Samsung AddWash WD80T554DBX

pralko-suszarka

Samsung
nr kat. 1223363
(15)
2 949 zł
3 099 zł
Taniej o 150 zł
WYPRZEDAŻ NAJLEPSZYCH MAREK
Cena z kodem: RWNM08041104C
(obowiązuje do 11.04.2021 do 23:45)
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
2 655 zł
Promocja
Wymiary (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Klasa energetyczna prania z suszeniem E
Klasa energetyczna prania C
Pojemność (pranie/suszenie) 8 kg / 5 kg
Poziom hałasu (pranie/suszenie) 54 dB / 59 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Zobacz pełny opis
Brak w sklepach stacjonarnych
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
? Stan dobry
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  Charakterystyka

  Większy komfort użytkowania

  Pralko-suszarka 2w1

  Urządzenie pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale też zwiększyć komfort użytkowania.

  Niska temperatura prania

  EcoBubble™

  Możesz prać skutecznie, wybierając niską temperaturę prania.

  Dostosowuje się do Twoich nawyków

  Panel AI Control

  Ustawienia prania dopasowywane do Twoich nawyków i stylu życia.

  Możliwość dodania ubrań w trakcie prania

  AddWash™

  Nawet gdy zapomnisz włożyć części ubrań do prania, bez problemu dodasz je w trakcie działania urządzenia.

  Odświeżone ubrania

  AirWash

  Gorące powietrze skutecznie odświeży Twoje ubrania bez konieczności użycia detergentów.

  Dezynfekcja tkanin

  Higieniczna para

  Program parowy zdezynfekuje Twoje tkaniny, pozostawiając je higienicznie czystymi.

  Zalety pralko-suszarki

  Jedno urządzenie, a aż dwie funkcjonalności! Pralko-suszarka WD80T554DBX poza efektywnym wykorzystaniem miejsca, oferuje Ci także oszczędność czasu i pieniędzy. Włącz urządzenie, by skutecznie pozbyć się zabrudzeń, a następnie wysuszyć ubrania bez konieczności przekładania ich do innego urządzenia lub na sznurki suszarki. Wyjmij suchą odzież i ułóż w szafie!

  Duża oszczędność miejsca

  Oszczędność miejsca

  Świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

  Oszczędność pieniędzy

  Oszczędność pieniędzy

  Zyskujesz podwójnie, kupując tylko jedno urządzenie.

  Wygodne użytkowanie

  Komfort użytkowania

  Nie musisz już tracić czasu na rozwieszanie ubrań na tradycyjnej suszarce.

  Ochrona ubrań

  Bezpieczne ubrania

  Działanie w niskiej temperaturze chroni tkaniny przed uszkodzeniami i utratą koloru.

  Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

  Technologia EcoBubble™ zapewnia skuteczne pranie nawet podczas działania w niskich temperaturach*. Już na początkowym etapie prania detergent łączy się z wodą i powietrzem, co powoduje powstanie aktywnej piany. Następnie wnika ona pomiędzy włókna tkanin, szybko radząc sobie z brudem i plamami, bez negatywnego wpływu na strukturę tkanin i ich kolor. Zmniejszone wydatki prądu są efektem prania w niskiej temperaturze**.

  * Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

  ** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

  Siła aktywnej piany EcoBubble

  Niska temperatura

  Pranie w niskiej temperaturze

  Wnikając głęboko pomiędzy włókna tkanin, aktywna piana skutecznie usuwa zabrudzenia.

  Ochrona tkanin

  Dodatkowa ochrona tkanin

  Tkaniny są chronione dzięki niskiej temperaturze działania.

  Tryb ECO

  Zwiększona energooszczędność

  Technologia EcoBubble™ zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej.

  Inteligentny panel AI Control

  Codzienne pranie i suszenie ubrań przebiegnie jeszcze bardziej komfortowo, ponieważ pomoże Ci w tym panel AI Control. Wybierane przez Ciebie ustawienia są zapamiętywane przez sztuczną inteligencję, a na ich podstawie panel przedstawi Ci spersonalizowane programy i funkcje. Zarekomenduje również najlepszy cykl suszenia dopasowany do włączonego wcześniej programu prania. Poprzez aplikację SmartThings włączysz pralko-suszarkę z dowolnego miejsca lub rozwiążesz napotkany problem*.

  * Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

  Kobieta w stroju sportowym siedzi na podłodze i opiera się o piłkę gimnastyczną

  Personalizacja ustawień i parametrów

  W pamięci urządzenia zapisywane są dokonywane przez Ciebie wybory programów i funkcji, na tej podstawie panel AI Control wskazuje najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom ustawienia działania.

  Możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji

  Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

  Aplikacja SmartThings posłuży Ci do zdalnego włączenia pralko-suszarki, znalezienia odpowiedniego programu dla danego rodzaju tkanin lub ustawienia harmonogramu pracy urządzenia.

  Dodatkowe drzwi AddWash™

  Jeśli kiedykolwiek zapomniałeś o włożeniu do prania części ubrań, drzwi AddWash™ będą dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Już po uruchomieniu prania dodasz do bębna nie tylko zapomniane ubrania, ale także miarkę detergentu lub mokre, uprane ręcznie tkaniny na czas płukania i wirowania*. Otwórz je gdy skończy się pranie, a wygodnie przewietrzysz wnętrze pralko-suszarki.

  * Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

  Praktyczne programy prania i suszenia

  Higienicznie czyste pranie

  Dzięki programowi Higieniczna para nie musisz już włączać Prania wstępnego, by pozbyć się zabrudzeń. Uwalniana z dna bębna para wysyca tkaniny, prowadząc do szybkiego rozmiękczenia i usunięcia brudu oraz zlikwidowania nawet 99,9% bakterii* i alergenów**. 

   

  * Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

  ** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

  Czyste pranie bez nieprzyjemnych zapachów

  AirWash

  Technologia AirWash pozwoli Ci pozbyć się z tkanin niechcianych zapachów np. dymu tytoniowego czy gotowanych potraw. Nie musisz już używać detergentów ani wody - gorące powietrze umożliwi odświeżenie do 1 kilograma odzieży.

  Co jeszcze oferuje pralko-suszarka Samsung?

    W pralko-suszarce WD80T554DBX zastosowano szereg rozwiązań, których zadaniem jest ułatwienie Ci codziennych obowiązków. Program czyszczenia bębna i system przepłukiwania szuflady na detergent wyręczą Cię z obowiązku ich ręcznego mycia. Funkcja Aktywnej piany będzie doskonałym rozwiązaniem, jeśli na Twoich ubraniach znajdują się uporczywe zabrudzenia. Silnik Digital Inverter zapewni cichą pracę* o dużej wydajności**.

   

  * Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym. ** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

  Możliwość czyszczenia bębna

  Czyszczenie bębna+

  Za pomocą silnego strumienia wody i intensywnego wirowania programu Czyszczenie bębna+ usuniesz zabrudzenia z wnętrza bębna, membrany i wnętrza drzwiczek urządzenia. Dodatkowo program pozbędzie się do 99,9% bakterii*, które mogą przyczyniać się do powstawania przykrego zapachu. Gdy konieczne będzie czyszczenie, aktywuje się specjalny sygnał**.

  * Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

  ** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

  Szuflada StayClean zachowuje czystość

  Szuflada StayClean

  Szuflada na środki piorące StayClean została wyposażona w specjalny system, który regularnie przepłukuje ją wodą, uniemożliwiając osadzanie się pozostałości po środkach piorących na jej ściankach. Nie musisz już tracić czasu na ręczne mycie szuflady, a będzie ona higienicznie czysta przez cały czas.

  Aktywna piana pozwala pozbyć się zanieczyszczeń

  Aktywna piana

  Jeśli posiadasz mocno zabrudzone ubrania czy obrusy, np. z kawy, tłuszczu bądź makijażu - włącz funkcję Aktywnej piany, by łatwo się ich pozbyć. Już na początkowym etapie prania zostaną one namoczone w aktywnej pianie, której delikatne działanie skutecznie usunie nawet trudne zabrudzenia*.

