Navitel Navigator Europa 12mc

mapa GPS

nr kat. 1203301
39,99 zł
Zawartość map nawigacyjnych Europa Zachodnia, Środkowa i Wschodnia w tym Polska
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro.
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  Navitel Navigator Europa

  Edycja limitowana klucza licencyjnego aktywującego mapę Europy na 12 miesięcy w aplikacji Navitel Navigator, działającej online i offline na smartfonie lub tablecie.

  Poznaj Navitel Navigator Europa

  PAKIET MAP DOSTĘPNY NA RÓŻNYCH URZĄDZENIACH
  PAKIET MAP DOSTĘPNY NA RÓŻNYCH URZĄDZENIACH

  Aplikacja Navitel Navigator działa na urządzeniach mobilnych z systemami: Android od wersji 2.0, BlackBerry Q10/Z10/Z30 i Windows Phone od wersji 7.5, dzięki czemu możesz korzystać z map krajów europejskich na różnych smartfonach i tabletach. Ponadto możesz wybrać jeden z ponad 30 języków (oddzielnie dla menu i map), jak również preferowany głos komunikatów (żeński lub męski).

  PLANOWANIE TRASY W TRYBIE OFFLINE
  PLANOWANIE TRASY W TRYBIE OFFLINE

  Wyobraź sobie, że przemierzając nieznane drogi, nie możesz nawiązać połączenia z siecią. To żaden problem dla aplikacji Navitel Navigator, która działa w trybie offline. W takiej sytuacji masz dostęp do map zapisanych na karcie SD lub w pamięci urządzenia, więc możesz kontynuować podróż bez postojów. Aplikacja automatycznie oblicza długość i planowany czas pokonania wyznaczonej trasy.

  WIDOK 3D I DUŻA BAZA PUNKTÓW POI
  WIDOK 3D I DUŻA BAZA PUNKTÓW POI

  Zyskujesz maksymalne uproszczenie nawigacji w obcym mieście. Trójwymiarowe obrazy budynków i węzłów drogowych na mapie ułatwiają szybsze odnalezienie się w nowej przestrzeni i zapobiegają np. przegapieniu ważnego skrętu w lewo. Dzięki rozszerzonej bazie punktów POI nie ominiesz żadnej stacji benzynowej, apteki, całodobowego sklepu, toalety publicznej czy kawiarni.

  DARMOWE USŁUGI ONLINE I AKTUALIZACJE MAP
  DARMOWE USŁUGI ONLINE I AKTUALIZACJE MAP

  Zyskujesz dostęp do bogatego katalogu usług online, zintegrowanego z aplikacją, a także bezpłatną aktualizację map i oprogramowania. Możesz śledzić prognozę pogody, znaleźć nocleg w wybranym ośrodku z oferty Booking.com, udostępniać swoją lokalizację przez wbudowany komunikator lub wysyłać ostrzeżenia o zdarzeniach drogowych, które powodują korki czy objazdy.

  PERSONALIZACJA INTERFEJSU
  PERSONALIZACJA INTERFEJSU

  Możesz zmienić m.in. skórkę, wybrać tryb dzienny (jasny) lub nocny (ciemny), ustawić automatyczne ukrywanie przycisków i menu, wyświetlić pasek przewijania. Kierowca ma do wyboru bogactwo ustawień map, filtrów POI, usług online i ostrzeżeń, dzięki czemu może w pełni dopasować aplikację do swoich preferencji.

  INFORMACJE POGODOWE
  INFORMACJE POGODOWE

  Nie musisz opuszczać aplikacji, aby sprawdzić prognozę pogody. Wystarczy, że dotkniesz palcem ikony (np. chmury lub słońca) obok godziny w prawym górnym rogu aplikacji, aby sprawdzić aktualną temperaturę, ciśnienie, prędkość i kierunek wiatru czy prognozę na kolejne dni. Szybkie dotknięcie strzałki w lewym górnym w rogu – i od razu wracasz do widoku trasy.

