Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01

odkurzacz pionowy

nr kat. 1125790
(113)
1 049 zł
Napięcie akumulatora 25,2 V
Odkurzacz ręczny/Funkcja mycia tak / tak
Poziom hałasu 83 dB
Waga 4,7 kg
Maksymalny czas pracy 60 minut
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już dziś!
Do domu: już jutro!
? Stan dobry
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  Philips Fc6408 Kv 1120px
   

  POZNAJ CECHY ODKURZACZA 3 W 1

   
   
   
   


  Bezprzewodowe sprzątanie

  Z bezprzewodowym odkurzaczem dotrzesz do każdego zakamarka, bez względu na typ podłogi. Niewielka waga urządzenia oraz duża swoboda manewrowania sprawią, że obsługa będzie wygodna i szybka.

  Philips 25v Ico


  Akumulator litowo-jonowy 25.2 V

  Nieprzerwana praca nawet przez 60 minut, zapewnia wyjątkowy akumulator litowo-jonowy 25.2 V. Dodatkowo, może być ładowany w dowolnym momencie.


  Innowacyjny system czyszczenia na mokro

  Bez problemu usuwa zaschnięte plamy po winie, herbacie, kawie czy błocie, dzięki innowacyjnemu systemowi do mycia podłóg twardych. Dzięki zbiornikowi wody o dużej pojemności, umyjesz nawet 50m2.

   
   


  Odłączany odkurzacz ręczny

  Odkurzacz ręczny możesz łatwo odłączyć i użyć w dowolnym momencie. Z jego pomocą możesz odkurzyć meble oraz inne, trudno dostępne miejsca. Jest również bardzo przydatny przy małych dzieciach.


  Nasadka TriActive Turbo

  Zoptymalizowany przepływ powietrza i zmechanizowana szczotka zapewniają skuteczne odkurzanie różnych typów podłóg, takich jak płytki lub panele, oraz dywanów. Nasadka TriActive Turbo pozwala na pozbycie się kurzu i wszelkich innych zabrudzeń.


  Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchem


  Zamontowany w odkurzaczu bezworkowym PowerPro Aqua pojemnik na kurz możesz opróżnić bezdotykowo. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć higienę pracy.

   
   
   

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3 w 1

   
   

  PowerPro Aqua 3 w 1, jest wszechstronnym i wyjątkowo skutecznym odkurzaczem, wyposażonym w wydajny akumulator litowo-jonowy. Pozwala to na bezprzewodowe odkurzanie i nawet do 60 minut nieprzerwanej pracy. PowerPro Aqua sprawia, że codzienne porządki stają się o wiele łatwiejsze. Ergonomiczny bezworkowy odkurzacz pionowy jest przystosowany do wszystkich rodzajów podłóg. Dodatkowo, w skład urządzenia wchodzi system czyszczenia na mokro, umożliwiający pozbycie się wilgotnych zabrudzeń, a także odkurzacz ręczny, który ułatwi sprzątanie trudno dostępnych miejsc oraz mebli.

   
   

  KOMPAKTOWE ROZMIARY I NIEZWYKŁA WYDAJNOŚĆ

   
  Philips Fc6408 Opis 3w1
   
   
  Philips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręcznyPhilips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręcznyPhilips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręczny

  Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręczny

  Zbieranie okruchów z zakamarków, sprzątanie po zwierzaku, czy czyszczenie tapicerki przyprawiają Cię o ból głowy? Właśnie do takich zadań stworzyliśmy odłączany odkurzacz ręczny. Mała waga i łatwy sposób manewrowania sprawiają, że sprzątanie zamienia się w czystą przyjemność.

   
  Philips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclonePhilips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclonePhilips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclone

  Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclone

  Dzięki innowacyjnej technologii PowerCyclone siła ciągu odkurzacza jest dużo większa. Odpowiednia konstrukcja pozwala powietrzu przedostać się do komory z zawrotną prędkością. Dzięki temu powietrze jest skutecznie oddzielone od kurzu, co czyni sprzątanie bardziej efektywnym.

   
  Philips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtrPhilips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtrPhilips Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtr

  Filtracja 90% drobinek kurzu. Trójwarstwowy filtr

  Zastosowany w odkurzaczu trójwarstwowy filtr*, zaprojektowany z użyciem niemieckiej technologii, pozwala na zatrzymanie ponad 90% ultradrobnych cząsteczek. Dzięki temu w filtrze pozostają nawet najmniejsze drobnoustroje, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze.

  * Wymiana jest zalecana co 6 miesięcy. 

