Canon EOS 7D Mark II - body

lustrzanka cyfrowa

nr kat. 508643
(12)
5 899 zł
Rozdzielczość 20,2 Mpix
Wielkość matrycy APS-C
Rodzaj przetwornika CMOS 22,4 x 15 mm
Zakres czułości ISO 100 - 16000
Kod producenta 9128B039AA
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane

  Canon EOS 7D Mark II

  Pościg za doskonałością - uwieczniona chwila

  Stworzone dla miłośników szybkości. Bądź wśród tych, którzy jako pierwsi uwiecznią wyjątkowe obrazy i uchwycą chwile umykające innym fotografom. Możesz wyrazić swoją kreatywność fotograficzną i filmową w zupełnie nowy sposób.

  Korzyści

  • Śledzenie i wyostrzanie poruszających się szybko obiektów
  • Wyraź swoją kreatywność
  • Nie przegap najszybszych wydarzeń
   

  Cechy kluczowe

  Rejestrowanie ciągłych serii zdjęć z prędkością do 10 klatek na sekundę.

  Rejestrowanie ciągłych serii zdjęć z prędkością do 10 klatek na sekundę

  Duża liczba klatek na sekundę i doskonała reprodukcja kolorów

  Duża liczba klatek na sekundę i doskonała reprodukcja kolorów

  Każde ujęcie jest dzielone na czynniki pierwsze i analizowane w celu zapewnienia spójnego i precyzyjnego pomiaru ekspozycji

  Każde ujęcie jest dzielone na czynniki pierwsze i analizowane w celu zapewnienia spójnego i precyzyjnego pomiaru ekspozycji

  65 krzyżowych punktów AF rozłożonych po całym kadrze umożliwia ustawianie ostrości na obiekty niezależnie od położenia

  65 krzyżowych punktów AF rozłożonych po całym kadrze umożliwia ustawianie ostrości na obiekty niezależnie od położenia

  Rejestracja filmów w rozdzielczości do 1080p z szybkością do 60 kl./s. Gniazdka mikrofonu i słuchawek zapewniają pełną kontrolę nad dźwiękiem

  Rejestracja filmów w rozdzielczości do 1080p z szybkością do 60 kl./s. Gniazdka mikrofonu i słuchawek zapewniają pełną kontrolę nad dźwiękiem

  Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają automatyczne tworzenie kopii zapasowych podczas fotografowania lub uzyskanie większej ilości dostępnego miejsca

  4Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają automatyczne tworzenie kopii zapasowych podczas fotografowania lub uzyskanie większej ilości dostępnego miejsca

  Doskonała jakość zdjęć i duża szczegółowość obrazu

  Doskonała jakość zdjęć i duża szczegółowość obrazu

  Płynna, ciągła regulacja ostrości podczas filmowania i fotografowania w trybie Live View

  Płynna, ciągła regulacja ostrości podczas filmowania i fotografowania w trybie Live View

  Geoznaczniki bieżącego położenia w przypadku każdego zarejestrowanego zdjęcia i filmu — doskonałe rozwiązanie w fotografii podróżniczej

  Geoznaczniki bieżącego położenia w przypadku każdego zarejestrowanego zdjęcia i filmu — doskonałe rozwiązanie w fotografii podróżniczej

  Cechy szczegółowe

  Uwiecznij upragnione chwile niezależnie od szybkości wydarzeń

  Rejestrowanie serii zdjęć z prędkością do 10 klatek na sekundę przy pełnej automatycznej regulacji ostrości i ekspozycji. Wysoka szybkość reakcji pozwala zarejestrować upragniony moment w ułamku sekundy, a duży bufor umożliwia wykonywanie kolejnych zdjęć bez uszczerbku dla parametrów pracy.

  Uchwyć chwilę

  Model EOS 7D Mark II wykorzystuje dwa procesory „DIGIC 6”, aby zapewnić wysoką szybkość reakcji. Minimalny czas opóźnienia podczas filmowania pozwala uwieczniać ulotne chwile bez zbędnej zwłoki.

