Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB

piekarnik elektryczny

Samsung
nr kat. 1141975
(147)
2 599 zł
Promocja
Wymiary (bez el. wystaj.) SxWxG 59,5 x 59,5 x 56,6 cm
Typ prowadnic w piekarniku teleskopowe - jeden poziom
Czyszczenie piekarnika parowe, katalityczne
Sterowanie elektroniczne - pokrętła, dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
Zobacz pełny opis
Kolor:
czarny
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane
   

  CHARAKTERYSTYKA

   

  Flex Door

  Innowacyjne, dzielone drzwi pozwalają piec równocześnie dwa dania i otwierać górną część piekarnika, gdy dolna komora pozostaje szczelnie zamknięta.

  Dual Cook 

  Dzięki wyjątkowemu separatorowi Dual Cook™ możesz podzielić przestrzeń piekarnika na dwie komory i jednocześnie piec dwie potrawy w różnych trybach i temperaturach.

  Auto Menu 

  W piekarniku zaprogramowanych jest nawet do 50 doskonałych przepisów kulinarnych, stworzonych we współpracy z najlepszymi szefami kuchni na świecie.

  Intuicyjne sterowanie

  Zmiana temperatury, czasu pieczenia oraz zarządzanie programami jest proste na czytelnym, dotykowym wyświetlaczu LED.

  Czyszczenie parowe

  Para wodna rozmiękcza zabrudzenia i przypalenia we wnętrzu piekarnika, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości.

  Czyszczenie katalityczne

  Tłuszcz i pozostałości gotowania osadzają się na wkładach katalitycznych umieszczonych wewnątrz piekarnika i tam są rozpuszczane.

   
   
   

  ZNAKOMITE EFEKTY DZIĘKI INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM

   

  1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości. Dual Cook™

  Samsung Dual Cook™ to piekarnik, którego wnętrze zostało podzielone na dwie komory z niezależną regulacją temperatury, dzięki czemu możesz przygotować dwa różne dania w tym samym czasie. Obydwa w optymalnych warunkach pieczenia i bez ryzyka mieszania się ich aromatów. To oszczędność czasu i energii.

  Doskonałe rezultaty pieczenia. Podwójny termoobieg

  Samsung Dual Cook™ posiada dwa niezależne termoobiegi, by w obydwu komorach zapewniać idealne warunki pieczenia. Cały piekarnik rozgrzewa się błyskawicznie. Przyrządzane dania pieką się w odpowiedniej dla siebie temperaturze. Przygotuj dwa dania równocześnie, jedno duże danie w całym piekarniku lub jedno mniejsze danie, używając tylko jednej komory piekarnika.

  Dzięki Dual Cook, zyskujesz:

  Więcej zaoszczędzonej energii

  Mniejsze zużycie energii nawet o 20% korzystając tylko z jednej komory piekarnika, jeśli nie potrzebujesz jego pełnej pojemności.

  Oszczędność czasu

  Dzięki dwóm komorom piekarnika możesz przygotować jednocześnie dwa różne dania w indywidualnych warunkach. Mniej czasu na gotowanie, dwa razy więcej przyjemności.

  Wysoka wydajność pieczenia

  Duża pojemność piekarnika 75 litrów sprawia, że możesz piec więcej. Możesz upiec jedno naprawdę duże danie lub kilka potraw jednocześnie.

  *Całkowite zużycie energii zredukowane nawet do 20%. Potwierdzone testami wewnętrznymi w oparciu o normę IEC-60350 (pieczenie ciasteczek, termoobieg, 155˚C, w porównaniu z pieczeniem w pełnej powierzchni piekarnika). Faktyczny poziom zużycia energii może różnić się w zależności od rodzaju dania, wybranego trybu pieczenia i innych czynników. 

  Perfekcja podwójnego pieczenia. Flex Door

  Dodatkową funkcjonalność piekarnika zapewnia specjalna konstrukcja drzwi. Możesz otworzyć tylko górną część piekarnika albo całe drzwi. Skontrolujesz potrawę na górnym poziomie, nie tracąc przy tym ciepła na dolnym poziomie. Dlatego, potrawy do których nie powinno się zaglądać podczas pieczenia takie jak ciasta czy chleb najlepiej umieścić w dolnej komorze. A do dań, które trzeba doglądać lub podlewać, idealnie sprawdzi się część górna piekarnika z niezależnym dostępem.

