Garmin Bezprzewodowa kamera cofania BC 40

kamera cofania

nr kat. 1197174
799 zł
Odbiór w sklepie
anuluj
LISTA SKLEPÓW
POKAŻ NA MAPIE
Dostępność
Do odbioru: już jutro!
Do domu: już jutro!
 • Podziel się
 • Opis i dane

  Garmin BC40

  Kamera cofania Garmin BC40 pomoże Ci parkowaniu w każdych warunkach pogodowych – dzięki wysokiej rozdzielczości obiektywu obraz zawsze będzie wyraźny.

  Poznaj Garmin BC40

  PIERWSZA W CAŁOŚCI BEZPRZEWODOWA KAMERA COFANIA
  PIERWSZA W CAŁOŚCI BEZPRZEWODOWA KAMERA COFANIA

  Kamera cofania Garmin BC40 działa bezprzewodowo. W praktyce oznacza to, że nie musisz podłączać jej przewodów do gniazda znajdującego się wewnątrz samochodu. Montaż zajmuje zatem znacznie mniej czasu i nie wymaga pomocy specjalistów.

  ZASILANIE BATERYJNE
  ZASILANIE BATERYJNE

  Do prawidłowej pracy urządzenie potrzebuje jedynie dwóch baterii litowo-jonowych klasy AA – należy jedynie pamiętać o ich regularnej wymianie. Aby wymienić baterie, odkręć zabezpieczenia znajdujące się na końcach kamery – zajmie Ci to tylko chwilę.

  ŁATWY MONTAŻ
  ŁATWY MONTAŻ

  Montaż kamery cofania Garmin BC40 jest wyjątkowo prosty i nie wymaga wiercenia otworów czy podłączania przewodów. Wystarczy tylko przymocować ją do tablicy rejestracyjnej samochodu i zatrzasnąć zaczep, a urzędzie zostanie ustabilizowane.

  SZYBKA INSTALACJA
  SZYBKA INSTALACJA

  Kamery Garmin nie trzeba instalować przed pierwszym zastosowaniem. Po prostu montujesz ją na ramce tablicy rejestracyjnej, parujesz bezprzewodowo z odbiornikiem, i już – urządzenie jest od razu gotowe do użycia.

  SZEROKIE POLE WIDZENIA
  SZEROKIE POLE WIDZENIA

  Kamera została wyposażona w szerokokątny obiektyw ze 150-stopniowym polem widzenia. Bez trudu obejmie zatem cały obszar znajdujący się z tyłu samochodu, poza zakresem wzroku kierowcy, stanowiąc nieocenioną pomoc podczas parkowania.

  WODOSZCZELNA OBUDOWA
  WODOSZCZELNA OBUDOWA

  Obudowę kamery cofania wykonano z materiału oznaczonego klasą wodoszczelności IPX7. Oznacza to, że jest oporna na działanie deszczu i śniegu, a nawet na zanurzenie w wodzie do 1 m przez maksymalnie 30 minut – sprawdzi się zatem także przy niesprzyjającej pogodzie.

  DUŻY ZASIĘG PRACY
  DUŻY ZASIĘG PRACY

  Urządzenie cechuje się wyjątkowo dużym zasięgiem pracy, gdyż umożliwia bezprzewodową transmisję obrazu nawet do 8 metrów. Daje Ci to dużą swobodę instalacyjną i zapewnia płynną pracę bez większych zakłóceń.

  DŁUGA PRACA
  DŁUGA PRACA

  Jeśli zasilisz kamerę zalecanymi przez producenta bateriami litowo-jonowymi, możesz się cieszyć jej działaniem przez długi czas. Szacowany okres pracy na jednym komplecie baterii wynosi nawet do 3 miesięcy.

  STEROWANIE GŁOSOWE
  STEROWANIE GŁOSOWE

  Pracą kamery cofania Garmin BC40 możesz sterować nie tylko manualnie, lecz również przy użyciu prostych komend głosowych. Możesz zatem uruchamiać kolejne funkcje bez odrywania dłoni od kierownicy, co zapewni Ci większe bezpieczeństwo.

  Garmin BC40 z bliska

  1 Bezprzewodowa kamera cofania

  Kamera cofania Garmin BC40 działa w pełni bezprzewodowo. Nie musisz więc podłączać jej do żadnego źródła zasilania, lecz jedynie wyposażyć ją w pasujące baterie AA.

  2 Wysoka jakość obrazu

  Rozdzielczość obiektywu wynosi 720p. Możesz więc liczyć na wyjątkowo wysoką jakość obrazu nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

  3 Szybki montaż

  Do zamontowania kamery cofania na ramce tablicy rejestracyjnej nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Z pewnością poradzisz sobie z tym samodzielnie.

  W opakowaniu Garmin BC40

  1Nawigacja
  2Instrukcja obsługi w języku polskim
  3Karta gwarancyjna
  4Uchwyty montażowe

  Garmin – marka godna zaufania

  2 lata gwarancji

  Pionier w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji i nowatorskich rozwiązań dla kierowców

  Producent akcesoriów sportowych popularny w skali światowej

  Dane Garmin Bezprzewodowa kamera cofania BC 40

  Gwarancja 
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent / importer 
  Nazwa producenta / importera 
  Garmin Polska Sp. z o.o
 • Opinie

 • Usługi
 • Raty
 • Pytania i odpowiedzi
  Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

  Rozważasz kupno Garmin Bezprzewodowa kamera cofania BC 40 i chciałbyś wiedzieć więcej

  możesz pomóc innym użytkownikom Garmin Bezprzewodowa kamera cofania BC 40

Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.