Samsung Dual Cook Flex NV75N7677RS

piekarnik elektryczny

Samsung
nr kat. 1176742
(19)
3 299 zł
Promocja
Wymiary (bez el. wystaj.) SxWxG 59,5 x 59,5 x 56,6 cm
Typ prowadnic w piekarniku teleskopowe - jeden poziom
Czyszczenie piekarnika parowe, pyrolityczne
Sterowanie elektroniczne - pokrętła, dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  Samsung Nv75n7677rs Kv 1920px
   
   
   

  CHARAKTERYSTYKA

   
   
   
   
  Samsung Flex Door

  Flex Door

  Innowacyjne, dzielone drzwi pozwalają piec równocześnie dwa dania i otwierać górną część piekarnika, gdy dolna komora pozostaje szczelnie zamknięta.

  Samsung Dual Cook

   Dual Cook

  Dzięki wyjątkowemu separatorowi Dual Cook™ możesz podzielić przestrzeń piekarnika na dwie komory i jednocześnie piec dwie potrawy w różnych trybach i temperaturach.

  Samsung Ikony Piekarnik Auto Menu Receptury

  Auto Menu

  W piekarniku zaprogramowanych jest nawet do 50 doskonałych przepisów kulinarnych, stworzonych we współpracy z najlepszymi szefami kuchni na świecie.

   
   
  Samsung Ikony Piekarnik Wifi

  Moduł Wi-Fi

  Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na zdalne monitorowanie urządzenia i sterowanie nim za pomocą mobilnej aplikacji.

  Samsung Ikony Piekarnik Sterowanie Dotykowe

  Intuicyjne sterowanie

  Zmiana temperatury, czasu pieczenia oraz zarządzanie programami jest proste na czytelnym, dotykowym wyświetlaczu LED.

  Samsung Czyszczenie Pyrolityczne

  Czyszczenie pyrolityczne

  Czyszczenie pyrolityczne wykorzystuje bardzo wysoką temperaturę i wypala wszelkie resztki potraw oraz zabrudzenia, zostawiając łatwy do zebrania popiół.

   
   
   

  zobacz czym zaskoczy cię dual cook flex

   
   
   
   
   
  Samsung Dual Cook Flex Niezalezne Pieczenie Niezależne pieczenie
  Samsung Dual Cook Flex Przelom W Pieczeniu Przełom w pieczeniu
   
   
   

  znakomite efekty dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

   
   
   
  Samsung Piekarnik 524 Lifestyle 1920
   
   
   
  Samsung 1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości. Dual Cook™Samsung 1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości. Dual Cook™Samsung 1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości. Dual Cook™

  1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości. Dual Cook™

  Samsung Dual Cook™ to piekarnik, którego wnętrze zostało podzielone na dwie komory z niezależną regulacją temperatury, dzięki czemu możesz przygotować dwa różne dania w tym samym czasie. Obydwa w optymalnych warunkach pieczenia i bez ryzyka mieszania się ich aromatów. To oszczędność czasu i energii.

   
  Samsung Doskonałe rezultaty pieczenia. Podwójny termoobiegSamsung Doskonałe rezultaty pieczenia. Podwójny termoobiegSamsung Doskonałe rezultaty pieczenia. Podwójny termoobieg

  Doskonałe rezultaty pieczenia. Podwójny termoobieg

  Samsung Dual Cook™ posiada dwa niezależne termoobiegi, by w obydwu komorach zapewniać idealne warunki pieczenia. Cały piekarnik rozgrzewa się błyskawicznie. Przyrządzane dania pieką się w odpowiedniej dla siebie temperaturze. Przygotuj dwa dania równocześnie, jedno duże danie w całym piekarniku lub jedno mniejsze danie, używając tylko jednej komory piekarnika.

   
   
   

  Dzięki Dual Cook, zyskujesz:

   
   
   

  Więcej zaoszczędzonej energii

  Samsung Więcej zaoszczędzonej energiiSamsung Więcej zaoszczędzonej energiiSamsung Więcej zaoszczędzonej energii

  Mniejsze zużycie energii nawet o 20% korzystając tylko z jednej komory piekarnika, jeśli nie potrzebujesz jego pełnej pojemności.

  Oszczędność czasu

  Samsung Oszczędność czasuSamsung Oszczędność czasuSamsung Oszczędność czasu

  Dzięki dwóm komorom piekarnika możesz przygotować jednocześnie dwa różne dania w indywidualnych warunkach. Mniej czasu na gotowanie, dwa razy więcej przyjemności.

