D-Link DWR-921

router bezprzewodowy

D-Link
nr kat. 1001982
(28)
Bestseller
339 zł
Częstotliwość pracy 2.4 Ghz
Standard WiFi 802.11n
Maks. prędkość do 300 Mbps
Złącza LAN x4
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już za godzinę!
Do domu: 6 lipca!
Również do punktów odbioru:
 • Podziel się
 • Opis i dane
  Router LTE 4G firmy D-Link (DWR-921) umożliwia dostęp oraz współużytkowanie szerokopasmowej sieci komórkowej LTE 4G lub 3G. Po połączeniu użytkownik może przesyłać dane, strumieniowo przesyłać materiały multimedialne oraz wysyłać wiadomości SMS. Wystarczy umieścić w urządzeniu kartę SIM/USIM, aby współużytkować połączenie LTE 4G lub 3G z Internetem za pośrednictwem bezpiecznej sieci bezprzewodowej lub jednego z czterech dostępnych portów Ethernet. Router LTE 4G DWR-921 został zaprojektowany tak, aby zapewniać nieprzerwane połączenie z Internetem. Funkcja obsługi sieci LTE 4G oraz 3G pozwala automatycznie przełączać się na sieć 3G w sytuacji, kiedy osłabnie sygnał sieci LTE 4G. Natomiast dodatkowa opcja połączenia z siecią WAN xDSL/FTTH przez kabel Ethernet gwarantuje połączenia z Internetem nawet w sytuacji, kiedy łącze stałe lub sieć komórkowa ulegną awarii.

  Szybki Internet w sieci komórkowej
  Router 4G LTE pozwala nawiązywać połączenia z siecią LTE 4G, oferując możliwość pobierania danych z maksymalną szybkością 100 Mb/s oraz przesyłania danych z maksymalną prędkością do 50 Mb/s. Pozwala to wygodnie korzystać ze stron WWW, a jednocześnie strumieniowo przesyłać muzykę i filmy bez konieczności buforowania.

  Bezpieczne połączenia przewodowe i bezprzewodowe
  Router DWR-921 stosuje podwójną zaporę sieciową (SPI i NAT), co pozwala zapobiec potencjalnym atakom przeprowadzanym przez Internet. Szyfrowanie sieci bezprzewodowej przy użyciu standardów WPA/WPA2 zapewnia jej bezpieczeństwo, dzięki czemu połączenia LTE 4G lub 3G mogą być udostępniane do współużytkowania w bezpieczny sposób, bez obawy o to, że do sieci mogą mieć dostęp nieuprawnieni użytkownicy.

  Szybka i prosta konfiguracja

  Router LTE 4G DWR-921 można zainstalować w prosty sposób, praktycznie w dowolnym miejscu. Urządzenie znakomicie sprawdza się w sytuacjach, w których wymagana jest sieć bezprzewodowa, a także w miejscach, gdzie niemożliwy jest (przewodowy lub bezprzewodowy) dostęp do Internetu. Urządzenie DWR-921 można zainstalować nawet w autobusach, pociągach lub na łodziach, co pozwala pasażerom sprawdzać pocztę elektroniczną lub prowadzić rozmowy sieciowe podczas podróży.
  Szybka praca w paśmie 2,4 GHz
  Szybka praca w paśmie 2,4 GHz
   Pełna stabilność pracy i źródło rozrywki dzięki pracy w paśmie 2,4 GHz. Możesz oglądać filmy, przeglądać strony internetowe, pobierać oraz wysyłać pliki i nie tylko... Wszystko z szybką prędkością.
  Uzyskaj wysoką wydajność
  Router mobilny DWR-921 działa w następujących typach sieci: Pasmo UMTS/HSDPA/HSUPA : 900/2100 MHz, pasmo: LTE 900/1800/2600/800 MHz. dzięki czemu uzyskasz jeszcze większą wydajność i stabilność podczas połączenia bezprzewodowego z internetem.
  Uzyskaj wysoką wydajność
  Pracuj z szybką prędkością
  Pracuj z szybką prędkością
  Router mobilny DWR-921 pracuje z prędkością 300 Mbps, dzięki czemu bez problemów będziesz mógł prowadzić rozmowy przez internet, pobierać dane lub oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości.
  Szybka łączność dzięki portom LAN
  Szybka łączność przewodowa z internetem dzięki wbudowanym portom LAN. Dzięki temu nie musisz już się martić o to, że internet będzie się zawieszał.
  Szybka łączność dzięki portom LAN
  Zapewnij zaawansowaną ochronę sieci
  Zapewnij zaawansowaną ochronę sieci
  Dzięki zabezpieczeniom łącza, które posiada router mobilny D-Link DWR-921 możesz czuć się bezpiecznie przeglądając internet. 64/128-bitowe szyfrowanie WEP (Wired Equivalent Privacy); WPA i WPA2 (Wi-Fi Protected Access)

  Dane techniczne D-Link DWR-921

  Częstotliwość pracy 
  2.4 Ghz
  Standard bezprzewodowy 
  802.11b, 802.11g, 802.11b/g/n, 802.3, 802.3u
  Typ sieci 
  Pasmo UMTS/HSDPA/HSUPA : 900/2100 MHz, pasmo: LTE 900/1800/2600/800 MHz.
  Maks. prędkość do 
  300 Mbps
  Porty 
  1 x RJ45 (WAN), bezprzewodowe połączenie WiFi
  Porty LAN (RJ45) 
  4
  Porty USB 
  brak
  Vpn 
  tak
  Zabezpieczenia 
  64/128-bitowe szyfrowanie WEP (Wired Equivalent Privacy); WPA i WPA2 (Wi-Fi Protected Access)
  Inne 
  Szybkość przesyłania danych: maksymalnie 300 Mb/s do/od klientów sieci 802.11n (wersja sprzętowa C1), wysyłanie do sieci LTE: maksymalnie 50 Mb/s, pobieranie z sieci LTE: maksymalnie 100 Mb/s.
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  D-Link (Europe) Ltd.
  Kod producenta 
  DWR-921
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(28)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(2)
  B Blackhawk70 zapytał 3 lata temu
  Czy w tym modemie można wyłączyć funkcję Wi-Fi ?
  M Michu911 zapytał 4 lata temu
  Dzień dobry, czy ten router odbiera sygnał LTE i np. z UPC? Jeśli tak to, czy w przypadku słabego sygnału LTE router odbiera sygnał z np. UPC i odwrotnie? Jeśli są dwa sygnały podłączone na raz to czy prędkość transmisji danych się kumuluje? Z góry dziekuję.
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.