  Zawsze idealnie opieczone mięso. Tryb Pro Roastinga

  Tryb Pro Roasting to funkcja stworzona dla tych, którzy kochają eksperymentować w kuchni i poświęcać czas na gotowanie. Doskonała do przyrządzania soczystych i apetycznych potraw. Mięso poddawane jest najpierw działaniu wysokiej temperatury (220°C), dzięki czemu jego pory są zamykane, a danie staje się soczyste. Następnie ilość ciepła zmniejsza się do wcześniej wybranego poziomu, by powoli opiekać przygotowywaną potrawę. Spektakularne efekty i idealny wstęp do slow cooking.

   

  JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

   

  Wykwintne dania na co dzień. Auto Menu

  Nie musisz już szukać przepisu w książkach kucharskich. 50 wybornych przepisów zostało już zaprogramowanych. Wystarczy je wybrać z menu, a piekarnik sam ustawi parametry pieczenia i przygotuje potrawę.

  Duża komora. Większy komfort pieczenia

  Piekarnik Samsung to aż 75 litrów pojemności. Oznacza to więcej możliwości pieczenia. Możesz teraz przygotować kilka dań w tym samym czasie lub jedno naprawdę duże danie. Idealnie sprawdzi się przy organizowaniu np. przyjęcia świątecznego. Wygoda użytkowania, która pozwala na więcej.

   

  INTUICYJNY PANEL STEROWANIA

   
   

  FUNKCJONALNE UDOGODNIENIA

   

  Proste i skuteczne czyszczenie. Czyszczenie katalityczne

  Podczas pracy piekarnika, tłuszcz i pozostałości gotowania osadzają się na umieszczonych w tylnej części komory wkładach katalitycznych i tam są rozpuszczane. Utrzymanie czystości piekarnika jest bardzo łatwe.

  Ekologicznie i oszczędnie. Czyszczenie parą

  Gdy piekarnik wymaga usunięcia brudu, rozwiązaniem może być prosty sposób - użyj czyszczenia parowego. Wystarczy nalać wodę na dno piekarnika i włączyć tryb czyszczenia. Taki sposób mycia urządzenia jest przyjazny dla środowiska i energooszczędny.

  Wygodne pieczenie. Prowadnice teleskopowe

  Piekarnik posiada teleskopowe prowadnice, które płynnie się wysuwają iłatwo sięgać po dania pieczone w piekarniku. Umieszczone w nich blachy są bardzo stabilne nawet, gdy stawiasz na nich ciężkie naczynia czy potrawy. Teraz możesz bezpiecznie i wygodnie mieszać, przekładać i doprawiać dania – bez bałaganu i zachlapań.

  Wysoka odporność. Ceramiczne wnętrze

  Wnętrze piekarnika pokryto specjalną ceramiczną powłoką. Dlatego, komora piekarnika jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia, trudno ją porysować. Jest także łatwa w utrzymaniu czystości i higieny. Docenisz to, podczas codziennego przygotowywania posiłków.

   

  BEZPIECZEŃSTWO

   

  Piekarnik został wyposażony w szereg rozwiązań, tak by jego użytkowanie było jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe. Możesz teraz piec ulubione ciasteczka albo pizze, bez obawy że Ty lub Twoje dziecko poparzycie się w trakcie wspólnej pracy. W urządzeniu zastosowano specjalną antyoparzeniową zimną szybę; zamontowano również  przycisk zapobiegający przypadkowym zmianom ustawień w trakcie pieczenia; a kiedy temperatura w środku przekracza 300ºC, uruchamia się automatyczna blokada drzwi, uniemożliwiająca ich otwarcie. Dodatkowo piekarnik wyposażono w zabezpieczenie antyprzepięciowe.

  Bezpieczne użytkowanie. 

  Zabezpieczenie antyprzepięciowe

  Urządzenia elektryczne narażone są na uszkodzenia instalacji, podczas skoków napięcia. Zabezpieczenie przepięciowe chroni piekarnik przed skutkami dużych wahań prądu, odcinając automatycznie urządzenie od zasilania.