  Wysoka wydajność pieczenia

  Samsung Wysoka wydajność pieczeniaSamsung Wysoka wydajność pieczeniaSamsung Wysoka wydajność pieczenia

  Duża pojemność piekarnika 75 litrów sprawia, że możesz piec więcej. Możesz upiec jedno naprawdę duże danie lub kilka potraw jednocześnie.

   

  *Całkowite zużycie energii zredukowane nawet do 20%. Potwierdzone testami wewnętrznymi w oparciu o normę IEC-60350 (pieczenie ciasteczek, termoobieg, 155˚C, w porównaniu z pieczeniem w pełnej powierzchni piekarnika). Faktyczny poziom zużycia energii może różnić się w zależności od rodzaju dania, wybranego trybu pieczenia i innych czynników. 

   
   
   
  Samsung Perfekcja podwójnego pieczenia. Flex DoorSamsung Perfekcja podwójnego pieczenia. Flex DoorSamsung Perfekcja podwójnego pieczenia. Flex Door

  Perfekcja podwójnego pieczenia. Flex Door

  Dodatkową funkcjonalność piekarnika zapewnia specjalna konstrukcja drzwi. Możesz otworzyć tylko górną część piekarnika albo całe drzwi. Skontrolujesz potrawę na górnym poziomie, nie tracąc przy tym ciepła na dolnym poziomie. Dlatego, potrawy do których nie powinno się zaglądać podczas pieczenia takie jak ciasta czy chleb najlepiej umieścić w dolnej komorze. A do dań, które trzeba doglądać lub podlewać, idealnie sprawdzi się część górna piekarnika z niezależnym dostępem.

   
  Samsung Zawsze idealnie opieczone mięso. Tryb Pro RoastingSamsung Zawsze idealnie opieczone mięso. Tryb Pro RoastingSamsung Zawsze idealnie opieczone mięso. Tryb Pro Roasting

  Zawsze idealnie opieczone mięso. Tryb Pro Roasting

  Tryb Pro Roasting to funkcja stworzona dla tych, którzy kochają eksperymentować w kuchni i poświęcać czas na gotowanie. Doskonała do przyrządzania soczystych i apetycznych potraw. Mięso poddawane jest najpierw działaniu wysokiej temperatury (220°C), dzięki czemu jego pory są zamykane, a danie staje się soczyste. Następnie ilość ciepła zmniejsza się do wcześniej wybranego poziomu, by powoli opiekać przygotowywaną potrawę. Spektakularne efekty i idealny wstęp do slow cooking.

   
   
   

  jeszcze więcej możliwości

   
   
   
  Samsung Nv75n7677rs Wieksze Mozliwosci 1920px
   
   
  Samsung Wykwintne dania na co dzień. Auto MenuSamsung Wykwintne dania na co dzień. Auto MenuSamsung Wykwintne dania na co dzień. Auto Menu

  Wykwintne dania na co dzień. Auto Menu

  Nie musisz już szukać przepisu w książkach kucharskich. 50 wybornych przepisów zostało już zaprogramowanych. Wystarczy je wybrać z menu, a piekarnik sam ustawi parametry pieczenia i przygotuje potrawę. Przepisy z ustawieniami temperatury i trybów pieczenia, można także dodawać do aplikacji na smartfonie, a później jednym przyciskiem uruchomić zdalnie przygotowanie potrawy.

   
  Samsung Duża komora. Większy komfort pieczeniaSamsung Duża komora. Większy komfort pieczeniaSamsung Duża komora. Większy komfort pieczenia

  Duża komora. Większy komfort pieczenia

  Piekarnik Samsung to aż 75 litrów pojemności. Oznacza to więcej możliwości pieczenia. Możesz teraz przygotować kilka dań w tym samym czasie lub jedno naprawdę duże danie. Idealnie sprawdzi się przy organizowaniu np. przyjęcia świątecznego. Wygoda użytkowania, która pozwala na więcej.

   
  Samsung Zdalne gotowanie i pieczenie. Bezprzewodowa kontrolaSamsung Zdalne gotowanie i pieczenie. Bezprzewodowa kontrolaSamsung Zdalne gotowanie i pieczenie. Bezprzewodowa kontrola

  Zdalne gotowanie i pieczenie. Bezprzewodowa kontrola

  Wbudowane Wi-Fi pozwoli Ci na zdalne monitorowanie pracy piekarnika i sterowanie nim z poziomu aplikacji*. W prosty sposób wybierzesz ustawienia, odbierzesz powiadomienia o pracy piekarnika lub sprawdzisz przewodnik po pieczeniu. Teraz to wszystko w zasięgu ręki.