  65-punktowy, szeroki autofokus

  Aby zapewnić dokładny fokus podczas wykonywania zdjęć, model EOS 7D Mark II został wyposażony w 65 punktów ostrości do śledzenia szybko poruszających się obiektów. Każdy punkt ostrości jest punktem krzyżowym*, co oznacza, że może zostać szybko i precyzyjnie zablokowany w poziomie i w pionie. Aby wspomóc wykonywanie zdjęć przy bardzo słabym oświetleniu, model 7D Mark II umożliwia regulację ostrości nawet przy świetle księżyca, gdy poziom oświetlenia może wynosić nawet -3 EV.

  * Liczba dostępnych punktów AF, krzyżowych i podwójnie krzyżowych punktów AF zależy od obiektywu.

  Wybór punktu AF

  Możesz używać wszystkich 65 punktów AF razem lub pogrupować je w ruchome strefy pokrywające obiekty poza środkiem kadru. Możesz także wybrać tylko jeden punkt AF, aby dokładnie ustawić ostrość na określoną część ujęcia.

  Zaawansowana regulacja ostrości iTR

  Zastosowany w modelu EOS 7D Mark II system automatycznej regulacji ostrości iTR wykorzystuje informacje o kolorach i twarzach do rozpoznawania i śledzenia obiektów poruszających się w obrębie kadru. Szybkość reakcji automatycznej regulacji ostrości może zostać wyregulowana za pomocą prostego narzędzia, które dostosowuje podążanie za ostrością do warunków fotografowania i obiektu, dzięki czemu inne obiekty chwilowo zasłaniające obiekt nie zakłócają regulacji ostrości.

  Drukowanie w jakości wystawowej

  Od przyrody poprzez sporty motorowe aż po fotografię uliczną — nowo zaprojektowana matryca o rozdzielczości 20,2 megapiksela tworzy obrazy, które można z dumą powiesić na ścianie. Nawet przy słabym oświetleniu model EOS 7D Mark II tworzy bogate w szczegóły zdjęcia i filmy.

  Czujnik pomiarowy o rozdzielczości 150 000 pikseli z wykrywaniem w podczerwieni

  Aby zapewnić spójny i precyzyjny pomiar ostrości, w modelu EOS 7D Mark II zastosowano matrycę o rozdzielczości 150 000 pikseli, która dzieli ujęcie na 252 obszary. Każdy z nich jest analizowany, a prawidłowe ustawienia ekspozycji są ustawiane automatycznie lub zalecane fotografowi. Pomiar podczerwieni i światła w widzialnej części spektrum zapewnia wyższą dokładność w trudnych warunkach oświetleniowych.

  Doskonałe parametry w warunkach słabego oświetlenia

  Gdy poziom światła spada, możesz kontynuować zdjęcia bez rezygnacji z kreatywności. Aparat EOS 7D Mark II zapewnia najwyższą jakość obrazu przy czułości ISO do 16000 (z możliwością rozszerzenia do odpowiednika ISO 51200) — jest doskonały do dyskretnej fotografii ulicznej, do zatrzymywania wydarzeń w trudnych warunkach, a nawet do makrofotografii z ręki.

  Wykrywanie migotania

  Migoczące światło, wytwarzane na przykład przez żarówki fluorescencyjne, może powodować niespójność jasności i kolorów podczas fotografowania. Model EOS 7D Mark II wykrywa takie warunki i synchronizuje moment wykonania każdego zdjęcia z momentem szczytowej jasności źródła migoczącego światła, zapewniając spójne zdjęcia.

  Uniwersalna konstrukcja EOS

  Od fotografii ulicznej do studyjnej — aparat EOS 7D Mark II sprawdza się w każdych warunkach. Dzięki szybkości i precyzji doskonale nadaje się do fotografowania sportu i dynamicznych wydarzeń, a parametry działania przy słabym oświetleniu i wbudowana funkcja GPS sprawiają, że sprawdzi się w fotografii podróżniczej. Jedyne pytanie brzmi: jak będziesz korzystać ze swojego aparatu?

  Odporny na warunki pogodowe

  Gdy warunki zmieniają się na gorsze, możesz bez obaw kontynuować zdjęcia. Odporne na warunki atmosferyczne uszczelnienie elementów sterujących zabezpiecza aparat EOS 7D Mark II przed wodą i kurzem, a konstrukcja ze stopu magnezu zwiększa wytrzymałość.

