Samsung BRB260076WW

lodówka do zabudowy

nr kat. 1101592
(19)
2 799 zł
55,98 zł x 50 rat
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 177,5 x 54 x 55 cm
Pojemność chłodziarki / zamrażarki 191 l / 72 l
Roczne zużycie prądu 239 kWh = 131,45 zł rocznie
Poziom hałasu 38 dB
Bezszronowa (No Frost) tak pełny No Frost
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Zobacz pełny opis
Metal Cooling:
nie
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  Samsung Kv Brb260076ww 1920
   
   

  wybrane cechy

   
   
   
  Samsung Coolselect+Samsung Coolselect+Samsung Coolselect+

  Coolselect+

  Komorę zamrażalnika możesz ustawić według swoich potrzeb, na 1 z 4 trybów: zamrażalnika, chłodziarki, przechowywania mięsa i ryb lub delikatnego zamrażania.

  Samsung Twin Cooling Plus™

  Twin Cooling Plus™

  Dwa niezależnie od siebie pracujące obiegi chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku, utrzymują optymalną wilgotność i zapobiegają mieszaniu się zapachów.

  Samsung Pełny No Frost™

  Pełny No Frost™

  Technologia eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych.

   
   
  Samsung Space Max

  Space Max

  Cieńsze niż w tradycyjnej lodówce ścianki. Zwiększona pojemność wewnętrzna, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych.

  Samsung Silnik Digital InverterSamsung Silnik Digital InverterSamsung Silnik Digital Inverter

  Silnik Digital Inverter

  Silnik jest cichy i oszczędny. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest znacznie wydłużona.

  Samsung Szuflada Fresh ZoneSamsung Szuflada Fresh ZoneSamsung Szuflada Fresh Zone

  Szuflada Fresh Zone

  Zapewnia optymalne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Produkty zachowują świeżość i smak.

   
   
   
   
   

  Spójna ARANŻACJA KUCHNI

   
   
   
  Samsung Spojna Aranzacja Kuchnii Brb260076ww
   
   

  Możliwość zabudowania urządzenia sprawia, że kuchnia będzie stanowiła spójną całość, a po zabudowie nie stracimy żadnej z jego praktycznych funkcji. Dzięki technologii Space Max, wewnątrz lodówki do zabudowy mamy więcej powierzchni użytkowej. Na praktyczne, optymalnie zaprojektowane wnętrze składają się półki z eleganckiego i łatwego w utrzymaniu czystości hartowanego szkła oraz pojemniki w drzwiach, które można umiejscowić tak, by przechowywać produkty o różnej wielkości.

   
   
   

  WIĘKSZA POJEMNOŚĆ, DZIĘKI CIEŃSZYM ŚCIANKOM LODÓWKI

   
   
   
  Samsung Space Max Brb260076ww
   
   

  Technologia Space Max, umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki. Wyjątkowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy większą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więcej mimo tego, że parametry zewnętrzne się nie zmieniły.

   

   

   
   
   

  Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

  Samsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiachSamsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiachSamsung Łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach

  Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Umieść pięć pojemników w drzwiach lodówki tak, by swobodnie przechowywać produkty o różnej wielkości. Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach.

  Idealne warunki przechowywania. Szuflada Fresh Zone

  Samsung Idealne warunki przechowywania. Szuflada Fresh ZoneSamsung Idealne warunki przechowywania. Szuflada Fresh ZoneSamsung Idealne warunki przechowywania. Szuflada Fresh Zone

  Specjalnie zaprojektowana szuflada Fresh Zone zapewnia idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb. Gwarantuje zachowanie optymalnej temperatury, która utrzymuje dłużej świeżość i smak produktów oraz ich wartości odżywcze.

   
   

  Półka na butelki

  Samsung Półka na butelkiSamsung Półka na butelkiSamsung Półka na butelki

  System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to rozmaite rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napojów. Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to idealne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych.

  Półka Easy Slide

  Samsung Półka Easy SlideSamsung Półka Easy SlideSamsung Półka Easy Slide

  Porządek w zamrażalniku i wszystko pod ręką! Wysuwasz lub wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i funkcjonalne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej.