   
  Philips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodęPhilips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodęPhilips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę

  Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę

  Zmiana trybu pomiędzy odkurzaniem a czyszczeniem na mokro jest wyjątkowo szybka dzięki magnesom przymocowanym do pojemnika. W tym innowacyjnym systemie czyszczenia na mokro masz możliwość kontroli ilości uwalnianej wody. To pozwala zachować optymalną wilgotność, niezależnie od typu czyszczonej podłogi. Pojemnik można napełnić zimną bądź ciepłą wodą. Możliwe jest również dodanie detergentu, aczkolwiek nie jest to konieczne. Dołączone nakładki z mikrofibry* wielokrotnego użytku można prać ręcznie bądź w pralce.

  * Dla najlepszych efektów, nakładki z mikrofibry należy regularnie myć, pamiętając, żeby je wymienić raz na 3 miesiące. W zestawie znajdują się 2 wkładki. Aby zamówić dodatkowy zestaw wkładek z mikrofibry, należy podać numer katalogowy FC8063.

   
  Philips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokroPhilips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokroPhilips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro

  Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro

  Przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, oraz jej odpięcie, jest łatwe i szybkie. Umożliwiają to specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody.

   
  Philips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active TurboPhilips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active TurboPhilips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo

  Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo

  Zastosowanie w odkurzaczu nasadki TriActive Turbo pozwala zbierać brud z podłogi już przy pierwszym pociągnięciu. Mechaniczna szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają wydajne zbieranie kurzu z różnych typów podłóg, jak parkiety, panele lub płytki. Dodatkowo, nakładka TriActive Turbo sprawdza się przy czyszczeniu dywanów i wykładzin. Przydaje się również przy zbieraniu sierści z kanap, poduszek oraz innych tkanin, co jest szczególnie przydatne dla właścicieli zwierząt domowych.

   
  Philips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardychPhilips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardychPhilips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardych

  Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardych

  Bezprzewodowy odkurzacz ułatwia codzienne odkurzanie podłóg i dywanów. Dodatkowo, specjalny przyłączany zbiornik na wodę pozwala na dokładne umycie takich typów podłóg, jak panele czy płytki.

   
   
  Philips Fc6408 Lifstyle
   
   
   


  Odkurza

  Wyjątkowo lekki, bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści różnego typu podłogi, oraz wykładziny i dywany.


  Myje

  System czyszczenia na mokro idealnie sprawdza się przy czyszczeniu zaschniętych plam z różnego rodzaju podłóg, przykładowo płytek, bądź paneli.


  Odkurzacz ręczny


  Odkurzacz ręczny pozwoli Ci łatwo usunąć okruszki ze stołu, kanapy lub fotela. Z jego pomocą pozbędziesz się kurzu zalegającego w ciasnych zakamarkach, a także oczyścisz tapicerkę w samochodzie.

   


  Prostsze i sprawniejsze odkurzanie

  Niektóre modele tradycyjnych odkurzaczy są stosunkowo ciężkie. W porównaniu do takich urządzeń, pionowy odkurzacz Philips waży nawet 50% mniej. Odkurzanie z PowerPro Aqua 3 w 1 staje się mniej wyczerpujące i dużo prostsze.


  Do wszystkich rodzajów powierzchni

  Duża moc ssania sprawia, że usuniesz 97% kurzu z czyszczonej powierzchni, już za jednym pociągnięciem, niezależnie od czyszczonej powierzchni.

  Philips 25v Ico


  Do 60 minut pracy na pełnym akumulatorze


  Całkowicie naładowany akumulator litowo-jonowy pozwala na pracę przez 60 minut. Jednocześnie nie ma potrzeby czekania aż urządzenie się rozładuje, ponieważ może być ładowane w dowolnym momencie. Do pełnego naładowania wystarczy tylko 5 godzin.

   
   

