Philips Combi 2w1 AC3829/10

oczyszczacz powietrza

Philips
nr kat. 1196990
(47)
2 299 zł
Maks. wielkość pomieszczenia 37 m2
Wydajność 310 m3/h
Maksymalny poziom hałasu 50,5 dB
Poziom hałasu w trybie nocnym 20,5 dB
Nawilżanie powietrza tak
Filtracja powietrza 4-stopniowa
Filtry NanoCloud, NanoProtect HEPA, węglowy, wstępny
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już za godzinę!
Do domu: 11 sierpnia!
 • Podziel się
 • Zestawy
  oczyszczacz powietrza Philips AC3829/10 +listwa antyprzepięciowa Acar mini AGD
  Philips Combi 2w1 AC3829/10 + Acar mini AGD
  - 10 zł
  2 348,99 zł 2 338,99 zł
  oszczędzasz 10 zł
 • W zestawie taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  Philips Ac3829 Kv 1100px
   

  Oczyszczacz powietrza i nawilżacz 2w1 z aplikacją mobilną AC3829/10

   
  Philips Ac3829 10 Opis 1100px
   
   

  Zdrowsze powietrze w Twoim domu

   
  Philips Sprawdz Jak Dziala Ac3829 Lifestyle
   
   
   

  Oczyszczacz wykorzystuje w pełni naturalne metody oczyszczania i nawilżania, nie jonizuje powietrza i nie stosuje szkodliwych środków chemicznych. Jest także bezpieczny dla zwierząt. Usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona (800 razy mniejszych niż cząsteczki PM2,5). Oznacza to, że usunie z powietrza szkodliwe cząsteczki PM2,5 i PM10, alergeny takie jak: kurz, roztocza, pyłki, zarodniki pleśni, sierść zwierząt, a nawet bakterie i wirusy.

   
   
   

  Oczyszczacze Philips skutecznie usuwają:

   
   
  Philips Oczyszczacz 333 Oczyszczacze Usuwaja
   
   

  ZOSTAW SMOG ZA DRZWIAMI

   
  Philips Oczyszczacz Ac2887 10 Smog
   

  Światowa Organizacja Zdrowia informuje, że powietrze w naszych domach może być od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.*Przez otwarte drzwi i okna do Twojego domu z zewnątrz wpadają zanieczyszczenia powietrza wraz z alergenami. Przedostają się one do pomieszczeń także przez naturalną wentylację.


  Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

   

  * Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

   
   
   
  Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5Philips Cząsteczka PM2,5

  Cząsteczka PM2,5

  Najgroźniejsza dla zdrowia człowieka, wśród wszystkich zanieczyszczeń, jest cząsteczka PM2,5. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego PM2,5 skraca średnią długość życia, ponieważ cząsteczki te, wnikając do organizmu, wywołują i nasilają choroby układu oddechowego i krążenia.

   
  Philips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domuPhilips Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

  Skutki zanieczyszczenia powietrza w domu

  Zanieczyszczone powietrze jest szczególnie niekorzystne dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych i chorych. Może przyczyniać się do problemów z oddychaniem, wywoływać i nasilać objawy alergii i astmy. Oczyszczanie powietrza w domu, pozwoli Ci zadbać o zdrowie oraz komfort życia Twojej rodziny.

   

  * Rzeczywiste wartości to współczynniki dla powietrza wewnątrz / na zewnątrz wynoszące 1,62–6,37 w miesiącach letnich i 2,05–10,99 w miesiącach zimowych. Tekst i liczby pochodzą z opracowania: T. Salthammer Angewandte Chemie Int. Ed. 52, (2013), 3320; oryginalne dane pochodzą z opracowania: B. Wang et al. / Atmospheric Environment 41 (2007) 2851–2861.

   
   

  Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie

   
  Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


  PYŁKI I ZANIECZYSZCZENIA

  Dostają się do domu przez okna, naturalną wentylację lub wnoszone są przez ludzi.

   
  Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


  CODZIENNE CZYNNOŚCI

  Alergeny generowane są przez wiele codziennych czynności np. sprzątanie, a także poprzez zwierzęta domowe.

   
  Philips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działaniePhilips Alergeny w Twoim domu? Możesz ograniczyć ich działanie


  PLEŚNIE, BAKTERIE

  Są to grzyby, które uwalniają swoje szkodliwe zarodniki do powietrza.

   
   
   
  Philips Ac3829 Czy Wiesz Ze 1120px
   
   

  POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

  Philips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆPhilips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆPhilips POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

  Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych potwierdza, że oczyszczacze powietrza Philips pomagają łagodzić objawy alergii.*

  * Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, Bergmann; sierpień 2015.

