 802.11ac
Częstotliwość pracy 2.4/5 Ghz (DualBand)
USB tak
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: do 3 dni roboczych
Do domu: do 3 dni roboczych
 • Podziel się
 • Zestawy
  router bezprzewodowy ASUS RT-AC51U +kabel sieciowy Reinston EKK21 3m
  ASUS RT-AC51U + Reinston EKK21 3m
  189,98 zł
  router bezprzewodowy ASUS RT-AC51U +kabel sieciowy Reinston EKK08 10m
  ASUS RT-AC51U + Reinston EKK08 10m
  199,98 zł
  router bezprzewodowy ASUS RT-AC51U +kabel sieciowy Reinston EKK07 5m
  ASUS RT-AC51U + Reinston EKK07 5m
  189,98 zł
  router bezprzewodowy ASUS RT-AC51U +kabel sieciowy Reinston EKK22 25m
  ASUS RT-AC51U + Reinston EKK22 25m
  219,98 zł
  router bezprzewodowy ASUS RT-AC51U +kabel sieciowy Reinston EKK06 1,5m
  ASUS RT-AC51U + Reinston EKK06 1,5m
  179,98 zł
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  Nieodzowne przejście na AC

  Ruter ASUS RT-AC51U z dwuzakresowym modułem bezprzewodowym AC750 oferuje szybką transmisję bezprzewodową w świetnej cenie i umożliwia rozbudowę domowej sieci do najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ac. Poznaj zalety jednoczesnej łączności na dwóch zakresach i ciesz się szybkością 300 Mb/s na częstotliwości 2,4 GHz oraz do 433 Mb/s w paśmie 5 GHz. Dzięki wielofunkcyjnemu gniazdu USB urządzenie RT-AC51U jest czymś więcej niż tylko ruterem. Podłącz dysk twardy na USB, a od razu uzyskasz serwer plików — i to taki, który sięga aż do chmury dzięki ASUS AiCloud. Możesz także podłączyć drukarkę USB do RT-AC51U i w ten sposób otrzymać serwer wydruku, udostępniając jedno urządzenie kilku użytkownikom. Gniazdo USB współpracuje nawet z modemami sieci komórkowych 3G/4G, dzięki czemu masz dwa połączenia szerokopasmowe (WAN) w jednym ruterze, więc nigdy już nie będziesz się martwić brakiem dostępu do Internetu. Złącze można też wykorzystać do zasilania gadżetów w rodzaju smartfonów i tabletów — ruter jako przydatna ładowarka. . Prosty w użyciu interfejs ASUSWRT uwalnia moc RT-AC51U i oferuje sprawne narzędzia optymalizujące ruch sieciowy. 30-sekundowa konfiguracja i łatwe zarządzanie ruchem oznaczają, że nawet sieciowi nowicjusze będą mogli korzystać z rozbudowanych funkcji urządzenia, natomiast zaawansowani użytkownicy pokochają obsługę IPv6, kilku sieci bezprzewodowych (SSID) i bezpiecznego dostępu przez VPN.

  Łączność bezprzewodowa nowej generacji 802.11ac, nawet 3X szybsza, niż w adapterach 1x1 N.

  Opierając się na Wi-Fi piątej generacji (Wi-Fi 5G), nowy chipset 802.11ac zapewnia ruterowi RT-AC51U szybszą transmisję bezprzewodową niż w technologii N. Na paśmie 2,4 GHz osiąga 300 Mb/s, natomiast na zakresie 5 GHz dochodzi do 433 Mb/s. Zwiększona przepustowość to także wyższa pojemność sieci Wi-Fi w Twoim domu. Przy dzisiejszych notebookach, komputerach stacjonarnych, tabletach i smartfonach bazujących na Wi-Fi, nadszedł już czas na przejście na nową generację i uzyskanie lepszych połączeń teraz i w przyszłości.  Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia wysoką kompatybilność i wydajność


  Dzięki możliwości jednoczesnej pracy na pasmach 2.4GHz i 5GHz z przepustowością odpowiednio 300 i 433 Mbps, RT-AC51U zapewnia łączną prędkość rzędu 733 Mbps i gwarantuje pełną stabilność pracy. Podstawowe czynności związane z Internetem, takie przeglądanie stron, czy pobieranie plików, mogą odbywać się na paśmie 2.4 GHz, natomiast bardziej wymagające operacje, takie jak strumieniowanie filmów Full HD, gry online, czy aplikacje zużywające dużo transferu - na mniej zatłoczonym paśmie 5 GHz.