  PORÓWNAJ PRODUKTY

   
    Philips Power Pro Duo Tabela Fc6408 FC6408/01 Philips Xc8149 01 Tabelka XC8149/01 Philips Philips Tabelka Fc 6729 01 FC6729/01 Philips Xc8049 01 Tabelka XC8049/01 Philips Philips Tabelka Fc 6727 01 FC6727/01
    PowerPro Aqua
  SpeedPro Max Aqua 8000 SpeedPro Aqua
  SpeedPro Max 8000 SpeedPro
  Funkcja mycia podłogi Tak Tak Tak Nie Nie
  System AquaBoost Nie Tak Tak Nie Nie
  Napięcie akumulatora 25.2 V 25.2 V 21.6 V 25.2 V 21.6 V
  Czas działania do 60 min* do 80 min / do 70 min** do 50 min / 40 min*** do 70 min**** do 40 min******
  Rodzaj nasadki Nasadka TriActive Turbo Nasadka 360° z podświetleniem LED Nasadka 180° z podświetleniem LED Nasadka 360° z podświetleniem LED Nasadka 180° z podświetleniem LED
  Cyfrowy wyświetlacz Nie Tak Nie Tak Nie
  Rodzaj silnika Elektryczny z PowerCyclone 4 Cyfrowy z PowerCyclone 10 Elektryczny z PowerCyclone 7 Cyfrowy z PowerCyclone 10 Elektryczny z PowerCyclone 7
  Odkurzacz ręczny Tak Tak Tak Tak Tak
  Akcesoria Szczelinówka, szczotka Mini elektroszczotka,
  car kit (elastyczne przedłużenie, miękka szczotka, długa szczelinówka)
  Mini elektroszczotka, zintegrowana szczotka i szczelinówka Mini elektroszczotka,
  car kit (elastyczne przedłużenie, miękka szczotka, długa szczelinówka)
  Mini elektroszczotka, zintegrowana szczotka i szczelinówka
  Filtr antyalergiczny Nie Tak Nie Tak Nie
  Ilość ustawień prędkości 2 (Standard, turbo) 3 (Eko, standard, turbo) 2 (Standard, turbo) 3 (Eko, standard, turbo) 2 (Standard, turbo)
  Pojemność zbiornika czystej wody 0.2 L 0.28 L 0.28 L Nie Nie
  Pojemnik na kurz 0.6 L 0.6 L 0.4 L 0.6 L 0.4 L
  Nakładki z mikrofibry 2 sztuki 2 sztuki 2 sztuki Nie Nie
  Dodatkowy filtr Nie Tak Nie Tak Tak
  Rodzaj baterii Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa Litowo-jonowa
  Czas do pełnego naładowania 5 h 5 h 5 h 5 h 5 h
  Poziom hałasu 83 dB 84 dB 80 dB 84 dB 80 dB
   

  * 60 minut z nasadką TriActive Turbo w trybie Standard.
  ** 80 minut z nasadką myjącą w trybie Eco oraz 70 minut z nasadką zasysającą 360° w trybie Eco.
  *** 50 minut z nasadką myjącą w trybie Standard oraz 40 minut z nasadką zasysającą 180° w trybie Standard.**** 70 minut z nasadką zasysającą 360° w trybie Eco.
  ***** 65 minut z nasadką zasysającą 360° w trybie Standard.
  ****** 40 minut z nasadką zasysającą 180° w trybie Standard.
   

  W OPAKOWANIU

   
   
  Philips Fc6408 W Opakowaniu
   
   
   

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

   
   

  Jak uruchomić odkurzacz bezprzewodowy?
  Aby zobaczyć pełną instrukcję, obejrzyj filmik: https://www.youtube.com/watch?v=2d-aCvs87Sc

   

  Jak i kiedy należy czyścić trójwarstwowy filtr?
  1. Częstość czyszczenia filtra należy uzależnić od tego, jak intensywnie używany jest odkurzacz. Zalecane jest czyszczenie filtra co 2 do 4 tygodni.
  2. Pierwszym krokiem jest zdjęcie komory filtra. Aby wyjąć filtr, postępuj zgodnie z instrukcją w filmie: https://www.youtube.com/watch?v=ov_om_oAy-M
  3. Oczyść filtr piany pod bieżącą zimną lub letnią wodą. Następnie pozwól mu całkowicie wyschnąć przez 24 godziny.
  4. Nie wkładaj mokrego filtra do urządzenia, ponieważ może to doprowadzić do awarii odkurzacza.
  Uwaga! Aby dokładnie wyczyścić odkurzacz, możesz opłukać pojemnik na kurz oraz części filtra pod bieżącą zimną lub letnią wodą.

   

  Czy mycie podłogi powoduje, że akumulator się szybciej rozładowuje?
  Nie. Podłączenie pojemnika na wodę nie powoduje szybszego rozładowania baterii.

   

  Jak często należy czyścić i/lub wymieniać wkładki z mikrofibry?
  Dla uzyskania najlepszych efektów, wkładki należy systematycznie myć, jak również wymieniać średnio raz na 3 miesiące. Do mycia wkładki możesz użyć bieżącej wody, bądź też wyprać ją w pralce. W drugim przypadku, wybierz program do tkanin delikatnych, o maksymalnej temperaturze 60°C. Jeśli chcesz wysuszyć wkładkę w suszarce, stosuj wyłącznie niską temperaturę. Odradza się stosowanie wybielacza, pranie chemiczne oraz prasowanie wkładki. Wkładka nie jest przeznaczona do mycia w zmywarce.
  Aby zamówić nowy zestaw wkładek, podaj numer katalogowy FC8063.