  Pojemne szuflady

  Samsung Pojemne szufladySamsung Pojemne szufladySamsung Pojemne szuflady

  Większe i bardziej praktyczne szuflady w zamrażalniku! Zapewniają optymalną przestrzeń do przechowywania żywności przeznaczonej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki czemu dostęp do przechowywanych produktów jest prosty i wygodny.

   
   
   

  Technologie Samsung

   
   
   
  Samsung Dopasuj tryby pracy do swoich potrzeb! Coolselect+Samsung Dopasuj tryby pracy do swoich potrzeb! Coolselect+Samsung Dopasuj tryby pracy do swoich potrzeb! Coolselect+

  Dopasuj tryby pracy do swoich potrzeb! Coolselect+

   

  Coolselect+ to możliwość ustawienia optymalnej temperatury w zamrażalniku dla różnych produktów. Dzięki czemu żywność na dłużej pozostaje świeża i smaczna. Jeden przycisk umożliwia przestawienie temperatury, w jednym z czterech trybów chłodzenia: zamrażalnika, chłodziarki, przechowywania mięsa i ryb lub delikatnego zamrażania. To więcej możliwości, więcej swobody i więcej miejsca na Twoje produkty.

   
  Samsung Dwa obiegi chłodzenia. Twin Cooling Plus™Samsung Dwa obiegi chłodzenia. Twin Cooling Plus™Samsung Dwa obiegi chłodzenia. Twin Cooling Plus™

  Dwa obiegi chłodzenia. Twin Cooling Plus™


  Niezależna praca komór chłodziarki i zamrażarki? Absolutnie możliwe. Technologia Twin Cooling Plus™ to dwa samodzielnie pracujące wentylatory i systemy, które gwarantują najlepsze z możliwych chłodzenie zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażalniku. Zapobiega mieszaniu się zapachów, a także utrzymuje optymalną wilgotność w każdej z komór, by łatwo psujące się warzywa czy owoce dłużej zachowały świeżość.

   

   
   
   

  Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

  Samsung Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

  Pełny No Frost zapewnia stały obieg chłodnego i suchego powietrza wewnątrz lodówki i systematycznie usuwa z niej wilgoć. Pozbawione wilgoci powietrze sprawia, że na ściankach i na produktach nie osadza się szron czy lód. Żywność zachowuje dłużej świeżość i wartości odżywcze.

  Precyzja w każdym calu. Precise Cooling

  Samsung Precyzja w każdym calu. Precise CoolingSamsung Precyzja w każdym calu. Precise CoolingSamsung Precyzja w każdym calu. Precise Cooling

  Stabilna praca lodówki i brak skoków temperatury wpływa nie tylko na pobór energii, ale także na żywotność urządzenia. Tryb Precise Cooling utrzymuje temperaturę we wnętrzu lodówki na tym samym poziomie, co pozwala zachować świeżość produktów na dłużej.

   
   

  Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

  Samsung Szybkie zamrażanie produktów. Power FreezeSamsung Szybkie zamrażanie produktów. Power FreezeSamsung Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

  Wciśnij przycisk Power Freeze i przytrzymaj go przez 3 sekundy, by aktywować intensywne zamrażanie. Funkcja ułatwia i przyspiesza zamrażanie dużej ilości żywności. Jest aktywna przez 50 godzin i przez ten czas w zamrażarce będzie się utrzymywać minimalna temperatura.

  Szybkie chłodzenie produktów. Power Cool

  Samsung Szybkie chłodzenie produktów. Power CoolSamsung Szybkie chłodzenie produktów. Power CoolSamsung Szybkie chłodzenie produktów. Power Cool

  Niespodziewani goście, a Ty nie masz schłodzonego Waszego ulubionego wina? Żaden problem. Power Cool odpowiada za szybkie chłodzenie produktów w chłodziarce. Sposób jego aktywacji jest tak samo prosty, jak w przypadku Power Freeze. 3 sekundy i gotowe!

