Samsung BRB260089WW

lodówka do zabudowy

Samsung
nr kat. 1125905
(44)
2 899 zł
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 177,5 x 54 x 55 cm
Pojemność chłodziarki / zamrażarki 191 l / 74 l
Roczne zużycie prądu 186 kWh = 115,32 zł rocznie
Poziom hałasu 37 dB
Bezszronowa (No Frost) tak pełny No Frost
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Zobacz pełny opis
Klasa energetyczna:
A+++
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro.
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Razem taniej!
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  phpTP18Ri phpG6qRqI samsung-kv lodowka-369 1920x640-kopia-8cc7 E
   

  wybrane cechy

   

  Coolselect+

  Komorę zamrażalnika możesz ustawić według swoich potrzeb, na 1 z 4 trybów: zamrażalnika, chłodziarki, przechowywania mięsa i ryb lub delikatnego zamrażania.

  Twin Cooling Plus™

  Dwa niezależnie od siebie pracujące obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku, utrzymują optymalną wilgotność i zapobiegają mieszaniu się zapachów.

  Pełny No Frost™

  Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

  Metal Cooling

  Metalowy panel na tylnej ściance lodówki, doskonale zatrzymujący zimno i pozwalający utrzymać optymalną temperaturę w lodówce.

  Silnik Digital Inverter

  Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

  Szuflada Fresh Zone

  Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość i smak.

   
   

  Spójna ARANŻACJA KUCHNI 

   
   

  Możliwość zabudowania urządzenia sprawia, że kuchnia będzie stanowiła spójną całość, a po zabudowie nie stracimy żadnej z jego praktycznych funkcji. Dzięki technologii Space Max, wewnątrz lodówki do zabudowy mamy więcej powierzchni użytkowej. Na praktyczne, optymalnie zaprojektowane wnętrze składają się półki z eleganckiego i łatwego w utrzymaniu czystości hartowanego szkła oraz pojemniki w drzwiach, które można umiejscowić tak, by przechowywać produkty o różnej wielkości.

   
   

  IDEalna przestrzeń do przechowywania

   
   

  Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

  Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść pięć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

  Praktyczny niezbędnik. Pojemnik na produkty delikatesowe

  System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napoi. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

  Wszystkie produkty w zasięgu ręki. Półka Easy Slide

  System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napojów. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

  Wszystkie produkty w zasięgu ręki. Półka Easy Slide

  Porządek w zamrażalniku i wszystko pod ręką! Wysuwasz lub wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i funkcjonalne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej. 

  Wytrzymałe półki. Szkło hartowane

  W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą

  Jasne wnętrze. Oświetlenie LED

  Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

   
   

  Technologie Samsung

   

  Dopasuj tryby pracy do swoich potrzeb! Coolselect+

  Coolselect+ to możliwość ustawienia optymalnej temperatury w zamrażalniku dla różnych produktów. Dzięki czemu żywność na dłużej pozostaje świeża i smaczna. Jeden przycisk umożliwia przestawienie temperatury, w jednym z czterech trybów chłodzenia: zamrażalnika, chłodziarki, przechowywania mięsa i ryb lub delikatnego zamrażania. To więcej możliwości, więcej swobody i więcej miejsca na Twoje produkty.

  Dwa obiegi chłodzenia. Twin Cooling Plus™
   

  Niezależna praca komór chłodziarki i zamrażarki? Absolutnie możliwe. Technologia Twin Cooling Plus™ to dwa samodzielnie pracujące wentylatory i systemy, które gwarantują najlepsze z możliwych chłodzenie zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażalniku. Zapobiega mieszaniu się zapachów, a także utrzymuje optymalną wilgotność w każdej z komór, by łatwo psujące się warzywa czy owoce dłużej zachowały świeżość.

  Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

  Technologia pełnego No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz lodówki i systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron oraz lód. W lodówce łatwiej utrzymać czystość, żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze, a w zamrażalniku produkty nie przywierają do siebie. Wewnątrz lodówki nie gromadzi się lód, dlatego nie trzeba jej rozmrażać.

  Zimna jak stal i jeszcze bardziej oszczędna. Metal Cooling

  Metal jest świetnym materiałem izolującym i zatrzymującym zimno. Pozwala utrzymywać właściwą temperaturę w każdym zakątku lodówki. Stabilna wewnętrzna temperatura oraz wyeliminowanie jej nagłych zmian (np. w wyniku otwarcia drzwi), zapewniają jeszcze lepsze warunki do przechowywania żywności. Metal Cooling to metalowy panel umieszczony na tylnej ściance lodówki.

   

  Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

  Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

  Szybkie chłodzenie produktów. Power Cool

  Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze. 3 sekundy i gotowe!

   
   

  Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

   
   
  phpFnlk2e php55doDn samsung-najwyzwsza klasa a600x400-1012 (1) E

   Klasa efektywności energetycznej

  Lodówka Samsung posiada  klasę efektywności energetycznej E.  Oznacza to znacznie mniejsze zużycie prądu w ciągu całego roku!