  * Aplikacja dostępna na smartfonach z systemem Android oraz IOS. 

   
   
   

  INTUICYJNY PANEL STEROWANIA

   
   
   
  Samsung Piekarnik 524 Panel Sterowania 1920
   
  1
  Tryb konwencjonalny
  2
  Podgrzewanie od dołu
  3
  Tryb grilla
  4
  Tryb pieczenia podwójnego
  5
  Czyszczenie parą
  6
  Programy automatyczne
  7
  Pieczenie wstępne
  8
  Podgrzewanie od dołu + termoobieg
  9
  Podgrzewanie od góry + termoobieg
  10
  Eco Termoobieg
  11
  Termoobieg
  12
  Szybkie podgrzewanie
  13
  Timer
  14
  Górna komora
  15
  Dolna komora
  16
  Zatwierdzenie ustawień
  17
  Wstecz
  18
  Temperatura pieczenia
  19
  Czas pieczenia
  20
  Sterowanie Wi-Fi
  21
  Oświetlenie piekarnika
  22
  Pokrętło wartości 
  23
  Przełącznik trybów
   
   
   

  funkcjonalne udogodnienia

   
   
   
  Samsung Piekarnik 524 Lifestyle 2 1920
   
   
   

  Proste i skuteczne czyszczenie. Czyszczenie pyrolityczne

  Samsung Proste i skuteczne czyszczenie. Czyszczenie pyrolityczneSamsung Proste i skuteczne czyszczenie. Czyszczenie pyrolityczneSamsung Proste i skuteczne czyszczenie. Czyszczenie pyrolityczne

  Pyroliza to skuteczny i wygodny sposób czyszczenia piekarnika. W trakcie cyklu czyszczenia pyrolitycznego temperatura wewnątrz piekarnika wzrasta do około 500ºC, dzięki czemu wszystkie zabrudzenia (tj. tłuszcz i resztki jedzenia) ulegają zwęgleniu i zostają zamienione w łatwy do usunięcia popiół.

  Ekologicznie i oszczędnie. Czyszczenie parą

  Samsung Ekologicznie i oszczędnie. Czyszczenie parąSamsung Ekologicznie i oszczędnie. Czyszczenie parąSamsung Ekologicznie i oszczędnie. Czyszczenie parą

  Gdy piekarnik wymaga usunięcia brudu, rozwiązaniem może być prosty sposób - użyj czyszczenia parowego. Wystarczy nalać wodę na dno piekarnika i włączyć tryb czyszczenia. Taki sposób mycia urządzenia jest przyjazny dla środowiska i energooszczędny.

   
   

  Wygodne pieczenie. Prowadnice teleskopowe

  Samsung Wygodne pieczenie. Prowadnice teleskopoweSamsung Wygodne pieczenie. Prowadnice teleskopoweSamsung Wygodne pieczenie. Prowadnice teleskopowe

  Piekarnik posiada teleskopowe prowadnice, które płynnie się wysuwają i łatwo sięgać po dania pieczone w piekarniku. Umieszczone w nich blachy są bardzo stabilne nawet, gdy stawiasz na nich ciężkie naczynia czy potrawy. Teraz możesz bezpiecznie i wygodnie mieszać, przekładać i doprawiać dania – bez bałaganu i zachlapań.

  Wysoka odporność. Ceramiczne wnętrze

  Samsung Wysoka odporność. Ceramiczne wnętrzeSamsung Wysoka odporność. Ceramiczne wnętrzeSamsung Wysoka odporność. Ceramiczne wnętrze

  Wnętrze piekarnika pokryto specjalną ceramiczną powłoką. Dlatego, komora piekarnika jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia, trudno ją porysować. Jest także łatwa w utrzymaniu czystości i higieny. Docenisz to, podczas codziennego przygotowywania posiłków.

   
   
   

  bezpieczeństwo

   
   
   
  Samsung Piekarnik 524 Bezpieczenstwo 1920
   
   
   

  Piekarnik został wyposażony w szereg rozwiązań, tak by jego użytkowanie było jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe. Możesz teraz piec ulubione ciasteczka albo pizze, bez obawy że Ty lub Twoje dziecko poparzycie się w trakcie wspólnej pracy. W urządzeniu zastosowano specjalną antyoparzeniową zimną szybę; zamontowano również  przycisk zapobiegający przypadkowym zmianom ustawień w trakcie pieczenia; a kiedy temperatura w środku przekracza 300ºC, uruchamia się automatyczna blokada drzwi, uniemożliwiająca ich otwarcie. Dodatkowo piekarnik wyposażono w zabezpieczenie antyprzepięciowe.