  Zabezpieczenie otwierania drzwi. 

  Blokada podczas pieczenia

  Piekarnik posiada automatyczną blokadę drzwi, która uruchamia się, gdy temperatura wewnątrz urządzenia przekroczy 300°C. Zabezpieczenie może być uruchomione ręcznie.

   

  RYSUNEK TECHNICZNY

   

  A

  Szerokość:  

  595 mm

  B

  Głębokość:  

  566 mm

  C

  Wysokość:  

  595 mm

   

  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

   
   

  PORÓWNAJ PRODUKTY

   
   
   

  NV75N­5641RB 

  NV73J­9770RS 

  NV68R5545CB

  BQ1VD­6T131 

  Wymiary w mm (SxWxG)

  595 x 595 x 566 mm

  595 x 595 x 566 mm

  595 x 595 x 570 mm

  595 x 595 x 572 mm

  Waga

  41.7 kg

  45.9 kg

  37.4 kg

  47.5 kg

  Front

  czarne szkło

  stal nierdzewna + czarne szkło

  czarne szkło

  stal nierdzewna

  Wyświetlacz

  niebieski LED

  dotykowy LCD

  niebieski LED

  niebieski LED

  Sterowanie

  elektroniczne + dotykowe

  dotykowe

  dotykowe

  elektroniczne + dotykowe

  Prowadnice teleskopowe

  Pojemność

  75 l

  73 l

  68 l

  70 l

  Klasa energetyczna

  A+

  A +

  A

  A

  Programy Auto Menu

  50

  80

  40

  65

  Technologia Gourmet Vapour™

  -

  -

  -

  Dual Cook Flex™

  -

  -

  -

  Dual Cook™

  -

  Dual Cook oraz tzw. Steam Twin czyli gotowanie na parze w specjalnym naczyniu.

  Precyzyjna kontrola temperatury

  -

  -

  -

  Czyszczenie pyrolityczne

  -

  -

  Czyszczenie katalityczne

  -

  Czyszczenie Steam Clean™

  Grzałka Górna

  1600 / 1100 W

  1600 / 1100 W

  1600 / 1100 W

  1600 / 1100 W

  Grzałka Dolna

  1100 W

  1100 W

  1100 W

  1100 W

  Tryb konwencjonalny

  1200 W

  1800 W

  1200 W / 1200 W

  1200 W / 1200 W

  Zakres temperatur

  30~270 (grill 100~300) °C

  30~275 (grill 100~300)℃

  40~250 (grill 40~270) °C

  40~250℃

  Blokada rodzicielska

  Zegar

  Wewnętrzne oświetlenie

  25 W / 40 W

  1 x 25 W

  25 / 40W (Halogen)

  25 W / 40 W

   

  WARTO WIEDZIEĆ

   

  Para wodna skrapla się w dolnej części piekarnika podczas pieczenia w górnej części piekarnika z użyciem separatora. 

  Jest to zjawisko normalne, ponieważ gorąca para wodna skrapla się na dolnej części szyby piekarnika (zimny element). Jeśli użytkownik otworzy drzwi piekarnika zaraz po zakończeniu pieczenia, to na dolną rynienkę pod drzwiami piekarnika może spaść kilka kropel wody.

  Co to jest katalityczne czyszczenie piekarnika? 

  To innowacyjna technologia, która sprawia, że czyści się sam. Urządzenie zostało wyposażone w specjalne wkłady katalityczne, które pokrywa aktywna warstwa mikroporów. To właśnie one oddziałują na tłuszcz i nawet silne zabrudzenia, by pod wpływem wysokiej temperatury rozkładać je i sprawiać, że są łatwe do usunięcia. Funkcja pozwala zachować wnętrze komory piekarnika w odpowiednim stanie nawet po długim użytkowaniu przy jednocześnie niskim poborze energii. Aby zachować wysoką efektywność wkładów katalitycznych, należy często je myć (np. w zmywarce) oraz wymieniać średnio co 4 lata.