   
   
   
   

  TECHNOLOGIA  NANOCLOUD

   
  Philips Technologia Filips Nanocloud Ac3829 Lifestyle
   
   
   

  O higienicznym działaniu technologii nawilżania i oczyszczania powietrza świadczy przyznany jej certyfikat. Urządzenie utrzymuje powietrze niemal wolne od patogenów pleśni, co jest niezmiernie ważne dla Twojego zdrowia. Powietrze jest nawilżane w sposób naturalny, za pomocą bardzo małych cząsteczek wody, które parując roznoszą o 99% mniej bakterii od nawilżaczy ultradźwiękowych.

   
   
   
  Philips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowaniaPhilips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowaniaPhilips Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowania

  Skuteczne pochłanianie wody oraz optymalna efektywność parowania

   

  Technologia NanoCloud opiera się na naturalnym procesie parowania. Urządzenie pochłania suche powietrze, łączy go z cząsteczkami wody i uwalnia do otoczenia nawilżone powietrze. Dla Twojego komfortu możesz wybrać poziom nawilżania, który Ci najbardziej odpowiada: 40%, 50% 60% lub wybrać tryb automatyczny. Dostępna jest także opcja „samo oczyszczanie”, która wyłącza nawilżanie, gdy nie jest ono konieczne.

   
  Philips Bez ryzyka poparzeniaPhilips Bez ryzyka poparzeniaPhilips Bez ryzyka poparzenia

  Bez ryzyka poparzenia

   

  Dzięki technologii NanoCloud, urządzenie nie podgrzewa wody, masz więc pewność, że nie poparzysz się gorącą wodą lub parą.

   
  Philips Zbiornik na wodęPhilips Zbiornik na wodęPhilips Zbiornik na wodę

  Zbiornik na wodę

   

  Pojemnik posiada okienko kontroli wody, przez które widać jej aktualny poziom w zbiorniku. Gdy jej poziom opadnie, wskaźnik zacznie migać, informując o konieczności jej uzupełnienia.

   
   
   
   

  DLACZEGO ODPOWIEDNIE NAWILŻENIE POWIETRZA MA ZNACZENIE?

   
   
   

  Suche powietrze niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie, wywołuje problemy ze snem, zmniejsza odporność, ale także może podrażniać nasze oczy, nos czy gardło. Dlatego tak ważny jest odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy.

   
   
   
  Philips Philips Nawilzanie Powietrza Ac3829
   
   

  Technologia NanoCloud umożliwia monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym oraz utrzymywanie stałej wilgotności. Wysoka wydajność nawilżania, blisko 600 ml/h, zapewnia czyste i doskonale nawilżone powietrze, dla Twojego zdrowia i komfortu.

   
   
   
   
   
   

  Zmniejszone cząsteczki pary wodnej nie zawierają minerałów, wapnia i magnezu. Dlatego nawilżając powietrze, na Twoich meblach, podłodze i ścianach nie pojawią się plamy i osady, tak jak to się dzieje, gdy używa się zwykłych nawilżaczy.

   
   
   
   

  SPRAWDŹ, JAK DZIAŁA

   
  Philips Sprawdz Jak Dziala Ac3829 Lifestyle New
   
   
   
  Philips Filtr NanoProtect HEPAPhilips Filtr NanoProtect HEPAPhilips Filtr NanoProtect HEPA

  Filtr NanoProtect HEPA

  Wychwytuje do 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,003 mikrona. Jest to wielkość najpowszechniejszych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów.

   
   
   

  Zasięg działania do 37 m2 oraz wygoda użytkowania

   
  Philips Ac3829 10 Zasieg
   
   
  Philips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistymPhilips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistymPhilips Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistym

  Efektywne oczyszczanie powietrza do 37 m2 oraz monitorowanie jego stanu w czasie rzeczywistym

   

  Panel urządzenia posiada wskaźnik, który na bieżąco informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (niski poziom alergenów i cząsteczek) do czerwonego (wysoki poziom alergenów i cząsteczek).

   
  Philips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeńPhilips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeńPhilips Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń

  Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń

  Pokazuje stan powietrza w czasie rzeczywistym, wyświetlając aktualny poziom szkodliwych cząsteczek PM2,5 oraz wskaźnik IAI monitoruje stężenie alergenów w skali od 1 do 12. Oczyszczacz odnotowuje nawet najmniejsze zmiany w powietrzu.