   

  Czy model PowerPro Aqua FC6408 i FC6409 ma różne wkładki z mikrofibry?
  Tak, do tych modeli dołączone są dwa typy pasków uwalniających wodę, jak również 2 rodzaje wkładek używanych do różnego rodzaju powierzchni:
  1. Do regularnego czyszczenia na mokro polecana jest uniwersalna wkładka z mikrofibry - świetnie sprawdzająca się do czyszczenia płytek.
  2. Z kolei do powierzchni delikatnych, przykładowo drewnianych, najlepiej jest stosować drugą, miękką wkładkę z mikrofibry.

   

  Jak należy czyścić i przechowywać zbiornik wody po użyciu?
  Zbiornik wody powinien być oczyszczony i osuszony po każdym użytkowaniu. Zbiornik wody nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Aby oczyścić pasek zwilżający:
  1. Ściągnij wkładkę z mikrofibry ze zbiornika.
  2. Wylej zawartość zbiornika wody.
  3. Do zbiornika nalej wodę, a następnie zamknij nasadkę.
  4. W celu lepszego oczyszczenia zbiornika potrząśnij nim, a później wylej z niego wodę.
  5. Aby zbiornik mógł wyschnąć, przechowuj go na boku, pozostawiając nasadkę otwartą.
  6. Wskazane jest raz w miesiącu oczyścić zbiornik mieszanką octu i wody w proporcjach 1:3. Po zamknięciu zbiornika wstrząśnij nim i pozostaw do rana. Po opróżnieniu zbiornika należy go dokładnie wypłukać świeżą wodą. Po wyschnięciu jest on ponownie gotowy do normalnego użytku.

   

  Dane techniczne Philips 3w1 PowerPro Aqua FC6408/01

  Napięcie akumulatora 
  25,2 V
  Poziom hałasu 
  83 dB
  Zasilanie 
  akumulatorowe
  Maksymalny czas pracy 
  60 minut
  Czas ładowania 
  5 godzin
  Odkurzacz ręczny  
  tak
  Kolor 
  srebrno-czarny
  Odkurzaczenie i filtracja 
  Pojemność pojemnika 
  0,6 litra
  Typ filtra 
  antyalergiczny
  Funkcje 
  Funkcja mycia 
  tak
  Parametry fizyczne 
  Waga 
  4,7 kg
  Wymiary opakowania 
  77 x 21 x 28 cm
  Waga z opakowaniem 
  0,10 kg
  Wyposażenie 
  Pozostałe 
  2 x nakładka z mikrofibry, zasilacz
  Wyposażenie 
  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Philips
  Znak zgodności  
  Znak zgodności 
 • Opinie(113)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(6)
  R Ryba85 zapytał 2 dni temu
  Czy można używać do mycia tylko wody,czy można dolać do niej jakiegoś płynu do podłóg?
  W Wroclawianin zapytał 3 miesiące temu
  Jak ten typ odkurzacza radzi sobie z odkurzaniem i myciem podłóg przy listwach przypodlogowych, w katach czy przy nogach mebli np.stolow, szaf itp. Opinie prezentowane w sklepach internetowych pełne są zachwytu nad tym typem odkurzacza, Ale całkowicie pomijają ocenę problemu jak na wstępie!
  M Magda1208 zapytał 1 rok temu
  Czy można u was dokupić turboszczotkę do tego modelu?
  Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi.
  k karolina85 zapytał 1 rok temu
  Czy ten model ma w zestawie tą dołączana turboszczotke?
  T TadEuro zapytał 1 rok temu
  Pytanie do tych z Państwa, którzy używają sprzęt już dłuższy czas - jak się sprawdza akumulator (czy skrócił się możliwy czas pracy albo obniżyła siła ssania), jak w praktyce wygląda czyszczenie, konieczność wymiany filtrów, a także czy coś się psuje lub łamie?
  M Marta Josse zapytał 1 rok temu
  żywotność baterii
 • Opcje zakupowe - OUTLET
  Stan nowy
  1 049 zł
  • zapakowany fabrycznie
  • brak uszkodzeń
  Dostępność
  Do odbioru: już dziś!
  Do domu: już jutro!

  Produkt z outletu
  stan dobry
  Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
  934 zł
  18,68 zł x 50 rat
  Do domu: już jutro!
  • Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu Klienta
  • Opakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępcze
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.