Samsung RB37J502VB1

lodówka

nr kat. 1187071
(9)
Bestseller
2 199 zł
1 980 zł
Wymiary (wys.x szer.x gł.) 201 x 59,5 x 67,5 cm
Pojemność chłodziarki / zamrażarki 255 l / 98,0 l
Roczne zużycie energii 183 kWh = 111,63 zł rocznie
Poziom hałasu 39 dB
Bezszronowa (No Frost) tak pełny No Frost
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro.
Do domu: już jutro!
? Stan dobry
 • Podziel się
 • Zestawy
  lodówka Samsung RB37J502VB1 +mata antypleśniowa HILLMANN ADGLO05 +pochłaniacz zapachów HILLMANN AGLO02 +produkt czyszczący HILLMANN Preparat do pielęgnacji chłodziarek, zamrażarek i lodówek 500 ml AGDLO01
  Samsung RB37J502VB1 + HILLMANN ADGLO05 + HILLMANN AGLO02 + HILLMANN Preparat do pielęgnacji chłodziarek, zamrażarek i lodówek 500 ml AGDLO01
  2 255,97 zł
  lodówka Samsung RB37J502VB1 +mata antypleśniowa HILLMANN ADGLO05 +pochłaniacz zapachów HILLMANN AGLO02
  Samsung RB37J502VB1 + HILLMANN ADGLO05 + HILLMANN AGLO02
  2 235,98 zł
  lodówka Samsung RB37J502VB1 +produkt czyszczący HILLMANN Preparat do pielęgnacji chłodziarek, zamrażarek i lodówek 500 ml AGDLO01 +pochłaniacz zapachów HILLMANN AGLO02
  Samsung RB37J502VB1 + HILLMANN Preparat do pielęgnacji chłodziarek, zamrażarek i lodówek 500 ml AGDLO01 + HILLMANN AGLO02
  2 230,98 zł
  lodówka Samsung RB37J502VB1 +mata antypleśniowa HILLMANN ADGLO05 +produkt czyszczący HILLMANN Preparat do pielęgnacji chłodziarek, zamrażarek i lodówek 500 ml AGDLO01
  Samsung RB37J502VB1 + HILLMANN ADGLO05 + HILLMANN Preparat do pielęgnacji chłodziarek, zamrażarek i lodówek 500 ml AGDLO01
  2 243,98 zł
  lodówka Samsung RB37J502VB1 +urządzenie do pakowania próżniowego Caso Germany VC9
  Samsung RB37J502VB1 + Caso Germany VC9
  2 423,99 zł
  lodówka Samsung RB37J502VB1 +zestaw garnków La Bonita Especial 13 elementów
  Samsung RB37J502VB1 + La Bonita Especial 13 elementów
  - 100 zł
  2 648 zł 2 548 zł
  oszczędzasz 100 zł
  lodówka Samsung RB37J502VB1 +zestaw garnków Tefal Duetto+ 10 elementów G719SA74
  Samsung RB37J502VB1 + Tefal Duetto+ 10 elementów G719SA74
  - 70 zł
  2 698 zł 2 628 zł
  oszczędzasz 70 zł
  lodówka Samsung RB37J502VB1 +noże kuchenne w bloku La Bonita LB5ZNB01 (czarny) 5 szt.
  Samsung RB37J502VB1 + La Bonita LB5ZNB01 (czarny) 5 szt.
  - 20 zł
  2 298,99 zł 2 278,99 zł
  oszczędzasz 20 zł
 • Akcesoria
 • Opis i dane
   

  WYBRANE CECHY

   

  Space Max 

  Technologia Space Max, umożliwiła pogłębienie 
  i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki.

  All-Around Cooling

  Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

  Metal Cooling 

  Metalowy panel na tylnej ściance lodówki utrzymuje niską temperaturę i szybko przywraca odpowiedni jej poziom.

  Pełny No Frost

  Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

  Szuflada Fresh Zone 

  Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość, smak i strukturę.

  Kompresor Digital Inverter

  Wydajna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

   

  WIĘKSZA POJEMNOŚĆ, KOMFORT UŻYTKOWANIA

   

  Praktyczne rozwiązania umożliwiają wygodne przechowywanie i lepszą organizację miejsca wewnątrz urządzenia. Zapewniają także nieoceniony komfort użytkowania, a intuicyjny panel sterowania pozwala na łatwą i prostą obsługę. Pojemność 353 l sprawi, że starczy Ci miejsca do przechowywania wszystkich potrzebnych produktów. A wysoka klasa energetyczna A+++ to gwarancja niższych rachunków za prąd.