  Wbudowany moduł GPS

  Model EOS 7D Mark II może dodawać do zdjęć i filmów geoznaczniki z dokładnym położeniem na całym świecie. Aparat rejestruje długość i szerokość geograficzną, wysokość n.p.m. i kierunek kompasu, a także uniwersalny czas koordynowany.

  Tryb wysokiego zakresu dynamicznego (HDR)

  Podczas wykonywania zdjęć w warunkach wysokiego kontrastu tryb HDR pomaga zachować szczegóły ciemnych i jasnych obszarów. Aparat EOS 7D Mark II wykonuje szybką serię trzech zdjęć z różnymi ustawieniami ekspozycji i łączy je, tworząc naturalny efekt bezpośrednio w aparacie.

  Ekspozycja wielokrotna

  Możesz tworzyć własne zbiorcze obrazy, używając trybu ekspozycji wielokrotnej do nakładania warstw obrazu.

  Dwa gniazda kart pamięci

  Aparat EOS 7D Mark II ma dwa gniazda kart pamięci, co umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików podczas fotografowania i zapewnia większą ilość dostępnego miejsca.

  Funkcje samowyzwalacza

  Wbudowany samowyzwalacz interwałowy umożliwia rejestrowanie zdjęć w zaprogramowanych odstępach czasu — to doskonały sposób, aby rejestrować ujęcia z powolnymi zmianami i tworzyć filmy poklatkowe. W przypadku zdjęć z bardzo długim czasem naświetlania można zablokować migawkę modelu EOS 7D Mark II w trybie Bulb na określony czas.

  Zaawansowane funkcje tworzenia filmów

  Podnieś poziom zaawansowania swoich projektów filmowych dzięki funkcjom stanowiącym standard w branży. Filmowanie sekwencji w rozdzielczości Full HD i zwolnionym tempie przy 60 kl./s i kontrola nad dźwiękiem dzięki gniazdom mikrofonu i słuchawek.

  Full HD z rejestracją w zwolnionym tempie

  Zaawansowane funkcje wideo obejmują rejestrację w formacie Full HD (1080p) przy zmiennej szybkości transmisji do 50 lub 60 kl./s — doskonałe rozwiązanie do nagrywania aparatem szybkich wydarzeń lub bardzo płynnych i ukazujących szczegóły ruchu nagrań w zwolnionym tempie.

  Wysoka wydajność regulacji ostrości podczas filmowania i tryb Live View

  Aby zapewnić szybkie i płynne śledzenie automatycznej regulacji ostrości podczas filmowania lub korzystania z trybu Live View, w modelu EOS 7D Mark II zastosowano technologię Dual Pixel CMOS AF. Każdy piksel ma dwie fotodiody, z których dane mogą być odczytywane osobno podczas pracy systemu AF lub łącznie w celu zarejestrowania obrazu. Szybkość i czułość śledzenia regulacji ostrości podczas filmowania można dostosować w celu uzyskania przejść z powolną zmianą ostrości.

  Pozostań w łączności

  Niezakłócone połączenie HDMI umożliwia przesyłanie materiałów w formacie Full HD do rejestratorów zewnętrznych, dzięki czemu aparat EOS 7D Mark II bezproblemowo integruje się z profesjonalnymi systemami obróbki filmów. Gniazda słuchawek i mikrofonu umożliwiają nagranie wysokiej jakości cyfrowej ścieżki dźwiękowej, a dzięki cichym elementom sterującym można zmieniać ustawienia aparatu bez zbędnych odgłosów.

   
   

