Cena
Raty
Marka
Ocena Klientów
Rodzaj:
Dostępność
Mocowanie:
Status
Outlet
Promocja

Konwertery i telekonwertery

Do odbioru: 17 maja!
Do domu: 18 maja!
1 089 zł
Mocowanie Sony Typ E
Promocja
Do odbioru: 17 maja!
Do domu: 18 maja!
749 zł
799 zł
Taniej o 50 zł
Cena obowiązuje: 13.05.2021 - 17.05.2021
Do odbioru: 17 maja!
Do domu: 18 maja!
1 299 zł

Konwertery i telekonwertery – wyższa funkcjonalność aparatów

Odpowiednie wyposażenie aparatów fotograficznych pozwala na osiąganie zamierzonych efektów na wykonywanych zdjęciach. W tym celu z pewnością przydadzą Ci się konwertery i telekonwertery, które znajdziesz w naszym asortymencie. Sprawdź, jakie modele dla Ciebie przygotowaliśmy!

Konwertery – do czego służą?

Zadaniem konwertera jest skrócenie ogniskowej obiektywu aparatu lub kamery – to popularne rozwiązanie stosowane w makrofotografii. Przed zakupem konwertera należy sprawdzić, czy jest on kompatybilny z posiadanym modelem aparatu fotograficznego, choć dostępne są również modele uniwersalne, które dopasujesz do większości standardowych rozmiarów obiektywów – takie konwertery są zazwyczaj wyposażone w specjalny adapter. Zakładanie i ściąganie konwertera zazwyczaj zajmuje zaledwie chwilę, więc dostosowywanie funkcji aparatu do potrzeb jest wyjątkowo proste.

Telekonwertery – większe możliwości aparatów fotograficznych

Telekonwertery doskonale sprawdzają się w fotografii sportowej, przyrodniczej oraz reporterskiej, gdzie często potrzebne są dłuższe ogniskowe – właśnie taki efekt osiągniesz dzięki ich zastosowaniu. Profesjonalne zdjęcia będziesz mógł wykonywać nawet w trudnych warunkach, jeśli wybierzesz telekonwerter o konstrukcji pyło- i wodoszczelnej. Już teraz zobacz naszą ofertę i zaopatrz się w potrzebne Ci konwertery i telekonwertery. Sprawdź również szeroki wybór dostępnych w sklepach RTV Euro AGD aparatów fotograficznych!
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.