  Łatwa regulacja. 6 pojemników w drzwiach

  Lodówka jest wyposażona w głębokie pojemniki drzwiowe, w których zmieszczą się nawet wysokie butelki i kartony. Takie rozwiązanie, zapewnia więcej miejsca w głównej komorze urządzenia.

  Praktyczne rozwiązanie na butelki.Półka na wino

  Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino to idealne miejsce do zagospodarowania ulubionych napojów butelkowanych. Zmieścisz na niej 5 butelek.

  Wygodne rozwiązanie.Pojemne szuflady

  Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

  Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki

  Wszystkie produkty są dobrze widoczne. Dodatkowo, oświetlenie LED zużywa mniej energii.

  Szkło hartowane.Wytrzymałe półki

  W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania, a w razie zabrudzenia, łatwe do wyczyszczenia.

   

  ŚWIEŻOŚĆ I SMAK NA DŁUŻEJ

   

  Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki!All Around Cooling

  Chłodne powietrze, wydmuchiwane na wielu poziomach, jest równomiernie rozprowadzane wewnątrz lodówki. Utrzymywana jest stała temperatura, a żywność zachowuje na dłużej wartości odżywcze i smak.

  Dłuższa świeżość produktów. Metal Cooling

  Metalowy panel na tylnej ściance zapewnia lepszą izolację i bardziej stabilną temperaturę wewnątrz chłodziarki oraz oszczędność energii. Po otwarciu drzwi, temperatura szybciej wraca do normy.

  Bez konieczności rozmrażania.Pełny No Frost

  Technologia No Frost zapewnia stały obieg chłodnego powietrza w lodówce i usuwanie z niej wilgoci. Na ściankach i produktach nie osadza się szron ani lód. Produkty dłużej zachowują świeżość, walory odżywcze oraz swój naturalny kolor.

  Idealne warunki przechowywania. Szuflada Fresh Zone

  Specjalnie zaprojektowana szuflada zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Pomaga to utrzymać dłużej smak produktów oraz ich wartości odżywcze.

   

  STYLOWY DESIGN

   

  Prosty, ale wyrafinowany wygląd lodówki, będzie harmonizował z każdą kuchnią. Idealnie dopasuje się do różnorodnej stylistyki wnętrza. Dzięki uniwersalnemu designowi, stanie się nie tylko funkcjonalnym, ale także praktycznym dodatkiem do wystroju na wiele lat.

  Grafitowa stal.Ekskluzywny wygląd

  Lodówka została wykończona w unikatowym kolorze grafitowej stali. Dzięki temu zyskała niepowtarzalny styl. Wygląda nowocześnie i z łatwością dopasuje się do kuchennego wnętrza.

   

  SILNIK DIGITAL INVERTER - 10 LAT GWARANCJI

   

  Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. A optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając również niezwykle cichą pracę urządzenia – 39 dB(A). Wysoka jakość i niezawodność pracy została potwierdzona 10-letnią gwarancją.

  Klasa energetyczna A+++. Niższe rachunki za prąd

  Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii silnika inwerterowego oraz paneli izolacyjnych VIP (Vacuum Insulation Panel), lodówki Samsung są energooszczędne. Kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje swoją prędkość pracy do zapotrzebowania na chłodzenie w oparciu o 7 poziomów. Dodatkowe zastosowanie paneli próżniowych VIP, jako elementu izolacji lodówki, pozwala zaoszczędzić energię.

   

  RYSUNEK TECHNICZNY

   

  A

  Szerokość:

  595 mm

  B

  Głębokość:  

  675 mm

  C

  Wysokość:  

  2010 mm

   

  W OPAKOWANIU

   
   

  WARTO WIEDZIEĆ

   

  Jak efektywnie układać produkty spożywcze w lodówce? 

  Rozpoczynając od górnej półki: tu powinny znajdować się gotowane potrawy. Na najniższej półce wskazane jest umieszczenie produktów mięsnych oraz wędlin. Należy pamiętać, aby surowe mięso i ryby, przed włożeniem do lodówki, zawinąć w przezroczystą folię z polietylenu. Pomoże to zachować ich zapach oraz zabezpieczy przed kontaktem z innym jedzeniem. Dla zachowania świeżości sałat, warzyw oraz owoców, powinno się je przechowywać w oddzielnych, dedykowanych do tego szufladach. Wiele produktów nie ma ściśle określonego miejsca w chłodziarce, jednak np. butelki z napojami, najlepiej trzymać na półkach umieszczonych na drzwiach urządzenia.

  Kiedy i jak najlepiej użyć funkcji Power Freeze? 