   
   
   
   
  Samsung Wytrzymałe półki. Szkło hartowaneSamsung Wytrzymałe półki. Szkło hartowaneSamsung Wytrzymałe półki. Szkło hartowane

  Wytrzymałe półki. Szkło hartowane

  W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, odporne na zarysowania i bardzo łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla większej wygody półki można wyjąć i szybko umyć pod bieżącą wodą

   
  Samsung Jasne wnętrze. Oświetlenie LEDSamsung Jasne wnętrze. Oświetlenie LEDSamsung Jasne wnętrze. Oświetlenie LED

  Jasne wnętrze. Oświetlenie LED

  Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

   
   
   

  Niezawodna i ekonomiczna lodówka na lata

   
   
   
  Samsung Lodowka Na Lata 1910 191
   
   
  Samsung 10 lat gwarancji. Kompresor Digital InverterSamsung 10 lat gwarancji. Kompresor Digital InverterSamsung 10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

  10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

   

  Niezawodny z 10-letnią gwarancją kompresor Digital Inverter to "serce" lodówki. Jest on wytrzymały, działa cicho (hałas na poziomie 38dB) i wydajnie. Częste otwieranie drzwi lodówki czy reakcja na ciepłą żywność mogą powodować zmiany temperatury. Wówczas kompresor dostarcza więcej zimnego powietrza. Kiedy osiągnie optymalną temperaturę, utrzymuje jej stały poziom. Digital Inverter pozwala obniżyć zużycie energii, wynikającą ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego (bezszczotkowa budowa) oraz regulowanej prędkości pracy (7 stopni).

   
  Samsung Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjnySamsung Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjnySamsung Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

  Jeszcze więcej oszczędności. Tryb wakacyjny

   

  Jeśli planujesz dłuższy wyjazd warto skorzystać z funkcji, która uruchomi w lodówce tryb ekonomicznego zużycia energii. Jednocześnie utrzymana zostanie normalna praca zamrażalnika, tak aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. Inteligentny tryb wakacyjny zachowuje w części chłodzącej temperaturę na poziomie 12°C. W ten sposób eliminujemy możliwość pojawienia się w lodówce nieprzyjemnego zapachu. Należy pamiętać by przed włączeniem trybu wakacyjnego całkowicie opróżnić chłodziarkę.

   
   
   

  rYSUNki techniczne

   
   
   

  Wymiary lodówki

  Samsung Wymiary lodówkiSamsung Wymiary lodówkiSamsung Wymiary lodówki
  • A Szerokość: 540 mm
  • B Głębokość: 550 mm
  • C Wysokość: 1775 mm
  • D Szerokość: 971 mm
  • E Głębokość: 735 mm
  • F Wysokość:  671 mm
  • G Głębokość: 621 mm

  Zabudowa meblowa

  Samsung Zabudowa meblowaSamsung Zabudowa meblowaSamsung Zabudowa meblowa
  • A Szerokość: 40 mm
  • B Głębokość: 500 mm
  • C Wysokość: min. 560 mm
  • D Szerokość: min. 1780 mm
  • E Głębokość: min. 562, maks. 570
  • F Wysokość:  maks. 19 mm
   
   

  w opakowaniu

   
   
   
  Samsung Brb260076ww W Opakowaniu 1920px
   
   

  podsumowanie

   
   
   

  POZNAJ CECHY LODÓWKI BRB260076WW

   
   
  Charakterystyka
  Samsung Zabudowa
  Typ
  Do zabudowy
  Samsung Fridge Icon33
  Kolor
  Śnieżna biel
  Samsung Fridge Icon32
  Alarm otwartych drzwi
  Tak
   
   
   
  Możliwość przekładania drzwi
  Tak
  Samsung Fridge Icon6
  Wyświetlacz
  Wewnętrzny
  Samsung Ikonki Do Cech Szare Zawiasy Suwakowe
  Zawiasy
  Tak
   
   
  Technologia
  Samsung No Frost
  Space Max™
  Tak
  Samsung Fridge Icon9
  Pełny No Frost
  Tak
  Samsung Fridge Icon10
  Twin Cooling Plus™
  Tak
   
   
   
  Samsung No Frost
  Digital Inverter
  Tak
  Samsung No Frost
  Coolselect+
  Tak
   
   
   
   
   

   
   
  Cechy chłodziarki
  Samsung Fridge Icon26
  Szuflada Fresh Zone
  1
  Samsung Fridge Icon16
  Pojemnik na warzywa
  1
  Samsung Fridge Icon24
  Oświetlenie LED
  Tak
   
   
   
  Samsung Fridge Icon18
  Półka na nabiał
  Tak
  Samsung Fridge Icon19
  Pojemnik na jajka
  Tak
  Samsung Lodowka Ico 1
  Półki z hartowanego szkła
  4
   
   
   
