Samsung NZ64H57479K

płyta indukcyjna

Samsung
nr kat. 1027585
(135)
1 804,05 zł
1 899 zł
Taniej o 94,95 zł
Nocna Promocja
Cena z kodem: NOCNA231120
(obowiązuje do 24.11.2020 do 11:00)
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
1 624 zł
Promocja
Wymiary (szer. x gł.) 60 x 52 cm
Moc przyłączeniowa 7,2 kW
Pola grzewcze 4 pola indukcyjne
Wykonanie płyty grzewczej ceramiczne - szlif z przodu i po bokach
Łączenie pól grzejnych tak
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru:  już dziś!
Do domu: już jutro!
? Stan dobry
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  Płyta grzewcza indukcyjna NZ64H57479K
   

  Wybrane cechy i funkcje

   
   
  Całkowita moc 7.2 kW 15 poziomów mocy

  Całkowita moc 7.2 kW
  15 poziomów mocy
  Strefa Flex Zone 3,3 / 3,6 kW

  Strefa Flex Zone 
  3,3 / 3,6 kW
  Funkcja Ready Pan max.moc przez 50 sek.  Opcja Quick Start

  Funkcja Ready Pan
  max.moc przez 50 sek.
   
  Opcja Quick Start od poziomu 15

  Opcja Quick Start
  od poziomu 15
  Bezpieczniejsza Także dla dzieci

  Bezpieczniejsza
  Także dla dzieci
  Automatyczne wyłączenie po określonym czasie

  Automatyczne wyłączenie 
  po określonym czasie 
   
   

  Poznaj indukcyjną płytę grzewczą Samsung 

   
   
  Indukcyjna płyta grzewcza - krótki czas gotowania

  Krótki czas gotowania. Gotuj szybciej, bezpieczniej i oszczędniej.

  Nowoczesna indukcyjna płyta grzewcza SAMSUNG NZ64H57479K posiada aż 15 poziomów mocy. Wskaźnik wydajnego wykorzystania ciepła oraz funkcja błyskawicznego rozgrzewania Booster (na max. poziomie 15) ułatwiają obsługę płyty i skracają czas przygotowania potraw. Dzięki temu zachowują one więcej walorów odżywczych! Osobny dla każdego pola zegar przypomni o zakończeniu gotowania. 

   
  Indukcyjna płyta grzewcza - Strefa Flex Zone

  Strefa Flex Zone. Na dużym polu ugotujesz więcej.

  Flex Zone to duże, prostokątne i otwarte pole, pozwalające na umieszczenie na nim różnej wielkości naczyń - także dużych podgrzewaczy i półmisków. Zaprojektowano je specjalnie z myślą o gotowaniu wielu dań. Z płytą grzewczą Samsung NZ64H57479K wygodnie i z łatwością można przygotować jednocześnie kilka potraw, w znacznie krótszym czasie. Urządzenie podgrzeje tylko tę powierzchnię, na której stoi naczynie.

   
  Indukcyjna płyta grzewcza - szybkie podgrzewanie naczyń

  Funkcja Ready Pan. Szybkie podgrzewanie naczyń kuchennych.

  Wystarczy jedno dotknięcie! Nie trzeba ręcznie wybierać opcji podgrzewania ani ustawiać temperatury np. do rozgrzania patelni przed smażeniem. Włączenie funkcji Ready Pan powoduje, że płyta błyskawicznie osiąga maksymalną moc i utrzymuje ją przez 50 sekund, aby szybko ogrzać garnek. Następnie automatycznie zmniejsza temperaturę do poziomu średniego (poziom 9), który służy do standardowego gotowania potraw.

   
  Indukcyjna płyta grzewcza - szybkie uruchamianie

  Opcja Quick Start. Duża moc w mgnieniu oka.

  Quick Start czyli szybkie uruchamianie, natychmiast rozpoczyna podgrzewanie żywności na maksymalnym poziomie 15. Najwyższy poziom można potem stopniowo zmniejszać. Zapomnij o zwiększaniu mocy od poziomu 0, jak to ma miejsce przy innych modelach płyt.