   
  Philips Tryb ogólny i antyalergenowyPhilips Tryb ogólny i antyalergenowyPhilips Tryb ogólny i antyalergenowy

  Tryb ogólny i antyalergenowy

  Spersonalizuj i zoptymalizuj proces oczyszczania powietrza, wybierając tryb pracy automatycznej. Ustaw tryb ogólny lub delikatny tryb antyalergenowy, który jest bardzo czuły na obecność alergenów w powietrzu.

   
  Philips Wygodne programowanie czasu pracyPhilips Wygodne programowanie czasu pracyPhilips Wygodne programowanie czasu pracy

  Wygodne programowanie czasu pracy

   

  Dodatkowo, dla większego komfortu użytkowania, oczyszczacz 2w1 został wyposażony w zegar, na którym można ustawić czas pracy urządzenia od 1 do 12 h.

   
  Philips 5 trybów prędkości wentylatoraPhilips 5 trybów prędkości wentylatoraPhilips 5 trybów prędkości wentylatora

  5 trybów prędkości wentylatora

   

  Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci prędkość pracy wentylatora (do wyboru prędkości 1, 2, 3 oraz tryb snu i tryb turbo). Możesz również ustawić działanie automatyczne.

   
  Philips Tryb nocnyPhilips Tryb nocnyPhilips Tryb nocny

  Tryb nocny

   

  Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany tryb, by oczyszczać powietrze także nocą i nie zakłócać snu domownikom. Powietrze zostaje szybko oczyszczone i stale monitorowany jest jego stan. Światła urządzenia zostają przyciemnione lub wyłączone, praca jest cicha.

   
  Philips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygodyPhilips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygodyPhilips Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

  Blokada rodzicielska i praktyczne kółka dla Twojej wygody

   

  Blokada uniemożliwi Twojemu dziecku przypadkową zmianę ustawień, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji. Co więcej, oczyszczacz został wyposażony w kółka, dzięki którym wygodnie go przemieścisz.

   
   
   

  ZDALNE STEROWANIE DZIĘKI APLIKACJI

   
   
   

  Znasz aktualny poziom zanieczyszczenia
  na zewnątrz i w domu.

  Możesz ustawić oczyszczanie przed
  powrotem do domu.

  Wiesz, jakie aktywności danego dnia
  nie są zalecane.

   
   

  Jakość powietrza pod Twoją kontrolą

   
   
   

  Aktualne informacje o jakości powietrza

   

  WEWNĄTRZ

  Monitorowanie mierzonych przez
  oczyszczacz zmian jakości powietrza

  Philips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZ

  Poziomu szkodliwych
  cząsteczek PM2,5

  Philips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZPhilips WEWNĄTRZ

  Poziomu alergenów

  NA ZEWNĄTRZ

  Monitorowanie

  Philips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZ

  Stężenia pyłków

  Philips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZPhilips NA ZEWNĄTRZ

  Poziomu zanieczyszczenia powietrza

   

  Zbieranie historycznych danych o zanieczyszczeniu powietrza, aby powiązać jego jakość z samopoczuciem (tygodniowo/miesięcznie/rocznie).

   
   

  Zawsze i wszędzie

   
   
  Philips Poziom zanieczyszczeniaPhilips Poziom zanieczyszczeniaPhilips Poziom zanieczyszczenia

  Poziom 
  zanieczyszczenia

  Aktualne informacje o natężeniu pylenia i zanieczyszczeniu powietrza.

  Philips Prognoza zanieczyszczeniaPhilips Prognoza zanieczyszczeniaPhilips Prognoza zanieczyszczenia

  Prognoza 
  zanieczyszczenia

  Dane historyczne oraz prognozowanie zanieczyszczenia powietrza i pylenia.

   
  Philips Sterowanie oczyszczaczemPhilips Sterowanie oczyszczaczemPhilips Sterowanie oczyszczaczem

  Sterowanie oczyszczaczem

  Zdalne sterowanie oczyszczaczem, zawsze i wszędzie.

  Philips WskazówkiPhilips WskazówkiPhilips Wskazówki

  Wskazówki
   

  Wskazówki, które pomagają zmniejszyć ryzyko narażenia
  na zanieczyszczenia.

   
   
   

  Technologia AeraSense

   
  Philips Technologia AeraSense
   
   

  AeraSense to innowacyjna, inteligentna i automatyczna technologia zapewniająca precyzję i wydajność porównywalną do profesjonalnych czujników. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i tak dostosowuje parametry pracy urządzenia, by w jak najszybszym czasie zapewnić zdrowsze powietrze.