  Samsung Fridge Icon20
  Półka na drzwiach na butelki
  5
  Samsung Fridge Icon21
  Półka na wino
  Tak
   
   

   
   
  Cechy zamrażalnika
  Samsung Fridge Icon25
  Półka wysuwana Easy Slide
  1
  Samsung Fridge Icon26
  Szuflady
  2
   
   

   
   
  dodatkowe funkcje
  Samsung No Frost
  Power Freeze
  Tak
  Samsung Fridge Icon9
  Power Cool
  Tak
  Samsung Fridge Icon10
  Tryb wakacyjny
  Tak
   
   
  parametry
  Samsung No Frost
  Klasa energetyczna
  A++
  Samsung Fridge Icon9
  Zużycie energii (roczne)
  239 kWh
  Samsung Fridge Icon10
  Poziom hałasu
  38 dBA
   
   
   
  Samsung No Frost
  Waga
  62 kg
  Samsung Fridge Icon9
  Pojemność chłodziarki
  192 l
  Samsung Fridge Icon10
  Pojemność zamrażalnika
  72 l
   
   
   

  Warto wiedzieć

   
   
   

  Czy chłodziarko-zamrażarkę można położyć na jej tylną ścianę podczas zmiany kierunku otwarcia drzwi?
  Chłodziarko-zamrażarki nie wolno kłaść na jej tylną ścianę. Podczas zmiany kierunku otwierania drzwi konieczne jest podniesienie przedniej części lodówki w celu wykręcenia dolnego zawiasu z mocowaniem przedniej nóżki. Maksymalny kąt o jaki można podnieść przednią część obudowy (odchylić urządzenie do tyłu) wynosi 45 stopni.

   

  Oświetlenie LED - jakie są jego zalety?
  Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

   

  Tryb wakacyjny - przydatna funkcja
  Tryb wakacyjny jest funkcją, która pozwoli zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. W przypadku gdy nie chcemy korzystać z chłodziarki a jedynie z zamrażarki (np. podczas dłuższych wyjazdów), możemy urządzenie przełączyć właśnie w tryb wakacyjny.

   

  Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?
  Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

   
   

  Dane techniczne Samsung BRB260076WW

  Wymiary (wys. x szer. x gł.) 
  177,5 x 54 x 55 cm
  Położenie zamrażarki 
  na dole
  Liczba agregatów 
  1
  Liczba termostatów 
  2
  Zdolność zamrażania 
  9 kg/24h
  Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 
  14 godzin
  Bezszronowa (No Frost) 
  pełny No Frost
  System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki 
  tak
  Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki 
  No Frost
  System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki 
  tak
  Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika 
  No Frost
  Sterowanie 
  elektroniczne
  Szybkie chłodzenie 
  tak
  Szybkie zamrażanie 
  tak
  Zmiana kierunku otwierania drzwi 
  tak
  Funkcje dodatkowe 
  Cool Select Plus, elektroniczna regulacja temperatury, funkcja "wakacje", komora świeżości "Fresh Zone", oświetlenie ledowe, Precise Cooling, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, Twin Cooling System, zamrażarka z systemem No Frost
  Efektywność energetyczna 
  Klasa energetyczna 
  A++
  Roczne zużycie prądu 
  239 kWh = 131,45 zł rocznie
  Pojemność użytkowa chłodziarki 
  191 litrów
  Pojemność użytkowa zamrażarki 
  72 litry
  Klasa zamrażarki 
  ****
  Klasa klimatyczna 
  N, SN, T, ST
  Poziom hałasu 
  38 dB
  Rodzaj lodówki 
  lodówka do zabudowy
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  Bezpieczeństwo użytkowania 
  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  63 x 58 x 186 cm
  Waga z opakowaniem 
  67 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  1 półka na butelki, 1 półka z klapką w zamrażarce, 1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 2 szuflady w zamrażarce, 3 półki szklane w chłodziarce, 5 półek w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na kostki lodu
  Instrukcja użytkownika 
  Gwarancja  
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(19)

 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Samsung BRB260076WW i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Samsung BRB260076WW

 • Promocje

  Do 1500 zł zwrotu!
  Do 1500 zł zwrotu!
  Kup piekarnik Dual Cook Flex w zestawie i odbierz zwrotSzczegóły
  Promocja obowiązuje do: 03.11.2019
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.