   
  Indukcyjna płyta grzewcza - prosta, intuicyjna obsługa

  Intuicyjna obsługa zadań. Prosty interfejs użytkownika.

  Prosty interfejs użytkownika pokazuje, co zrobić na każdym etapie, aby osiągnąć pożądany efekt. Wygodnie i intuicyjnie, operacje przesuwają się logicznie z lewej strony na prawą, więc nigdy nie będziesz marnować czasu, szukając przycisków, aby wykonać kolejną czynność. Teraz możesz po prostu skupić się na gotowaniu!

   
  Dodatkowe funkcje.

  Dodatkowe funkcje. Bezpieczeństwo i wygoda podczas gotowania.

  • Funkcja pauzy możesz czasowo wstrzymać pracę pola, np. by sprawdzić przepis, a następnie za pomocą jednego przycisku, łatwo i szybko, przywrócisz wcześniejsze ustawienia.
  • Funkcja podtrzymywania ciepła potraw umożliwia zajęcie się np. zrobieniem sosu, podczas gdy wcześniej przygotowane dania utrzymują temperaturę umożliwiająca ich natychmiastowe podanie do stołu.
   

  Wygoda i nowoczesny wygląd. Dla tych, którzy cenią jakość.

  Eleganckie szkło, minimalistyczny i nowoczesny wygląd będą się pięknie prezentowały w każdym wnętrzu. Komfort użytkowania zapewnia szeroki panel sterujący, który sprawia, że wszystkie funkcje płyty są łatwe do odnalezienia. Diody oraz czytelny wyświetlacz pozwalają na szybkie sprawdzenie, z jaką siłą pracuje dane pole. Intuicyjne skróty od razu umożliwiają ustawienie siły grzania.

   

  Bez ryzyka przywierania potraw.  Spryskaj, przetrzyj. Gotowe!

  Z łatwą do wyczyszczenia ceramiczną powierzchnią gotowania nie musisz martwić się o rozlane potrawy. Usuwanie rozlanych płynów lub tłuszczu ogranicza się do szybkiego przetarcia miękką ściereczką dzięki gładkiej, ergonomicznej powierzchni. Ponieważ powierzchnia ceramiczna nie nagrzewa się tak mocno, jak w przypadku innych płyt elektrycznych, nie ma ryzyka przywarcia rozlanych potraw.

   
   

  Wydajne wykorzystanie ciepła

  Wskaźnik ciepła pozwala na korzystanie z wcześniej nagrzanej płyty. W ten sposób podnosi efektywność wykorzystania energii i pozwala obniżyć koszty.

  Bezpieczniejsza dla dzieci

  Blokada przed dziećmi umożliwia zablokowanie całej płyty jednym ruchem. Nie ma możliwości włączenia jej przypadkowo lub przez pomyłkę.

  Funkcja szybkiego wyłączenia

  Automatycznie wyłącza wszystkie strefy gotowania, jeśli działają zbyt długo lub jeśli użytkownik nie ingerował w pracę płyty przez określony czas.

   
   

  PODSUMOWANIE CECH

   
  Płyta grzewcza 
  indukcyjna
  Typ 
  Indukcyjna
  Liczba poziomów mocy
  Liczba poziomów mocy 
  15
  Typ instalacji
  Typ instalacji
  Do zabudowy
   
   
   
   
  Wydajność 
  Moc całkowita
  Moc całkowita 
  7.2 kW
   
   
   
   
   
   
   
  Pola grzewcze 
  Pola grzewcze
  145 mm  
  1.2/2 kW
  Moc największego palnika
  210 mm
  2.2/3.2 kW 
  Strefa Flex Zone
  Strefa Flex Zone 
  3,3 / 3,6 kW
   
   
   
  Funkcje
  Regulacja
  Regulacja
  Dotykowa typu slider
  Funkcja Ready Pan
  Funkcja Ready Pan 
  Max. moc przez 50 sek.
  Quick start
  Opcja Quick Start
  Od poziomu 15
   
   
   
   
  Cechy zewnętrzne
  Powieszchnia
  Powierzchnia 
  Ceramiczna
  Kolor
  Kolor 
  Czarny
  Wyświetlacz
  Rodzaj wyświetlacza 
  Czerwony
   
   
   
   
  Bezpieczeństwo
  Blokada rodzicielska
  Blokada rodziecielska 
  Tak
  AUTOMAtyczne wyłączenie
  Automatyczne wyłączenie 
  po określonym czasie nieużywania 
   
   
   
   
   
   
   
   

  Warto wiedzieć

   
   

  Dlaczego lepiej wybrać nowy model płyty indukcyjnej?

  Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. Ciepło jest wytwarzane tylko w dnie naczynia, płyta nagrzewa się pośrednio od niego i dlatego ryzyko poparzenia jest mniejsze. Grzanie nie zostanie uruchomione, dopóki na polu grzewczym nie stanie garnek. Dodatkowe zabezpieczenia uniemożliwiają włączenie pól grzewczych przez dzieci. Drugim argumentem jest wygoda. Na bardziej zaawansowanych płytach naczynia można stawiać w dowolnych miejscach w obrębie pola, a następnie inteligentne sensory dostosowują pole grzania do wielkości i kształtu garnka. Na takim polu można gotować kilka potraw jednocześnie w mniejszych naczyniach lub w brytfannie. Po trzecie - precyzyjne dobranie temperatury oznacza, że zawsze otrzymasz tak samo pyszną potrawę. Jeśli raz dobierzesz właściwy poziom mocy dla danego garnka i ilości potrawy, jego ponowne ustawienie przyniesie dokładnie takie same rezultaty - bez kipienia, przypalania się i innych zagrożeń.

   
   

  Jakie naczynia stosować na płytach indukcyjnych?

  Garnki odpowiednie do kuchni indukcyjnych: stal lub emaliowane lane żelazo, żelazo, stal lub nieemaliowane lane żelazo, 18/10 stal nierdzewna i aluminium, jeżeli ma oznaczenie, że jest odpowiedni do zastosowania do kuchni indukcyjnych. Garnki, których nie można stosować na płycie indukcyjnej: naczynia ceramiczne, szklane, naczynia ze stali nierdzewnej, aluminium, brązu lub miedzi, chyba, że wyraźnie zaznaczono jako odpowiednie do kuchni indukcyjnych, naczynia z nóżkami lub o wypukłym dnie. Garnki powinny mieć płaskie dno, najlepiej, jeżeli średnica garnka jest równa średnicy pola grzejnego. Jednakże garnek o średnicy mniejszej od pola grzejnego też się nagrzeje prawidłowo.

   
   

  Co to jest wskaźnik ciepła resztkowego?

  Urządzenie posiada 2-stopniowy wskaźnik ciepła resztkowego, co pozwala bezpiecznie i wydajnie korzystać z już wcześniej nagrzanych fragmentów płyty. Wskaźnik precyzyjnie określi, jeśli któraś ze stref gotowania jest cieplejsza niż 45 C i nadal można jej użyć do gotowania (wskazanie h) lub jeśli jej temperatura przekracza 60 C (H). Jednak jeśli strefa ostygnie poniżej tych wartości i będzie ją można bezpiecznie dotknąć, wówczas wskaźnik zniknie.

   
   

  Do czego służy funkcja Booster?

  Dzięki niej pole grzejne osiąga  dużą moc i umożliwia zagotowanie wody czy podgrzanie konkretnej potrawy w krótkim czasie. Pole działa w tym trybie bardzo krótko i zwiększa moc nawet o kilkadziesiąt procent, by potem osiągnąć poziom mocy wybrany wcześniej przez użytkownika. Płyta powinna przy tym tak pracować, by równomiernie rozgrzać naczynie i jego zawartość, jednocześnie nie doprowadzając do ich przypalenia.