   
   
   
  Philips Ikony Oczyszczacz Aera Sense

  Precyzyjny czujnik
  Najlepszy w swojej klasie czujnik, monitorujący jakość powietrza w Twoim domu

   
  Philips Ikony Oczyszczacz Kurz

  Reakcja na zanieczyszczenia
  W razie ich wykrycia, automatycznie pobudza oczyszczacz do intensywniejszej pracy

   
  Philips Ikony Oczyszczacz Wskanik Led

  Wskaźniki LED
  4 kolorowy system wskaźników informuje o jakości powietrza

   
   
   

  VITASHIELD IPS. SYSTEM WIELOETAPOWEJ FILTRACJI

   
  Philips Ac 3829 Vita Shield Ips
   
   

  System inteligentnego oczyszczania VitaShield IPS skutecznie oczyszcza powietrze z prędkością wynoszącą nawet 310 m3/godz. Usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń. Sprawdza się w pomieszczeniach o maksymalnej wielkości do 37 m2.

   
   
  Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Wstepny

  Filtr wstępny
  Odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści

   
  Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Węglowy

  Filtr z aktywnym węglem
  Usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy

   
  Philips Ikony Oczyszczacz Filtr Nano

  Filtr NanoProtect HEPA
  Filtruje cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM2,5

   
   

  HEALTHY AIR PROTECT. NIEUSTAJĄCA KONTROLA CZYSTOŚCI FILTRÓW

   
  Philips Ac3829 Health Air Protect
   
   
   

  Healthy Air Protect. Dla Twojej wygody, specjalny alarm przypomni Ci, że trzeba wyczyścić filtr wstępny lub wymienić pozostałe. W przypadku, gdy filtr nie zostanie wymieniony, urządzenie przestanie działać, ponieważ nie byłoby skuteczne. To rozwiązanie daje Ci pewność, że oczyszczasz zawsze spełnia swoją rolę.

   
   
   
  Philips Ac3829 Filtry V2
   
   

  Filtry wymienne. Należy pamiętać, że im bardziej zanieczyszczone filtry, tym mniejsza efektywność oczyszczania. Dlatego wymiana filtrów jest bardzo ważna, aby skutecznie oczyszczać powietrze.

   
   
   

  W OPAKOWANIU

   
   
   
  Philips W Opakowaniu 3829
  • Oczyszczacz powietrza
  • Filtr NanoProtect HEPA (FY2422) do 2 lat użytkowania
  • Filtr z aktywnym węglem (FY2420) do 1 roku użytkowania
  • Filtr NanoCloud (FY3435) do 1 roku użytkowania
  • Instrukcja obsługi
   
   
   

  PORÓWNAJ PRODUKTY

   
   

  Philips Ac3829 10

  Philips Ac2729 Tabelka
   
   
   
  Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  2w1 AC3829/10
  z aplikacją
  Oczyszczacz i nawilżacz powietrza
  2w1 AC2729/50
  z aplikacją
   
   
   
  Czystsze powietrze i optymalne nawilżenie, zasięg do 37 m2
  Czystsze powietrze i optymalne nawilżenie, zasięg do 30 m2
  Zastosowana technologia
   
   
  Wieloetapowa filtracja VitaShield
  Wieloetapowa filtracja VitaShield
  Wieloetapowa filtracja VitaShield
  Tak
  Tak
  Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
  Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
  Czujnik zanieczyszczenia AeraSense
  Tak
  Tak
  Tryb antyalergenowy
  Tryb antyalergenowy
  Tryb antyalergenowy
  Tak
  Tak
  Nawilżenie NanoCloud
  Nawilżenie NanoCloud
  Nawilżenie NanoCloud
  Tak
  Philips Phi Minus Icon
  Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
  Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
  Elektroniczny wskaźnik jakości powietrza
  PM2,5, alergenów, poziomu nawilżenia 
  PM2,5, alergenów, poziomu nawilżenia
  Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
  Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
  Stopnie wskaźników zanieczyszczeń
  4
  4
  Prędkości wentylatora
  Prędkości wentylatora
  Prędkości wentylatora
  5
  5
  Tryb automatyczny
  Tryb automatyczny
  Tryb automatyczny
  Tak
  Tak
  Głośność w trybie cichym/nocnym
  Głośność w trybie cichym/nocnym
  Głośność w trybie cichym/nocnym
  32 dB
  32 dB
  Programowanie czasu pracy
  Programowanie czasu pracy
  Programowanie czasu pracy
  1-12h
  1-12h
  Czujnik Healthy Air Protect
  Czujnik Healthy Air Protect
  Czujnik Healthy Air Protect
  Tak
  Tak
  Blokada Healthy Air Protect
  Blokada Healthy Air Protect
  Blokada Healthy Air Protect
  Tak
  Tak
  Blokada rodzicielska
  Blokada rodzicielska
  Blokada rodzicielska
  Tak
  Kółka
  Kółka
  Kółka
  Tak
  Tak
  Wydajność filtracji
   