   10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

  Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 37 dB) i wydajnie. Częste otwieranie lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter to także oszczędność energii, wynikająca ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

  Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

  Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

   
   

  rYSUNki techniczne

   

  Wymiary lodówki

  A

  Szerokość:

  540 mm

  B

  Głębokość:

  550 mm

  C

  Wysokość:

  1775 mm

  D

   Szerokość:

  971 mm

  E

  Głębokość:

  735 mm

  F

   Wysokość:

  671 mm

  G

  Głębokość:

  621 mm

  Zabudowa meblowa

  A

  Głębokość:

  min. 560 mm

  B

  Szerokość:

  min. 560 mm

  C

  Wysokość:

  min. 1778 mm

   
   
   
   
   

  w opakowaniu

   
   
   

  podsumowanie

   

  POZNAJ CECHY LODÓWKI BRB260089WW

   

  Charakterystyka

  Typ

  Do zabudowy

  Kolor

  Sniezna biel

  Alarm otwartych drzwi

  Tak

   

  Możliwość przekładania drzwi

  Tak

  Wyświetlacz

  Wewnętrzny

  Zawiasy

  Suwakowe

  Technologia

  Metal Cooling

  Tak

  Pełny No Frost

  Tak

  Twin Cooling Plus™

  Tak

   

  Digital Inverter

  Tak

  Coolselect+

  Tak

   

  Cechy chłodziarki

  Półki z hartowanego szkła

  4

  Pojemnik na warzywa

  1

  Oświetlenie LED

  Tak

   

  Półka na nabiał

  Tak

  Pojemnik na jajka

  Tak

  Półka na drzwiach na butelki

  5

   

  Półka na wino

  Tak

  Szuflada Fresh Zone

  1

  Podwieszany pojemnik na produkty delikatesowe

  Tak

  Cechy zamrażalnika

  Półka wysuwana Easy Slide

  1

  Szuflady

  2

  Kostkarka

  Taca na lód

  dodatkowe funkcje

  Power Freeze

  Tak

  Power Cool

  Tak

  Tryb wakacyjny

  Tak

  parametry

  Klasa energetyczna

  E

  Zużycie energii (roczne)

  154 kWh

  Poziom hałasu

  37 dBA

   

  Waga

  72 kg

  Pojemność chłodziarki

  191 l

  Pojemność zamrażalnika

  74 l

   
   

  Warto wiedzieć

   

  Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?

  Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

  Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?

  Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

  Tryb wakacyjny - przydatna funkcja.

  Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

  Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

  Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

   

  Dane techniczne Samsung BRB260089WW

  Wymiary (wys. x szer. x gł.) 
  177,5 x 54 x 55 cm
  Położenie zamrażarki 
  na dole
  Liczba agregatów 
  1
  Liczba termostatów 
  2
  Zdolność zamrażania 
  9 kg/24h
  Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 
  18 godzin
  Bezszronowa (No Frost) 
  pełny No Frost
  System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki 
  tak
  Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki 
  No Frost
  System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki 
  tak
  Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika 
  No Frost
  Sterowanie 
  elektroniczne
  Szybkie chłodzenie 
  tak
  Szybkie zamrażanie 
  tak
  Zmiana kierunku otwierania drzwi 
  tak
  Sposób montowania frontu 
  front mocowany na paskach
  Funkcje dodatkowe 
  Cool Select Plus, elektroniczna regulacja temperatury, funkcja "wakacje", komora świeżości "Fresh Zone", oświetlenie ledowe, Precise Cooling, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, Twin Cooling System, zamrażarka z systemem No Frost
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna 
  E
  Roczne zużycie prądu 
  186 kWh = 115,32 zł rocznie
  Pojemność użytkowa chłodziarki 
  191 litrów
  Pojemność użytkowa zamrażarki 
  74 litry
  Klasa zamrażarki 
  ****
  Klasa klimatyczna 
  N, SN, T, ST
  Poziom hałasu 
  37 dB
  Klasa poziomu hałasu 
  C
  Rodzaj lodówki 
  lodówka do zabudowy
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  60 x 58 x 186 cm
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  1 półka na butelki, 1 półka z klapką w zamrażarce, 1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 2 szuflady w zamrażarce, 3 półki szklane w chłodziarce, 5 półek w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na jajka, pojemnik na kostki lodu
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja  
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(44)

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi(5)
  v vlom zapytał 1 rok temu
  Czy Samsung BRB260189 jest w wersji montażowej na prowadnice?
  t tomkat64 zapytał 1 rok temu
  Pakiet max (199 zł) nie obejmuje zmiany kierunku otwierania drzwi (159 zł) (nie wiem dlaczego jest max). Czy muszę dokupić cały drugi pakiet dodatkowo? W obu pakietach są pewna czynności występujące jednocześnie.
  t tomkat64 zapytał 1 rok temu
  Pakiet max nie obejmuje zmiany kierunku drzwi. Czy za tą usługę muszę dopłacić drugi pakiet? w który wchodzą niektóre czynności pakietu max.
  R Robert Szostek zapytał 1 rok temu
  Dzien dobry. Gdzie z tyłu znajduje się kabel zasilający? Góra czy dół?
  K Klient53462 zapytał 1 rok temu
  Co to znaczy ze pakiet max jest nie dostępny?
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.