   
   

  Dane techniczne Samsung NZ64H57479K

  Wymiary (szer. x wys. x gł.) 
  60 x 5,6 x 52 cm
  Kolor płyty grzewczej 
  czarny
  Moc przyłączeniowa 
  7,2 kW
  Napięcie zasilania 
  230V
  Pola grzewcze 
  4 pola indukcyjne
  Wykonanie płyty grzewczej 
  ceramiczne - szlif z przodu i po bokach
  Funkcje dodatkowe 
  15 poziomów mocy grzania, funkcja KEEP WARM - podgrzewanie wody, utrzymywanie temperatury na poziomie 60"C, funkcja pauza, minutnik, możliwość zaprogramowania czasu gotowania, pola Booster, programowanie czasowe każdego pola, rozpoznawanie obecności garnka, sterowanie sensorowe, strefa Flex Zone, timer
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  wskaźnik ciepła resztkowego, blokada przed przypadkowym uruchomieniem, blokada przed zmianą ustawień, wyłącznik bezpieczeństwa
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  70 x 57 x 14 cm
  Waga z opakowaniem 
  12 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(135)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(12)
  s sawimag zapytał 13 dni temu
  Czy płytę można podłączyć do siły 400V?? W opisie i instrukcji wskazano, że tylko 230V.
  P PikKaro zapytał 6 miesięcy temu
  Czy płyta flex zone umożliwia używanie na niej więcej niż dwóch naczyń jednocześnie?
  T Tidi zapytał 10 miesięcy temu
  Witam, płyta po podłączeniu głośno chodzi (wydaje dźwięk jakby chodził wentylator). Z czego może wynikać taki dźwięk? Wada urządzenia?
  s sylko zapytał 11 miesięcy temu
  Czy płyta jest pod spodem plastikowa czy metalowa? Ile ma wentylatorów - jeden czy dwa?
  Q Qwertyk zapytał 1 rok temu
  Pola kwadratowe na płycie. Pomimo próby użycia pokazuje się błąd pomimo iż np patelnia jest 20 cm na polu łączonym działa bez zarzutu. Płyta ma kilka dni a teoretycznie działa jedynie połowa płyty.
  g grzega997 zapytał 1 rok temu
  Czy plyta po zalaniu wrzącą wodą czy zupa wyłączy się natychmiast?
  k kostek46 zapytał 1 rok temu
  Jaka jest wymagana moc przyłączeniowa przy podłączeniu pod 230V? Slyszalem że może byc o połowę mniejsza, brak jednak takiej informacji w instrukcji. Czy sterownik sam ją ogranicza czy trzeba manualnie to ustawić?
  j jato zapytał 2 lata temu
  Jaka jest funkcja zaczepów dołączonych do płyty? Czy ich zamontowania jest bezwzględnie konieczne? Czy zamontowana w blacie płyta ma "opierać" się na tych zaczepach, czy czy ma opierać się na szklanych brzegach? Instrukcja nie zawiera inf. na ten temat.
  j jato zapytał 2 lata temu
  Czy jest to płyta ceramiczna, czy witroceramiczna?
  U Ulia zapytał 4 lata temu
  1. Czy płyta pracuje na niektórych programach "pulsacyjnie"? 2. Czy blokadę włącznika można trwale dezaktywować (nie mam dzieci, więc nie jest mi potrzebna)? 3. Czy jest jakaś różnica w funkcjonowaniu pół okrągłych kwadratowych?
  D DuchPuszczy zapytał 4 lata temu
  Czy płytę można podłączyć pod prąd 400 V ?
  P PAWEL_WP1 zapytał 4 lata temu
  Jaki jest realny pobór prądu w skali m-c ?
 • Promocje

  Piąty produkt za 1 zł!
  Piąty produkt za 1 zł!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 30.11.2020
 • Opcje zakupowe - OUTLET
  Stan nowy
  1 804,05 zł
  1 899 zł
  Taniej o 94,95 zł
  Nocna Promocja
  Cena z kodem: NOCNA231120
  (obowiązuje do 24.11.2020 do 11:00)
  Rata dla ceny przed kodem rabatowym
  • zapakowany fabrycznie
  • brak uszkodzeń
  Dostępność
  Do odbioru:  już dziś!
  Do domu: już jutro!

  Produkt z outletu
  stan dobry
  Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
  1 624 zł
  54,13 zł x 30 rat
  Do domu: już na pojutrze!
  • Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu Klienta
  • Opakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępcze
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.