  REZERWACJA NOCLEGU
  REZERWACJA NOCLEGU

  Wśród usług online zintegrowanych z aplikacją Navitel Navigator znajduje się np. opcja znalezienia noclegu w obiekcie dostępnym w popularnym serwisie Booking.com. Bez opuszczania aplikacji zobaczysz najbliższe hotele na mapie i wyświetlisz wszystkie ważne informacje o noclegu. Dopiero po wybraniu rezerwacji aplikacja przeniesie Cię do serwisu.

  POWIADOMIENIA O ZDARZENIACH DROGOWYCH
  POWIADOMIENIA O ZDARZENIACH DROGOWYCH

  Możesz otrzymywać ostrzeżenia głosowe lub dźwiękowe o przekraczaniu prędkości czy wybranych rodzajach fotoradarów i kontrolować, czy przypadkowo nie zmieniasz pasa ruchu. Aplikacja umożliwia również oznaczanie wydarzeń na mapie. Możesz dodać informację o wypadkach i robotach drogowych, fotoradarze lub ostrzec kierowców przed innym zdarzeniem, dodając szczegółowy opis.

  FUNKCJE DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
  FUNKCJE DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

  To udogodnienie dla firm transportowych. Wystarczy włączyć tryb dla samochodu ciężarowego, aby otrzymywać informacje o drogach dla pojazdów o masie powyżej 3,5 tony i ewentualnych zakazach przejazdu. W ustawieniach możesz włączyć m.in. unikanie dróg nieutwardzonych i płatnych czy wpisać własne parametry ciężarówki: od masy całkowitej i nacisku na oś pojazdu po dokładne wymiary.

  Navitel Navigator Europa – jak to działa?

  1 KUP VOUCHER Z KODEM AKTYWUJĄCYM

  Otrzymujesz dostęp do klucza licencyjnego w formie kartonika, w którym pod zdrapką znajduje się ciąg znaków. Kod aktywujący zostanie do Ciebie wysłany przesyłką, jaką wybrałeś składając zamówienie.

  2 ZAINSTALUJ APLIKACJĘ

  Pobierz aplikację Navitel Navigator ze sklepu właściwego dla systemu zainstalowanego na smartfonie lub tablecie. Na ekranie głównym aplikacji wybierz wersję premium, następnie aktywację klucza i wpisz zakupiony klucz licencji.

  3 UWIERZYTELNIJ KLUCZ I POBIERZ MAPY

  Po wpisaniu klucza system producenta rozpocznie automatyczne uwierzytelnianie. To wszystko – aplikacja jest gotowa do działania, wystarczy pobrać wybrane mapy krajów europejskich.

  W opakowaniu Navitel Navigator Europa

  1Kartonik z kluczem licencyjnym
  2Instrukcja

  Navitel – marka godna zaufania

  Jeden z najlepszych systemów nawigacji GPS

  Lider na rynku elektroniki samochodowej w skali świata

  Licencja na 12 miesięcy

  Dane techniczne Navitel Navigator Europa 12mc

  Zawartość map nawigacyjnych 
  Europa Zachodnia, Środkowa i Wschodnia w tym Polska
  Lista krajów w zestawie (% pokrycia) 
  44 państwa (ok 99%), Polska (99%)
  Widok 3D 
  brak danych
  Kształty poszczególnych budynków (3D) 
  brak danych
  Nośnik 
  brak danych
  Mapa Polski 
  Łączna długość dróg 
  brak danych
  Stopień pokrycia sieci dróg do miejscowości 
  brak danych
  Liczba miast 
  brak danych
  Populacja objęta dokładnymi punktowymi adresami 
  brak danych
  Liczba punktów POI 
  brak danych
  Informacje dodatkowe 
  Przeznaczenie 
  smartfon/tablet z systemem Android, smartfon z systemem Windows Mobile
 • Opinie

 • Pasuje do
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.