   
  Wydajność oczyszczania CADR
  Wydajność oczyszczania CADR
  Wydajność oczyszczania CADR
  310 m3/h
  250 m3/h
  Bakterie
  Bakterie
  Bakterie
  99,90%
  99,90%
  Cząsteczki PM2,5
  Cząsteczki PM2,5
  Cząsteczki PM2,5
  99%
  99%
  Wirusy
  Wirusy
  Wirusy
  99,90%
  99,90%
  Przepływ powietrza
  Przepływ powietrza
  Przepływ powietrza
  390 m3/h
  280 m3/h
  Maksymalny zasięg działania
  Maksymalny zasięg działania
  Maksymalny zasięg działania
  37 m2
  30 m2
  Aplikacja mobilna
  Aplikacja mobilna
  Aplikacja mobilna
  Tak
  Tak
  Akcesoria i szacowana żywotność
   
   
  Filtr I
  Filtr I
  Filtr I
  do 2 lat (FY2422)
  do 2 lat (FY1410/30)
  Filtr II
  Filtr II
  Filtr II
  do 1 roku (FY2420)
  do 1 roku (FY1413/30)
  Filtr III
  Filtr III
  Filtr III
  do 1 roku (FY3435)
  do 1 roku (FY2425/30)
  Parametry
   
   
  Wymiary (szer. x gł. x wys.)
  Wymiary (szer. x gł. x wys.)
  Wymiary (szer. x gł. x wys.)
  295 x 424 x 693 mm
  396 x 230 x 580 mm
  Moc
  Moc
  Moc
  45 W
  35 W
   
   
   

  Dane techniczne Philips Combi 2w1 AC3829/10

  Technologia oczyszczania 
  VitaShield IPS
  Maksymalna wielkość pomieszczenia 
  37 m2
  Wydajność 
  310 m3/h
  Filtracja powietrza 
  4-stopniowa
  Filtry 
  NanoCloud, NanoProtect HEPA, węglowy, wstępny
  Moc 
  45 W
  Łączność Wi-Fi  
  tak
  Nawilżanie powietrza 
  tak
  Tryby pracy 
  automatyczny, nocny, turbo, usuwania bakterii i wirusów
  Czujniki 
  alergenów, gazu, kurzu i PM 2,5
  Regulacja stopnia oczyszczania 
  tak
  Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza 
  tak
  Wskaźnik szkodliwych gazów 
  tak
  Maksymalny poziom hałasu 
  50,5 dB
  Poziom hałasu w trybie nocnym 
  20,5 dB
  Funkcje dodatkowe 
  aplikacja mobilna, blokada rodzicielska, funkcja Turbo, podświetlenie panelu sterowania (lampka nocna), system NanoProtect, technologia AeraSense, technologia NanoCloud, technologia VitaShield IPS, tryb automatyczny, tryb nocny, wentylacja, wydajność nawilżania 600 ml/godz., wyświetlacz cyfrowy LED
  Kolor 
  biały
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  80 x 40 x 50 cm
  Waga z opakowaniem 
  5,70 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  18 miesięcy, 72 miesiące na zbiornik
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Philips
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(47)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(3)
  A Anna_A zapytał 7 miesięcy temu
  Jeszcze poproszę o informację na temat pojemności pojemnika na wodę.
  A Anna_A zapytał 7 miesięcy temu
  W jakiej technologii jest nawilżanie w tym urządzeniu? Czy jest to nawilżanie ewaporacyjne? Nie mogę znaleźć tej informacji a zależy mi by na przedmiotach w pomieszczeniu nie pozostawały ślady wody.
  M Marysia_ma zapytał 7 miesięcy temu
  czy ten oczyszczacz będzie wystarczający do pokoju 27 metrów?
 • Promocje

  Piąty produkt nawet 99% taniej!
  Piąty produkt nawet 99% taniej!
  Promocja na wybrane produkty.Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 13.08.2020
  Filtr za 1 zł
  Filtr za 1 zł
  Kup oczyszczacz lub nawilżacz marki Philips i odbierz filtr za 1 zł.Szczegóły
  Promocja obowiązuje do: 31.12.2020
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.