   

  * Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

  Duża pojemność pralko - suszarki

   Duża pojemność

  Bęben pralko-suszarki jest bardzo pojemny. Za jednym razem wypierzesz nawet 8 kg odzieży i tekstyliów. Przed suszeniem upewnij się natomiast, że waga wsadu nie przekracza 5 kg.

  Silnik Digital Inverter

  Digital Inverter

  Bezszczotkowy silnik Digital Inverter cechuje wysoka wydajność działania. Pracuje cicho, a dodatkowo jest niezwykle trwały. Potwierdza to 10-letnia gwarancja producenta.

  Konstrukcja chroni tkaniny przed zniszczeniem

  Bęben Diamond

  Wnętrze bębna pokrywa system otworów w kształcie diamentów. Ich unikalna konstrukcja chroni tkaniny przed zniszczeniem, np. poprzez zaciąganie się włókien tkanin.

  W opakowaniu

  Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

  Prowadnica węża

  Zaślepki na otwory po śrubach

  Klucz do śrub mocujących bęben

  Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

  Przód pralko - suszarki Samsung

  Porównaj produkty

   
  Przód pralko - suszarki Samsung
  Przód pralko - suszarki Samsung
  Przód pralko - suszarki Samsung
   

  WD80T554DBX

  WD90T754ABH

  WD80TA046BE

  QDrive™

  -

  -

  AddWash™

  -

  EcoBubble™

  AI control

  -

  Pranie parowe

  Super Speed

  -

  39 min

  -

  AirWash

  Silnik Digital Inverter

  Czyszczenie bębna

  -

  Aktywna piana

  Szuflada StayClean

  -

  SmartThings

  -

  Łączność Wi-Fi

  -

  Załadunek prania

  8 kg

  9 kg

  8 kg

  Załadunek suszenia

  5 kg

  6 kg

  5 kg

  Obroty rpm

  1400

  1400
  1400

  Ilość programów

  22

  22

  14

  Kolor

  Inox

  Biały

  Biały

  Kolor drzwi

  Czarny

  Czarny

  Czarny

  Wyświetlacz

  Basic

  Better

  LED

  Poziom głośności prania

  54 dB(A)

  54 dB(A)

  54 dB(A)

  Poziom głośności suszenia

  59 dB(A)

  59 dB(A)

  59 dB(A)

  Klasa energetyczna prania

  C

  B

  C

  Klasa energetyczna prania i suszenia

  E

  E

  E

  Wymiary (WxSxG) mm

  600x850x600

  600x850x650

  600x850x600

  Waga netto

  71 kg

  71 kg

  71 kg

  Warto wiedzieć

  Pralko-suszarka - czy warto?

  Pralko-suszarka to jeden sprzęt o dwóch funkcjonalnościach. Zajmuje dwa razy mniej miejsca niż dwa urządzenia, a potrafi wyprać i wysuszyć ubrania. Pozwoli Ci lepiej zagospodarować przestrzeń i uzyskać więcej miejsca, które możesz przeznaczyć na kabinę prysznicową lub dodatkową szafkę. Skutecznie pierze oraz suszy tkaniny, eliminując konieczność rozstawiania klasycznej suszarki. Pozwala również zaoszczędzić czas i pracę, gdyż nie musisz już rozwieszać prania, ani nawet przekładać go z jednego do drugiego urządzenia. A do tego Samsung zadbał, by urządzenie było wygodne w obsłudze.

  Czy AirWash wyeliminuje z ubrań zapach dymu tytoniowego? 

  Dzięki technologii AirWash podgrzane powietrze usunie z ubrań nieprzyjemne zapachy, takie jak dym tytoniowy, środki chemiczne czy zapachy powstałe przy gotowaniu. Program nadaje się do odświeżenia koszuli, którą założyłeś, a nie chcesz jeszcze prać oraz do wełnianych płaszczy, bawełnianych kurtek czy garniturów.

  Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

  W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

  Co to jest funkcja Aktywnej piany?

  Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

  Ile programów ma pralko-suszarka Samsung

  Model WD80T554DBX posiada aż 22 automatyczne programy, które pozwolą Ci osiągnąć idealne rezultaty prania i suszenia. Są one dedykowane wielu rodzajom ubrań np.: odzieży wierzchniej, sportowej czy koszulom. Uwzględniają także różne tkaniny: bawełna, wełna czy syntetyki. Jeśli Ci się spieszy, możesz wybrać Pranie Szybkie 15’, gdy chcesz jedynie odświeżyć odzież użyj programu AirWash, natomiast do zdezynfekowania tkanin posłuży Ci Higieniczna para. O czystość wnętrza pomoże Ci zadbać program Czyszczenie bębna+.

  Dane techniczne Samsung AddWash WD80T554DBX

  Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 
  60 x 60 x 85 cm
  Kolor 
  inox
  Maksymalna prędkość wirowania 
  1400 obr/min
  Regulacja prędkości wirowania 
  skokowa
  Pojemność - pranie 
  8 kg
  Pojemność - pranie z suszeniem 
  5 kg
  Dobór wody do wielkości załadunku 
  automatyczny
  Klasa energetyczna prania z suszeniem 
  E
  Klasa energetyczna prania 
  C
  Klasa prania 
  A
  Klasa wirowania 
  B
  Czas trwania cyklu prania 
  03:26
  Czas trwania cyklu prania z suszeniem 
  07:44
  Zużycie prądu pranie (100 cykli) 
  63 kWh
  Zużycie prądu pranie z suszeniem (100 cykli) 
  326 kWh
  Zużycie wody pranie 
  48 litrów
  Zużycie wody pranie z suszeniem 
  80 litrów
  Poziom hałasu (pranie/suszenie) 
  54 dB / 59 dB
  Poziom hałasu wirowania 
  72 dB
  Klasa poziomu hałasu wirowania 
  A
  Opóźnienie startu pracy 
  skokowe
  Wyświetlacz elektroniczny 
  tak
  Programy prania 
  bawełna, cichy, dziecięcy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
  Funkcje dodatkowe 
  AddWash, Air Wash - odświeżanie podgrzanym powietrzem, bęben Diamond - konstrukcja bębna o specjalnym profilu, funkcja "Eco Bubble", silnik Digital Inverter, wyświetlacz LCD
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  blokada panelu sterowania
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  69,50 x 66,50 x 87,50 cm
  Waga z opakowaniem 
  70 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące, 10 lat na silnik
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(15)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(3)
  a aja2 zapytał 1 miesiąc temu
  Dołączam się do pytania poniżej "Jakie są jej wymiary całkowite? chodzi mi o głębokości pralki wraz z zaworem jaki wystaje."
  S Sysa zapytał 1 miesiąc temu
  Jakie sąjej wymiary całkowite? chodzi mi o głębości pralki wraz z zaworem jaki wystaje.
  O Olimpia99 zapytał 4 miesiące temu
  Czy pralkę można wstawiać pod blatem w kuchni?
 • Promocje

  Wyprzedaż Najlepszych Marek
  Wyprzedaż Najlepszych Marek
  i pół roku nie płacisz! RRSO 0%Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 15.04.2021
  Piąty produkt za 1 zł!
  Piąty produkt za 1 zł!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
 • Opcje zakupowe - OUTLET
  Stan nowy
  2 949 zł
  3 099 zł
  Taniej o 150 zł
  WYPRZEDAŻ NAJLEPSZYCH MAREK
  Cena z kodem: RWNM08041104C
  (obowiązuje do 11.04.2021 do 23:45)
  Rata dla ceny przed kodem rabatowym
  • zapakowany fabrycznie
  • brak uszkodzeń
  Dostępność

  Produkt z outletu
  stan dobry
  Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
  2 655 zł
  88,50 zł x 30 rat
  Do domu: 14 kwietnia!
  • Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu Klienta
  • Opakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępcze
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.