Logitech Powerplay

podkładka pod mysz

Logitech
nr kat. 1133546
(3)
469 zł
Wymiary 34,4 x 32,1 x 0,2 cm
Materiał tworzywo sztuczne
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Podziel się
 • Opis i dane
  POWERPLAY System ładowania bezprzewodowdego
  Wprowadzając technologie POWERPLAY™ i LIGHTSPEED™, Logitech G usunął przeszkody na drodze do wydajnego grania bezprzewodowego. Opóźniona reakcja, rozłączanie połączenia bezprzewodowego i rozładowane baterie to już przeszłość. Przedstawiamy przyszłość bezprzewodowego grania na komputerach, która stała się możliwa dzięki zaawansowanej nauce i niezrównanym rozwiązaniom technicznym.
  REWOLUCJA W GRANIU NA KOMPUTERZE
  Bez przewodów, bez kompromisów, bez przerw
  MATERIAŁOWA I TWARDA PODKŁADKA POD MYSZ DO GRANIA Wybierz odpowiednią powierzchnię. Dopasuj podkładkę pod mysz do swojego sposobu gry. W zestawie znajduje się materiałowa i twarda powierzchnia, które możesz dostosowywać i zmieniać według uznania. Technologia POWERPLAY dopasuje się do Twojego stylu od razu po wyjęciu z pudełka.
  MYSZY DO GIER POWERPLAY Po prostu dodaj rozwiązanie POWERCORE™. Dołączony moduł POWERCORE zapewnia obsługę technologii POWERPLAY w przypadku zgodnych myszy bezprzewodowych. Współpracuje z zupełnie nowymi bezprzewodowymi myszami do gier G903 i G703. W prosty sposób podłącz moduł POWERCORE, aby rozpocząć bezprzewodowe ładowanie.
  REGULOWANE PODŚWIETLENIE RGB Zsynchronizuj kolor ze swoim sprzętem do grania. Oprogramowania Logitech Gaming Software, aby dopasować podświetlenie do pozostałych urządzeń, wybierając spośród 16,8 miliona kolorów. Możesz nawet zsynchronizować kolory i efekty świetlne z myszami, klawiaturami i zestawami słuchawkowymi do grania Logitech G, aby uzyskać jednolity wygląd i działanie
  WBUDOWANA ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Zintegrowany odbiornik zawsze blisko myszy. Połączyliśmy technologię POWERPLAY z wbudowanym odbiornikiem bezprzewodowym LIGHTSPEED, aby mysz do gier można było sparować bezpośrednio z podstawą POWERPLAY. Eliminuje to konieczność użycia dodatkowego odbiornika danych USB. Nie musisz dziękować.
  TECHNOLOGIA ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ LIGHTSPEED Dział Logitech G wynalazł technologię LIGHTSPEED, aby zapewnić najwyższą wydajność grania bezprzewodowego. Technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED jest tak samo szybka, a nawet szybsza niż wiele przewodowych myszy do grania największych konkurentów. Zyskujesz więc swobodę połączenia bezprzewodowego bez żadnych kompromisów.
  TECHNOLOGIA ŁADOWANIA POWERPLAY Innowacyjne wykorzystanie rezonansu elektromagnetycznego sprawia, że podstawa systemu POWERPLAY tworzy pole energetyczne powyżej swojej powierzchni. Umożliwia to bezprzewodowe ładowanie, gdy mysz jest w ruchu, zapewniając zasilanie bez zakłócania precyzyjnych pomiarów i transmisji danych myszy do gier o wysokiej wydajności. Zmieszczenie tej technologii w cienkiej obudowie o grubości 2 mm nie była prostym zadaniem.
  MODUŁ POWERCORE. Nieograniczona rozgrywka Pole energetyczne POWERPLAY jest przekształcane w prąd ładujący przez moduł POWERCORE™, który jest podłączany magnetycznie do zgodnych bezprzewodowych myszy do gier. Ogromną zaleta technologii POWERPLAY jest to, że mysz ładuje się zarówno podczas rozgrywki, jak i w stanie spoczynku. Sprawiliśmy, że jest to bardzo proste. Mysz po prostu jest zawsze naładowana. Możesz więc zgromadzić drużynę, zniszczyć wroga i poprowadzić najazd według uznania... A potem to powtórzyć. I tak bez końca.
  System Powerplay
  Poznaj wszystkie jego elementy.
  Logitech powerplay
  System ładowania bezprzewodowdego
  Play Advanced

  Dane techniczne Logitech Powerplay

  Materiał 
  tworzywo sztuczne
  Podpórka pod nadgarstek 
  nie
  Rozmiar 
  M
  Wymiary 
  34,4 x 32,1 x 0,2 cm
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Veracomp SA
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(3)

 • Pasuje do
 • Pytania i odpowiedzi(2)
  R RumcajsPoggers zapytał 1 miesiąc temu
  Witam czy funkcja powerplay jest kompatybilna z myszką logitech g pro wireless?
  k komar60 zapytał 11 miesięcy temu
  Czy ta podkładka nadaje się dla myszy Logitech G 502 Wireless? W opisie są wymienione tylko G 703 i G 903, ale G 502 Wireless wg swojego opisu też jest podobno dostosowana do technologii Powerplay.
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.