     Koniec z martwymi strefami — 150% zasięgu!


  Potężna, dwukierunkowa transmisja zwiększa zasięg Wi-Fi o 150% w porównaniu z tradycyjnymi routerami. Unikalny design RT-AC51U sprawia, że zawsze można na niego liczyć.

   


  Sprawna kontrola i optymalizacja dzięki ASUSWRT


  Dzięki interfejsowi panelu zarządzającego ASUSWRT aplikacje do instalacji, monitorowania i sterowania siecią znajdują się w jednym, intuicyjnym miejscu. Oprócz 30-sekundowej instalacji, wykrywania wielu urządzeń i elastycznych ustawień, które wycisną maksimum z Twojej sieci, panel został dodatkowo wzbogacony w funkcję szybkiego skanowania dysków USB podłączonych do ruterów, sprawdzającą spójność danych i stan urządzenia. Dwa gniazda WAN pozwalają na użycie dwóch połączeń/dostawców usług w jednym ruterze, z zastosowaniem rozłożenia obciążenia i trybu przełączania na zapasowe połączenie, co zwiększa stabilność i zapewnia nieprzerwany dostęp do Internetu.

   

   

   


  Łatwa instalacja w 3 krokach


  Skorzystaj ze smartfona, tabletu lub komputera PC, aby skonfigurować router firmy ASUS w ciągu 30 sekund* w trzech łatwych krokach. Wystarczy podłączyć kable do routera, uruchomić przeglądarkę i postępować zgodnie z poleceniami kreatora instalacji, aby połączyć się z intranetem.

   

  ASUS AiCloud – Twój świat na życzenie


  ASUS AiCloud pozwala Ci korzystać z osobistych danych wszędzie i zawsze tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Łączy Twoją sieć domową i usługę dysku internetowego* oraz umożliwia korzystanie z nich za pośrednictwem aplikacji mobilnej AiCloud dla smartfonów iOS lub Android albo przez spersonalizowany adres URL w przeglądarce WWW. Nowa funkcja Router-to-Router Sync umożliwia synchronizowanie plików z podłączonymi urządzeniami magazynującymi podłączonymi do innych, kompatybilnych routerów firmy ASUS - wystarczy wybrać folder, który ma być synchronizowany. Udostępnianie plików przyjaciołom i rodzinie nigdy nie było tak łatwe

   
   

  Duże możliwości multitaskingu z obsługą 300 000 sesji danych


  Router RT-N54U obsługuje do 300 000 sesji pobierania/wysyłania danych - to 20-krotnie więcej, niż inne routery. Dzięki temu zapewnia niezwykle płynne połączenia.

   
  Wysoka wydajność dzięki obsłudze dwóch częstotliwości
  Wysoka wydajność dzięki obsłudze dwóch częstotliwości
  Wysoka wydajność dzięki obsłudze dwóch częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz gwarantuje pełną stabilność pracy i jeszcze więcej rozrywki. Proste czynności są wykonywane na częstotliwości 2,4 GHz, czynności wymagające dużo większego transferu w paśmie 5 GHz. Dzięki temu będziesz mógł jednocześnie bez problemu przeglądać strony internetowe, pobierać i wysyłać pliki, a także oglądać filmy w najwyższej jakości i grać w gry online.
  Udostępniaj w prosty sposób urządzenia dzięki portowi USB
  Wszybki sposób możesz udostępnić korzystanie z wielu urządzeń wszystkim domownikom. Dzięki wbudowanemu portowi USB możesz korzystać bez konieczności podłaczenia kabli zwielu urządzeń.

  Udostępniaj w prosty sposób urządzenia dzięki portowi USB
  Szybka łączność dzięki portom LAN
  Szybka łączność dzięki portom LAN
  Szybka łączność przewodowa z internetem dzięki wbudowanym 4 portom LAN. Dzięki temu nie musisz już się martić o to, że internet będzie się zawieszał.

  Szybka konfiguracja dzięki WAN
  Podłącz kabel od dostawcy internetu do wbudowanego portu WAN i szybko skonfiguruj połączenie internetowe w swoim domu.