  Power Freeze (Intensywne zamrażanie) to dodatkowa funkcja ułatwiająca i przyspieszająca zamrażanie dużej ilości żywności. Przytrzymując przez 3 sekundy przycisk „Freezer/Power Freeze” aktywujemy intensywne zamrażanie. Funkcja będzie aktywna przez 50 godzin i w tym czasie w komorze zamrażarki będzie utrzymywała się minimalna temperatura. W przypadku konieczności zamrożenia dużej ilości jedzenia, zalecamy włączenie funkcji Power Freeze (Intensywne zamrażanie) na co najmniej 20 godzin przed włożeniem produktów do zamrażarki. Przy korzystaniu z tej funkcji wzrasta zużycie energii. Pamiętaj, aby wyłączyć tę funkcję, gdy nie jest ona potrzebna i przywrócić oryginalne ustawienie temperatury w zamrażarce. Aby wyłączyć tę funkcję, ponownie naciśnij przycisk Freezer (Zamrażarka) przez 3 sekundy.

  Temperatura na drzwiach chłodziarki jest wyższa od panującej w głębi komory? 

  Nie jest to usterka. Z uwagi na zastosowanie podwójnych drzwi chłodziarki temperatura na balkonikach drzwi chłodziarki może być wyższa o kilka stopni Celsjusza niż w głębi komory chłodziarki.

  Do czego służy Tryb wakacyjny? 

  Funkcja uruchomi w chłodziarce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Co więcej, w części chłodzącej zachowa się temperatura na poziomie 16°C. Takie rozwiązanie wyeliminuje możliwość pojawienia się w chłodziarce nieprzyjemnego zapachu.

  Czy przed aktywacją funkcji Wakacje należy opróżnić z produktów całą lodówkę? 

  Nie, należy opróżnić tylko komorę chłodziarki. Wybierając funkcję „Vacation” temperatura w komorze chłodziarki będzie utrzymywana na poziomie ok.15-16st. C (może się różnić w zależności od modelu). Natomiast komora zamrażalnika będzie normalnie pracować i nie trzeba usuwać żywności z komory zamrażalnika.

  Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim? 

  Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym produkcyjny w wielkopolskich Wronkach - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

  Dane techniczne Samsung RB37J502VB1

  Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 
  201 x 59,5 x 67,5 cm
  Kolor 
  grafitowa stal
  Kolor / wykończenie frontu 
  grafitowa stal
  Kolor / wykończenie boków 
  srebrny
  Położenie zamrażarki 
  na dole
  Liczba agregatów 
  1,0
  Liczba termostatów 
  2
  Zdolność zamrażania 
  13 kg/24h
  Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 
  16,0 godzin
  Bezszronowa (No Frost) 
  pełny No Frost
  Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki 
  No Frost
  Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki 
  No Frost
  Sterowanie 
  elektroniczne
  Szybkie chłodzenie 
  nie
  Szybkie zamrażanie 
  tak
  Zmiana kierunku otwierania drzwi 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  funkcja "wakacje", komora świeżości "Fresh Zone", komora świeżości CoolSelect Duo, oświetlenie ledowe, system All Around Cooling, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, wnętrze Metal Cooling, wyświetlacz elektroniczny
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna 
  A+++
  Roczne zużycie energii 
  183 kWh = 111,63 zł rocznie
  Pojemność użytkowa chłodziarki 
  255 litrów
  Pojemność użytkowa zamrażarki 
  98,0 litrów
  Klasa zamrażarki 
  ****
  Klasa klimatyczna 
  N, SN, T, ST
  Poziom hałasu 
  39 dB
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  72 x 64 x 210 cm
  Waga z opakowaniem 
  74 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  1 półka na butelki, 2 szuflady świeżości, 3 półki szklane w chłodziarce, 3 szuflady w zamrażarce, 6 półek w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na jajka, pojemnik na kostki lodu
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(9)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(2)
  K K.kasia zapytał 1 miesiąc temu
  Witam.Czy tą lodówkę również można obudować meblami?
  d dlugirysio zapytał 2 miesiące temu
  Czy można zmienić kierunek otwierania drzwi?
 • Opcje zakupowe - OUTLET
  Stan nowy
  2 199 zł
  • zapakowany fabrycznie
  • brak uszkodzeń
  Dostępność
  Do odbioru: już jutro.
  Do domu: już jutro!

  Produkt z outletu
  stan dobry
  Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
  1 980 zł
  39,60 zł x 50 rat
  Do domu: już na pojutrze!
  • Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu Klienta
  • Opakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępcze
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.