  Dane techniczne Canon EOS 7D Mark II - body

  Rozdzielczość 
  Rozdzielczość 
  20,2 Mpix
  Wielkość matrycy 
  APS-C
  Zapis danych 
  Zapis na kartach pamięci 
  SD, SDHC, SDXC, CompactFlash
  Standardy zapisu zdjęć  
  RAW , sRAW, JPEG
  Nagrywanie filmów 
  Full HD (1920 x 1080)
  Kontrola ekspozycji 
  Ręczne ustawienia ekspozycji  
  tak
  Preselekcja czasu TV  
  tak
  Preselekcja przysłony AV  
  tak
  Automatyka programowa 
  tak
  Liczba pól autofocusu 
  65
  Zdjęcia seryjne 
  10 kl/s
  Informacje dodatkowe 
  Wbudowana lampa błyskowa  
  tak
  Wizjer 
  optyczny z pryzmatem pentagonalnym
  Wielkość ekranu LCD 
  3 "
  Funkcje dodatkowe 
  dwa gniazda kart pamięci, nagrywanie filmów Full HD 1920 x 1080 - 30 kl./sek, obudowa wykonana ze stopu magnezu, podgląd na żywo z autofokusem, podświetlenie panelu LCD
  Wejścia / wyjścia 
  Złącze USB 3.0 
  tak
  Wyjście HDMI 
  tak
  Parametry fizyczne 
  Kolor obudowy 
  czarny
  Wymiary 
  148,6 x 112,4 x 78,2 mm
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  akumulator litowo-jonowy LP-E6N, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel AV, kabel USB, karta gwarancyjna, ładowarka, oprogramowanie, osłona bagnetu
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  12 miesięcy
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Instrukcja użytkownika 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Canon Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
  Rozdzielczość 
  Wielkość matrycy 
  APS-C
  Rodzaj przetwornika 
  CMOS 22,4 x 15 mm
  Rozdzielczość 
  20,2 Mpix
  Zapis danych 
  Zapis na kartach pamięci 
  SD, SDHC, SDXC, CompactFlash
  Standardy zapisu zdjęć  
  RAW , sRAW, JPEG
  Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia 
  5472 x 3648 pikseli
  Nagrywanie filmów 
  Full HD (1920 x 1080)
  Kontrola ekspozycji 
  Tryb pomiaru 
  punktowy, matrycowy, centralnie-ważony
  Ręczne ustawienia ekspozycji  
  tak
  Preselekcja czasu TV  
  tak
  Preselekcja przysłony AV  
  tak
  Automatyka programowa 
  tak
  Automatyczny bracketing ekspozycji 
  tak
  Korekcja ekspozycji 
  +/- 5 EV
  Czas otwarcia migawki 
  30 - 1/8000 s
  Zdjęcia seryjne 
  10 kl/s
  Zakres czułości ISO 
  100 - 16000
  Automatyczne ustawianie czułości  
  tak
  Ręczne ustawianie czułości 
  tak
  Automatyczne ustawianie ostrości 
  tak
  Liczba pól autofocusu 
  65
  Tryby AF 
  automatyczny, w trybie ciągłym, w trybie pojedyńczym, ręczny
  Balans bieli  
  automatyczny, ręczny
  Samowyzwalacz  
  tak
  Lampa błyskowa 
  Wbudowana lampa błyskowa  
  tak
  Możliwość podłączenia zewnętrznej lampy błyskowej  
  tak
  Czas synchronizacji z lampą błyskową 
  1/250 s
  Wizjer/Ekran LCD 
  Wizjer 
  optyczny z pryzmatem pentagonalnym
  Pokrycie kadru w wizjerze 
  100 %
  Wysokość punktu ocznego 
  22 mm
  Korekcja dioptrażu w wizjerze 
  tak
  Wielkość ekranu LCD 
  3 "
  Liczba pikseli 
  1040 tys. pikseli
  Obiektyw 
  Przelicznik ogniskowej dla 35 mm 
  1,60 x
  Funkcje dodatkowe 
  Stabilizacja obrazu 
  nie
  Funkcje dodatkowe 
  dwa gniazda kart pamięci, nagrywanie filmów Full HD 1920 x 1080 - 30 kl./sek, obudowa wykonana ze stopu magnezu, podgląd na żywo z autofokusem, podświetlenie panelu LCD
  Wejścia/wyjścia 
  Złącze USB 3.0 
  tak
  Wyjście HDMI 
  tak
  Typ HDMI 
  mini HDMI (typ C)
  Wyjście AV 
  tak
  Bezpośredni wydruk zdjęć (PictBridge) 
  tak
  Parametry fizyczne 
  Wymiary 
  148,6 x 112,4 x 78,2 mm
  Waga (bez baterii) 
  910 g
  Kolor obudowy 
  czarny
  Zasilanie 
  Zasilanie  
  akumulator litowo-jonowy
  Wyposażenie 
   
  akumulator litowo-jonowy LP-E6N
   
  oprogramowanie, osłona bagnetu, kabel USB, kabel AV, ładowarka, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  12 miesięcy
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Canon Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(12)

 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Canon EOS 7D Mark II - body i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Canon EOS 7D Mark II - body

Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.