   
   
   

  Bezpieczne użytkowanie.
  Zabezpieczenie antyprzepięciowe

  Samsung Bezpieczne użytkowanie.Zabezpieczenie antyprzepięcioweSamsung Bezpieczne użytkowanie.Zabezpieczenie antyprzepięcioweSamsung Bezpieczne użytkowanie.Zabezpieczenie antyprzepięciowe

  Urządzenia elektryczne narażone są na uszkodzenia instalacji, podczas skoków napięcia. Zabezpieczenie przepięciowe chroni piekarnik przed skutkami dużych wahań prądu, odcinając automatycznie urządzenie od zasilania.

  Zabezpieczenie otwierania drzwi.
  Blokada podczas pieczenia

  Samsung Zabezpieczenie otwierania drzwi.Blokada podczas pieczeniaSamsung Zabezpieczenie otwierania drzwi.Blokada podczas pieczeniaSamsung Zabezpieczenie otwierania drzwi.Blokada podczas pieczenia

  Piekarnik posiada automatyczną blokadę drzwi, która uruchamia się, gdy temperatura wewnątrz urządzenia przekroczy 300°C. Zabezpieczenie może być uruchomione ręcznie.

  Czterowarstwowa szyba.
  Chłodne drzwi

  Samsung Czterowarstwowa szyba.Chłodne drzwiSamsung Czterowarstwowa szyba.Chłodne drzwiSamsung Czterowarstwowa szyba.Chłodne drzwi

  Czterowarstwowa szyba drzwi odbija zbierające się w komorze piekarnika ciepło. Dzięki temu przedni panel urządzenia pozostaje chłodny nawet podczas długiej pracy. Bezpiecznie i bez ryzyka poparzeń.

   
   
   

  rysunek techniczny

   
   
   
  Samsung Piekarnik 524 Rys Techniczny
  • A Szerokość: 595 mm
  • B Głębokość: 566 mm
  • C Wysokość:  595 mm
   
   
   

  zawartość opakowania

   
   
   
  Samsung Piekarnik 524 W Opakowaniu
   
   

  porównaj produkty

   
   
   
    Samsung Piekarnik Tabela Nv75n7677rs
  NV75N­7677RS
  Samsung Tabela Nv73j9770rs 600x300
  NV73J­9770RS
  Samsung Nv75j7570rs Tabela
  NV75J­7570RS
  Samsung Tabela Bq1vd6t131 600x300
  BQ1VD­6T131
  Wymiary w mm (SxWxG) 595 x 595 x 566 mm  595 x 595 x 566 mm 595 x 595 x 566 mm 595 x 595 x 572 mm
  Waga 49 kg 45.9 kg 47.2 kg 47.5 kg
  Front stal nierdzewna stal nierdzewna + czarne szkło stal nierdzewna + czarne szkło stal nierdzewna
  Wyświetlacz  LED Ice Blue dotykowy LCD niebieski LED niebieski LED
  Sterowanie elektroniczne + dotykowe  dotykowe dotykowe + pokrętło elektroniczne + dotykowe
  Prowadnice teleskopowe Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
  Pojemność  75 l 73 l 75 l 70 l
  Klasa energetyczna A+ A+ A A
  Programy Auto Menu 50 80 50 65
  Technologia Gourmet Vapour™ Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black
  Dual Cook Flex™
  Dual Cook™ Dual Cook oraz tzw. Steam Twin czyli gotowanie na parze w specjalnym naczyniu.
  Precyzyjna kontrola temperatury Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black Samsung Samsung Minus Mark Black
  Czyszczenie pyrolityczne
  Czyszczenie Steam Clean™ Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
  Grzałka Górna 1600 / 1100 W 1600 / 1100 W 1600 / 1100 W 1600 / 1100 W
  Grzałka Dolna 1100 W 1100 W 1100 W 1100 W
  Tryb konwencjonalny 1200 W 1800 W 1200 W / 1200 W 1200 W / 1200 W
  Zakres temperatur 30~275 (grill 100~300) °C 30~275 (grill 100~300)℃ 30~275 (grill 100~300)℃ 40~250℃
  Blokada rodzicielska Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
  Zegar Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black Samsung Samsung Tick Mark Black
  Wewnętrzne oświetlenie  25 W / 40 W 1 x 25 W 25 W / 40 W 25 W / 40 W
   
   
   

  WARTO WIEDZIEĆ

   
   
   

  Jakiej aplikacji należy użyć do sterowania piekarnikiem?
  Należy użyć aplikacji Samsung Smart Things (wybrać tam opcję "Piekarnik" na liście urządzeń). Aplikacja dostępna na smartfonach z systemem Android oraz IOS.