  Wskazówki dotyczące oszczędzania energii: 

  • Podczas pieczenia drzwi piekarnika muszą być zamknięte. Drzwiczki można otworzyć, aby odwrócić potrawę. Aby zachować odpowiednią temperaturę i oszczędzić energię, nie należy często otwierać drzwi piekarnika podczas gotowania.
  • Należy zaplanować proces przygotowywania większej liczby potraw, aby uniknąć wyłączania piekarnika między pieczeniem potraw. Pomaga to zaoszczędzić energię i skraca czas ponownego nagrzewania piekarnika.
  • Jeśli pieczenie trwa dłużej niż 30 minut, można wyłączyć piekarnik około 5–10 minut przed końcem czasu, aby oszczędzić energię. Pozostałe ciepło zostanie wykorzystane do dokończenia procesu przyrządzania potrawy.

  Dane techniczne Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB

  Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 
  59,5 x 59,5 x 56,6 cm
  Kolor frontu 
  czarny
  Klasa energetyczna 
  A+
  Napięcie zasilania 
  230 V
  Pojemność 
  75 litrów
  Drzwi 
  dzielone
  Sterowanie 
  elektroniczne - pokrętła, dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
  Programator pracy piekarnika 
  elektroniczny
  Funkcje podstawowe pieczenia 
  grill o dużej powierzchni, grill o małej powierzchni, grzałka dolna, grzałka górna + grzałka dolna, termoobieg, termoobieg + grzałka dolna, termoobieg + grzałka górna, termoobieg eco
  Grill (opiekacz) 
  tak
  Termoobieg 
  tak
  Rożen 
  nie
  Termosonda 
  nie
  Liczba poziomów pieczenia 
  5
  Typ prowadnic w piekarniku 
  teleskopowe - jeden poziom
  Wnętrze piekarnika 
  emalia ceramiczna
  Czyszczenie piekarnika 
  parowe, katalityczne
  Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) 
  nie
  Funkcje dodatkowe 
  40 automatycznych programów, blokada włączenia programatora przez dzieci, czyszczenie parą Steam Clean, Dual Cook - możliwość podziału komory piekarnika na dwie niezależne części, tryb ProRoasting, wyświetlacz elektroniczny
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  blokada przed zmianą ustawień
  Parametry fizyczne 
  Wymiary opakowania 
  66 x 68 x 66 cm
  Waga z opakowaniem 
  46 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  1 półka blaszana, 2 półki siatkowe, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, separator
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(147)

 • Pytania i odpowiedzi(7)
  m martini164 zapytał 1 miesiąc temu
  Czy ktoś posiada w zabudowie ten piekarnik wraz z mikrofalówką Samsung MS22M8054AK ? Czy oba te sprzęty wizualnie pasują do siebie? Z tego co wyczytałam to mikrofalówka jest w czarnym macie, a jak z piekarnikiem? Nie mogę się doszukać...
  J Jula73 zapytał 3 miesiące temu
  Witam.czemu przy włączeniu termoobiegu w górnej komorze w dolnej termoobieg też się włącza.Czy waszych piekarniach też tak się dzieje?.
  D Daga1410 zapytał 5 miesięcy temu
  Jaki model mikrofalówki pasuje do tego piekarnika?
  D Danusia zapytał 8 miesięcy temu
  Witam, czy to normalne że z piekarnika pomiędzy drzwiczkami a panelem bucha ciepłe powietrze z wentylatora
  l lonka8 zapytał 1 rok temu
  Witam! Chciałam się dowiedzieć czym różnią się modele Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RB i Samsung Dual Cook Flex NV75N5641RS?
  J Janusz Polak zapytał 1 rok temu
  Witam, kiedy można spodziewać się dostępności nowych piekarników? W sklepach są dostępne modele tylko z ekspozycji
  p podświetlenie zapytał 2 lata temu
  czy te ikonki temperatury, włączenia światła, blokady itp.. można włączyć aby były podświetlane , bo powiem szczerze piekarnik 2,5 tyś a ciężko się trzeba przyjrzeć aby je dostrzec a już szczególnie jak ktoś ma piekarnik na dole?
 • Promocje

  Piąty produkt za 1 zł!
  Piąty produkt za 1 zł!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 30.11.2020
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.