Samsung RB36R8837S9

lodówka do obudowy

Samsung
nr kat. 1184561
(39)
3 249 zł
2 580 zł
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 201,6 x 59,5 x 59 cm
Pojemność chłodziarki / zamrażarki 246 l / 122 l
Roczne zużycie prądu 263 kWh = 163,06 zł rocznie
Poziom hałasu 38 dB
Bezszronowa (No Frost) tak pełny No Frost
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Zobacz pełny opis
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już jutro!
? Stan dobry
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane
   

  WYBRANE CECHY

   

  Kitchen Fit™ 

  Urządzenie można obudować i spasować na równi z innymi meblami.

  Strefa Cool Select+

  Możliwość optymalnego dostosowania temperatury do przechowywanych produktów.

  Twin Cooling Plus™ 

  Idealna wilgotność w chłodziarce i zamrażarce dzięki dwóm obiegom chłodzenia.

  Metal Cooling 

  Metalowy panel na tylnej ściance lodówki utrzymuje niską temperaturę i szybko przywraca odpowiedni jej poziom.

  Space Max

  Technologia umożliwiła pogłębienie i poszerzenie powierzchni użytkowej chłodziarko-zamrażarki bez zwiększania jej wymiarów zewnętrznych.

   

  KITCHEN FIT™  - IDEALNIE DOPASOWANE WZORNICTWO

   

  Wolnostojąca lodówka Kitchen Fit™ to świetna alternatywa dla tradycyjnych lodówek do zabudowy. Dzięki perfekcyjnie spasowanym bokom, idealnie wpasuje się w linie mebli. Eleganckie drzwi i front ze szczotkowanej stali oraz delikatnie podświetlony na niebiesko podchwyt drzwiczek podkreślą wyjątkowy charakter Twojej kuchni. Również wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o detale. Szary kolor szuflad i pojemników wygląda nowocześnie. Pamiętaj, że zawsze możesz wybrać kierunek, w którym otwierają się drzwi i dopasować lodówkę do preferowanego układu kuchni.

  Zwiększony zakres otwarcia. Licowane drzwi

  W lodówce Samsung zwiększył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie.

  Łatwa obsługa. Zewnętrzny błękitny wyświetlacz LED

  Dostosuj temperaturę i tryb pracy lodówki dzięki łatwemu w obsłudze wyświetlaczowi LED.                                                                                    

  Elegancja i praktyczność. Podświetlony Podchwyt

  Delikatnie podświetlony na niebiesko podchwyt drzwiczek prezentuje się atrakcyjnie. Ułatwia też dotarcie do lodówki, gdy w kuchni jest ciemno.

  Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

  W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Są one wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania, a w razie zabrudzenia, łatwe do wyczyszczenia.

  Jasne wnętrze lodówki. Oświetlenie LED

  Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

   

  PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA NA CO DZIEŃ

   

  Lodówka posiada pojemność 368 litrów. Tak duża przestrzeń sprawi, że wygodnie zmieścisz w niej potrzebną Ci żywność i napoje. Przechowywane w niej produkty mają zapewnione optymalne warunki, dlatego na dłużej zachowują składniki odżywcze i świeżość. Dodatkowo, w dolnej części urządzenia możesz ustawić temperaturę do aktualnych potrzeb.

  Cool Select+. Możliwość zmiany zamrażalnika w chłodziarkę

  Chłódź lub zamrażaj produkty, w zależności od tego, co potrzebujesz aktualnie przechowywać. W dolnej części urządzenia możesz ustawić jedną z czterech różnych temperatur: -23~-15/-5/-1/2°C.

  Twin Cooling Plus. Dwa niezależne systemy chłodzenia

  Produkty mają zapewnione najlepsze warunki przechowywania, dzięki czemu dłużej pozostają świeże. Optymalną wilgotność w chłodziarce i zamrażarce utrzymują dwa niezależne obiegi chłodzenia.

  phpHt9IBv php7qNNPW 960 twin cooling plus rb41r7839s9-T

  Metal Cooling. Utrzymuje stałą temperaturę

  Nawet gdy otwierasz drzwi lodówki temperatura w jej wnętrzu jest stała. Metalowy panel na tylnej ściance zapewnia lepszą izolację, ograniczając wahania temperatury.