   

  Para wodna skrapla się w dolnej części piekarnika podczas pieczenia w górnej części piekarnika z użyciem separatora.
  Jest to zjawisko normalne, ponieważ gorąca para wodna skrapla się na dolnej części szyby piekarnika (zimny element). Jeśli użytkownik otworzy drzwi piekarnika zaraz po zakończeniu pieczenia, to na dolną rynienkę pod drzwiami piekarnika może spaść kilka kropel wody.

   

  Wskazówki dotyczące oszczędzania energii:
  • Podczas pieczenia drzwi piekarnika muszą być zamknięte. Drzwiczki można otworzyć, aby odwrócić potrawę. Aby zachować odpowiednią temperaturę i oszczędzić energię, nie należy często otwierać drzwi piekarnika podczas gotowania.
  • Należy zaplanować proces przygotowywania większej liczby potraw, aby uniknąć wyłączania piekarnika między pieczeniem potraw. Pomaga to zaoszczędzić energię i skraca czas ponownego nagrzewania piekarnika.
  • Jeśli pieczenie trwa dłużej niż 30 minut, można wyłączyć piekarnik około 5–10 minut przed końcem czasu, aby oszczędzić energię. Pozostałe ciepło zostanie wykorzystane do dokończenia procesu przyrządzania potrawy.

   

  Dane techniczne Samsung Dual Cook Flex NV75N7677RS

  Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 
  59,5 x 59,5 x 56,6 cm
  Kolor frontu 
  srebrno-czarny
  Klasa energetyczna 
  A+
  Napięcie zasilania 
  230 V
  Pojemność 
  75 litrów
  Drzwi 
  dzielone
  Sterowanie 
  elektroniczne - pokrętła, dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
  Programator pracy piekarnika 
  elektroniczny
  Funkcje podstawowe pieczenia 
  grill o dużej powierzchni, grill o małej powierzchni, grzałka dolna, grzałka dolna + wentylator, grzałka górna + grzałka dolna, termoobieg, termoobieg + grzałka górna, termoobieg eco
  Grill (opiekacz) 
  tak
  Termoobieg 
  tak
  Rożen 
  tak
  Termosonda 
  nie
  Liczba poziomów pieczenia 
  5
  Typ prowadnic w piekarniku 
  teleskopowe - jeden poziom
  Wnętrze piekarnika 
  emalia ceramiczna
  Czyszczenie piekarnika 
  parowe, pyrolityczne
  Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) 
  nie
  Funkcje dodatkowe 
  40 automatycznych programów, blokada włączenia programatora przez dzieci, czyszczenie parą Steam Clean, czyszczenie pyrolityczne, Dual Cook - możliwość podziału komory piekarnika na dwie niezależne części, moduł Wi-Fi, szybki nagrzew, tryb ProRoasting, wyświetlacz elektroniczny
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  blokada przed zmianą ustawień
  Parametry fizyczne 
  Waga netto 
  49 kg
  Wymiary opakowania 
  67 x 70 x 66 cm
  Waga z opakowaniem 
  75 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  1 półka siatkowa, 2 półki blaszane, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rożen do szaszłyków, separator
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(19)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(7)
  N Nastolina zapytał 2 dni temu
  Jaki rożen posiada ten model do szaszłyków czy do kurczaka ?
  A AND60 zapytał 1 miesiąc temu
  Czy jest możliwość podłączenia piekarnika do zasilania trójfazowego?
  p profeciak zapytał 2 miesiące temu
  Czy ten model nie wymaga jakiś specjalnych kabli elekrycznch w bloku? W dokumentacji widze zę chyba wymagane są 2.5 mm, wydaje mi sie ze stare bloki maja 1.5. Czy w takim wypadku piekarnik w ogóle da sie uruchomic?
  d dc89 zapytał 2 miesiące temu
  Czy obudowa piekarnika nagrzewa się podczas użytkowania (kwestia bezpieczeństwa)?
  R RingRing zapytał 3 miesiące temu
  Jaki model mikrofali pasuję stylistycznie do danego piekarnika ?
  A Aga10 zapytał 3 miesiące temu
  czy podłączenie tego piekarnika wymaga zwiększonej mocy gniazdka, czyli tzw. siły?
  s sidd2 zapytał 1 rok temu
  witam czy do piekarnika dodatkowo jest dołączona termosonda bo większość podaje że dodatkowo jest dołączona
 • Promocje

  Piąty produkt za 1 zł!
  Piąty produkt za 1 zł!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 30.11.2020
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.