  Szybka konfiguracja dzięki WAN
  Przyśpieszone działanie internetu dzięki QOS
  Przyśpieszone działanie internetu dzięki QOS
  QOS (Quality of Service) optymalizuje i ustala priorytety łącza internetowego, dzięki czemu zapewnia jeszcze szybsze przeglądanie stron i transfer plików.

  Dane techniczne ASUS RT-AC51U

  Rodzaj urządzenia 
  router bezprzewodowy
  Obsługa WiFi 
  tak
  Przeznaczenie 
  xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne)
  Częstotliwość pracy 
  2.4/5 Ghz (DualBand)
  Standard bezprzewodowy 
  733 (Mbps) - 802.11ac
  Anteny 
  antena zewnętrzna
  Liczba portów USB 
  1
  Liczba portów LAN 
  4
  Porty LAN 
  10/100 BaseT
  Porty lan (typ) 
  RJ45
  Liczba portów WAN 
  1
  Porty wan (typ) 
  RJ45
  Porty pozostałe (typ) 
  USB
  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej 
  733 Mbps
  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej dla 2,4 GHz 
  300
  Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej dla 5 GHz 
  433
  QoS 
  tak
  Dmz 
  Tak
  VoIP 
  nie
  Virtual Server 
  tak
  Vpn 
  IPSec Pass-Throuth PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through PPTP server
  Zapora ogniowa 
  tak
  Możliwości 
  udostępnianie łącza 3G/4G, AiCloud, Serwer wydruku, Download Master, AiDisK, kilkoma SSID, Kontrola rodzicielska
  Zarządzanie 
  UPnP, DLNA, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, Klient NTP, DDNS, Włącznik portu, Serwer wirtualny, DMZ, Tryb uniwersalnego wzmacniacza sygnału, System Event Log
  Typy połączeń 
  Automatyczny adres IP, Statyczny adres IP, PPPoE (obsługa MPPE), PPTP, L2TP WAN Bridge support Obsługa Multicast Proxy Multicast Rate Setting support
  Zasilanie 
  zasilacz zewnętrzny 12 V o maksymalnym prądzie 1 A
  Informacje dodatkowe 
  Szyfrowanie: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, obsługa WPS
  Waga 
  270 g
  Wymiary 
  189 x 129 x 36 mm
  Wersja urządzenia 
  Podany router występuje w różnych wersjach, które nieznacznie mogą różnić się parametrami. Wersje routerów są wysyłane losowo.
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  36 miesięcy
  Typ gwarancji 
  standardowa
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  ASUSTeK Computer Inc.
  Kod producenta 
  RT-AC51U
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
  Koszt gospodarowania odpadami
  0,04 zł (wliczony w cenę towaru)
 • Opinie(72)

 • Usługi
 • Pasuje do
 • Pytania i odpowiedzi(10)
  a adams220 zapytał 2 lata temu
  Czy anteny w tym routerze można odkręcać ?
  J Jansiara zapytał 2 lata temu
  Czy WAN jest tylko 10/100 MBit czy też obsługuje 1 GBit?
  p p!0trek zapytał 3 lata temu
  czy ten router ma wydzieloną (odizolowaną sieć dla gości). chciałbym udostępnić dla gości dostęp do internetu ale nie chciałbym aby mogli poruszać się po sieci domowej i oglądać np zdjęcia na dysku sieciowym. Zależy mi na tym aby "gość" widział tylko internet, a zasobów siec nie widział.
  J Juliusz zapytał 3 lata temu
  czy ruter bedzie pracował z modemem lte e3276
  A ArturN zapytał 3 lata temu
  Witam, mam pytanie czy router ten będzie współpracował z laptopem, który pracuje w standardzie 802.11b/g/n?
  P PanJaro zapytał 3 lata temu
  Czy ten router wpsolpracuje z konsola PS3? standard wifi w PS to chyba tylko 802.11b/g
  M MisiuBPL zapytał 4 lata temu
  Witam interesuje mnie czy router może pracować z WPS jak i standardowym hasłem na raz? Gdyż mój router marki Cerberus jak ma włączone WPS to zmienia się nazwa i hasło sieci. Pozdrawiam.
  a arek75 zapytał 4 lata temu
  Witam ,czy ten router współpracuje z modemem 3G Huawei E173 ?
  k karol39 zapytał 4 lata temu
  czy ten router ma wejście na kartę sim ?
  k karol39 zapytał 4 lata temu
  jaką częstotliwość posiada ten router ?
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.