  Space Max. Cieńsze ścianki, więcej miejsca wewnątrz

  Lodówki Samsung to więcej miejsca do przechowywania Twoich potraw, żywności czy napojów. Dzięki technologii Space Max™ i jej wyjątkowemu i wysoce wydajnemu systemowi izolacji ścianki urządzenia stały się cieńsze, a przestrzeń użytkowa uległa powiększeniu. Teraz Twoja lodówka do obudowy ma aż 368 litrów (chłodziarka 246 l, zamrażalnik 122 l).

  phpNO7jkE 960 pojemnosc 368
   

  FUNKCJONALNA I EKONOMICZNA

   

  Precise Chef Cooling™

  Tryb dba o stałą, precyzyjną pracę lodówki i ogranicza wahania temperatury do ±0,5°C.

  Pełny No Frost

  Przechowywane w lodówce produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni.

  Power Freeze i Power Cool

  Power Freeze aktywuje intensywne zamrażanie, a Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów. Funkcje aktywujesz jednym przyciskiem i to w zaledwie kilka sekund.

  Klasa efektywności energetycznej E

  php42h8zt rb36r8837s9 kafle boczne klasa energetyczna E

  Niższe rachunki za prąd to zasługa silnika, który dobiera optymalne parametry pracy i innowacyjnych technologii. Lodówka z klasą energetyczną E pozwala zaoszczędzić energię, jest też bardziej przyjazna dla środowiska.

  Tryb wakacyjny

  Jeśli planujesz dłuższy wyjazd, uruchom tryb ekonomicznego zużycia energii. Zachowana zostaje normalna praca zamrażalnika, by produkty w nim przechowywane nie uległy rozmrożeniu. Pozostaw pustą część chłodzącą. Utrzyma się w niej temperatura 16°C, która wyeliminuje możliwość pojawienia się nieprzyjemnego zapachu.

  Silnik Digital Inverter

  Silnik dostosowuje prędkość pracy do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie. Zmniejsza zużycie energii, pracuje ciszej i jest trwalszy. Niezawodność potwierdza 10 letnia gwarancja.

   

  DODATKOWE UDOGODNIENIA

   

  Zastosowane w lodówce rozwiązania sprawiają, że jej codzienne użytkowanie staje się bardziej komfortowe. Miejsce w urządzeniu zostało dobrze zorganizowane tak, by każdy produkt przechowywany był w najlepszych dla niego warunkach.

  Szuflada Optimal Fresh Zone

  Przechowuj mięso i ryby w optymalnych dla nich warunkach w szufladzie o obniżonej temperaturze. Produkty zachowają na dłużej świeżość i smak.

  Półka na wino

  Napoje butelkowane mają swoje miejsce w lodówce. Nie zajmują cennej przestrzeni na półkach, ani na drzwiach. Zawsze są doskonale schłodzone. Na półce zmieści się aż 5 butelek z napojami.

  Pojemniki w drzwiach w chłodziarce

  Lodówka jest wyposażona w głębokie pojemniki drzwiowe, w których zmieszczą się nawet wysokie butelki i kartony. Takie rozwiązanie, zapewnia więcej miejsca w głównej komorze urządzenia.

   

  RYSUNEK TECHNICZNY

   

  A

  Szerokość:

  595 mm

  B

  Wysokość:

  2016 mm

  C

  Głębokość:

  590 mm

   

  PODSUMOWANIE

   
   
   

  RB36R8837S9

  RB36R8899SR

  RB33R8737S9

  Wzornictwo Kitchen Fit™

  Twin Cooling Plus™

  Precise Chef Cooling™

  Cool Select+

  Metal Cooling

  Space Max™

  No Frost

  Silnik Digital Inverter

  Funkcja Power Freeze i  Power Cool

  Tryb Wakacyjny

  Szuflada Metal Chef Zone™

  -

  -

  Szuflada Optimal Fresh Zone

  -

  Liczba półek w chłodziarce

  3 półki z hartowanego szkła

  3 półki z hartowanego szkła

  3 półki z hartowanego szkła

  Liczba szuflad w chłodziarce

  2

  2

  2

  Pojemnik na nabiał

  Półka na wino

  Pojemniki w drzwiach w chłodziarce

  6
  6

  6

  Liczba szuflad w zamrażalniku

  3

  3

  3

  Oświetlenie wewnętrzne

  LED

  LED

  LED

  Alarm otwartych drzwi

  Otwieranie

  Podchwyt

  Podchwyt

  Podchwyt

  Pojemność całkowita lodówki

  368 l

  368 l

  346 l

  Pojemność chłodziarki

  246 l

  246 l

  224 l

  Pojemność zamrażalnika

  122 l

  122 l

  122 l

  Kolor

  Stal nierdzewna szczotkowana

  Stal nierdzewna

  Stal nierdzewna szczotkowana

  Klasa energetyczna

  E

  D

  E

  Wymiary (WxSXG)

  2016 x 595 x 650 mm

  2016 x 595 x 650 mm

  1927 x 595 x 590 mm

   

  WARTO WIEDZIEĆ

   

  Co oznacza Kitchen Fit™?

