Alecto BC-350

szumiś

Alecto
nr kat. 1245693
109,99 zł
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru:  już jutro!
Do domu:  już jutro!
 • Opis i dane
  Alecto BC350 to pluszowa zabawka 3 w 1, która pomaga dziecku spokojnie i wygodnie zasnąć. Urocza, mięciutka przytulanka z lampką nocną i kojącymi dźwiękami. Czego więcej może chcieć Twoje dziecko?

  • Miękka zabawka w kształcie słonia
  • Wbudowana lampka nocna w brzuchu
  • Kołysanki i kojące dźwięki
  • Wykrywanie dźwięku umożliwiające ustawienie automatycznego włączania kołysanek
  • Automatyczne wyłączanie po 30 min (światło) i 15 min (dźwięk)

  Przytulanka ma kształt uroczego słonika, którego dziecko może trzymać blisko siebie. W brzuszku znajduje się lampka nocna, która zapala się po naciśnięciu łapki. Aby oszczędzać energię, światło wyłącza się automatycznie po 30 minutach. Intensywność koloru lampki nocnej można regulować (3 poziomy + wyłączenie) poprzez ponowne naciśnięcie przycisku.

  Kojące dźwięki

  Ta urocza, miękka zabawka posiada 4 kojące kołysanki i dźwięki, które zapewniają dziecku przyjemne i bezpieczne uczucie. Pomyśl o dźwiękach takich jak lekki deszcz lub bicie serca. Wszystkie kołysanki i dźwięki są aktywne przez 15 minut, po czym automatycznie się wyłączają. Głośność jest również łatwo regulowana (3 poziomy + wyłączenie).

  Czujnik dźwięku

  Miłym szczegółem jest to, że Alecto BC-350 wyposażony jest w czujnik dźwięku. Gdy tylko ten tryb, a więc i czujnik dźwięku, zostanie włączony, przytulanka będzie automatycznie odtwarzać kołysanki lub dźwięki przez 15 minut, gdy tylko wykryje dźwięk, dzięki czemu dziecko będzie mogło samo zasnąć. Bez żadnej pomocy ze strony mamy czy taty. Po tym czasie czujnik pozostaje aktywny przez 3 godziny, po czym wyłącza się całkowicie.

  Baterie

  Alecto BC350 działa na baterie 3x AA, które są łatwe do wymiany. Ty decydujesz, które opcje chcesz. W połączeniu z automatycznym wyłączaniem po pewnym czasie, baterie wystarczają na bardzo długo. Zabawka nadaje się również dla najmłodszych, czyli od 0 roku życia.

  Wymiary Przytulanki (34 x 24 x 12 cm) są na tyle wygodne, że zarówno małe jak i starsze dzieci znajdą w nim dobrego kumpla. BC350 jest wykonany z trwałego materiału, który jest łatwy do czyszczenia za pomocą lekko wilgotnej szmatki.
   

  Dane techniczne Alecto BC-350

  Wiek dziecka 
  0m+
  Liczba melodii 
  4
  Regulacja głośności 
  tak
  Zasilanie 
  3 baterie AA
  Funkcje dodatkowe 
  automatyczne włączenie przy płaczu dziecka, automatyczne wyłączenie, lampka nocna
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  24 x 16 x 16 cm
  Waga z opakowaniem 
  0,70 kg
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  DSV sp. Z o.o. Sp. K.
  Znak zgodności i ostrzeżenia 
  Znak zgodności 
 • Opinie

 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Alecto BC-350 i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Alecto BC-350

  Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.