  Wzornictwo Kitchen Fit™ to minimalistyczna elegancja wykończenia oraz funkcjonalność. Urządzenia z tej linii zostały zaprojektowane tak, by można je było obudować idealnie na równi z meblami. Przy tym, zyskały około 90 l więcej pojemności. Również wnętrze lodówki zyskało odświeżony wygląd z szufladami i pojemnikami w szarym kolorze.

  Jak poprawnie układać jedzenie w lodówce? 

  W przypadku niektórych artykułów spożywczych, jak np. butelkowanych napojów, nie ma znaczenia gdzie je umieścimy, chociaż najwygodniej jest to zrobić na drzwiach. Produkty mleczne i sosy należy przechowywać na górnej półce. Z kolei na półce poniżej najlepiej trzymać potrawy gotowane i pozostałą żywność. Jeżeli chodzi o mięso i wędliny, to należy zawsze trzymać je na najniższej półce. Jest to najważniejsza zasada, ponieważ tego rodzaju produkty są najczęstszym źródłem zachorowań. Należy zawsze zawijać surowe mięso, ryby i drób w folię spożywczą z polietylenu, aby uniknąć ich kontaktu z innymi produktami i zachować lepszy zapach. Sałatki, warzywa i owoce należy przechowywać w oddzielnych szufladach na samym dole lodówki, dzięki czemu unikniemy ich wyschnięcia i dłużej zachowają swoją świeżość.

  Oświetlenie LED - jakie są jego zalety? 

  Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

  Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim? 

  Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

  Dane techniczne Samsung RB36R8837S9

  Wymiary (wys. x szer. x gł.) 
  201,6 x 59,5 x 59 cm
  Położenie zamrażarki 
  na dole
  Bezszronowa (No Frost) 
  pełny No Frost
  Sterowanie 
  elektroniczne
  Wyświetlacz 
  tak
  Kompresor inverter 
  tak
  Zmiana kierunku otwierania drzwi 
  tak
  Sposób montowania frontu 
  brak możliwości zamontowania frontu
  Liczba termostatów 
  2
  Liczba agregatów 
  1
  Klasa klimatyczna 
  N, SN, T, ST
  Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 
  18 godzin
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna 
  E
  Roczne zużycie prądu 
  263 kWh = 163,06 zł rocznie
  Pojemność użytkowa chłodziarki 
  246 litrów
  Pojemność użytkowa zamrażarki 
  122 litry
  Poziom hałasu 
  38 dB
  Klasa poziomu hałasu 
  C
  Funkcje 
  Kostkarka 
  pojemnik na kostki lodu
  Funkcje dodatkowe 
  funkcja "wakacje"
  Dodatkowe informacje 
  podświetlane uchwyty, oświetlenie ledowe
  Zastosowane technologie 
  kompresor Samsung Digital Inverter, zwiększona pojemność Samsung Space Max, niezależne obiegi powietrza Samsung Twin Cooling System
  Chłodziarka 
  Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki 
  No Frost
  Liczba półek 
  3
  Komora świeżości 
  tak
  Szuflada z kontrolą wilgotności 
  nie
  Szybkie chłodzenie 
  tak
  Wyposażenie 
  5 półek w drzwiach, 3 półki szklane, pojemnik na nabiał, 1 półka na butelki, 1 szuflada świeżości, 1 szuflada na warzywa i owoce
  Zamrażarka 
  Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika 
  No Frost
  Liczba pojemników 
  3
  Szybkie zamrażanie 
  tak
  Zdolność zamrażania 
  15 kg/24h
  Wyposażenie 
  pojemnik na kostki lodu
  Klasa zamrażarki 
  ****
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  69 x 64 x 208 cm
  Waga z opakowaniem 
  77 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja  
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(39)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(12)
  J Jooasia zapytał 3 miesiące temu
  Witam serdecznie. Czy lodówka może stać nie obudowana?' Tzn. czy jej wygląd po bokach będzie się prezentował normalnie i ładnie jak przy zwykłej lodówce wolnostojącej? Pytam ponieważ z jednej strony bok będzie widoczny. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Joanna
  n nikt00007 zapytał 4 miesiące temu
  czy zestaw montażowy opisany w instrukcji do zamontowania lodówki w obudowie jest załączony czy trzeba dokupić oddzielnie, na Waszej stronie nie ma do kupienia zestawu montażowego
  e emper zapytał 6 miesięcy temu
  Jaka jest długość kabla zasilajacego? Na jakiej wysokości lodowki znajduje się kabel?
  E Ezire zapytał 7 miesięcy temu
  Czy lodówka ma regulowaną wysokość? Chodzi mi o to czy ma regulowane np nóżki żeby dopasować ją do całego słupka w kuchni gdy np wyreguluję blat niżej (więc słupek i górne szafki też będą niżej)
  E EGSZ zapytał 7 miesięcy temu
  Dzień dobry. Chcę zakupić lodówkę Samsung RB36R8837S9 i chciałam zapytać, czy może ona stanąć bezpośrednio przy ścianie, to znaczy jaka musi być odległość od ściany aby drzwi się swobodnie otwierały i aby możnabyło wysunąć szuflady, tak aby nie obić drzwi lodówki.
  t tadgrab zapytał 8 miesięcy temu
  Jaki jest faktyczny stan techniczny i wizualny lodówki Samsung RB36R8837S9, która figuruje w outlecie (za 2567 zł)? Pozdrowienia
  k krzysztof 81 zapytał 9 miesięcy temu
  Witam, zakupiłem w/w lodówkę, mam ją kilka dni ale niepokoi mnie fakt że ona cały czas pracuje, bez przerwy, dodatkowo czasami słychać taki jakby strzelanie ciche , czy mogę poprosić o odpowiedź czy to u wszystkich którzy zakupili ten model tak jest. Bardzo dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze kilka dni żeby ewentualnie reklamować.
  E Edi05 zapytał 10 miesięcy temu
  Czy można zabudować przód lodówki? Chodzi mi o drzwi
  S SebaTeo zapytał 1 rok temu
  Lodowka zainteresowała mnie bo ma małe wymiary. Przeraża mnie że z każdej str musi być 5cm odstępu od mebli/ścian gdzie w mojej kuchni nie ma na to miejsca dlatego szukałam małej lodówki... Czy ktoś z Państwa zostawił mniejsze przestrzenie na wentylację i wszystko jest okey?
  A AGAXYZ zapytał 1 rok temu
  Czy lodówka RB36R8837S9 może przylegać plecami do ściany? Czy wystarczy w tym wypadku odstęp 1 cm? Linia zabudowy wynosi 60, 5 cm od ściany i chcielibyśmy, by drzwi lodówki były w jednej linii z zabudową.
  a akj123 zapytał 1 rok temu
  W tamtym tygodniu zakupiłem ten model lodówki. W specyfikacji jest napsane Zdolność zamrażania 15 kg/24h natomiast na etykiecie w lodówce jest Zdolność zamrażania 13kg/24h. Czuję się oszukany !
  p paulaaa93 zapytał 2 lata temu
  Samsung RB36R8837S9 jaki wymiar ma ta lodówka? W opisie: (wys. x szer. x gł.) 201,6 x 59,5 x 59 cm .Jednak w opisie przy porównywaniu trzech lodówek marki samsung:(WxSXG) 2016 x 595 x 650 mm. Martwi mnie jeszcze komentarz osoby kupującej, że lodówka musi posiadać odstępny i nie może przylegać do ściany, mebli. Chce by lodówka weszła we wnękę o gł. 60xm i nie odstawała, przylegała na sciany.
 • Opcje zakupowe - OUTLET
  Stan nowy
  3 249 zł
  • zapakowany fabrycznie
  • brak uszkodzeń
  Dostępność
  Do odbioru: już jutro!
  Do domu: już jutro!

  Produkt z outletu
  stan dobry
  Może posiadać opakowanie zastępcze lub ślady wynikające z ekspozycji lub rozpakowania w domu klienta.
  2 580 zł
  86 zł x 30 rat
  Do domu: już na pojutrze!
  • Towar w pełni funkcjonalny ze śladami wynikającymi z ekspozycji lub rozpakowania w domu Klienta
  • Opakowanie oryginalne uszkodzone lub zastępcze
  • Kompletne oryginalne wyposażenie
  • Gwarancja producenta
  • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.